Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Piątek dla kontraktów

GPW: Piątek dla kontraktów

Money.pl / 2009-06-19 06:50
Komentarze do wiadomości: GPW: Piątek dla kontraktów.
Wyświetlaj:
jaroslaw74 / 2009-06-21 13:57 / Uwaga! Łamie regulamin forum
moja żona twierdzi że cały dzień "nic nie robię", a jednak 
pieniążki to ja zarabiam(:-)

kaaaaassssaaaaaaa ;-)))))))))))))) na zakupki'
JB / 2009-06-21 14:17
Typowe. Rozwiedź sie jak najszybciej.
max303 / 2009-06-21 13:58 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
max303 / 2009-06-21 13:51 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Słońce Peru Tusk zaświeciło dla polskich czołgów

PT-91. Fot. PAP/Andrzej Grygiel
PAP
Przyznany polskiemu premierowi order Słońce Peru miał być tylko zabawnym przystankiem w "podróży życia" państwa Tusków. Dziś okazuje się, że po roku od tamtej wizyty wymiana handlowa z Peru wyraźnie wzrosła. Mamy też szansę na wielki kontrakt dla zbrojeniówki.
Premier Tusk dostał order za "wysiłki poczynione dla wzmocnienia relacji gospodarczych pomiędzy Polską i Peru".

Okazuje się, że wysiłki te przynoszą wymierne efekty. Kilka miesięcy temu armia peruwiańska ogłosiła, że potrzebuje nowych czołgów - w reakcji na zbrojenie się Chilijczyków w niemieckie czołgi Leopard 2A4.
REKLAMA


Przetarg jeszcze się nie skończył, ale w próbach terenowych bierze udział tylko jeden czołg – polski PT-91 Twardy.

Więcej we "Wprost".
jaroslaw74 / 2009-06-21 13:37 / Uwaga! Łamie regulamin forum
Na podstawie wskaźnika MP jedziemy na 2800-2750 na W20, potem odbicie, a tym samym utworzymy
prawdopodobnie klasyczne podwójne dno.
Ale ja się oczywiście nie znam i w razie czego, wszystkiego się wyprę.(:-)))

2000 nie będzie
ja twierdziłem że W 20 nie spadnie poniżej 2000
niedługo odbicie,będzie o.k
zamykamy na 2280 i mamy podwójne dno
Dzień dobry,miło powitać was wszystkich w dzień odwrotu (:-)
"czeka nas potem kolybanie sie i oranie dna w granicach 1750-2000"
oby tak było,amplituda wahań na poziomie 250pkt byłaby wystarczająca żeby coś ugrać na
krótkich wejściach
obstawiałem 1480,pomyliłem się o 9,15 pkt.
nie było po wyborach i nie będzie od stycznia,nie będzie 1000-a na W20
liczyłem na 1480,pomyliłem się o 8pkt.
idzie promocja (:-))))
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
JB / 2009-06-21 14:21
Chyba kobieta Cię uwiodła, bo strasznie bełkoczesz.
max303 / 2009-06-21 13:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
jaroslaw74 / 2009-06-21 13:51 / Uwaga! Łamie regulamin forum
i jeszcze jedno: SPADAJ ŚMIERDZIELU
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
max303 / 2009-06-21 13:52 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
jaroslaw74 / 2009-06-21 13:34 / Uwaga! Łamie regulamin forum
MADZIA +54 %(:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
za moje TV zapłaciła madzia(:-))))),gotóweczką(:-))))
madzia,grzeczna dziewczynka dała zarobić (:-))))
Madzia poszła do ludzi (:-)
40% kapitału w Magnie (:-))))))))))))
Odkupiłem dziś Madzie,zobaczymy gdzie mnie zaprowadzi(:-)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
JB / 2009-06-21 14:22
Jak mogłeś odkupić w niedzielę.
Unikaj kobiet jak ognia, nie będą cię raniły i doprowadzały do obłędu.
max303 / 2009-06-21 13:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
ZchujozwierZ / 2009-06-21 10:26 / Bywalec forum
witam!!! ostatnio mnie nie bylo, ole odzyskalem moje marne pieniadze i chce je prze.. je bac na gpw :D:D:D:D:D jakis sa teraz prognozy na poniedzialek . prosze ?
Amigo11 / 2009-06-21 08:25 / SAMA PRAWDA
PRYWITAŁ!!
Do którego wontka się pisze?
max303 / 2009-06-21 08:15 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Dzień dobry(:-)


Ludzie !!!,ludzie !!!,ludzie !!!
jaroslaw74 / 2009-06-21 13:28 / Uwaga! Łamie regulamin forum
eh MAX ;-))))))))))))
Polimex w promo,gdyby ktoś miał ochotę
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
max303 / 2009-06-21 13:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się przystawiaj(:-)))
chet / 2009-06-21 01:05 / Bywalec forum
POo 40-ce związek z kobietą to tylko kontrakt,a nie żadna miłość..Nie ma tej młodzieńczej naiwnej wiary, zapału..A i na potomstwo małe szanse..
JB / 2009-06-21 01:26
No to jeszcze 10 lat i z głowy.
chet / 2009-06-21 01:43 / Bywalec forum
NIe ma co żałować straconych szans..GDybym ja się w 2005 roku nie stracił instynktu samozachowawczego to być może już miałbym tytuł dr matematyki..Porażla i odrzucenie bolą..MImo wszystko jestem jeszcze w dobrym stanie i mogę udawać 30-latka..
chet / 2009-06-21 00:37 / Bywalec forum
Moc też zadziwiająco duża jak na tak mały samochód..POciągnie sporą przyczepę bez problemów..Taki traktorek..BYle nie wlepili podatku ekologicznego,bo wtedy więcej będę płacił co rok niż dostałbym gdybym go sprzedał..Patrzą na wiek i przebieg a nie na stan..Tak jak z kobietami.- takimi 20 -30 latkami..Wszystko jest w porządku, i zapowiada się obiecująco póki nie dowiedzą się,że mam 43 lata...
JB / 2009-06-21 00:43
Takie życie.
Też jestem przeciwnikiem podatku ekologicznego i kobiet. Chociaz samochód mam 6 letni. Pewnie tez by sporo pociągnął, ale nie ma haka.
chet / 2009-06-21 00:54 / Bywalec forum
Przeciwnikiem? A ta słodka informatyczka od gier komputerowych? MOże ona zmieni Twoje przekonania na ten temat?
JB / 2009-06-21 01:25
Słodka informatyczka to sprawiła, że unikam kobiet jak ognia.
Pozostają samochody i komputery.
chet / 2009-06-21 00:06 / Bywalec forum
Ech, trochę ruchu na pływalni dobrze robi..I ta jazda poczciwym Pegoutem205 z 1991..
Ale lubię go i zainwestowałem trochę w niego..CZytam,że tele bardzo się przejął problemami Martu i jej partnera..Cóż - nie ma czego zazdrościć yakie to życie współczesne w stresie bywa..Kobiety nie są złe, krótkoterminowo, bywają nawet bardzo dobre,zwłaszcza jak dobrze się im zapłaci...A długoterminowo ? NO też bywają i jak się znają od wczesnej młodości to są to nawet związki harmonijne, przygotowane na codzienność...
chet / 2009-06-21 00:19 / Bywalec forum
On jest wbrew pozorom bardzo dobry .Do jazdy po mieście i na działkę..Zwrotny wszędzie się zmieści ,Diesel..Mieszka w ocieplanym garażu i w bardzo dobrym stanie..Wymieniłem wszystkie części gumowe-bo te parcieją,,I silnik chodzi jak zegarek..Mało elektroniki, więc się nie psuje..SZyberdach, szyby na korbkę..Produkowany w niewielkiej serii,,NIe psuje się..A po Wwie z prędkością ponad 150 km i tak nie będę jeżdził..WErsja dla kolekcjonerów..
JB / 2009-06-21 00:25
Mój Skyline też jest bardzo zwrotny.
Njalepsze jest zawrazanie na raz. Odjeżdżasz kawałek od skraju jezdni, stajesz, wciskasz sprzęgło, skrecsza, wciskasz gaz, i gwałtownie puszczasz sprzęgło i powoli prostujesz kierownicę. ;> nie ma to jak RWD.
yuio / 79.184.83.* / 2009-06-20 23:48
http://www.alma24.pl/index.do

dobra rzecz
SIOrBAĆ ALMĘ
Krzych / 2009-06-20 23:06 / Płoteczka na forum
miłej nocki i dla popaprańców , co to jest nie wiem ale napewno normalności brakuje
admi zbojkotuje takie forum większość a zysków z reklam nie będzie i upadłości ciąg dalszy - chyba że ktoś was chce przejąć.
zastanówcie się nad tym skoro najlepsze - może być najgorsze i najtańsze.
JB / 2009-06-20 22:59
Tele rozumiem, że cierpisz przez kobietę, ale postaraj się być choć trochę konstruktywny.
Krzych / 2009-06-20 22:49 / Płoteczka na forum
Kolejny kryzys wisi w powietrzu; to kwestia tygodni
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejny-kryzys-wisi-w-powietrzu-to-kwestia-tygodni-1973607.html

Powstanie supernadzór finansowy nad Europą
Ponadnarodowy nadzór finansowy na terenie Unii Europejskiej nabiera kształtów, a jego wprowadzenie to tylko kwestia czasu, informuje "Rzeczpospolita". Nowy system ma zająć się głównie kontrolą nad transgranicznymi podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą i inwestycyjną na terenie więcej niż jednego państwa europejskiego.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Powstanie-supernadzor-finansowy-nad-Europa-1973611.html
Krzych / 2009-06-20 23:00 / Płoteczka na forum
W końcówce nieoczekiwanie popyt otrzymał jeszcze dwa prezenty. Indeks Fed z Filadefii oraz indeks wskaźników wyprzedzających były lepsze od oczekiwań, ale nie wpłynęło to już na lepsze zamknięcie. WIG20 zyskał zaledwie 1 punkt i tym razem udało się popytowi odbić od 1900 pkt. Dziś wpłyną na to jedynie brak większej podaży spółek finansowych, ale jeżeli i na nich rozpocznie się realizacja zysków podobna do tej z sektora surowcowego to tymczasowa bariera pęknie jak zapałka. Jutro byki będą stały ponownie przed koniecznością walki o średnioterminowe sygnały. Na razie większe szanse mają na przegraną, ale na ich szczęście ewentualne niepowodzenie będzie można zrzucić na wygasanie kontraktów terminowych. Wtedy pozostanie już tylko mieć nadzieję, że poniedziałek będzie równie udany jak ten z początku miesiąca. W przeciwnym razie przecena będzie kontynuowana.

http://www.inwestycje.pl/gpw/aktualnosci_gpw/tym_razem_sie_udalo__8230_;61097;0.html

a teraz pozytyw który znalazłem
Giełdy rynków wschodzących czekają poważne wzrosty
Bank inwestycyjny Morgan Stanley spodziewa się, że indeksy na parkietach giełdowych rynków wschodzących pójdą w górę o 32 proc. w przyszłym roku


źródło: AFP
+zobacz więcejMSCI Emerging Markets Index pokazujący sytuację na parkietach 26 krajów rozwijających się może wzrosnąć do 985 pkt., do czerwca 2010 r., czyli o 21 proc. bardziej niż zakładała ostatnia prognoza banku – wynika z raportu przygotowanego przez Jonathana Garnera.

Broker zmniejsza jednak alokację aktywów w swoim modelowym portfelu inwestycyjnym, ponieważ globalne ożywienie gospodarcze może w krótkim terminie postępować wolniej.

- Jesteśmy taktycznie ostrożni, ponieważ oczekujemy, że światowa gospodarka będzie wychodziła z kryzysu krocząc według schematu litery W – twierdzi Garner.

Zdaniem specjalistów z Morgan Stanley światowy indeks rynków wschodzących może w ciągu najbliższych 3 miesięcy czekać korekta w przedziale 17 – 33 proc. od ostatniego szczytu.
Z kolei analitycy JP Morgan radzą we wczorajszym raporcie, że inwestorzy powinni wykorzystać ostanią korektę na rynkach wschodzących do zajęcia pozycji, by wykorzystać przyszłe zwyżki.

Spółki technologiczne, towarowe, energetyczne i inne, które korzystają najbardziej z globalnego ożywienia będą motorem napędowym wzrostów na rynkach wschodzących. - Potencjalnie jesteśmy świadkiem silnego trendu wzrostowego na giełdach rynków wschodzących. Obecna korekta jest zdrowa i daje przestrzeń do następnych zwyżek – twierdzą stratedzy JP Morgan.

ale im już nikt nie wierzy więc może , może
ja nie wierzę ale wiara czyni cuda:))
TOMOK / 2009-06-20 22:46 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Spokojnej nocy mili / posiedziałbym jeszcze dziś...ale jest jak jest /
Obcy odejdą niebawem
Pozdrawiam ciepło
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy