Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Czy indeksy pokonają kolejne bariery?

GPW: Czy indeksy pokonają kolejne bariery?

Money.pl / 2008-03-12 10:24
Komentarze do wiadomości: GPW: Czy indeksy pokonają kolejne bariery?.
Wyświetlaj:
JB / 83.30.192.* / 2008-03-12 10:24
Pan Tomasz napisał komentarz, który pomijając ozdobniki pozamerytoryczne nie wnosi kompletnie NIC. Mało tego, napisany jest językiem niezrozumiałym nawet dla ludzi działających w sektorze finansów (osobiście od 12 lat w ING). Po co pisać takie teksty, które asekurują piszącego przed popełnieniem choćby najmniejszej "przepowiedni" przed bieżącą sesją?
speranca / 79.186.214.* / 2008-03-12 10:32
czego tu nie rozzumiec? wszytko jasno ,tresciwie przejzyscie a przedewszystkim krotko
JB / 83.28.174.* / 2008-03-12 11:09
Jeżeli uważasz komentarz za jasny, przejrzysty i zrozumiały, to widocznie fakt, że jestem maklerem od ponad ośmiu lat świadczy wyłącznie o tym, że źle mnie wykształcono, a moje miejsce jest w innej pracy. Rozważę zmiany, pozdrawiam
mkk / 82.177.46.* / 2008-03-12 11:41
Hej Panowie , a co tu jest do rozumienia ? Artykuły sa pisane po to , żeby cos napisać, zapełnic strone. Te komentarze mozna czytać , jak człowiek nie ma nic do roboty, albo chce się chce się pocieszyć. Pozdrawiam i nie przejmujcie się takimi artykułami.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy