Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na dalszy wzrost

GPW: Jest szansa na dalszy wzrost

Money.pl / 2010-12-02 08:46
Komentarze do wiadomości: GPW: Jest szansa na dalszy wzrost.
Wyświetlaj:
ni-na / 83.31.14.* / 2010-12-02 20:46
Witam Mam krótkie pytanie.
Jestem w posiadaniu PDA jednej ze spółek. Czy jeśli ich nie sprzedam to przejdą one automatycznie na "główny"?
anonim_03 / 2010-12-02 21:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zapytaj chu-j-usia. ci poradzi.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:37 / Tysiącznik na forum
http://finanse.wp.pl/analiza.html

Tuskiści to i Świętego Mikołaja z torbami puszczą...
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:25 / Tysiącznik na forum
Większa część Europy borykała się kolejny dzień ze skutkami niskich temperatur i opadów śniegu.

Fala zimna i opadów śniegu, która przetacza się przez Europę, spowodowała w ostatnich dniach śmierć 28 osób - 18 w Polsce, sześciu w Czechach i czterech na Litwie. Ofiary śmiertelne to przeważnie bezdomni, często będący pod wpływem alkoholu.

Wielka Brytania: brakuje paliwa

REKLAMA Czytaj dalej

Wielką Brytanię zaskoczyła najcięższa od 1993 roku wczesna zima. Od dwóch dni zamknięte jest drugie co do wielkości w kraju lotnisko Gatwick w Londynie i lotnisko w Edynburgu. Gatwick ma być otwarte w piątek o godzinie 6.00 (7.00 czasu polskiego). Śnieg spadł niemal w całym kraju, powodując opóźnienia na kolei i korki na drogach. Na tory wyjechała tylko połowa szybkobieżnych pociągów Eurostar, łączących Paryż i Londyn oraz Londyn z Brukselą.

Na stacjach benzynowych we wschodnich, rolniczych rejonach Wielkiej Brytanii zaczyna brakować benzyny i oleju napędowego. Hurtowe ceny gazu służącego do ogrzewania domów wzrosły - najbardziej od zimy 2009 roku - z powodu zwiększonego popytu.

W środę na oblodzonych i zaśnieżonych brytyjskich drogach doszło do ponad 11 tysięcy wypadków.

Najzimniej jest w górach w Szkocji - rano termometry pokazywały minus 18,6 stopnia Celsjusza. Rekordowo niską temperaturę - minus 25 stopni - zanotowano w nocy w rejonie Grampian.

Niemcy: pasażerowie utknęli

W Niemczech duże opady śniegu spowodowały w nocy ze środy na czwartek poważne utrudnienia w komunikacji kolejowej i na drogach. Wstrzymano kursowanie pociągów na niektórych trasach, w wielu miejscach ruch na autostradach jest sparaliżowany.

Kilkaset osób spędziło minioną noc na dworcu we Frankfurcie nad Menem, bo ich pociągi nie mogły kontynuować jazdy na wschód Niemiec. Ze względu na odbywające się w tym mieście targi w hotelach nie było wolnych miejsc, dlatego kolej zakwaterowała pasażerów w wagonach sypialnych.

Jak poinformowała niemiecka kolej Deutsche Bahn, głównym problemem są oblodzone tory, uszkodzone sieci trakcyjne i zwrotnice oraz blokujące przejazd przewrócone drzewa.

Francja, Belgia, Włochy: sparaliżowany transport

Śnieg i mróz zakłóciły także w czwartek transport we Francji. Odwołano prawie jedną czwartą lotów z Paryża. Na drogach w Normandii i Bretanii panuje bardzo trudna sytuacja. W części regionów utrzymano zakaz poruszania się ciężarówek.

Na belgijskich autostradach opady śniegu spowodowały w czwartek rano korki o łącznej długości 500 km.

Czechy: odwołane loty

Śnieżyce w Czechach prawie całkowicie sparaliżowały transport. Na największym w środkowej Europie lotnisku międzynarodowym Praga-Ruzynie odwołano 40 lotów. Na autostradach Praga-Brno i Praga-Pilzno doszło do wielu wypadków samochodów ciężarowych, które zablokowały te szlaki komunikacyjne. Na trasy nie wyjechało wiele regionalnych pociągów.

------------------------

Ciekawe jak długo ludzie będą wierzyć wykształcichom w mit globalnego ocieplenia.
kri / 83.31.9.* / 2010-12-03 06:53
Tu nie chodzi o ocieplenie spowodowane pochanianiem energii słonecznej przez co2. Tu chodzi o kompensacje kosztów jakie ponosi środowisko w wyniku działalności rabunkowej człowieka, głównie przemysłowej i tzw zrównowazony rozwój. Co2 jest tylko jednym z odpadów zużycia energii. Np palenie drewnem traktuje się jako odwracalne pomimo,iż produkuje taka samą ilość Co2 a nawt większą niż np koks. Poniewż zawiera składniki naturalne z lasu. Zważywsz na loby gazowe ktore rzeczywiście daje ~2krotnie mnieszą lioścś Co2 staje się narzędziem polityki i stamtąt wywodzą się eksperci. Jednak można się zgodzić, że ograniczenie wszystkich odpadów jest ważne i ich zmnieszenie prowadzi do inowacyjnej gospodarki - nie każdy ją posiada. W efekcie staje sie narzędziem rządzenia światem i rynkiem.
bolek77 / 2010-12-03 09:05 / portfel / Uparty Osiołek
Dzieki tej rabukowej dzialalnosci czlowieka masz gdzie zyc. Gdyby nie rabukowe wypalanie lasow w Polsce w wieku XII i XIII 70% powirzchni Polski zajmowalyby lasy a ludnosc bylaby o 2/3 mniejsza.
Europejczycy zabraniaja innym zrobic to co ich przodkowie zrobili tysiac lat temu dajac podstawy do rozwoju Europy
Job_done / 2010-12-02 20:37 / Bywalec forum
ja przestane wierzyc jak tylko zlikwidujesz klime w samochodzie
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:38 / Tysiącznik na forum
To może daj przykład i zlikwiduj ogrzewanie.
Job_done / 2010-12-02 20:45 / Bywalec forum
ja? przeciez to ty dowodzisz ze ocieplenie jest mitem
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:54 / Tysiącznik na forum
No ale skoro uważasz, że to prawda to po co ci ogrzewanie? Przecież jest ciepło.
Romi / 2010-12-02 21:28 / portfel / Koci Tata
ile masz lat?
porownaj sobie srednie temp roczne z przed 20- 30 lat to zobaczysz czy jest zimniej czy cieplej tata mi opowiadal jak zaspy na drodze po 2m byly a on zapylal po mleko dla siostry bo sie darla 30st mrozu
bolek77 / 2010-12-02 22:14 / portfel / Uparty Osiołek
Ja pamiętam jak 18 marca kąpałem się w jeziorze. Nie wiem jaka była temperatura powietrza, ale woda miała kilkanaście stopni. Teraz się tak nie da.
To jak to jest: jest zimniej czy cieplej?
bolek77 / 2010-12-02 22:27 / portfel / Uparty Osiołek

Ja pamiętam jak 18 marca kąpałem się w jeziorze

To było w latach 70-tych. A na początku lat 80-tych cały wrzesień (30 dni) przechodziłem w koszulce z krótkim rękawem (nie używając kurtki). A teraz za cholerę taki wrzesien sie nie zdarza.
Każdy pamięta to co chce.
amator1122 / 2010-12-02 22:36 / Tysiącznik na forum)
a pierwszomajowe pochody ze opadami śniegu czy pamiętacie, jako dzieci chodziliśmy całymi klasami w szortach i koszulkach przed trybuną
bolek77 / 2010-12-02 22:53 / portfel / Uparty Osiołek

a pierwszomajowe pochody

Jakoś mnie to ominęło.:)
W latach 80-tych jak ktoś nie chciał to nie musiał chodzić.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 21:38 / Tysiącznik na forum
32
Pamiętam różne zimy. Ta ostatnia była jedną z mroźniejszych jakie pamiętam, obecnie zaś mamy jesień a pogoda jest już zimowa.

Nie twierdzę, że mamy globalne ochłodzenie. zwyczajnie klimat jest zmienny i raz jest cieplej a raz zimniej, tak jak na giełdzie są hossy i bessy.


a on zapylal po mleko dla siostry bo sie darla 30st mrozu

Tak to jest jak się nieunika kobiet jak ognia. Swoją drogą jak siostra ma teraz męza albo faceta, to pewnie biedak w 30 stopniowy mróz musi na zakupy iść ba się drze... kobiety nigdy z tego nie wyrastają.
Job_done / 2010-12-02 21:00 / Bywalec forum
ale jak grzeje to jest jeszcze cieplej i musze sie czesciej chlodzic zimnym piwem
bolek77 / 2010-12-02 20:35 / portfel / Uparty Osiołek
A rok temu w Kopenhadze przywódcy większości krajów na świecie głowili się jak ochłodzić klimat na Ziemi.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 21:15 / Tysiącznik na forum
A w tym roku debatująw Cancun... i ku swojemu przerażeniu odkryli, ze temperatura jest wyższa niż na zeszłorocznej konferencji.
rafcio55 / 2010-12-02 19:29 / Tysiącznik na forum
Dziękuje redakcji za usunięcie tego obraźliwego wpisu i zalecam zbanowanie tego osobnika bo to jego nie pierwszy taki wpis.......
kapssel / 2010-12-02 19:34 / portfel / Bywalec forum
ojej...okropny kapssel
rarcio dobre dziecko
ehhh
bywalec1234_1 / 89.250.193.* / 2010-12-02 19:33
Widzę właśnie, że usunięto twoje żałosne wypociny....
rafcio55 / 2010-12-02 19:38 / Tysiącznik na forum
bystrzacha się trafił :) brawo :)
rafcio55 / 2010-12-02 19:14 / Tysiącznik na forum
Zapraszam na mojego bloga

www.spekulancik.bblog.pl

a w nim w najnowszych komentarzach historia spotkania Goldmana z JP Morgan :)
rafcio55 / 2010-12-02 19:25 / Tysiącznik na forum
widzę że rzeczywiście zostali tutaj sami frustraci..... resztki tych normalnych zapraszam do mnie :)
kapssel / 2010-12-02 19:17 / portfel / Bywalec forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
rafcio55 / 2010-12-02 19:20 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
kapssel / 2010-12-02 19:24 / portfel / Bywalec forum
a ja i owszem do ciebie
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 19:06 / Tysiącznik na forum
Z dostępu do rachunku bankowego przez Internet korzysta coraz więcej klientów. Systemy muszą być więc coraz bardziej skomplikowane. To jedna z przyczyn częstszych problemów z bankowością internetową.

Wczoraj problem z księgowaniem przelewów miał Kredyt Bank, w poniedziałek była awaria w mBanku, we wtorek w ING Banku Śląskim. Problemy z systemami internetowymi w bankach stają się codziennością, z którą muszą sobie radzić miliony osób. Najczęściej chodzi o brak dostępu do systemu bankowości internetowej – tak było we wtorek w ING Banku Śląskim, ale w tym roku to zjawisko dotknęło również klientów PKO BP, Pekao, Aliora i Banku Zachodniego WBK. Kolejne utrudnienie dla klientów to brak możliwości płacenia kartą (w kwietniu spotkało to klientów PKO BP, w lipcu ING Banku Śląskiego) lub kłopoty z przelewami, co przytrafiło się w tym tygodniu mBankowi i Kredyt Bankowi.

--------------------

Koledzy pracują w IT w różnych bankach i wszędzie mają totalny chaos. Na stanowiskach kierowniczych sa niekompetentnu kolesie a do kluczowych prac wynajmuje się pracownikow z firm kolesi. Bank płąci za tak zwanego eksperta 1000PLN za dzień, a ten "ekspert" zarabia 3000 miesięcznie na rękę i jest to pierwsza lepsza osoba, która się na to zgodzi i nikt nie sprawdza wiedzy tych "ekspertów".
Job_done / 2010-12-02 19:42 / Bywalec forum
na budowach jest inaczej? w sluzbie zdrowia? lotnictwie? etc. Nawet na parkingu zamiast stroza dyzuruje student ekonomii, zatrudnianie niekompetentnych ludzi to juz polska tradycja, a ty chcialbys co? swiat na glowie postawic?
amator1122 / 2010-12-02 19:58 / Tysiącznik na forum)
....i +4% PKB niekompetentni wypracowali, wy chyba żyjecie na innej planecie

korvva kosmos:))))
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:01 / Tysiącznik na forum
Ciekawe ile by wypracowali PKB jakby nie było dotacji z UE i był zakaz powiększania deficytu.
Popatrz sobie jaki wzrost PKB miała Estonia kilka lat temu i jak się ten wzrost zakończył.
amator1122 / 2010-12-02 21:29 / Tysiącznik na forum)
co ma dotacja do niekompetencji i tak samo deficyt

mój wpis był ripostą dla wpisu Job_done, dlaczego wszystko przeinaczysz, przekręcisz i zagmatwasz i jeszcze jakaś estonia
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 21:52 / Tysiącznik na forum
Oto mi chodzi, że nasz wzrost gospodarczy nie jest zasługą kompetencji naszego rządu ani naszych przedsiębiorstw, tylko sytuacji geopolitycznej w jakiej się znaleźliśmy.
amator1122 / 2010-12-02 22:14 / Tysiącznik na forum)
a ja myślę ,że latają helikopterem i zrzucają kasę tak jak jankesy stonkę znowu pjardoolisz kocoboły na które nie będę odpisywał .
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 19:01 / Tysiącznik na forum
Nagrali piosenkę, a potem anonimowo wrzucili ją do internetu. W niedługim czasie ich "dzieło" zdobyło niemałą popularność, bo utwór przesłuchało ponad 20 tysięcy osób. Niestety kariera czterech raperów z Nowego Miasta Lubawskiego skończyła się szybciej niż zaczęła. A wszystko dlatego, że młodzi ludzie bardzo ostro zaatakowali miejscowych funkcjonariuszy.

------------------

Niedługo reaktywują ZOMO i będą pałować za krytykę włądzy i jej aparatu ucisku.
amator1122 / 2010-12-02 18:18 / Tysiącznik na forum)
można znowu powiedzieć sesja nie wykorzystanej szansy na większe wybicie a nawet można ją zaliczyć do słabej jak zwykle przez FIX.

uważam instrumenty pochodne za największego wroga nie mającego nic wspólnego z inwestowaniem przy tak słabym rynku jak polski,... jednym słowem 2500 kontraktów szarpie całością, to jakaś parodia giełdy co mianuje się najlepszą w regionie
anonim_03 / 2010-12-02 18:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przy obecnym ryzyku politycznym (-> brak dopływy gotówki do OFE od stycznia) to Polska giełda i tak optymizm utrzymuje.
amator1122 / 2010-12-02 18:41 / Tysiącznik na forum)
a czy ona miała jakiś wpływ na GPW uważam, raczej większy na rynek obligacji.
nie mieszaj polityki do finansów , rachunek dla przedszkolaka jest prosty OFE nie zarabia i obsługa za dużo kosztuje,.. to i dobrze, że wreszcie ktoś się za to bierze ale jeszcze nie wiadomo jak wyjdzie

BUX się trzyma i tak dobrze jak na słabą gospodarkę.
Longterm / 2010-12-02 18:56 / Mostek Zwyciężymy!
BUX od nacjonalizacji OFE +6%
Argentyna już +300%
amator1122 / 2010-12-02 19:05 / Tysiącznik na forum)
szczególnie Argentyna przemawia do wyobraźni, z Madziarami nawet bym nie porównywał bo mała i pogrążona w kryzysie gospodarka

Nikt mnie nie przekona jakoby obecny rząd był powiązany z masonerią, uważam i wiedzę jak Tusk dojrzewa na męża stanu i razem z Rostowskim podejmują nie popularne decyzje dla dobra społeczeństwa.
Longterm / 2010-12-02 19:12 / Mostek Zwyciężymy!
kiedyś powiedziałem że jak jakaś partia zdoła utrzymać władzę na drugą kadencję to będzie to dla mnie dowodem że żyjemy już w normalnym kraju i że jest generalnie dobrze.
amator1122 / 2010-12-02 19:21 / Tysiącznik na forum)
ten czas pomału nadchodzi, czy dzisiaj słyszałeś Rostowskiego w sejmie, mądry człowiek odpowiedzialny za finanse w nienormalnych czasach tylko tyle mogę powiedzieć .
sub5even / 2010-12-02 19:48 / Bywalec forum
rostoski to taki minister jak z koziej dupy traba
Longterm / 2010-12-02 19:47 / Mostek Zwyciężymy!
no zobaczymy czy PO da radę. Gdyby nie Tusk mogliby już teraz być underdogiem
amator1122 / 2010-12-02 20:41 / Tysiącznik na forum)
trochę w tym prawdy, za dużo załapało się ludzi nikczemnych, karierowiczów pseudo samorządowców wspieranych przez partie.

partie maja za dużo forsy, jak będą miały mniej to samorządy będą bliżej wyborców a nie centrali,... nikt nie będzie sponsorował, robił kampanie ludziom nieznanym, skompromitowanym chyba że sam chce się skompromitować za swoje pieniądze
...kompromitacja dzisiaj jest równa z plajtą
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 18:55 / Tysiącznik na forum
OFE trzeba zreformować. Ale zamrożenie wpłat do ofe i przelewanie całości do ZUS i jakiś dzieny pomysł z obligacjami emerytalnymi to nie reforma tylko parodia reformy.
W ten sposób OFE nie będą kupowały akcji co miesiąc, a jednak ich zakupy były ważną częścią comiesięcznego popytu. Jeśli więc popyt zmaleje a podaz pozostanie na tym samym poziomie to oczywistym jest, że będą spadki.
amator1122 / 2010-12-02 19:16 / Tysiącznik na forum)
chyba na wig 5 a jest w grze 400 spółek to o popycie nie pitol , a w dodatku ofe jest pasywne tzn.po kupnie nie uczestniczą w handlu może jak mniejszą gotówką a w bardziej ryzykownie będą inwestować to wzbudza popyt ( płynność) na mniejszych, na tych co my w większości siedzimy
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 19:43 / Tysiącznik na forum
Wlaśnie dzięki temu że co miesią ckupują a nie sprzedają sprzyjają inwestorom a nie spekulantom. Jak ktoś kupuje i sprzedaje to nie jest w stanie podtrzymactrędu wzrostowego a tylko zwiększa wachania krótkoterminowe.
amator1122 / 2010-12-02 20:11 / Tysiącznik na forum)
oni kupią za miliard pkobp a leszcz spekulant jak ma parę kontraktów na bank uwali kurs na fixie tym samym wartość aktywów o 0,5% i na drugi dzień drugi leszcz spekulant musi kupować aby podciągnąć kurs o te 0,5% do starej ceny i gdzie ty widzisz ich udział są bierni a jak braknie akcji to dla OFE zawsze można nową emisje wypuścić.
Jak ktoś kupuje i sprzedaje to nie jest w
stanie podtrzymactrędu wzrostowego

co ty pitolisz co za brednia,.. jak jest więcej chętnych do kupna to jest hossa i odwrotnie a pasożyt OFE siedzi jak tasiemiec i korzysta z tej koniunktury a w bessie tylko traci bo jest pasywny
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 20:19 / Tysiącznik na forum
Sam sobie zaprzeczas. Właśnie spekulanci to jednego dnia kupią i podbija cenę, a następnego sprzedadzą i uwalą i w efekcie cena po dwuch dniach jest taka sama i po miesiącu jest taka sama. Hossa to jest wtedy jak jest więcej chętnych do kupna w celu trzymania, a nie kupna na DT.
amator1122 / 2010-12-02 21:18 / Tysiącznik na forum)
hossa jest wtedy jak jest więcej kupujących od sprzedających trzymanie jakiegoś pakietu nie ma tu znaczenia nawet OFE bo popyt to i tak łyknie , zapomniałeś, że rynki fluktuują i spekuła raz zajmuje pozycje S a drugi raz L a rynek idzie i tak na północ,.. to nic sobie nie zaprzeczam.
przykład wzorowałem na dzisiejszej sesji kiedy spekuła co miała kontrakt na pkobp uwaliła kurs poprzez zamkniecie pozycji.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 21:27 / Tysiącznik na forum
Własnie ma zasadnicze znaczenie. Cena rośnie kiedy danego dobra na rynku ubywa, a akcji ubywa kiedy ktoś je trzyma poza giełdą. Spekulacja t tylk obroty nakręca.
amator1122 / 2010-12-02 21:36 / Tysiącznik na forum)
pjardolisz znowu szukasz teori ido swojej wyobraźni.
hossy mogą być na dużym wolumenie jak i niskim tak było w 2007 akcji nie ubywało a rynek osiągnął szczyt .

jedno z drugim nie ma nic do rzeczy, wreszcie rozbudź wyobraźnie.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 21:48 / Tysiącznik na forum
Na spekulacji bez popytu mozna zrobić szybki odpał, a póxniej tąpnięcie, bo jak już wszyscy daytraderzy będą mieli akcje i będą chcieli je sprzedać to zabraknie kupującego.
amator1122 / 2010-12-02 22:00 / Tysiącznik na forum)
daj spokój już znowu przekręcasz, zagmatwasz i szukasz teorii ,takie pitolenie jakbyś wiedział co w danej sekundzie zrobi bazar, w 1 sekundzie jest popyt a w drugiej już niema popytu.

ja odpuszczam nie rozumiesz o czym gadamy
Longterm / 2010-12-02 19:03 / Mostek Zwyciężymy!
wszystko o czym mówił Andrzej Lepper a z czego wszyscy się śmiali a najgłośniej Platforma staje się powoli wcielane w życie...ja tylko czekam aż podniosą próg z 55% na np. 80% PKB bo nam jakaś Unia będzie narzucać:) kolejny krok to położenie łapy na rezerwach walutowych co Lepper również chciał zrobić - kwestia czasu uważam
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 19:15 / Tysiącznik na forum
sama prawda
A jak już zrealizują program Leppera to zaczną realizować program Kononowicza. A na koniec powrócą do realizacji programu Jaruzelskiego.
amator1122 / 2010-12-02 19:29 / Tysiącznik na forum)
nie ważny jaki i kogo, żeby był tylko korzystny dla nas i nie przeszkadzał w rozwoju.
Longterm / 2010-12-02 19:20 / Mostek Zwyciężymy!
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8753954,Ludwiczuk__przepraszam_mieszkancow_Walbrzycha__popelnilem.html

słuchałeś to już? komedia:)))
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 19:22 / Tysiącznik na forum
Pisałem o tym rano.
aaaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-12-02 16:32
No i zablokowali biedną BRYDZIĘ, droga redakcjo, nie róbcie tego jeszcze ta (chyba dziewczyna) coś soboe zrobi?
Przeciez dla niej wklejanie tu wulgaryzmów i obelg było jedynym sensem życia. NIE ZABIERAJCIE JEJ TEGO!!!!!


Jednak jedziemy na 3000 czy to się komuś podoba czy nie.
miłego wieczoru:)
amator1122 / 2010-12-02 18:07 / Tysiącznik na forum)
redakcja kasę postawiła na jej RGR a tu zong.:)))

jednak" gruby" potwierdza swoją pozycje chociaż już dawno zmniejszył ( ukrył się) zaangażowanie bo na zmianę pozycji i wyciągnięcie zysku jest już za krótki czas .
Longterm / 2010-12-02 18:04 / Mostek Zwyciężymy!
słuchajcie ja jestem już można powiedzieć że starą gwardią forum i możecie mi wierzyć lub nie ale brydzia była kiedyś bardzo poważana i lubiana...ludzie pytali się jej o porady, proponowała dobre spółki nawet...nie wiem co się z nią lub nim stało a może właśnie o tą zmianę płci chodzi?
blazej nl / 95.49.43.* / 2010-12-02 20:08
tak było.... trzymaj się Longu tego co mówiłeś kiedyś - są ludzie skażeni krachem.
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 18:49 / Tysiącznik na forum
Kobiety mająto do siebie, że muszą mieć rację, a jak im sięwykaże, że niemają to strzelają fochy. No i Brydzia postawiła, że będą dalsze spadki, że to tylko lekkie odbicie, a kiedy okazało się, że nie ma racji i to jest hossa to zaczęła strzelac fochy i na siłę udowadniać, że ma rację. A teraz udaje, że nie jest kobietą.
rzeź powraca / 195.205.151.* / 2010-12-02 16:11
ale to jutro tąpnie
aaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-12-02 16:35
Musisz skarbeńku przejąć schledę po BRYDZI, tym samym stajesz się kolejną po Kenie i BRYDZI rozrywką tego forum.

Pisz jak najczęściej, pisz jak najwięcej, pisz że tąpnie postukroć:))))
ogorek / 2010-12-02 15:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bomi powolutku do góry :)
całym sercem jestem za tym ,zeby wyszli na "prostą "

nawet dokupię akcji ;)
rzeź powraca / 195.205.151.* / 2010-12-02 16:08
przecież to jak tąpnie to znowu -40% w dwa dni
ogorek / 2010-12-02 16:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nawet kot sie odbija , a co dopiero Bominka
chyba ,ze to dziki kraj
:)
ogorek / 2010-12-02 15:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)


2 awans
2010-12-02 15:21:58 | Eternit z Azbestu [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: GPW: Jest szansa na dalszy wzrost [1]
Droga redakcjo. Rozumiem, że usuwacie Brydzię a raczej jej klony, ale Jusia i jego
nachalne reklamy też usuńcie.

Eternit chcesz to, co usunęła Redakcja ?
:)
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 16:09 / Tysiącznik na forum
A po co mi brydziowe bzdury?
Ale jak już moderowali to mogli i jusia usunąć.
ogorek / 2010-12-02 16:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

2010-12-02 16:09:26 | Eternit z Azbestu [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
A po co mi brydziowe bzdury?


010-12-02 15:21:58 | Eternit z Azbestu [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: GPW: Jest szansa na dalszy wzrost [1]
Droga redakcjo. Rozumiem, że usuwacie Brydzię a raczej jej klony, ale Jusia i jego
nachalne reklamy też usuńcie.

kto za Tobą trafi ??
obiad zjeśc , kolacji nie czekać...

:)
aaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-12-02 15:45
Parszywe S wywalone, mam na piwko dziś wieczór:)
Eternit z Azbestu / 2010-12-02 15:21 / Tysiącznik na forum
Droga redakcjo. Rozumiem, że usuwacie Brydzię a raczej jej klony, ale Jusia i jego nachalne reklamy też usuńcie.
Janek Wróbel / 83.26.214.* / 2010-12-02 15:25

15:21:58 | Eternit z Azbestu [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: GPW: Jest szansa na dalszy wzrost [0]
Droga redakcjo. Rozumiem, że usuwacie Brydzię a raczej jej klony, ale Jusia i jego
nachalne reklamy też usuńcie.

to nie Redakcja - to wiatr !
:)
aaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-12-02 14:38
Wziałem parszywe S, zobaczymy ile tym razem wtopie:)
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy