Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Kupować czy sprzedawać? Oto jest pytanie

GPW: Kupować czy sprzedawać? Oto jest pytanie

skomentuj
Wyświetlaj:
max303 / 2010-01-10 19:22 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
W IZRAELU HOOOOOOOOSSSSSSAAAAAAAAAAAAAA !!!
prawiezaratralalal / 81.219.68.* / 2010-01-10 19:26
Żadna hossa. To co tutejsi rzucili do skrzynek matrixa w różowych okularach, tamci zainwestowali na giełdzie.
max303 / 2010-01-10 19:28 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
ROCZNY WZROST INDEXU NAZYWAMY " HOSSSSSĄ" I NIC TEGO NIE ZMIENI !!!
jaroslaw74 / 2010-01-10 19:25 / Uwaga! Łamie regulamin forum
ty masz hossę od 2007 ;-)))))))))))))))))))))))))) i portfel ogolony do zera ;-)))))))))))))
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 19:09
Wbrew naganiaczom i propagandzistom, sytuacja na rynku pracy w Stanach wcale sie nie poprawia, a wręcz odwrotnie następuje jej pogorszenie i to w miesiącu przed świętami. Szersza miara bezrobocia, tzw. U-6, obejmująca m.in tych, co zmuszeni są pracować w skróconym czasie pracy, oraz tych, co przestali jej szukać, bo szukali i nie mogli jej otrzymać, wzrosła o 0,1% do 17,3%.
Inne dane są jeszcze gorsze. Ankieta wśród gospodarstw domowych pokazuje wzrost liczby utraconych miejsc pracy w grudniu o 589.000, znacznie przekraczający oczekiwania, o czym jakoś nie słychać w mediach...
Perhaps more concerning than the weak nonfarm payrolls figures were results from the household survey. Household employment (an alternative measure of employment derived from surveys of households rather than firms) fell by 589k. We had expected a decline in this series after a large gain in November, but the drop was far in excess of our expectations.
Amigo11 / 2010-01-10 19:12 / SAMA PRAWDA
Dokładnie, do tego te statystyki nie uwzględniają tego że jednoosobowe firmy zawiązane tylko w celu świadczenia pracy przestały generować przychody...
max303 / 2010-01-10 18:41 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Zabawa na całego u starszych braci

http://www.tase.co.il/TASEEng/homepage.htm
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:50
Ostra, rekordowa redukcja kredytu konsumpcyjnego w Stanach w listopadzie. Spadek wyniósł aż -17,49 mld $, przy prognozie -3,6 mld $. To dopiero "ożywienie"!!!! Na czym teraz banksterzy będą zarabiać?
U.S. consumer credit down record amount in Nov.

U.S. consumers sharply reduced their debt in November, the Federal Reserve reported Friday. Total seasonally adjusted consumer debt fell $17.49 billion, or at a 8.5% annual rate, in November to $2.46 trillion. This is the record tenth straight monthly drop in consumer credit. Consumers have retrenched since the financial crisis hit in full force in September 2008. Credit has fallen in every month except January 2009. Economists surveyed expected consumer credit to decline by $3.9 billion. In the subcategories, credit-card debt fell $13.7 billion, or 18.5%, to $874.0 billion. This is the record 14th straight monthly drop in credit card debt. Non-revolving credit, such as auto loans, personal loans and student loans fell $3.8 billion or 2.9% to $1.59 trillion.
max303 / 2010-01-10 18:55 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
dane od Łyliamsa ?
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:59
Ależ Ty tępy jesteś, jak nie wiesz kto publikuje co miesiąc dane o kredycie konsumenckim...
pchelek / 2010-01-10 19:10 / Tysiącznik na forum
Nie pitol - chociaz w niedziele nie pitol.
zalosny jestes jak burak na polu.
max303 / 2010-01-10 19:16 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże,indeksy w
góre(:-)))))))
jaroslaw74 / 2010-01-10 19:20 / Uwaga! Łamie regulamin forum
indeksy w górę?? i co z tego?? wmawiaj sobie dalej swoją paranoję , 2007 BIS nadejdzie niebawem
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:26
http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80
max303 / 2010-01-10 18:47 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zaklinanie rzeczywistości poprzez zmianę tematu nic nie pomoże,indeksy w góre(:-)))))))
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:14
Ja się nie szczepię na grypę! Skąd się wziął wirus N1H1?

Profesor Maria Dorota Majewska nie jest profesorem jakiegoś “marketingu” czy innej pseudonauki, jakie rozpleniły się w Polsce na prywatnych uczelniach, wykorzystującym swój tytuł profesorski do przydania sobie autorytetu w dziedzinach, o których nie ma pojęcia. Prof. Majewska jest wybitnym neurobiologiem. Przez 25 lat pracowała w czołowych instytucjach naukowych USA, między innymi na uniwersytetach Harvarda i Missouri oraz w Narodowym Instytucie Zdrowia w Waszyngtonie. Obecnie w Zakładzie Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Posłuchajmy, co ma do powiedzenia w sprawie szczepionek, które międzynarodowa łobuzeria i złodzieje wciskają nam na siłę. Oto wywiad z nią zamieszczony w Angorze z dnia 27.09.2009.

Poszczególne kraje zamawiają miliony, dziesiątki milionów szczepionek przeciwko świńskiej grypie, które najwcześniej znajdą się w naszych aptekach na początku przyszłego roku. Tymczasem już jesienią świat może zaatakować pandemia.

- Na razie żadnej pandemii grypy nie ma i nie było.

Ale nie tak dawno WHO po raz pierwszy od 41 lat ogłosiła najwyższy stopień zagrożenia pandemią grypy.

– Według Państwowego Zakładu Higieny, w Polsce było tylko 13 potwierdzonych przypadków zachorowań na tzw. świńską grypę. Wszystkie osoby wyzdrowiały, a choroba miała bardzo łagodny przebieg. Gdy w takiej sytuacji ktoś straszy mnie, że za chwilę wybuchnie pandemia i na świecie zachorują setki milionów, a może i miliardy ludzi, to ja w to nie wierzę. Zastanawiam się, na ile wiarygodne mogą być plotki publikowane coraz częściej poza największymi mediami (głównie w internecie), że możliwe jest świadome i celowe uwolnienie takiego wirusa w niektórych krajach dla osiągnięcia gigantycznych zysków. A co do WHO – to pamiętajmy, że ta organizacja w znacznym stopniu jest finansowana z pieniędzy światowych koncernów farmaceutycznych.

To brzmi jak scenariusz kiepskiego thrillera?

– W przeszłości w USA lub Wielkiej Brytanii, nie mówiąc już o państwach totalitarnych, dochodziło do eksperymentów z bronią biologiczną. Do nielegalnego zarażania żołnierzy i cywilów, obywateli własnych państw, różnymi groźnymi chorobami. Dla mnie szczególnie niepokojąca była nie tak dawna informacja z Czech, gdzie tamtejsze służby medyczne wyłapały partię testów szczepionek na grypę sezonową zanieczyszczoną wirusem ptasiej grypy, która jest o wiele bardziej niebezpieczna od świńskiej. Nie znajduję innego wytłumaczenia tego przypadku jak czyjeś celowe działanie. Dlatego nie ufam żadnemu rządowi, żadnej światowej organizacji. Te instytucje, podobnie jak niektóre media, ośmieszają tych, którzy nawołują do zachowania czujności. Ale uważam, że lepiej wydać się śmiesznym i przeżyć, niż zbagatelizować problem i zachorować. Czasem można czytać między wierszami (w informacjach, które docierają do nas z WHO czy innych instytucji, na przykład z amerykańskiej agencji CDC (Centers for Disease Control and Prevention). I właśnie z doniesień CDC można się dowiedzieć, że jak na razie wirus świńskiej grypy nie wymaga szczepień, a nawet silnych leków, gdyż każdy zdrowy człowiek jest w stanie samemu się z nim uporać. Świńska grypa może być problemem jedynie dla osób cierpiących na określone schorzenia.

Właściwie każda dostępna w Polsce publikacja na temat szczepień ochronnych i prawie wszyscy lekarze zgodnie radzą szczepić się na wszystkie możliwe choroby – od zwykłej grypy po pneumokoki, zapewniając o wyjątkowej skuteczności tych szczepionek.

– Dwa-trzy lata temu w “British Medical Journal” ukazały się wyniki japońsko-włoskich badań dotyczących skuteczności szczepień na grypę sezonową. Przeprowadzono je na dużej populacji z tego samego obszaru. Połowa badanych została zaszczepiona, a drugiej połowie podano placebo. Wniosek był taki, że te szczepionki są nieskuteczne. A nawet, że szczepieni chorowali częściej. Notowano wiele powikłań poszczepiennych, zwłaszcza u osób po 65. roku życia. Z bazy danych CDC możemy się dowiedzieć, że w Stanach Zjednoczonych w okresie 18 lat zanotowano 60 tys. udokumentowanych zgonów wśród zaszczepionych zdrowych ludzi. Jest też bardzo interesująca nowa publikacja japońskich badaczy dotycząca tzw. grypy hiszpanki (w latach 1918-1919 uśmierciła od 50 do 100 milionów ludzi na całym świecie – przyp. autora). Japończycy doszli do wniosku, że do tak wielkiej śmiertelności mogła przyczynić się… aspiryna. Lek wówczas nowy, lecz bardzo już rozpowszechniony i reklamowany jako panaceum prawie na wszystko. Ponieważ aspiryna obniża temperaturę i hamuje w organizmie produkcję pewnych hormonów, które służą do pobudzenia układu odpornościowego, to niewykluczone, że jej zażycie mogło stać się główną przyczyną tak wielkiej śmiertelności. Nie bez znaczenia miało też wycieńczenie wielu społeczeństw zakończoną właśnie wojną.

Istnieje teoria, że szczepionki mogą negatywnie ing
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:28
Istnieje teoria, że szczepionki mogą negatywnie ingerować w system immunologiczny człowieka.

– Jest na to dużo dowodów. W Stanach Zjednoczonych na skutek powikłań poszczepiennych mogło umrzeć od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy dzieci. Rozbieżności są tak duże, gdyż – według Amerykańskiej Agencji Leków – ilość raportowanych powikłań po lekach, szczepionkach i zabiegach wynosi zaledwie od 1 do 10% takich przypadków. Szczepionki mogą powodować schorzenia neurologiczne, immunologiczne, a także uszkadzać wiele organów. Niektóre bardzo poważne naukowe teorie uważają, że gwałtowny wzrost zachorowań na cukrzycę, zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia, może być spowodowany nadmiarem szczepień. Skutkiem szczepień mogą być też choroby auto-immunologiczne, gdy organizm zaczyna atakować własne komórki. Niektóre szczepionki mogą być szczególnie niebezpieczne dla trzustki, tarczycy, gonad.

W internecie można zapoznać się z bardzo ostrą polemiką między panią a Polskim Towarzystwem Wakcynologii (wakcynologla – nauka zajmująca się szczepieniami ochronnymi).

– PTW zaatakowało mnie z powodu badań, jakie prowadzę ze środków Unii Europejskiej. W dużym skrócie sprawa dotyczy autyzmu i potencjalnej roli thimerosalu w patogenezie tej choroby. Jak wiadomo - thimerosal, który przez kilkadziesiąt lat był dodawany do szczepionek oraz innych medykamentów (bez rygorystycznych badań świadczących o jego bezpieczeństwie) – zawiera znaczne ilości rtęci, która w każdej postaci jest substancją bardzo toksyczną. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, u dorosłych choroby neuro-degeneracyjne (Alzheimera i Parkinsona) oraz degeneracyjne zmiany w systemach reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze (kraje skandynawskie wprowadziły zakaz używania rtęci).

Czy thimerosal występuje także w szczepionkach dostępnych w Polsce?

– Praktycznie jest we wszystkich polskich szczepionkach.

Również w szczepionkach przeciwko grypie?

– W ogromnej większości.

Z naszej rozmowy czytelnik powinien wyrobić sobie pogląd: szczepić się, czy też nie szczepić?

– Staram się nie udzielać takich rad. Każdy może mieć w tej sprawie własne zdanie. Ja na pewno nie zaszczepię się ani na grypę sezonową, ani na świńską.

Często rodzice pytają mnie, czy mają szczepić swoje małe dzieci? Wówczas odpowiadam im, żeby ważyli, czy w razie zachorowania dana choroba ma łagodny przebieg, czy jest łatwa w wyleczeniu, na przykład antybiotykami? W Polsce przymusowo szczepi się noworodki w pierwszych godzinach życia przeciwko żółtaczce typu B. Tymczasem ostatnie badania amerykańskie wykazały, że dzieci szczepione szczepionkami ze związkiem rtęci dziewięć razy częściej są upośledzone umysłowo niż te, które nie są szczepione. W wielu cywilizowanych krajach świata na żółtaczkę typu B szczepi się dopiero nastolatków, przed rozpoczęciem życia płciowego. Myślę, że warto zaszczepić się przeciw polio, chociaż drugiej strony w Polsce od lat nie zanotowano żadnego przypadku tej choroby i moim zdaniem bezpieczniej byłoby podawać tę szczepionkę dzieciom po ukończeniu 3. roku życia. Można też szczepić przeciwko odrze. Pamiętajmy jednak, że mimo szczepień dzieci nadal chorują na tę chorobę. To samo mogę powiedzieć o krztuścu.

A gruźlica?

To sprawa bardzo dyskusyjna. Jest kilka dużych badań w tym jedno przeprowadzone przez WHO w Indiach. I co się okazało? Szczepieni (BCG) chorowali częściej.

Podobno w wielu krajach rządy już szykują się do przymusowych szczepień przeciwko grypie A (H1N1).

– Słyszałam, że taki scenariusz jest możliwy w Grecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji. Wiem jednak, że istnieją tam też bardzo silne i dobrze zorganizowane społeczne grupy protestu, więc pewnie się im nie uda.

Rozmawiał: Krzysztof Różycki

http://www.bibula.com/?p=15257
Docent % / 89.72.235.* / 2010-01-10 21:06
Rtęć bardzo toksyczna? Chyba od czasu kiedy w Ameryce i UE mają obsesję na punkcie wyeliminowania jej z użycia? Tylko związki organiczne rtęci są BARDZO TOKSYCZNE np. metylo rtęć, dimetylo rtęć. Związki nieorganiczne rtęci są już znacznie mniej szkodliwe. A rtęć w formie metalicznej lub amalgamatu na siłę może być zakwalifikowana jako szkodliwa. Możesz ją zjeść i przejdzie przez Twe bebechy nie niszcząc ich (wydalisz ją w takiej samej formie w jakiej połknąłeś).
Nie siej strachu, nasłuchałeś się bzdur od ludzi co chcą dzięki temu zaistnieć. Zastanów się nad tym ile razy miałeś kontakt z rtęcią i jej związkami i nadal żyjesz. Stłukł Ci się kiedyś termometr? Tak? To dziwne, ze autyzmu jeszcze nie dostałeś. Plombę amalgamatową masz?? Kurcze i nadal jeszcze po świecie chodzisz?? Jak będziesz się tak przejmował różnymi takimi wymyślonymi historiami to osiwiejesz z nerwów, albo nawet jakiejś nerwicy dostaniesz.
Tak z ciekawości jak zaczynałem studia chlorek metylenu był zakwalifikowany jako szkodliwy. Odkąd jesteśmy w UE jest substancją toksyczną, dziwne, że w przeciągu kilku lat tak drastycznie obniżyła się tolerancja rodzaju ludzkiego na tą substancję. Po prostu ktoś w UE chciał się poczuć ważny i tyle. Na laborkach z organów dezynfekowałem sobie skaleczenie chlorkiem metylenu i żyję i mam się dobrze.
Pozdrawiam i nie stresuj się byle czym.
IST533 / 83.4.246.* / 2010-01-10 22:14
Ty docent, a jakiego rodzaju związkiem jest thimerosal? Czy nie organicznym ...? A ta docenture to wiesz za jakich czasow sie robilo ;-) ...
Docent % / 89.72.235.* / 2010-01-10 23:06
Związek organiczny rtęci jest wtedy gdy masz wiązanie C-Hg w Thiomersalu owszem rtęć związana jest z siarką i węglem. Tylko, że organizm metabolizuje go do etylo rtęci która jest znacznie mniej szkodliwa niż np. metylo rtęć. Jakbyś się ciut znał to byś wiedział.

To co napisałem odnosiło się do: ,, ZAWIERA ZNACZNE ILOŚCI RTĘCI, KTÓRA W
KAŻDEJ POSTACI JEST SUBSTANCJĄ BARDZO TOKSYCZNĄ" Bo jest to stwierdzenie nie prawdziwe i w zamierzeniu wywołujące panikę.

Jakbyś nie wiedział w polskich instytucjach naukowych nadal istnieje stanowisko docenta, to taki awans z adiunkta. Asystent
Docent % / 89.72.235.* / 2010-01-10 23:10
Hmmm złośliwość przedmiotów martwych
Asystent, Adiunkt, Docent,Profesor.
Może tym razem wyślę.
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 17:55
Pakiet stymulacyjny w Kongo...
http://www.theonion.com/content/video/congo_approves_economic_stimulus?utm_source=videoembed
Paulson and Bernanke / 81.219.68.* / 2010-01-10 17:38
za Onetem

~racjonalny.

Siedem cudów polskiego socjalizmu :

1-Każdy miał pracę.2-Mimo że każdy mial pracę,nikt nic nie robił.3-Mimo że nikt nic nie robil,plan wykonywano w 100 proc.4-Mimo ze plan wykonano w 100 procentach,nigdzie niczego nie było.5-mimo że nigdzie niczego nie było,każdy miał wszystko.6-Mimo że każdy mial wszystko,wszyscy kradli.7-Mimo że wszyscy kradli,nigdy nigdzie niczego nie brakowalo.----

Siedem cudów polskiego kapitalizmu:

1- Nikt nie ma pracy.2-Mimo że nikt nie ma pracy,wszyscy pracują.3- Mimo że wszyscy pracują ,plan nie jest wykonywany w 100 proc.4-Mimo że plan nie jest wykonywany,wszędzie wszystko jest.5-Mimo ze wszędzie wszystko jest,nie kazdy wszystko ma.6-Mimo ze nie kazdy wszystko ma,kradną ci ,którzy wszystko mają.7-Mimo ze kradną ci,którzy wszystko mają,nigdy nikogo nie z nich nie złapano.
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:07
Świńskie oszustwo nowa grypa może się okazać jedną z największych afer korupcyjnych na świecie


Naukowcy i koncerny farmaceutyczne czerpią wielomilionowe korzyści z globalnego oszustwa, jakim jest świńska grypa - twierdzi duński dziennik "Information". Dziennikarze tej gazety przez wiele tygodni badali powiązania ekspertów ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z największymi firmami medycznymi. Ich wnioski są porażające.

W trakcie dziennikarskiego śledztwa "Information" wyszło na jaw, że wielu naukowców zasiadających w komitetach Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a podających się za niezależnych ekspertów, w rzeczywistości figuruje na listach płac czołowych gigantów farmaceutycznych, produkujących leki i szczepionki przeciwko nowej grypie. "Wiemy, że naukowcy, którzy podają się za ekspertów niezależnych, w rzeczywistości są konsultantami pracującymi dla tych samych firm farmaceutycznych, które produkują szczepionki" - czytamy w artykule "Silny lobbing za rezolucją WHO w sprawie masowych szczepień". W ślad za Duńczykami podobne śledztwo przeprowadzili dziennikarze z rosyjskiego dziennika "Nowyje Izwiestia". Również oni dotarli do dokumentów, z których wynika, że wielu współpracujących z WHO specjalistów ukrywa swoje kontakty z firmami farmaceutycznymi.
Dane przytaczane przez "Information" potwierdza profesor epidemiologii z Cochrane Center w Rzymie, Tom Jefferson, który dowodzi, że po prowadzeniu przez wspomnianych ekspertów kampanii propagandowej w ostatnich miesiącach koncerny farmaceutyczne czerpią niewyobrażalne wręcz zyski ze sprzedaży swoich specyfików przeciwko tzw. świńskiej grypie. Z szacunków banku inwestycyjnego JP Morgan wynika, że tylko w Danii koncerny farmaceutyczne otrzymają do końca roku zamówienia na szczepionki przeciwko grypie A/H1N1 na kwotę 55 mld koron. Większość tych zamówień - jak pisze dziennik - jest wynikiem decyzji WHO, która11 czerwca br. ogłosiła pandemię świńskiej grypy. Jednym z ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia, którzy mieli naciskać na jej przedstawicieli, by jak najszybciej ogłosili pandemię, jest - według duńskich dziennikarzy - wirusolog dr Albert Osterhaus z Erasmus Medical Center w Rotterdamie, powiązany z wieloma koncernami farmaceutycznymi. "Information" podaje, że miał w to być też zaangażowany dr Frederick Hayden, który oprócz doradzania WHO w sprawie szczepionek działa na rzecz takich koncernów farmaceutycznych, jak Roche, RW Johnson, SmithKline Beecham i Glaxo Wellcome, a także dr Arnold Monto, współpracujący z MedImmune, Glaxo Wellcome i Viro Pharma. W przypadku Osterhausa holenderski rząd wszczął już dochodzenie mające na celu wyjaśnienie jego podwójnej działalności polegającej na jednoczesnym czerpaniu zysków z WHO i kilku firm farmaceutycznych, które produkują szczepionkę przeciw wirusowi A/H1N1.
Duńscy dziennikarze ustalili ponadto, że w spotkaniach ekspertów WHO biorą również udział tzw. obserwatorzy reprezentujący kilku większych producentów szczepionek, m.in. z GlaxoSmithKline, Novartis i Baxter. Profesor Jefferson w rozmowie z "Information" zauważa, że w zaleceniach WHO dotyczących walki z pandemią forsowane są głównie postulaty wspomnianych obserwatorów (czyli masowe szczepienia i leki przeciwgrypowe), bez względu na ich faktyczną skuteczność. Podczas jednego z takich posiedzeń (z 7 lipca) mieli oni nawet postulować wprowadzenie nakazu przyjęcia dwóch dawek szczepionki przeciw nowej grypie, podczas gdy lekarze podkreślają, że jedna dawka jest wystarczającym zabezpieczeniem.
Marta Ziarnik www.naszdziennik.pl
max303 / 2010-01-10 17:12 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Zabawa na całego u starszych braci

http://www.tase.co.il/TASEEng/homepage.htm
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:03
http://4.bp.blogspot.com/_pCDyiFUv9XU/S0lxfohifXI/AAAAAAAAIEk/_YBJvKUMGaM/s1600-h/73213_600.jpg
max303 / 2010-01-10 18:06 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zaklinanie nic nie pomaga,indeksy w góre (:-)))))))))))))))
amigo2 / 2010-01-10 17:01
Bułgarska policja sprawdza, czy osioł, który żywił się konopiami indyjskimi jest narkomanem uzależnionym od marihuany. Zlecono w tym celu specjalną ekspertyzę - pisze dziennik "Trud".
Policja zainteresowała się 5-letnim osłem po otrzymaniu informacji od mieszkańca południowobułgarskiej wsi Czernogorowo, który twierdził, że jego sąsiad uprawia na działce konopie indyjskie.

Donos okazał się prawdziwy. Na działce 35-letniego Petyra Mitewa rzeczywiście rosły konopie, lecz tłumaczył się on, że uprawia je wyłącznie dla swojego osła, który nic innego nie chce jeść.

Mitewa zatrzymano, a osioł musi udowodnić, czy jest w stanie żywić się zwykłym sianem, czy też jest trwałe uzależniony od marihuany.
brydzia / 2010-01-10 16:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
2010-01-10 12:38:33 | 212.87.244.* | ebal
Można dać łapówkę , ale żeby wiedzieli jak
leczyć , a ztym jest ciężko


ale po co dawać łapówke jak można iść legalnie prywatnie do lekarza a nie złodziejstwo popierać
____________________ / 83.26.227.* / 2010-01-10 16:34

legalnie prywatnie do lekarza

nie kazdy zarabia tyle na S-kach żeby bylo go stac na prywatne leczenie
brydzia / 2010-01-10 19:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
NA ŁAPÓWKE TO NIE TRZEBA ZAROBIĆ
Romi / 2010-01-10 15:51 / portfel / Koci Tata
Mowilismy o lapkach wlasnie zamawiam dla taty bo mnie poprosil
dobry z hdmi matryca duza 17,3 hd na ledach grafa tez spoko gf220 4gb pamieci i 1gb na karcie asus ponizej 2500 taniutki i dobry proc core t 4300
romi nie logo / 94.254.128.* / 2010-01-10 21:04
zmiana core 2 duo t 6600
Amigo11 / 2010-01-10 15:58 / SAMA PRAWDA
Lapy prerzuciły się na produkcję kompów??
Amigo11 / 2010-01-10 13:53 / SAMA PRAWDA
Kiedy dwa lata temu ruszyła fala zwolnień, a pracownicy Lehman Brothers pakowali dobytek w kartonowe pudła, w Dubaju nikt nie wierzył, że kryzys może dotknąć również i tego gospodarczego cudu na piasku.

Dzisiaj jednak mówi się głównie o pracownikach budowlanych, którzy po załamaniu boomu bezceremonialnie są pakowani do samolotów i wysyłani do domu. O Brytyjczykach mieszkających w samochodach, bo stracili pracę, czyli i prawo do pobytu, a z powodu zadłużenia nie mają prawa legalnie opuścić Dubaju. O Amerykanach, którzy osadzeni w więzieniach popełniają samobójstwa. O ponad 3 tysiącach aut pozostawionych na lotniskowym parkingu, których właściciele nigdy nie wrócą.

Mówi się, a nie pisze, bo w miejscowej prasie można o Dubaju pisać dobrze albo wcale. Z tego powodu nie ma mowy o kupieniu tutaj książki Herve Jauberta „Ucieczka z Dubaju”. Jej autor – były agent francuskich służb – zatrudnił się w firmie deweloperskiej i doszedł tam do wysokiego stanowiska. Kiedy się okazało, że nie ma zamiaru tolerować szwindli pracodawców, został zwolniony i pozbawiony paszportu. To zwykła praktyka w dubajskich firmach. Jaubert użył wtedy swoich umiejętności z czasów szpiegowskich. W burce narzuconej na strój płetwonurka wyszedł na hotelową plażę. Panie z ortodoksyjnych arabskich rodzin często kąpią się w takim stroju. Dopłynął do łodzi, stamtąd do jachtu czekającego na neutralnych wodach. Tak znalazł się w Indiach. Dzisiaj mieszka na Florydzie, a „Ucieczka” stała się międzynarodowym bestellerem.

hahaha nidługo cały świat będzie się śmiał z arabów i dubaju
Amigo11 / 2010-01-10 13:54 / SAMA PRAWDA
http://www.rp.pl/artykul/417027_Cud_usypany__na_piasku.html
Obi-Wan Kenobi / 83.5.251.* / 2010-01-10 18:09
To są raczej dwa cuda...
http://4.bp.blogspot.com/_pCDyiFUv9XU/S0lxfEGg8JI/AAAAAAAAIEc/bsK5qfpsXAM/s1600-h/73202_600.jpg
amigo2 / 2010-01-10 13:38
2010-01-10 12:49:06 | 212.87.244.* | ebal
Przychodzi lekarz reumatolog na konsultację do pacjentki leżącej
na oddziale , na opisane objawy odpowiada że to może być choroba
Reynoldsa, po czym stiwerdza że to może być objawem poważnej
choroby i wychodzi , nie dając żadnych wskazówek i badań, polska
służba zdrowia :)


przychodzi felczer na sale i mowi jak ma pan raka nerki prawej to czemu skarzy sie pan na lewa)))
uj mu w du.pe teraz n************* 2)))
____________________ / 83.26.227.* / 2010-01-10 13:49

przychodzi felczer na sale i mowi jak ma pan raka nerki prawej to czemu skarzy sie pan
na lewa)))


ale zyjesz -mój brat nie miał tyle szczęścia.......
ebal / 212.87.244.* / 2010-01-10 13:13
U nas na Śląskutragedia z brakiem prądu, właśnie jedzie do mnie rodzina na koczowanie, więc idę kończyć gotowanie ( dużej ilości ) , miłej niedzieli Wszystki życzę :)
Amigo11 TYLKO PRAWDA / 87.207.68.* / 2010-01-10 13:09

2010-01-10 12:46:30 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Ja jestem programistom.

Nie ma chyba zawodu w którym częściej by się błędy popełniało. No może poza analitykami rynków finansowych i czermenem FED :D
JB / 2010-01-10 13:20
Nie byłbym tego taki pewny.
Jak projekt jest właściwie prowadzony to wszystko jest ok. Przez blisko rok pracowałem w takim środowisku... niestety szefuńcio prezesuńcio uznał ,że to się mu nie opłaca i wprowadziłreformy co oczywiście skończyło sie porażką.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy