Globtrex

akordent / 2010-06-11 16:13
Co możecie Państwo powiedzieć coś o platformie Globtrex? Interesują mnie Wasze opinie na ich temat.
Wyświetlaj:
Kolejny oszukany / 176.145.88.* / 2022-08-24 19:25
Zlodzieje z Globtrex...
Sprawa w prokuraturze ...? Czy sa jakies postepy w sprawie tego zbiorowego przestepstwa?
Dziekuje za informacje
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
prezesbit. / 31.0.124.* / 2019-06-24 18:21
Praca przez internet dla każdego 17.100zł miesięcznie zostało. kilka miejsc :
zapisz się tu: http://zarobmilion.pl

zarabiasz wygodnie z domu przed komputerem.!//
Przekręcony / 89.72.187.* / 2018-11-15 09:38
Właśnie przeczytałem artykuł, że zatrzymano 19 osób. Choć nie pada tam nazwa firmy, to wypisz-wymaluj technika dzialania tej grupy przestępczej pasuje do Globtrexu.
Nie wiem Panie Kamilu czy Pan to przeczyta czy nie (bo może Pan właśnie został także zatrzymany), ale zachowałem Pana SMS z odpowiedzią na moją uwagę, że to wygląda na oszustwo i że Globtrex jest zorganizowaną grupą przestępczą. Napisał Pan, że to nadużycie. Ale wygląda jednak, że miałem rację.
byly klient Globtrexu / 88.96.8.* / 2019-01-04 00:43
Ja bym się chciał dowiedzieć, jakie są realne szanse na odzyskanie czegokolwiek od tej firmy po tym zatrzymaniu i kto ewentualnie miałby te pieniądze zwrócić?
Przekręcony / 89.67.90.* / 2019-03-01 13:17
Zachęcam do pilnowania strony internetowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie w BIP jest dość aktualna informacja, a nowe - wkrótce!
A Deja / 109.9.18.* / 2019-01-01 15:20
dziekuje za te informacje - mozemy spac spokojniej mimo ze to nie zwroci nam strat
Przekręcony / 89.67.90.* / 2019-03-01 13:17
Niech żywi nie tracą nadziei!
alexi231 / 77.252.47.* / 2018-11-16 14:33
http://www.przezdziecki.eu/globtrex-i-gkfx-zatrzymanie-czlonkow-grupy-przestepczej-i-zabezpieczenie-mienia-poszkodowanych-inwestorow/

Zatrzymanie członków grupy przestępczej Globtrex i zabezpieczenie mienia klientów
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-08-14 18:22
Witam,
zachęcam wszystkich poszkodowanych przez Globtrex do kontaktu ze mną na adres adgjl0471@gmail.com ; razem możemy więcej!
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-04-10 12:55
Zachęcam do lektury artykułu na Onecie; mam nadzieję, ze i na Globtrex przyjdzie czas...
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/zatrzymiania-ws-oszustwa-na-rynku-forex/jrfrltx
Arkad / 89.66.119.* / 2018-04-11 10:17
Nie wiesz w ogóle o czym piszesz. Nie porównuj globtrexu, do firm tego typu, one nie miały żadnych licencji i pozwoleń, a pieniądze lądowały bezpośrednio na kontach pracowników, nie u brokera. Rozumiem, że najpierw twoja chciwość zaprowadziła cię do wyzerowania konta(przecież to wina opiekuna, to on "zawierał" transakcje), a teraz ta sama chciwość kieruje tobą, żeby odsykać pieniądze. To instytucja finansowa,banki, fundusze i inne firmy, które żyją jakby nie było z pieniędzy obywateli też chciałbyś pozamykać? Chętnie posłucham twojej historii, bo widzę, że jesteś tutaj bardzo aktywny, a tak naprawdę nie wytłuamczyłeś, co dokładnie ci ten globtrex złego wyrządził i czy zawierał transakcje za klienta, czy miał dostęp do loginów i haseł konta.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-04-26 16:27
Chyba jednak wiem o czym piszę. Tak się składa, że z moim zdaniem zgadza się UOKiK, KNF itd.
A co mi zrobił Globtrex? Złożył oszukańcze zapewnienie pewności inwestycji, i je podtrzymywał mimo złych wiadomości rynkowych, zapewne w celu maksymalizacji swoich zysków. Sfałszował umowę. Nie chce udostępnić nagrań rozmów, bo wie czym to śmierdzi... Celowo wprowadzał w błąd.
Skąd u Ciebie tyle agresji? Chcesz o tym porozmawiać?
Monique123 / 2018-04-16 08:20
Ludzie którzy nie znają się na instrumentach z dzwignią i kierowani są opiekunami słuchają ich - bo nie wiedzą ile się zarabia czy to bezpieczne i jak dobrać wielkość pozycji- to opiekun kieruje się chciwością bo widzi swój zysk - bo on wie jak działa dzwignia - ile dopisać można na konto klienta które się później skasuje na rzecz brokera np przez przelewarowanie w złym kierunku. Na takich kontach można trzymać tylko takie pieniądze których nie boimy się stracić ( może 2-3 tys) i może tak uczyć się można jak zachowywać się na rynkach finansowych. Jak utrzymamy się przez pół roku ( statystyczny czas porażki) to wtedy można pomyśleć o większych środkach.
jeden z wielu frajerów / 213.105.78.* / 2018-04-11 11:58
Przepraszam bardzo o jaką chciwość chodzi. Co poszkodowani ludzie dzwonili do Globtrexu czy Globtrex do nich. Kto przekonywał że nie chce inwestować to miał telefon kilka razy dziennie i nakłaniany był jak dziewczyna na randkę. Kto obiecywał że wystarczy was słuchać no i tylko wpłacić pieniądze. Nie róbcie z nas idiotów. Przecież taki jest cel tej całej firmy. Dlaczego jak część pieniędzy wracała na konto, to zaraz był telefon żeby inwestować w coś a nie wypłacać. A przed czym ostrzega KNF. Skończcie się ośmieszać łowcy frajerów.

Dlaczego teraz nie dzwonicie?
Monique123 / 2018-04-11 10:32
Myślę że to nie o to chodzi że Globtrex zawiera za nas transakcje ale że doradza. Lepiej gdy sami robimy transakcje i wymyślamy trejdy.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-04-27 08:04
No właśnie! Wszędzie Globtrex twierdzi, że nie zajmuje się doradztwem, bo mu tego nie wolno. Ale jego pracownicy to robią.
Arkad / 89.66.119.* / 2018-04-11 11:07
Jasne. Można to zawsze samemu zweryfikować. Tylko pytanie czy tak łatwo "wymyślić trejd", który zakończy się sukcesem:) Na doradztwo jest co prawda artykuł, natomiast prowadzone jest wszędzie, nawet spotkałem się z tym banku jako były pracownik, osoby bez wymaganych pozwoleń doradzały klientom, jak zarządzać portfelem, w tym wypadku nie chodziło tylko o kontrakty, ale też fundusze, czy obligacje.
Monique123 / 2018-04-11 11:34
Korzysta sie z porad innych trederow np. barchart.com mój ulubiony. Tam wielu ludzi jest co się wsztstkim na codzień zajmuje i robi wyliczenia. Nie wszystkie transakcje wychodzą ale wiadomo że zachowujemy wszystkie normy bezpieczeństwa i zakładamy RR a gdy trejd nie wyjdzie akcjeptujemy stratę. Jak ktoś nam proponuje przez telefon to nie wiemy nic.
Monique123 / 2018-04-11 11:44
Ja miałam cudownego opiekuna - naprawdę dobrego doradcę - może urodzonego z takim talentem - ale on musi reprezentować swoją firmę i robić co mu każą.Parę razy mnie pod prąd wrzucił - jakoś się wybroniłam ale końcu poległam. Za dużo transaksji - prowadzi do wycieńczenia - później mnie przelewarowali - czego ja nigdy bym sama nie zrobiła - ale uśpili moją czujność.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-03-19 17:19
Zainteresowanych zachęcam do lektury tekstów p. Dawida Tokarza w Pulsie Biznesu z dn. 25-02-2018 oraz 11-03-2018.
Ania721 / 78.157.162.* / 2018-01-24 15:38
Witam,
Inwestuje swoje pieniądze przez globtrex już jakiś czas. Opiekun jest i zawsze się ze mną kontaktuje jeżeli coś na rynku się dzieje... da się zarobić fajne pieniądze tylko nie można być zachłannym wszystko trzeba robić z głową. Zawsze jest ryzyko, że można stracić ale to nie jest wina firmy tylko ludzi ....
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-04-26 16:33
Niestety, nie zgadzam się. Pracownicy są częścią firmy do czasu gdy realizują jej strategię. Jak robią wbrew, przestają być pracownikami. Jak firma ma strategię oszukiwania, to albo trzeba się zwolnić albo bierze się współudział w oszustwie.
Monique123 / 2018-04-11 10:46
Zasada prosta powinna być zrobić trejd i wygrane pieniądze zaraz wypłacać. Ciągle mieć taką samą sumę na koncie. Nie angażować się w wiele trejdów. Straty szybko ciąć.
Monique123 / 2018-04-11 12:09
Myślę też że jak się coś wygra to nie grac przez jakiś czas. Cieszyć się z transakcji i wygranej. Nie dać się wciągnąć w kolejne transakcje gdyby nie wiem jak dzwonili. Może to jest system na MM typu Globtrex.
Monique123 / 2018-04-11 10:10
Opiekun jak się źle dzieje się wyłącza w Globtrex. Mamy sami sobie radzić.
Monique123 / 2018-04-11 10:13
Pewnie że wina jest ludzi bo wierzą innym. A tu okazuje się że opiekun nie jest naszym sprzymierzeńcem tylko gra przeciw nam.
Monique123 / 2018-04-11 10:23
Myślę że człowiek sam by nie wpadł na pomysł by grać dużymi pozycjami. Wręcz przeciwnie chciałbym jak najmniej inwestować bo wie co to za ryzyko jest. Podpowiada mu opiekun i często za wielkie pozycje zupełnie niezgodne z tym co można robić wg zasad gry - 1-2% kapitału na transakcję. Ale Globtrex nie jest taki zły w porównaniu z Rynkami.com To chyba jest rzeźnia.
Monique123 / 2018-04-11 11:19
Mnie zaufanie kosztowało całe konto https://www.money.pl/forum/ograniczone-zaufanie-do-opiekuna-t5130650.html
Monique123 / 2018-04-11 10:58
Mój opiekun mnie wydał swemu współpracownikowi który mnie zabił moje transakcje przelewarowaniem ( ja zawsze miałam setki procent zabezpieczenie) i odwrotnymi transakcjami pod prąd tylko dlatego że prosiłam o pomoc. Dlatego proponuję przeczytać - o ograniczonym zaufaniu do opiekuna - czyli rocznego tradera pieśń żałosną https://www.money.pl/forum/ograniczone-zaufanie-do-opiekuna-t5130650.html
Monique123 / 2018-04-11 13:16
Pani Michał od brokera Rynki.com tak mi pomógł i przelewarował że wyciął mi całe konto w 1 dzień.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-02-05 16:38
Ludzie tworzą firmę! Opiekun Klienta nie zrobi nic co nie jest zgodne z polityką Globtrexu. KNF poinformował, że przekazał sprawę do Prokuratury, chyba nie bez powodu? A dlaczego uciekli z Polski (chodzą plotki, że przycupnęli w czeskim Cieszynie)? A przymusowa zmiana platformy, nawet ze stratą na transakcji to też jest dobre dla Klienta? A brak rejestracji reklamacji przez 3 miesiące jak świadczy o firmie? Tak postępują zorganizowane grupy przestępcze.
Marcin585 / 109.95.7.* / 2018-02-05 16:00
.. tylko ludzi którzy w niej pracują bo ich celem jest wyciągnięcie kasy od naiwniaków którzy im uwierzyli.
Ja zadam tylko jedno pytanie: Jeśli oni są tacy dobrzy to czemu sami nie zainwestują swoich pieniędzy tylko potrzebują od osób postronnych ?
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-01-16 19:38
Dziś Globtrex rozesłał wszystkim klientom informację, żeby pozamykali wszystkie transakcje, choćby z dużą stratą, bo jak nie, to sami je zamkną. Nowe transakcje można zawierać na nowej platformie.
Sprawdźcie czy macie taki zapis w umowach? Jeśli nie, to zgłoście do Prokuratury zabór mienia!
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-02-25 13:58
Nowa śmieszna i wyjątkowo bezczelna zagrywka Globtrexu. 22-go lutego rozesłali komunikat, że łaskawie zgadzają się na przedłużenie funkcjonowania platformy transakcyjnej do końca kwietnia.Pewnie dawno większość klientów i tak zamknęła transakcje, nawet ze stratą, bo dali na to 3 dni. Rzeczywiście dbają o środki finansowe klientów, nieprawdaż?
byly pracownik / 88.220.45.* / 2018-01-18 12:54
Jestem byly pracownikiem chetnie pomoge i opowiem o dzialaniu tej firmy zainteresowanych zaproszam do kontaktu.
Ida6666 / 94.254.132.* / 2018-02-28 12:56
Proszę o kontakt
xsx323 / 91.242.220.* / 2018-02-22 16:47
Frajer
Deny1107 / 83.6.136.* / 2018-02-01 18:31
Proszę również o więcej informacji na denyyy77@o2.pl
Przekręcony / 89.70.106.* / 2018-01-21 19:02
A w czym możesz pomóc? w odzyskaniu pieniędzy? W reperacji zdrowia, bo niektórzy przypłacili współpracę z Globtrexem zawałem albo rozstrojem nerwowym...
Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem to zapraszam do kontaktu z grupą poszkodowanych poprzez mój adres adgjl0471@gmail.com
Byly pracownik / 88.220.45.* / 2018-01-22 11:04
Napisalem maila.
dusty67 / 2017-12-13 23:49
Powiem tak to jest banda oszustów,którzy mają oddziały na świecie i szukają frajerów sami się tak nazywają "łowcami frajerów".Działali pod kilkoma nazwami np. markets.com fxnet.com globtrex.com i tu należy być debilem ,żeby nie zauważyć powiązania z rynki.com wszystko działa na takiej samej zasadzie.Jak pierwsza strona się sypie oni tworzą nowe.Możecie przegrać swoją kasę łatwo ale udają ,że można zarobić na super inwestycjach.Ja przestałem po utracie 200000 i więcej w takie interesy nie wchodzę.Wzięli mnie kilka razy na emocje ale nigdy więcej.
Dla przestrogi poczytajcie:
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/rynek-forex-w-polsce-ustawa-o-obrocie,37,0,2302501.html
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-12-07 17:06
Witam,
informuję, że KNF zamieściła na swojej stronie ostrzeżenie o współpracy z Globtrex (Coverdeal Holdings) oraz zawiadomiła Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Szkoda, że tak późno
Pozdrawiam
Inwester / 37.248.158.* / 2017-11-29 10:34
Masz trochę oszczędności i wolnego czasu, szukasz instrumentów do inwestowania i trafiasz na globtrex, pracownik globtrexu super doradca dzwoni do Ciebie i zostajesz ugotowany. Zaczyna się od tego iż nagabywacz kusi Cię np super debiutem jakiejś spółki na giełdzie np SNAP, oczyswiście decyzję musisz podejmować szybko bo nagabywacz dzwoni kilka razy wmawiając Ci że jest mega okazja zarobku. Wpłacasz pierwsze pieniądze na platformę-potwierdzam jak poprzednicy, dwa kliknięcia i już nie masz kasy na swoim koncie jest juz na platformie globtrex. Za bardzo nie wiesz jak się poruszać po platformie, przyznają Ci doradcę który ma podpowiadać jak inwestować.
Na pocczątku małe kwoty, nawet zobaczysz że to działa i masz niby pierwszy zysk, cieszysz się, myslisz kurcze to działa i zaczynasz rozumieć o co chodzi na platformie.
Później doradca mówi aby dywersyfikować środki i śmielej inwestujesz w różne zasoby i okazuje się że jest pierwsza strata, zabezpieczenie za niskie i musisz dopłacić aby platforma nie zamknęła inwestycji ze stratą. Uważasz że szybko to narobisz i przelewasz kolejne środki - ugotowany po raz drugi. Masz więcej otwartych inwestycji zaczynają się jakieś potracenia, rolowania, marże pieniądze znikają a Ty się zaczynasz denerwować.
To dopiero początek Twojej klęski. Doradca daje ci kilka super wskazówek inwestycji, np kupienie lota danej spółki bo będzie wypłacana dywidenda, która faktycznie szybko trafia na konto platformy, lecz lot sporo indeks sporo tanieje, np dostałeś dywidendy 1000 zł, a straty masz na 1200 i czekasz kiedy indeks podrośnie by sprzedać - i będziesz dłuuuugo czekał bo nie chce rosnąc i masz stratę.
Kolejny super deal do inwestowania który doradca ci powie, kupujesz np cukier na wzrost bo doradca ma info że będzie diametranie rósł, hihi a tu kilka dni mija i on spada, denerwujesz się, doradca mówi spokojnie będzie rosło proszę kupić koljne loty zwiekszy Pan zysk jak będzie rosło, oczywiście sprawa się powtarza kilkakrotnie a cukier nadal spada, brakuje Ci kasy na platformie, żeby uzyskać płynność i nie zamkło ci inwestycji na stracie, przelewasz kolejne środki na platformę.Pogrążasz się dlej!!!
Jesteś oburzony bo sprawy nie idą w oczekiwanym kierunku, doradca wyczuwa zdenerwowanie, da ci jakiś mały lot do zainwestowania żebyś miał jakiś mały zysk i podłechta Cię pokazując że da się zarobić.
Jednak w ogólnym rozrachunku jesteś na sporym minusie. Gdy żalisz się doradcy podpowiada że ma koljne pewne newsy i napewno teraz się uda, żebyś wpłacił na platfomę. Gdy się nie uda, powie Ci że informowali o ryzyku i on do niczego nie namawia i to są Twoje decyzje, on wróżką nie jest.
Twoja porażka jest nie unikniona, zamykasz co się da aby odzyskać choć część pieniędzy. Tu już dardca nie kontaktuje się z Tobą, swoją rolę dla Globtrex spełnił, psychologicznię cię podszedł i wyłudził dobrowolnie bez przymusu Twoje oszczędności.
Wpłaty były dziecinnie proste, jak pisałem dwa klikiecia i są na platformie. Pozamykałeś wszystkie indeksy, zostały Ci jakieś szczątkowe środki, Chcesz je wypłacić, myslisz ufff w końcu wyplatałem się z Tego, nic mylnego.
Zlecasz wypłatę, czekasz kilka dni i nic, dostajesz meila aby wskazać konto z którego przelewałes srodki i kwoty. wysłasz do nich znów czekasz kilka dni i nic, piszesz do nich meile, odpiszą że środków chwilowo brak należy czekać, konto na które wpłacałeś było w Polsce a konto z którego mają Tobie wypłacić jest w Cyprze. Dostajesz info że teraz trzeba przesłać skany dowodów wszystkich wpłat. czekasz znów ileś dni i w końcu masz na swoim koncie środki.

Jak ktoś ma słabe krążenie, potrzebuje adrenaliny, to Globtrex Ci to zapewni, będziesz mega wku.......
Na koniec po wszystkim masz takiego kaca moralnego, myślisz poważny facet dał się wrobić w takie szambo i liczył na szybkie zyski. Oczywiście nie chwaliśz się nikomu Twoją Mega Inwestycją, abyś nie wyszedł na totalnego idiotę.
Ot cały przekrój współpracy z Globtrexem, a przytoczony przyład dotyczy jak się dowiedziałem ze swoich źródeł setki ludzi, którym wstyd się przyznać do porażki.
Jesli to czytasz jesteś pewnie jednym z nich, podobnie jak ja.
Jeżeli ktoś ma mądre spostrzeżenia jak wyelimnować taką działalność i ostrzec kolejne osoby niech dzieli się na forum, a nie zadufany, mysli co będę mówił, mi się nie powiodło to niech inni sami się przekonają na swojej skórze. Taka niestety nasza mentalność.
Marcin333 / 109.95.7.* / 2017-12-22 09:36
Niestety tak samo działo się ze mną. Ciekawostką jest to że schemat działań jest zawsze taki sam tylko zmieniają się "opakowania firm". Trochę na powiązania jakie istnieją pomiędzy nimi dowiedziałem się z poniższego linku.
http://swiatowid.blox.pl/2017/07/Historia-czeskich-kotlowni-odc-6-Felson-Gonoma.html
Wiem że u części czytających osób może się wydawać że mnie to nie dotyczy - prawda jest taka że jak już jesteś "złowiony" to na 95% przegrałeś - gdyż stron przeciwna ma wszystkie karty.
Luki luki / 193.200.133.* / 2017-11-06 19:47
Jestem graczem od 10 lat na rynku jeśli chodzi o Globtrex jest to firma która mieści się na Cyprze bo KNF odebrał im prawa w Polsce - w momencie wysyłania pieniędzy Wasze oszczędności przepadły i jest to pewne.
1. Opiekun na początku da Ci zarobić po jakimś czasie dostaniesz takie informacje nie trafne to spowoduje utratę Twojej kasy ,
2. Jeśli konto będziesz mieć zadłużone mdostaniesz tel żeby ponownie dosolić konto aby utrzymać pozycje co w perspektywie czasowej i tak Cię doprowadzi do utraty pieniędzy
3. W momencie rejestracji podajesz od opiekuna kod który Ci podaje ten kod to nic innego jak ich weryfikacja czyli jeśli wpłacasz 10 tys
Zł podajesz kod i tracisz te 10 tys zł są to ich pieniądze bo nie trafiły wogule na giełdę a Ty grałeś tylko na podstronie.
4. Jeśli opiekun Cię nie wykończy zrobi to za niego rynek ale ji tak dostanie przynajmniej 20 % od kapitału który wpłaciłeś hehe
5. Na niektórych instrumentach wlanczaka się automaty gdzie jeśli nie masz stop los pozbędzie Cię kasy
6. Bardzo wysokie SWAP czyli prowizja jeśli zostaniesz z nią na drugi dzień nie dotyczy to walut bo waluty są tu do przeżycia czyli swap za to jeśli kupicie towary typu ryż kakao przenica itp czy nawet indexy zjedzą was swapy 0.10 Lota sp500 jest w stanie dziennie urosnąć 9 zł przy tak małej ilości zakupionej jednostki np 0.20 Lota ryżu 15 zł dziennie w środę jest to liczone razy 3 .
7. Bardzo nie czytelne i bardzo krótkie informacje o rolowaniu danego instrumentu czyli mam kupiona ropę otwieram wygasanie kontraktów i nagle mam info ze za 10 dni się kończy jak nie zdążysz z tego wyjść to np przy 0.15 ryżu zrolowalo mi ale swap miałem -1600 zł
8. Jeśli mam coś na kup swap rośnie razy trzy krotnie niż bym miał na sprzedaż .
Pamiętajcie ze jest to odłam Markets.com ta sama platforma tylko ze zielona
Chętnie odpowiem na więcej pytań zainteresowanym 795 230 901

Moje sugestie czy wpłacisz 10, 40 czy 100 tys nie ugrasz , bo w ostateczności wyzerują Ci konto i komu się poskarżysz ? Nikt Ci pistoletu nie przyłożył do głowy wpłaciłeś dobrowolnie -
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-09-29 09:51
Uwaga dla wszystkich poszkodowanych: jeśli na koniec współpracy, po zamknięciu się wszystkich pozycji (oczywiście ze stratą) zostaną wam jakieś drobne pieniądze, to należy je odebrać, bo ta chciwa firma zabierze za jakiś czas i to także. Przedtem należy porobić zdjęcia lub zrzuty ekranu dokumentujące historię rachunku.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-07-05 18:25
Z przykrością informuję, że GLOBTREX uciekł z Polski na koniec czerwca 2017
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-07-11 09:58
Dokładnie, to 20.06.2017 Globtrex poinformował KNF o zaprzestaniu działalności w Polsce, ale skądinąd wiadomo mi, ze nadal dzwonią. Będę wdzięczny za potwierdzenie!
H Szatkowski / 2017-07-11 10:39
KNF na swej stronie o tym nie informuje, informuje o zawiadomieniu Globtrexu z 30.06 dotyczącym zmiany adresu siedziby. Z cypryjskiej na inną cypryjską zresztą.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-07-12 16:39
Witam,
moze mi Pan podeslać link do tej informacji?
H Szatkowski / 2017-07-13 08:25
Na forum nie śmieci się raczej linkami.

Strona KNF > podmioty > wyszukiwarka podmiotów > fraza > szukaj

i uzyskuje się fiszkę podmiotu.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-07-13 11:04
Dzięki, zgadza się. O zamknięciu Oddzialu w Polsce dowiedziałem się w KNF.
H Szatkowski / 2017-07-13 11:22
Oficjalnie, na piśmie się Pan dowiedział ?

Bo dziwnym byłoby, że KNF na www informuje o takim 'pikusiu' jaka zmiana siedziby podmiotu o kilka przecznic, a nie informuje o zakończeniu działalności tego podmiotu w RP, która ponoć nastąpiła 10 wcześniej...
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-07-26 13:51
Cenna uwaga dla Prokuratury...
H Szatkowski / 2017-07-26 16:34
Jaka ? O zmianie adresu, nie żartujmy. O braku info na www KNF, raczej dowód na to, że żadnej informacji o zakończeniu działalnosci w RP po prostu nie było.
Przekręcony / 89.70.106.* / 2017-08-30 09:29
Problem polega na tym, że KNF oficjalnie nie informuje o zaprzestaniu działalności Globtrex, a nieoficjalnie dostałem to w e-mailu. Ciekawe dlaczego? Natomiast pracownicy Globtrex twierdzą że nadal mają prawo do takiej działalności w Polsce (i to robią), co przeczy informacji złożonej do KNF.
Cj / 89.64.5.* / 2017-06-27 18:41
Osoby, które dzwonią, to nie maklerzy, to leszcze z firemek typu boiler room. Tu: Netmore
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy