Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gilowska ponownie wicepremierem?

Gilowska ponownie wicepremierem?

Money.pl / 2006-06-29 15:36
Komentarze do wiadomości: Gilowska ponownie wicepremierem?.
Wyświetlaj:
Marek53 / 83.24.18.* / 2006-06-30 01:21
Bardzo rozsądne posunięcie.
Sąd lustracyjny i Rodzik nie będą mogli się wymigać. ZG będzie v-premierem i jako taka podlega pełnej lustracji. Może dowiemy się komu zależało na tym cyrku.

Gdyby lustrowano MF to zamieszane na rynku mogłoby być katastrofalne, a w każdym razie szkodliwe.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-30 15:55
Do Marek53:Pisze Pan "Bardzo rozsądne posunięcie". To, że Marcinkiewicz to ewenement na skalę światową jeśli chodzi o durne posunięcia personalne to jedno, ale żeby się w tym dopatrywać pokerowych zagrań?

No proszę im głupszych i nieudacznych polityków mamy tym bardziej niektórzy w społeczeństwie robią z nich geniuszy politycznych.

Przecież Pan sam się porównuje do ludu starożytnego Egiptu, którym kierowano poprzez zaćmienia słońca.

Gilowska to nie robotnik na budowie, któremu raz się powie "Te! skocz no z ta rura na IV piętro" a za chwile "Te zaniosłeś? To przynieś ta rura z powrotem!"

Premier to zawsze był błazen bo mówi i zachowuje się jak błazen.
Dzisiaj oferuje Gilowskiej v-premiera bez teki bo co? chce mieć doradce gospodarczego za darmo? Żałosny!
zx / 83.8.191.* / 2006-06-29 22:37
Ale bajzel !!! Czy ktoś jeszcze wie o co tutaj chodzi ? Ja już się zgubiłem. Przed chwilą po wysłuchaniu wiadomości, z których w części dotyczącej Pani Gilowskiej nie zrozumiałem absolutnie nic, przypomniał mi się wierszyk J. Brzechwy o zjezdzie krasnoludków. Pasuje do tej sytuacji jak ulał.
Jaromir / 82.160.142.* / 2006-06-29 21:15
Miejsce Pani profesor jest w PO, to jest zupełnie oczywiste, jak mawia tylny szofer. Jakiś gest ze strony PO byłby politycznie zrozumiały. Manipulowanie Panią Profesor przez jakiegoś nauczyciela fizyki jest po prostu niedżentelmeńskie, jest prymitywne. Do tego jeszcze te kabaretowe gesty i mimika.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-29 16:52
Cała sprawa widać jak na dłoni była ukartowana przez układ PiSowski. Zdymisjonować Gilowską (dowód pospieszna dymisja i szybkie powołanie nowego ministra w tępie superexpresowym) a potem ponieważ dowodów obciążających brak powołanie niby, że to z powrotem bla, bla, laurki wdzięcznośc trele morele (oni to potrafią). Nie oferują już ministra finansów więc reformy zrobią po swojemu.
Jak będzie sukces (bo np. cudem gospodarka wytrzyma ten populizm i rozdawnictwo pieniędzy górnikom, rolnikom) to powiedzą, że PiS jest ojcem tego sukcesu, jak porażka (bo podniosą akcyzy, wycofają się z obietnic itd.) to powiedzą: "myśmy chcieli ale Zyta te ustawy przygotowała".
Partia nazywa się "Prawo i Sprawiedliwość" (proszę się nie sugerować nazwą bo jest myląca).
Chodziło o to, że Gilowska chciała przeprowadzić swoje ustawy. No i pokazali jej Bracia, że jest tylko jeden wódz w narodzie. Ten słuszny, nieomylny, wiedzący wszystko najlepiej i do tego w stereofonicznej formie.

Jedno jest pewne ten rząd jest nie do ruszenia, mają wszystko w garści. I będą chapać budżetową kasę przez 4 lata.
mimi / 213.17.193.* / 2006-06-29 16:20
O zapasci na ktorym rynku finansowym on mowi - moze azjatycjkie? niestety nie sledze ich na biezaco. Jestem niesamowicie dumny z mojego premiera iz wykazuje taka troske o rynki finansowe przyjaciol z azji
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 15:52
Oglądając konwulsje Marcinkiewicza czuję się jak w teatrze, gdzie główny aktor wpadł w niesłychane tarapaty, bo nie nauczył się tekstu, a sufler spił się nieprzyzwoicie i tylko coś mu mamrocze bez ładu i składu...
Sabre / 2006-06-29 15:36 / Tysiącznik na forum
Tylko wicepremier? Nie minister finansów? Przecież to degradacja. Jak tak będzie ją odwoływał i powoływał to wkrótce pani Gilowska będzie w ministerstwie używać mopa.
W całym tym rozgardiaszu niewątpliwie najgorzej wypada pan premier. Czemu „spanikował” i zdymisjonował Gilewską? Wystarczyło poczekać kilka dni, ewentualnie zawiesić minister w pełnieniu obowiązków. W którymś z wywiadów przyznał że rozmawiał z Rzecznikiem Interesu Publicznego. A tenże mówił mu że lustruje się tylko urzędników publicznych. Nie załapał? Czy zatem po raz kolejny „błyszczy” wiedzą, czy też podskakuje bezładnie na sznurkach?
529105 / 213.42.21.* / 2006-06-30 11:34
alez mi afera. gilowska nie jest pierwsza ani ostatnia ofiara naszej kochanej kaczej demokracji. juz rzyg... leca na monitor jak to obserwuje. kilka dni - tylko o pani o jezyku na poziomie, no powiedzmy sprzataczki ( nie obrazajac tego zawodu ).
kochany sejmie, kochany rzadzie wezcie sie za powazna prace. bezrobotni czekaja, lekarze czekaja, gornicy czekaja, stoczniowcy czekaja, a wy co. ble , ble, ble. to latwiej - nie trzeba podejmowac decyzji. kaczynscy - apel do was. sytuacja przerosla was. nie pogarszacie naszej sytuacji. ten uklad nie ma wiekszej szansy. wszyscy daza do destrukcji. nie widzicie tego. nikt was nie lubi. klody beda do konca kadencji. uratujcie chociaz troche honoru. wasz wybor to pomylka narodu. stalo sie, ale ratujcie jeszcze swoje twarze. panie lechu, panie jaroslawie - az nie chce mi wierzyc, ze jedynym rozwiazaniem jest poddanie sie znowu naszego narodu w dzierzawwe niemcom lub rosjanom. podczas wieczornej modlitwy wezcie to pod uwage. zle sie dzieje. spoleczenstwo cierpi i bedzie cierpialo. nie zasluzylo na to. pozdrowienia.
Kero / 2006-06-29 16:13 / -
A może musiał? Wszak tylny fotel ciągle aktywny.
vktor / 83.30.216.* / 2006-06-29 16:42
Wszyscy oponeci pana Premiera Marcinkiewicza warszawka tez dostali psztyczka w nos to narazie.To pan Premier rozdaje karty,za pana ''premiera Milera panowie NoDuck,Sabre,Kero,rekoma rozdawaliscie pod stolem,nie wyciagajcie je z tamtad bo moze sie tak stac ze Cyrankiewicz wam je odrabie.!
tosz / 83.19.143.* / 2006-06-29 22:39
dla Ciebie Tworki!
Desstin / 2006-06-29 18:02 / Bywalec forum
Człowieczku zaślepiony, zawróć póki możesz.I zastanów się co piszesz.Ja rozumiem że PiS to partia zakompleksionych frustratów z poprzedniej epoki ale taka zajadłość??Żałość jednym słowem.
Marek53 / 83.24.18.* / 2006-06-30 01:10
Anim zakomplekssiony a tym bardziej frustrat. Jam z tej epoki i żałości twej nie patrzę.
vktor / 83.30.216.* / 2006-06-29 16:41
Wszyscy oponeci pana Premiera Marcinkiewicza warszawka tez dostali psztyczka w nos to narazie.To pan Premier rozdaje karty,za pana ''premiera Milera panowie NoDuck,Sabre,Kero,rekoma rozdawaliscie pod stolem,nie wyciagajcie je z tamtad bo moze sie tak stac ze Cyrankiewicz wam je odrabie.!
tosz / 83.19.143.* / 2006-06-29 22:40
napisz to jeszcze raz bo dwa razy to mało
Marek53 / 83.24.18.* / 2006-06-30 01:14
Fakt, są tacy, którym dwa razy mało. Ale to raczej defekt intelektualny odbiorcy.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-29 16:58
Do vktor: Znowu marsjanin na forum. I ciągle ta piana na pysku i ciągle brak argumentacji. Takie hasła to na murach zakładów dla obłąkanych umieszczaj najlepiej od środka!
Przepraszam innych Forum-owiczów, ale już nie mogłem tego czytać

Najnowsze wpisy