Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW poczeka na rozwój wypadków na świecie

GPW poczeka na rozwój wypadków na świecie

Money.pl / 2009-02-05 13:45
Komentarze do wiadomości: GPW poczeka na rozwój wypadków na świecie.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-02-05 15:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Najbardziej martwi mnie sytuacja na obligacjach, nic tak wymownie nie obrazuje gwałtownego pogorszenia się nastrojów w styczniu - jednak było to do przewidzenia, o ile słabych wyników za I kwartał każdy oczekuje, to jednak reakcje inwestorów na słabe wyniki za III kwartał są zgoła inne, patrzą na wyniki i "Co, już kryzys odbił się na wynikach spółek??? Tak szybko???" - po trwającym już ponad rok kryzysie oczekiwanie na "nie takie złe" wyniki spółek wydaje się nieco naiwne - tym bardziej, że właśnie w tym kwartale różnica zarówno oczekiwań, jak i wyników historycznych do obecnych powinna być największa - potem będzie już tylko lepiej (a przynajmniej mam taką nadzieję).

Indeksy są na tyle nisko a bessa trwa już długo (15 miesięcy?), że niżej zepchnąć mogą je tylko słabe wyniki spółek lub/i fala bankructw - ale nie będą to mocne i dramatyczne spadki, myślę, że jeszcze za rok W20 może kręcić się w okolicy 1400 punktów, 1300, 1500. Spadek do dna absolutnego (900) jednak wciąż jest zagrożeniem, strach góruje nad chciwością.
Pilsener / 2009-02-05 15:31 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Poprawki: IV kwartał. I dodam jeszcze, że pozytywne są dwie rzeczy: wzrost obrotów po przebiciu 1500 i brak gwałtownych spadków po tym - rynek jest wyprzedany, więc na razie jestem optymistą, 900 nam nie grozi (a jest to następna bariera porównywalna siłą z 1500).
sb / 83.12.116.* / 2009-02-05 14:01
Bardzo przepraszam a czy gdybym zaprosił panią na obiad to mam nadzieje nie obrazi się pani i odpowiedzi będzie pozytywna,doradztwo w sprawie inwestowania z pani strony było by wskazane w cztery oczy pozdrawiam .
gfdsa / 88.36.102.* / 2009-02-05 13:46
Pani Kasiu czy można by na końcu komentarze kilka słów o sobie. Było by miło czytać taki komentarz a szczególnie jegi końcówkę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
r29 / 84.56.35.* / 2009-02-05 13:54
Jak zwykle dobry tekst
koledzy z pracy / 193.24.24.* / 2009-02-05 15:32
Pani Kasiu dołączamy się do prośby.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy