Forum Spółki giełdowe PKM

Gobarto (dawniej PKM Duda)

Gobarto (dawniej PKM Duda)

lukasz211 / 81.110.212.* / 2016-11-12 19:50
DO akcjonariuszy Gobarto ( dawniej PKM Duda). Musimy założyć porozumienie aby nas nie wykrecono z akcji, pieniedzy. Piszę do SII o pomoc w założeniu takiego porozumienia ( konta członkowskie rozrzeszone, nie wiem ile takich członków zażądają), ale póki co możemy robić to stworzyć bazę akcjonariuszy bo bez niej nic nie zrobimy a po we wezwaniu może już być za późno na walkę.
Udostępniam mój telefon i email ( proszę nie wysyłać spamu) do zbierania bazy i wrazie konieczności przekazania jej jak coś komuś kto będzie chciał działać w tym temacie ( ja mieszkam po za granicami PL).
Proszę o przesłanie:
1) ilość posiadania akcji i kontakt ( telefon i adres mailowy, miasto zamieszkania)
Po załozeniu porozumienie będą potrzebne wyciągi z domów maklerskich aby potwierdzic posiadanie akcji, ale póki co musimy mieć bazę.
Mój telefon ( ANGIELSKI): (0044) 07935649618 email: marc211@wp.pl lub ( ANGIELSKI): (0044) 7935649618 (nie jestem pewny czy po prefixie (0044) dzwoniac z PL trzeba dawac 0)

Proszę się nie przejmować opiniami na forach ludzi, że i tak nie mamy szans to są tzw trole wynajmowane przez podmiot dominujący aby zniechecic do działania!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy