Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Global Markets OOD(Łucka18/12,Wwa)-Dodaj Opinię:gem313@wp.pl

Global Markets OOD(Łucka18/12,Wwa)-Dodaj Opinię:gem313@wp.pl

AniolStroz / 2013-01-04 22:13
Macie jakieś doświadczenia z inwestowania/współpracy z tą bułgarską firmą z oddziałem w Polsce?- piszcie na adres : gem313@w.pl
Wyświetlaj:
Tomi997 / 5.173.40.* / 2022-01-04 10:23
Oszukali mnie na 100 tys pod pretekstem straty gdyz nie odebrałem telefonu i apozniłem się z obstawieniem Oszuści!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotr. K / 188.146.101.* / 2021-08-05 11:06
Nie radzę wpłacania żadnej gotówki, wpłaciłem na początek 250 euro. Niby zarobiłem przez 2 tygodnie 100 euro calu czas był nacisk na wpłatę większej sumy. Jak już dałem pseldo brokerowi do zrozumienia ze więcej kasy nie wpłacę tak podziękować mi za współpracę czyli kontakt się urwał telefony z których dzwonią to też lipa mianowicie nie idzie na nie oddzwonic. Porażka musiałem po blokować wszystko policja ma wywalone na przyjęcie zgłoszenia bo tak naprawdę żadnej umowy nie dostajemy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
oszukany na maxa / 194.39.218.* / 2016-04-29 11:17
Ja także zostałem oszukany i to na wiele tysięcy $. niestety od jakiegoś czasu zero kontaktu. może jest szansa na jakieś zbiorowe próby odzyskania pieniędzy???
Klient....... / 78.30.114.* / 2013-05-02 13:34
Skoro Pan/Pani tak twierdzi proszę opisać sprawę i zawiadomić Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oraz UOKiK : pl. Powstańców Warszawy 1. W-wa.
Jedno Pytanie - Czy Panu również dyktowano operacje jakie ma Pan/i wykonywać ?
nekio / 79.185.157.* / 2013-04-26 22:08
Byłem a właściwie jestem jeszcze pechowym klientem global markets. Nie polecam tego biura. Wpłacający ryzykuje pieniędzmi ale gółwnie oni bez ryzyka zarabiają. Zawsze inwestują w jedną spółkę która dopiero po kilku miesiącach może przynieść zysk Ale najpierw szybko spada. Klient chcąc się wycofać dużo traci. W ten sposób przetrzymują sobie klienta. Zyski są małe jak tylko akcje trochę podskoczą i można je sprzedać zaraz sprzedają chociaż jest zdecydowany trend wzrostowy. Oni zarabiają na kupnie i sprzedaży mniej więcej 2 3 razy tyle co wpłacający. Przez miesiąc czasu straciłem około 2000usd. Oczywiście miła pani nie powie o sracie tylko przedstawia sprawę tak jak by podwoili zyski. Dla klientów globala radzę dobrze sobie wyliczyć w exelu ile tak naprawdę stracili. Jeśli chodzi o rozliczenia na szczęście prowadziłem w exelu na bierząco monitoring okazało się że kwoty w portfolo zaczynają być mniejsze niż wynikało to by z rzeczywistych kosztów. Od ponad dwóch tygodni od zgłoszenia chęci zakończenia współpracy i dostarczenia odpowiedniego pisma o wycofaniu środków pieniędzy jeszcze nie mam na koncie. Tłumaczyli się iż sprawdzali czy nie mam błędów w portfolio. Okazało się że były. Niestety na nie moja korzyść jakieś 800usd. Jeśli by się nie prowadziło monitoringu ciężko by było to wychwycić. Dzwonili z nagrywanej Lini aby potwierdzić dane do przelewu. Minęły już 4 dni od tamtej pory i pieniędzy jak niema tak nie ma. Radzę być bardzo ostrożny ze współpracą z tą firmą. A jeśli ktoś chce wycofać środki bez straty niech szykuje się na kilka tygodni zanim je zobaczy na własnym koncie. O własne pieniądze trzeba się prosić .
Marcin76ww / 193.104.163.* / 2013-07-15 12:17
Potwierdzam, wysokie prowzije, na ilości tranazakcji stracilem wiecej niz na akcjach;/ juz sie pogodzilem ze startą 20k USD.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy