Forum Forum inwestycyjnePortfel

GoldHub.pl - wiadomości o złocie i innych metalach szlachetych

GoldHub.pl - wiadomości o złocie i innych metalach szlachetych

skomentuj
GoldHub pl / 2022-09-12 16:45
GoldHub.pl to portal informacyjno – publicystyczny dotyczący metali szlachetnych, w szczególności złota. Celem naszego serwisu jest popularyzacja i budowanie świadomej społeczności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obyciem z branżą kruszców, jesteśmy w stanie dostarczać z tego zakresu niezbędną i rzetelną wiedzę, dostępną dla każdego. W tym wątku będziemy zamieszczać co jakiś czas jeden z ciekawych artykułów, które pojawiają się regularnie na naszym serwisie. Zachęcamy do śledzenia.


Niska inflacja będzie kluczem do trwałego rajdu złota powyżej 1750 USD.
https://goldhub.pl/niska-inflacja-bedzie-kluczem-do-trwalego-rajdu-zlota-powyzej-1750-usd/
Wyświetlaj:
Woriz99 / 91.145.156.* / 2022-10-29 13:30
Jeżeli przede wszystkim zależy Wam na bezpiecznych inwestycjach to warto zapoznać się z dealerem mennicy skarbowej tutaj jest bardzo duży asortyment, można sobie wybrać różne opcje gramatury zarówno sztabek, ale również monet także bulionowych 1 uncjowych, obsługa bardzo pomocna tym bardziej jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę ze złotem i srebrem fizycznym
GoldHub pl / 2022-10-11 16:02
Analitycy metali szlachetnych od kilku tygodni ostrzegają inwestorów, że ostry trend spadkowy w okresie letnim zepchnął złoto i srebro na terytorium wyprzedaży. Niedźwiedzie nastroje na rynku są na najwyższym poziomie od lat, a oba metale szlachetne dojrzały do ​​krótkiej sprzedaży.

https://goldhub.pl/zloto-i-srebro-potrzebuja-czegos-wiecej-niz-short-squeeze-niedzwiedzie-maja-przewage/
GoldHub pl / 2022-09-22 12:10
Cena złota jest „podatna” na znaczny spadek

Złoto znajduje się w niepewnej sytuacji, ponieważ wybicie poniżej 1675 USD za uncję może otworzyć drzwi do 1600 USD za uncję, ostrzegła Grupa Bankowa Australii i Nowej Zelandii (ANZ).

https://goldhub.pl/cena-zlota-jest-podatna-na-znaczny-spadek/
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy