Forum Polityka, aktualnościKraj

Gość niedzielny musi przeprosić Alicję Tysiąc

Gość niedzielny musi przeprosić Alicję Tysiąc

Wyświetlaj:
Katarzyna Florjańska / 87.206.239.* / 2009-09-23 19:46
Ups ! Przepraszam wszystkich humanistów ! Teraz widzę - pisze się oczywiście NIEPOWTARZALNY (znaczy przez RZ) - reszta bez zmian - pozdrawiam Tygodnik Powszechny :-))
Katarzyna Florjańska / 87.206.239.* / 2009-09-23 19:37
Ja zdeklarowany ateista chcę wyrazić swoje poparcie dla księdza Gancarczyka . Rozumiem księdza postawę i nie widzę nic złego że wyraża swoją opinię bo ma do tego prawo. Nie rozumiem moralnej postawy tej pani wobec dziecka żyjącego przecież któremu będzie musiała wytłumaczyć, że miało nie istnieć. Dla ateistów wartość życia własnego i cudzego jest bowiem szczególna bo jedyna i niepowtażalna - Jestem w tej kwestii po stronie księdza.
Jerzyhd / 79.185.192.* / 2009-09-23 16:39
Prawna ochrona barbarzyństwa, walka z obrońcami zycia. Dokąd zmierzają ludzie? Koniec świata?
czarny pomiot / 195.35.80.* / 2009-09-23 16:45
bredisz,bredzisz,bredzisz... Widzisz a choć też wyglądasz na niechcianego to i tak cię nie usunęła matula więc nie jest tak jeszcze bardzo źle...
cozaczasy / 213.158.197.* / 2009-09-24 09:51
za urodzenie ciebie - @ciemny pomiocie - twojej matce z pewnością należy się odszkodowanie
@@@ / 89.76.141.* / 2009-09-24 14:22
Nam wszystkim nalezy sie to odszkodowanie za to ze musimy znosic takiego typa wsrod nas.
rozwado / 2009-09-23 16:33 / Tysiącznik na forum
Garncarzyk opluwa i terroryzuje, Terlikowski pieni sie i zakrzykuje. Ofensywa agresywnego Ciemnogrodu.
Ania86 / 77.223.198.* / 2009-09-23 19:27
Ciemnogród to ci którzy są za aborcją, bo są na tyle leniwi że nie chcą się nauczyć podstawowych faktów z fizjologii kobiety i pogardzają kalendarzykiem małzeńskim, który jest skuteczny. A poza tym jeśli masz osobę ukochaną (żonę/męża/dziewczynę...) i mowisz że to jest ta jedyna, to wyobraź sobie że mogła ona/on był usunięta/y. Lub chociażby Twój przyjaciel...czasami żal jest tych ludzi, którzy mogli by ybć wśród nas, wnieść wiele do naszego zycia, ale poprzez egoizm lub czyjeś wygodnictwo nie żyją. Mówię tu o aborcji, nie o antykoncepcji (tzn. o jej metodach akceptowanych przez kościół).
NoR-ek / 80.239.242.* / 2009-09-24 08:25
Sam Kalendarzyk jako taki nie jest super skuteczny. Pewniejszym sposobem naturalnego planowania rodziny jest metoda angielska lub objawowo termiczna. Pozdrawiam.
Racjonalny / 62.93.39.* / 2009-09-23 16:04
Wolność słowa widać istnieje tylko dla wybrańców. Ten wyrok to kolejny przykład zaciekłego ataku na Kościół w Polsce...
jaro@srem.info / 2009-09-23 16:24
tak tak... należy w tym momencie tylko klasnąć i psalnym śpiewem potwierdzić, iż czego tylko nie napisze pan ksiądz - czyli mężczyzna na codzień (przynajmniej oficjalnie) borykający się z problemami osoby niewyżytej seksualnie, nie mającej do czynienia z normalną rodziną - to jest już praktycznie dogmat, a wszelkie próby wyprostowania bzur, które napisze (bo walczy z niemoralnością przecież) należy tępić w zarodku a przynajmniej klątą obłożyć.... nieeeee - te czasy szanowni koleżanki i koledzy już chyba minęły - taką mam głęboka nadzieję i żeby nie było NIE JESTEM członkiem ANI SYMPATYKIEM PO, jedenaście lat byłem w posłudze liturgicznej i dlatego poznałem to od "zaplecza"...
co zaś tyczy się zaciekłego ataku - jesli w ogóle można o czymś takim mówić lub pisać - proszę bardzo - niech najpierw komisja, która rozdaje na lewo i prawo (kościołowi oczywiście) nieruchomości w ramach odszkodowań za mienie zabrane przez komunistów - niech zacznie działać jawnie - wtedy dopiero zaczęłoby się robić ciekawie - choć podobno już się polepszyło - tzn. miasta, które do tej pory dowiadywały się z mediów najczęściej o tym, że decyzją tegoż ciała będą musiały oddać biednemu kościołowi np. najatrakcyjniejszą działkę w środku miasta lub kasę (od której rzecz jasna nie ma drogi odwoławczej) - podobno nie dowiaduja sie tego już z mediów - tylko drogą bardziej oficjalną...
Brandnew / 89.229.74.* / 2009-09-23 16:39
Tak, masz rację, he, he. ...A najwieksze prawo do decydowania o aborcji ma bedzietna Senyszyn. Ta która tyle wie o macierzyństwie co ksiadz o ojcostwie. A
Natter / 2009-09-23 17:41 / Tysiącznik na forum
Przyjacielu katoliku.Jeżeli ktoś kogoś posądza o zbrodnie ,to powinien być kryształwo czysty [Swiety Kościół Powszechny] Kościół ma bardzo dużo grzechów na sumieniu i najpierw powinien na kolanach kobiety przeprosić za wieki zbrodniczej inkwizycji i palenia na stosach .
Brandew / 89.229.74.* / 2009-09-23 17:53
Lewacy i jasnogród z ZSRR zabili o wiele więcej ludzi niż inkwizycja - chcesz porównać liczby? Tam walczyli o świeckość z********* - nie zdążali grobów kopać. I to raptem tylko przez 30-40 lat ... Poza tym to kościół w głównej mierze zorganizował i ukształtował Europę - temu chyba nie zaprzeczysz? A żadnego dobra czynionego przez kościół dziś nie dostrzegasz? Kto pracuje w zakładach dla niepełnosprawnych, zajmuje się ludźmi na których tacy jak ty nawet nie chca spojrzeć? Wojewódzki czy Owsiak? A pokaż mi w ogóle alternatywę dla KK? Proszę ! Islam czy TVN?
@@@ / 89.76.141.* / 2009-09-24 14:23
Jeszcze jeden naćpany z fobia wobec kosciola
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - matb.]
Natter / 2009-09-23 18:27 / Tysiącznik na forum
Tak zgadza się ukształtował Ciemnogród Spalił na stosie Husa i Bruno a w Irlandii co wyprawiali w domach dziecka też raporty czytałem .Przerażające.Jedyna alternatywa to Państwo Swieckie bez przymuszania nauki katechizmu w szkołach .Jak widzę przynosi to odwrotne skutki. a za dwa pokolenia koscioły będą puste jak w Czechach Franncji t w Niemczech. Znam trochę ST i NT koranu i TVN nie znam. a Owsiak zrobił więcej przez kilka lat działalnosci niż Caritas i Orkietrze daję datki i wiem że rozliczy sie z tego co do grosza
Brandnew / 83.14.48.* / 2009-09-23 15:35
To jest niezle "...według której kobieta otrzymała odszkodowanie za to, że nie wykonała aborcji. Wprowadzała ona w błąd czytelników ..." A co maja zrobic ludzie gdy GW i TVN wprowadza ich w blad niemal codziennie ...? A tak sie spytam - ta Pani chciala aborcji dziecko bo bala sie o swoj wzrok, ktory juz przed ciaza sie jej psul. I ponoc po urodzenia dziecka znow sie popsul (ciekawe, czy teraz zamienilaby dziecko na idealny wzrok, gdyby miala taka szanse?). A jakie byle gwarancje, ze nawet bez urodzenia dziecka wzrok sie jej nie pogorszy? Bo mnie sie non stop pogarsza, pomimo, ze dzieci nie rodze a tylko w monitor galy wywalam ...
czarny pomiot / 195.35.80.* / 2009-09-23 14:28

Ksiądz Marek Gancarczyk zapowiedział, że mimo wyroku sądu nie przestanie głosić tego typu poglądów

Lepiej byś się już nie oddzywał klecho, bo Cie zamkną - a wiesz co będzsie dalej chłopcze w spudniczce...
a po drugie to kara finansowa dla klechy nie problem - zrobi jak kolega po fachu w Szamotułach wczoraj...
612 / 213.158.197.* / 2009-09-24 12:54
Ty - czarny pomiot - twoja ksywa i obeznanie w temacie przypomina mi penego c**** - czy to nie ty robiłaś za parówę w 612? Dobrze cię wsominamy! Nikt nie ciągnie tak jak Pomiot! - a jaki był z początku wąski!!!
YS / 194.242.62.* / 2009-09-23 13:57
czyli, że co - sąd sądem, ale.... tak panie ksiądz - w końcu zaczyna się (niestety zbyt małymi kroczkami) "dorównywanie" kleru do reszty obywateli - a co - że jako pan ksiądz - to może podlega tylko prawu Bożemu...?? jeśli jeszcze za mojego życia upubliczni się kasę kościoła - czytaj - podatek na kościół, a nie "co łaska" - to normalnie - "dam na mszę"... he he... w końcu te czarne mendy doprowadziły do takiej sytuacji, że taka Pani Tysiąc musi się szwendać po sądach najpierw o odszkodowanie, a potem wyczytywać w takich pisemkach - pani Alu - nawet 100.000 PLN powinien dostać kary ten księżulko - znaczy redakcja... Pozdrawiam
Kabatat / 80.239.242.* / 2009-09-24 08:33
Interesuje mnie tylko dlaczego tak malo osob wie o tym, ze kazdy proboszcz ma obowiazek rozliczenia sie z urzedem skarbowym ok 10 zl na rok od kazdego z parafian.
Pils / 212.160.172.* / 2009-09-23 13:51
"mimo wyroku sądu nie przestanie" - typowy dla kleru język fałszu i nienawiści.
Smutny / 194.237.142.* / 2009-09-23 14:43
sie odezwal kulturalny i mily :)
Amen_szatany! / 77.254.52.* / 2009-09-23 15:21
Kler powolutku przestaje rządzić w tym kraju! Dzięki szatanowi czy racjonalnemu myśleniu?
Natter / 2009-09-23 16:06 / Tysiącznik na forum
Oj chyba to jeszcze potrwa , a do tego jeszcze usłyszymy a zwłaszcza od jego eksc.apb. Leszka S.G. jak będzie krytykować ten wyrok. Mam nadzieję że sądy nie przestrasza się . Tak zacytuje od niechcenia NT .U innych widzą w oku drzazgę a u siebie nie widza belki w oku.A co do zbrodni stalinowskich to zagłda indian to co to było ?

Najnowsze wpisy