Globtrex

akordent / 2010-06-11 16:13
Co możecie Państwo powiedzieć coś o platformie Globtrex? Interesują mnie Wasze opinie na ich temat.
Wyświetlaj:
Nowaak / 2016-10-09 16:59
Próbowałem działać z różnymi platformami,ale jeżeli chodzi o Globtrex. Mogę spokojnie polecić doświadczonych ludzi jak i osoby które by chciały zacząć przygodę z platformą. Pełen profesjonalizm wiele analiz rynkowych popartymi odpowiednimi argumentami,zrozumiałymi dla każdego.
Jader / 77.114.38.* / 2016-10-07 13:29
Dobry broker z konsultantami, którzy znają sie narzeczy. Globtrex mogę polecić.
r.tom / 83.29.69.* / 2010-06-16 12:27
Globtrex niema własnej platformy transakcyjnej :
Spółka Safecap Investments (Poland) Sp. z o.o., właściciel portalu Globtrex.com, pełni wyłącznie rolę tzw. „introducing broker” na rzecz Saxo Banku A/S, czyli w szczególności nie prowadzi działalności maklerskiej ani nie jest firmą inwestycyjną w rozumieniu przepisów polskiego prawa. Safecap Investments (Poland) Sp. z o.o., właściciel portalu Globtrex.com, nie jest agentem ani pełnomocnikiem Saxo Banku A/S. Umowa, do której zawarcia dochodzi wskutek złożenia przez Państwa wniosku o otwarcie rachunku, zawarta jest bezpośrednio pomiędzy Państwem a Saxo Bankiem A/S.
prawda boli / 94.254.227.* / 2016-11-15 20:02
Otóż globtrex podlega pod spółkę coverdeal z siedzibą na Cyprze a nie w Polsce. Tą informację można szybko sprawdzić na knf.gov.pl
Firma działająca w wielu krajach więc logiczne że siedzibą jest Cypr gdzie mają niskie podatki
prawda boli / 94.254.227.* / 2016-11-15 20:11
Natomiast informacje odnośnie safecap inv saxo banku itd. oficjalnie uznaję za brednie lub typowy hejt
akordent / 2010-06-16 13:41
No i co w takiej sytuacji ? Czy podpisywać z nimi umowę czy szukAć innej platformy?
r.tom / 83.29.69.* / 2010-06-16 16:33
saxo bank to renomowany duński broker , nie jacys oszusci z wysp karaibskich, jezeli
warunki jakie oferują są dla Ciebie odpowiednie to czemu nie , platforme i konsultantow
maja po polsku ale jezeli jestes poczatkujacy poszukaj czegos innego z mniejszym progiem
wejsciowym ( w saxo jest to 10000 usd )
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy