Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gospodarki państw UE kurczą się. Polska jednym z wyjątków

Gospodarki państw UE kurczą się. Polska jednym z wyjątków

Wyświetlaj:
historyk / 89.77.24.* / 2009-03-19 23:45
proste... wszystko przed nami
cerawi / 2009-03-20 00:08 / Bywalec forum
u nich topnieje produkcja a u nas rosnie... bezrobocie cuda cuda panoczku.
D e c h a / 83.15.238.* / 2009-03-19 17:14
I bardzo dobrze, ze tak piszecie. Nawet, jesli klamiecie i slodzicie, to nas podbuduje. Ludzie wola sluchac falszywych prorokow, ale mam nadzieje, ze prawde piszecie :)
sd3aef / 83.25.2.* / 2009-03-19 21:40
eeeeeee i co z tego, skoro wiekszosc odwiedzajacych ten portal to ludzie ogarnieci w tym temacie
ebork / 2009-03-19 18:49 / Bywalec forum
*Decha* nie czujesz że wraca propaganda sukcesu, ciekawe jak to się ma do zrujnowanego przemysłu stoczniowego, energetycznego, rolnictwa , górnictwa i tysiące ludzi zwalnianych. Wystarczy posłuchać innych stacji niż Polsat, TVN czy TVP gdzie wypowiadają się ludzie dotknięci tym rzekomym sukcesem a nie pseudo fachowcy np. farmaceuci którzy zarządzają spółką energetyczną...
W Polsce dobrze się tylko ma rząd, administracja państwowa i szara strefa..
Bacz / 193.24.200.* / 2009-03-19 16:16
http://niepoprawni.pl/blog/404/dzieki-zlotemu-kryzys-mamy-lekki
danielhh / 213.39.210.* / 2009-03-22 11:55
pytanie jak dlugo; zobacz:
Islandia,
Wegry, etc.

ze w miare przezyli; zobacz:
Irlandia

tyle do Euro...
zarazem nie zapominaj ogromnego zadluzenia w innych walutach polskiego spoleczenstwa!!!
HansKloss / 79.185.228.* / 2009-03-19 13:04
Musimy natychmiast naprawić to niedopuszczalne przeoczenie. Dlatego właśnie likwidujemy polski przemysł i wchodzimy do strefy euro. Polska ma do spełnienia ważną, dawno jej przeznaczoną misję. Hodować roboli na pola w Niemczech i niemieckie budowy. Ma być terenem zbytu dla niemieckiej produkcji i dostarczać wytworów własnej wytwórczości w postaci kapeluszy słomkowych, chodaków lipowych, świątków frasobliwych dziewczyn mocno j********. PO to zainwestowaliśmy w "fachowców" sprawdzonych i zawsze wiernych.
Floyd / 2009-03-19 18:48 / Tysiącznik na forum
Ja tam bardziej obawiał bym się takich jak Ty niż tych z zachodu. Ty byś dopiero dał mi popalić i jeszcze byś powiedział, że to moja wina. A, może przychylił byś mi nieba? Przekonaj mnie i innych mieszkańców tego kraju, a polecą za Tobą jak w dym. Chyba jednak brak Ci argumentów, a te którymi dysponujesz są nieprzekonujące i nie tylko ja tak to oceniam. Pozostaje Ci zatem tylko jeden argument: jesteśmy zniewoleni, ale i ten argument mnie nie przekonuje bo stosuje się go wówczas gdy brak już innych argumentów i jest to wówczas po prostu demagogia.
ebork / 2009-03-19 18:55 / Bywalec forum
*Floyd* to z ciebie demagog, stoi z boku i tylko pyskuje, zapewne nieźle ci się powodzi bo już nakradłeś co się dało, ale jeszcze by się coś przydało tylko nie pyskiem tylko rzetelną pracą....
Floyd / 2009-03-19 19:50 / Tysiącznik na forum
A, pisałem, że takich należy się bać i to niezależnie czy się nakradło czy też nie. Tacy jak Ty od razu wiedzą, że nakradłem. Kto nie popiera takich jak Ty to jasne, że może tylko być złodziejem, według Ciebie oczywiście. Miłego dnia. :)
polakmaly / 83.15.89.* / 2009-03-19 15:29
Otóż to. Na górze już nad tym od miesięcy pracują
Alfista / 2009-03-19 12:35 / Człowiek Hossa
Po co mamy się podłączać pod umierającego kolosa strefy euro? Nawet cyferki podawane przez eurokratów są przeciw euro...
Gupi Kazio / 83.24.204.* / 2009-03-19 13:06
No pewnie. A Kazio jest gupi...
man13 / 2009-03-19 10:55 / Tysiącznik na forum
PiS jednak swoje wie i statystykom nie wierzy.
jacek szajnar / 2009-03-19 10:00
Zmniejsza się produkcja przemysłowa a rośnie dochód narodowy jak to wytłumaczyc ,na dochód narodowy składają się marże przy sprzedaży importowanych produktów ,rośnie deficyt handlowy co w dłuższej perspektywie jest zabójcze dla gospodarki i złotówki.
mrówka3 / 83.28.114.* / 2009-03-19 08:15
Gospodarki wcale się nie kurczą bo to co jest wyprodukowane to jest realne i to nigdzie w kosmos nie odleciało, zmniejszają się natomiast inwestycje i produkcja.
taki tam / 213.238.107.* / 2009-03-19 09:32
Ile lat ma twoja koszula?
999o / 79.185.226.* / 2009-03-19 10:48
Polska jest jednym wyjatkiem - propaganda sykcesu z czasow PRL............................................................................
Polak - tj. mieszkaniec tego Kraju / 77.253.207.* / 2009-03-19 22:23
Wczytując się w treść artykułu wyraźnie widać wpływ obrotów m-ca grudnia jeżeli chodzi o PKB oraz wstrzymywanie się firm ze zwalnianiem pracowników do końca roku (wiadomo, że na Święta nie robi się takich prezentów). Nasuwa się jasny wniosek, że dane znacznie są niepokojące, jeżeli porównamy dany miesiąc z miesiącem roku ubiegłego. Tu na zachowanie optymizmu raczej nic nie wskazuje. Moim skromnym zdaniem czynione obecnie ruchy to tylko poklepywanie po ramieniu i czas najwyższy wyciągnąć dłoń do tych co dźwigają te PKB jak wynika ze statystyk to jednak drobne firmy - dając im możliwości finansowania i zdejmując obecne ciężary w postaci przeróżnych danin a to wygórowanych stawek ZUS, niewybrednie wysokiej stawce VAT, stosowaniu przeróżnych chwytów ograniczających swobodne prowadzenie działalności gospodarczej poprzez uregulowania znacznie ostrzejsze niż w Unii. Wprowadzanie różnych ograniczeń poprzez potrzebę zdobywania przeróżnych certyfikatów, egzaminów sterowanych przez lobbystyczne ugrupowania broniące dostępu "nieuprzywilejowanym" - a miał to weryfikować wolny rynek. Szanowni rodacy ten kraj staje się wybitnie krajem Policyjnym- tu nie wiedza i fachowość dominuje ale potrzeba "załatwienia" sobie odpowiedniego papierka oczywiście wystawianego tylko u wyłącznie przez odpowiednią Instytucję - jak historia pokaże, której właścicielem jest kolejny dygnitarz.

Najnowsze wpisy