Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gowin o hazardzie: Nie znam się na tym, chcę tylko postawić tę sprawę z głowy na nogi

Gowin o hazardzie: Nie znam się na tym, chcę tylko postawić tę sprawę z głowy na nogi

Wyświetlaj:
hen-live / 89.79.88.* / 2016-05-20 16:34
Gowin nie jest z mojej bajki jeśli chodzi o politykę.Ale w tej sprawie zgadzam się z nim że te sprawy hazardowe powinny być postawione na nogi.Wystarczy aby tylko przystosować ją do prawa unijnego.Polska a szczególnie polski sport traci grube miliony przez obecna idiotyczna ustawę.
SureBetyPL / 2016-05-20 15:39
Może się wydawać, że Gowin w ogóle nie pasuje do sprawy ustawy hazardowej. Moim zdaniem to część strategii PiS-u, który nie chce sobie rąk ubrudzić gdyby coś poszło nie tak.

http://www.surebety.pl/blog/post/jaroslaw-gowin-promuje-ustawe-hazardowa
sadowy / 195.95.144.* / 2016-05-20 14:02
Najpierw z PO wprowadził ustawę hazardową. Teraz chce pozwolić na hazard. Mam pytanie do pana ministra. A co z setkami ludzi, których w tej chwili ściga prokuratura za grę na zagranicznych portalach?
Grożą im kary finansowe za obroty proszę pana. Nawet jeśli nic tam nie wygrali. I to duże. 75% od obrotu. Czy pan sobie zdaje sprawę, że to niejedną osobę wykończy? A za kilka miesięcy inna osoba grająca na takim portalu będzie już robiła wszystko w zgodzie z prawem?
porucznik865 / 81.190.50.* / 2016-05-20 13:54
gowin to slizgacz tylko kasa sie liczy jak nie tam to gdzie indziej
olo główny / 78.11.251.* / 2016-05-20 13:48
Skąd ten człowiek się wziął , wtyczka po?
obiektywnie / 59.167.236.* / 2016-05-20 12:53
Gdzie ja zyje ? Minister od Szkolnictwa zajmuje sie pokerem !!! Z kim grywasz czlowieku Opus Dei i jakie stawki chodza?
I tak retorycznie, choc wiem, ze niee masz wstydu zapytam czy szanujesz swoje nazwisko, swojej rodziny? Matki, Ojca, Rodznstwa? Masz ich wz tylu,jak sie elegancko mawia o czesci ciala ponizej ledzwi. Ty masz wszystko tam cyniczny KLAUNIE BYLETY KARIERE ZROBIC,A COS NIEZBYT CI IDZIE. SZOKUJESZ ZMIENIASZ PARTIE ZALOZYLES SWOJA I CO....
KOMPLETNE ZERO DOACZYLES DO ZIOBRY.
PrwdomownyDonald / 185.24.26.* / 2016-05-20 11:30
Hehe Partia Oszustow zabronila zeby tylko mafia zarabiala na hazardzie. I to zrobila partia niby liberalna, a raczej przedstawiciele mafii. A partia konserwatywna daje ludzia wiecej wolnosci i jednoczesnie dochody z hazardu dla Panstwa nie mafii. A tu bandzwoly ekonomiczne takie bzdury wypisuja. Podstawowa zasada legazlizuje sie jak najwiecej rzeczy, tak aby zarabialo na tym Panstwo a nie mafia. Inaczej zyski tylko dla mafi, a panstwo musi leczyc i tak za nasza kase nalogowcow.
_yossarian_ / 188.146.75.* / 2016-05-20 12:36
ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem to spory wysiłek ale spróbujmy:
w tekście powyżej nie jest napisane że nowa ustawa jest projektem pislamistów, wręcz przeciwnie jest tam napisane że jest to prywatny pomysł niejakiego gowina jarosława, przez swoich aktualnych partyjnych kolegów pchniętego na odcinek szkolnictwa wyższego. ówże gowin jarosław nie tak znowu dawno temu w tej paskudnej platformie, która ową paskudną ustawę przyjęła był, tak się składa ministrem za przeproszeniem sprawiedliwości i jakoś nie pamiętam żeby przeciw tej ustawie protestował.

problem polega na tym że dobra zmiana właśnie zderzyła się ze złą ekonomią i kasa potrzbna jest od zaraz, kasa z hazardu nie śmierdzi a na ulicy leży.
liczę że wkrótce okaże się że maryśka też w sumie taka całkiem zła nie jest i przy zachowaniu państwowego monopolu przypalić legalnie można będzie.
doremiMi / 122.150.171.* / 2016-05-20 11:16
Dobre dobre, ciekawe czy Gowin by chcal sie poddac operacji lekarzowi ktory by mu powiedzial "Nie znam się na tym ale chce pana operowac, no postawimy pana na nogi ha ha ha TAKICH FACHOWCOW ma PiS tacy sami znawcy majstruja przy Konstytucji, inni przy stadninach koni, ten przy hazardzie starch CO BEDZIE DALEJ !!
bialaowca / 89.78.100.* / 2016-05-20 12:56
Nie zapoznales sie z projektem , nie masz nic ciekawego do napisania, a jednak udzielasz sie na forum. Klepiesz glupie formulki byle dowalic Gowinowi. Obecny projekt gwarantuje sciagniecie zagranicznych bukmacherow, ktorzy nie dosc ze beda odprowadzac normalnie podatki to jeszcze wyloza spore pieniadze na sport. Przypominam ze obecna ustawa jest niezgodna z przepisami ue. Tylko skad Ty to mozesz wiedziec pajacyku.
Czesiek12321 / 79.184.27.* / 2016-05-20 10:52
Nic nie dodasz Gowin na temat Jana Kulczyka? Przy Kłamczyńskim wszystkim odbija, to reguła.
Senet / 83.12.50.* / 2016-05-20 10:49
I kolejny raz zafundują nam salony z automatami w każdym sklepie, wsi, mieście i miasteczku, stacji benzynowej i barze! Inna władza, podobny przekręt. A Boniek? Widzi w tym własny biznes, a nas ma ,,gdzieś''. I jak ,,twarz'' promująca nielegalny biznez w chwili obecnej może być doradcą ministra? Łamie prawo i zamiast pod sąd, do gabinetu ministra. Pieprzyć taki układ!!
cafar / 185.25.121.* / 2016-05-20 10:41
KLasyka w wykonaniu PiS - nei znam się na tym, ale będę to naprawiał
leon zawodowiec1 / 80.51.181.* / 2016-05-20 10:30
przede wszystkim to wszelkie automaty do gier POWINNY ZNAJDOWAĆ SIĘ W SALONACH GIER A NIE ROZPROSZONE PO WSZELKIM SKLEPACH...ZWŁASZCZA NOCNYCH MONOPOLOWYCH GDZIE MŁODOCIANI = NIEPEŁNOLETNI, NARKOMANI I WSZELKIE SZUMOWINY STARAJĄ SIĘ PRAĆ BRUDNĄ KASĘ A SPRZEDAWCY TO WISI I NIGDY NIE SPRAWDZA DOWODU POMIJAJĄC ŻE NIEWIELE MOŻE BO GNOJE OSZUKUJĄ ŻE HEJ !!!!!
gorszy sort / 83.20.50.* / 2016-05-20 10:18
W tym tempie to pewnie marycha i inne dopalacze też zaraz będą legalne, bo kasa potrzebna...
jek@o2.pl / 83.29.46.* / 2016-05-20 10:18
GOWIN TO POWIEDZIAŁ , A JAK BY TO POWIEDZIAŁ MINISTER FINANSÓW TO KAŻDY NORMALNY STWIERDZIŁ BY ,ŻE JUŻ KASY BRAKUJĘ ????? FAJNIE .......... BĘDZIEMY MIELI NOWA AFERĘ HAZARDOWĄ
kursk / 83.8.241.* / 2016-05-20 10:17
jak gówin zabierze się za to to na pewno bedzie z tego gó..o tak jak z rewolucją w sądownictwie za jego rządów
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy