Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gilowska znów w rządzie?

Gilowska znów w rządzie?

Money.pl / 2006-09-08 13:57
Komentarze do wiadomości: Gilowska znów w rządzie?.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-09-08 19:24
Moim zdaniem prof. Gilowska rozważy propozycję premiera, ale osobiście wątpię w to by wyraziła zgodę na objęcie "swojego stanowiska", które nota bene jest zajęte. Uważam, że objęcie stanowiska prezesa NBP po Balcerowiczu byłoby świetnym rozwiązaniem. Jest kobietą honorową, nadzwyczaj energiczną, bojową, potrafiącą w sposób niezwykle prosty i zrozumiały dla przeciętnego śmiertelnika przekazać najbardziej zawiłe problemy finansowe. A najważniejsze moim zdaniem jest to , że pani profesor będzie w stanie utrzymać w ryzach zakusy niektórych polityków na niezależność NBP. Uważam, że są to jej kolejne bardzo mocne atuty przemawiające za tym by została szefem Banku Cetralnego. Jestem ciekaw, jak zareagowaliby na to m.in.Giertych i Lepper?
LP / 83.135.150.* / 2006-09-09 14:59
Moja opinia w wyniku całej tej sprawy jest zupełnie inna.
Już kiedyś na tym Forum napisałem że Pani Zyta Gilowska jest osobą o bardzo płytkiej własnej GODNOśCI wykazującej dążność do robienia kariery za wszelką cenę.
Po mimo posiadania "dobrych podstaw fachowej wiedzy" faktor zaufania nie równoważy jej niejednokrotnie przemienność stanowisk jako gwarancje stabilizacji niezależności odpowiedzialności SPOŁECZNEJ.
Dla mnie jest Ona bardzo płytką osobowością o dużej
nastrojowości tworzące uzależnienia, a tym samym dwuznaczne sytuacje nie dające gwarancji na należyty obiektywizm w podejmowanych decyzjach.
a / 80.48.97.* / 2006-09-08 15:01
z OZI Osbournem
irys / 83.27.165.* / 2006-09-08 14:04
Co za niekonsekwentny tyuł : Gilowska znów w rządzie" a w tekscie ; niewiadomo czy się zgodzi". Brak profesjonalizmu dziennikarza, bo albo jest w rządzie albo się dopiero zgodzi.
Kero / 2006-09-08 14:23 / -
Aby zaistnieć można napisać cokolwiek.
Tytuł artykułu jest zdaniem pytającym a nie twierdzącym więc proponuję czytelniku czytanie ze zrozumieniem zanim się skrytykuje dziennikarzy.
Kero / 2006-09-08 13:57 / -
Panie Kaczyński pod pana kierunkiem można ludzi przede wszystkim zgnoić a potem jakby nigdy nic próbować powtórzyć - zastanaiwam się tylko czy tak samo mocno czy trochę bardziej.
Trzeba być bez ambicji aby dać się powtórnie wciągnąć w takie bagno.
Jak dotąd szanowałem panią Gilowską i właśnie jej decyzja o ewentualnym powrocie do (nie)rządu zaważy czy szacunek ten podtrzyma.

Najnowsze wpisy