Forum Polityka, aktualnościKraj

Gosiewski pozwie polityków PO

Gosiewski pozwie polityków PO

Money.pl / 2009-10-29 07:26
Komentarze do wiadomości: Gosiewski pozwie polityków PO .
Wyświetlaj:
man13 / 2009-10-29 14:06 / Tysiącznik na forum
Właśnie nauczył się czytać a jeszcze trochę i będzie pisał. A wtedy..........
Tu macie tą prowokację naświetloną: / 67.175.60.* / 2009-10-29 11:35
Przepis na newsa

27 października, Rzeczpospolita
Małgorzata Subotić: Czy Przemysław Gosiewski naprawdę biegał po Sejmie i namawiał posłów PO, by nie powoływać komisji hazardowej?

Jarosław Gowin: Słyszałem o tym tylko od dziennikarzy.
Małgorzata Subotić: To skąd takie spekulacje? Brzmią prawdopodobnie?

Jarosław Gowin: Nieprawdopodobnie. Co prawda po serii ostatnich wypowiedzi polityków PiS mam wrażenie, że stracili entuzjazm dla komisji hazardowej. Jestem jednak ostatnią osobą, która byłaby skłonna podejrzewać Gosiewskiego, że ma coś do ukrycia.


Małgorzata Subotić: A co miałby do ukrycia?
Jarosław Gowin: Przecież zna pani krążące po Sejmie plotki, że jest osobiście zainteresowany, by ta komisja nie powstała.

Małgorzata Subotić: Ma pan na myśli domniemane blokowanie przez Gosiewskiego ustawy o dopłatach do automatów, przygotowanej za czasów Zyty Gilowskiej?

Jarosław Gowin: Uważam takie plotki za brudną pianę polityki. Nie należy zwracać na nie uwagi.

Małgorzata Subotić: Ale wówczas koordynatorem tej ustawy w Sejmie był Gosiewski. I chyba nic z tej koordynacji nie wynikło?

28 października rano, TOK FM

Dominika Wielowieyska: W "Rzeczpospolitej" czytam, że Przemysław Gosiewski chodzi po Sejmie i namawia, żeby komisji hazardowej nie było w ogóle. Czy do pana też przychodził?

Sławomir Nowak: Nie. Ja jestem rzadkim rozmówcą polityków PiS. Rzeczywiście kuluary sejmowe huczą od tego, że koledzy z PiS analizując rozwój sytuacji, pewnie odtwarzając sobie pewne rzeczy z przeszłości, zaczynają się obawiać.

28 października w południe, Dziennik

Dziennik.pl: Przemysław Gosiewski z PiS chodzi po Sejmie i namawia, by nie powstała hazardowa komisja śledcza. Takie plotki krążą wśród posłów. Przyznał to wczoraj nawet umiarkowany Jarosław Gowin z PO. Dziś jego partyjny kolega Sławomir Nowak dodaje, że całe PiS zaczyna się bać tej komisji

28 października w południe, Twitter

Robert Zieliński: Trudno przebijająca się prawda: hazard zasilał kieszenie polityków wszystkich partii [tu wstawiony link do wyżej cytowanego artykułu w Dzienniku, dziennikarza usprawiedliwia to, że nie znał materiału wyjściowego, czyli artykułu z Rzepy].

28 października wieczorem, TVN

Tego jeszcze nie wiem ale zdziwię się jeśli nie będzie to jeden z trzech pierwszych materiałów w "Faktach", a tematu nie pociągnie gość Moniki Olejnik, może Palikot albo Karpiniuk.

***

Tak się robi newsa na "czerwony pasek". A przecież ustalenie losów rządowego projektu ustawy nie powinno być trudne, tym bardziej, że w tej sprawie - jak w każdej gdzie pojawia się choćby cień szansy, że uda się z PiSem podzielić odpowiedzialnością za cmentarne dile Zbyśka z Ryśkiem - dziennikarze mogą liczyć na pełną współpracę rządu, który pewnie od miesiąca przetrząsa wszystkie szuflady w Kancelarii Premiera w poszukiwaniu jakiegokolwiek kwitu, którym by się dało powiązać PiS z "aferą hazardową".

Tyle, że ustalenie faktów wymaga czasu a efekt niepewny. Łatwiej rozpuścić plotki w Sejmie, a potem prosić kolejnych posłów o skomentowanie ich. Cytowalność gwarantowana. A i władza będzie zadowolona.

http://kataryna.salon24.pl/134624,przepis-na-newsa
lplp / 83.12.23.* / 2009-10-29 10:03
mówią, że im mniejszy piesek tym bardziej szczeka...
Niech uważa z tą komisję, bo i na Pana G. coś jeszcze znajdą
Janek0000 / 78.88.174.* / 2009-10-29 09:32
I w porządku!Kiedy ci politycy PO będą mieli na tyle godności i rozumu,że odstąpią nieudaczniki od władzy!Wydaje mi się,że ten letarg Polski będzie trwał do końca kadencji tych kłamców i złodzieji,gdyż będą ten czas przy władzy wykorzystywali do wypełniania swoich kieszeni,a nie do rozwoju Polski i Polaków.Precz z nieudacznikami!Panie Gosiewski gratuluję Panu,wzorowej postawy i przykładu-tych pseudocwaniaków i złodzieji należy osądzić i ukarać.Może Polacy zrozumieją,że należyStawiać na ludzi mąrych i uczciwych,a nie tych co obiecują i ładnie,i chodzą w garniturkach,a w głowie mają podstęp i chciwość i bezwzględność wobec ludzi im poddanych.
SOPOT / 89.79.232.* / 2009-10-29 08:14
PALIGEJ PALI UJ KLAŁN TO MAFISTA BIUGORAJSKIE GÓWNO OD LAT KRADŁ I ŁGAŁ
hierarcha / 89.231.50.* / 2009-10-29 08:00
Nie strasz nie strasz bo się z........ Natepna sprawa sądowa i następna bedzie porażka p.Gosiewskiego. Panie Gosiewski nie kompromituj Pan się swoimi wypowiedziami.
emeryt0 / 83.20.219.* / 2009-10-29 10:40
Nie jestem sympatykiem pana Gosiewskiego ale w tym przypadku go popieram. Najwyższy czas skończyć z łajdackimi pomówieniami nie tylko w tym przypadku przez zakłamanych polityków PO i nie tylko.
myslacy1 / 2009-10-29 07:26
a gosiu nie w , lesie nie w lesie coś głupiego od siebie dodać musi trzeba być widocznym, żeby nie zadeptali
biugoraj / 89.79.232.* / 2009-10-29 08:53
PO WCYUBOWCY WREDNYM RYZYM LISEM POD MUR I DO WISŁY A KLAUN GUPEK PALIKOT DO OBORY BYKĄ JAJA KOŁYSAĆ ZA ZRUJNOWANIE KRAJU

Najnowsze wpisy