Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gomułka: W 2009 roku czeka nas podwyżka podatków

Gomułka: W 2009 roku czeka nas podwyżka podatków

Wyświetlaj:
Mikeon / 83.238.212.* / 2008-09-23 09:38
Gomulka to ignorant nieodrozniajacy inflacji od wzrostu cen.
O podwyzce podatkow bylo wiadomo w momencie kiedy jedna grupa kretynow wybrala w 2007 druga grupe kretynow, by rzadzili tym krajem.
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2008-09-23 15:26
Mam 35 lat, mieszkam w dużym mieście, mam wyższe wykształcenie, bardzo dobre stanowisko w dużej korporacji, ciągle się dokształcam a na dokładkę jestem matką nastolatki...Jestem zaradna a ineligencji mógłby mi pozazdrościć niejeden omamiony jarkaczem-sama-prawda radiomaryjny wyborca PIS-u...I głosowałam na PO...A piszę to dlatego że chcę coś powiedzieć wszystkim wyborcom PIS-u...Nie odważyłabym się nazwać "kretynem" (że nie wspomne o innych epitetach...)nikogo, zwłaszcza dlatego że ma inne poglądy polityczne, ponieważ posiadam coś o czym powyżsi i to nie tylko na tym forum wielbiciele jarka-sama-prawda mogą tylko marzyć z nim samym na czele - kulturę osobistą...której nabycia i wam życzę...
Mniej chamstwa i obrażania ludzi, więcej sensownych argumentów a może ktoś jeszcze na PIS zagłosuje i nie spadniecie całkiem do poziomu ex-koalicjantów...powodzenia.
Mikeon / 83.238.212.* / 2008-09-23 16:57
Dodam jeszcze ze wyborcy PiS to tacy sami kretyni jak wyborcy PO, samozwancza inteligentko.

Problem wyborcow PO jest taki, ze mysla telewizorem. Problem wyborcow PiS jest taki, ze mysla Radiem.
muad / 195.20.110.* / 2008-09-23 15:05
Mikeon napisał "Gomulka to ignorant nieodrozniajacy inflacji od wzrostu cen." poczytałbyś trochę a nie rpbił z siebie idioty.
Mikeon / 83.238.212.* / 2008-09-23 22:30
Oboje muad z JanKS jestescie przynajmniej takimi samymi ignorantami jak Gomulka. Wam wolno, jemu nie.

Inflacja to, jak sama NAZWA wskazuje, wzrost podazy (ilosci) pieniadza. Jest PRZYCZYNA wzrostu cen.

To nie jest to samo. Jak tego nie rozuimecie to albo po prostu milczcie, albo sie doksztalccie.

Tylko, ze was wychowala telewizja wychwalajaca pseudo ekonomistow pokroju Balcerowicza, wiec z doksztalcaniem moga byc problemy.
JanKS / 2008-09-23 17:34 / Bywalec forum
Popieram. W szczególności polecam definicję inflacji.
To niestety typowe u nas w Polsce: zarzucanie innym własnych wad - w tym wypadku ignorancji.
Pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy