Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Gra inwestorów pod obniżki stóp

GPW: Gra inwestorów pod obniżki stóp

Money.pl / 2008-12-04 14:50
Komentarze do wiadomości: GPW: Gra inwestorów pod obniżki stóp.
Wyświetlaj:
falstaff / 212.2.97.* / 2008-12-04 15:18
coś się chyba na oczy rzuciło - europa w dół, futy w usa - w dół, a my zasuwamy. widać, że nasza gospodarka jest wyspą w morzu recesji :-)
kartka / 83.6.41.* / 2008-12-04 14:50
I bardzo dobrze ze nastroje pozytywne bo chciałbym wejść na giełdę tylko nie wiem czy teraz czy czekać na nowy rok? Co prawda jeszcze nie mam założonego rachunku inwestycyjnego i nie wiem gdzie go otworzyć ale cieszę się jak giełda idzie do góry. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu że warto część kapitału jaki posiadam włożyć w akcje.
Konrado0134 / 82.160.49.* / 2008-12-04 18:13
To dziwne bo jestem w takiej samej sytuacji jak ty!!- Mam zamiar otworzyć rachunek inwestycyjny i nie ciesze się ze wzrostu indeksów:-O
Wolał bym zainwestować swoje pieniądze największym dołku:-P
To chyba logiczne:-)
kartka / 83.14.189.* / 2008-12-05 15:25
Masz racje, że najlepiej zainwestować pieniądze na giełdzie w czasie spadków. Ale jednocześnie cieszy mnie to, że w końcu są jakieś wzrosty bo teraz mam nadzieje, że wszystko będzie szło do góry. Przecież w ostatnim czasie to można było tylko stracić na giełdzie. Jasne ze będę chciał kupować akcje jak będę w dołku, ale obecnie to nie jest trudne. A w jakim DM chcesz założyć rachunek?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy