Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW ponownie w objęciach niedźwiedzia

GPW ponownie w objęciach niedźwiedzia

orzełek kosmetykowy / .* / 2004-12-22 20:31
Komentarze do wiadomości: GPW ponownie w objęciach niedźwiedzia.
Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2004-12-23 18:46
bedzie git moze bok leciutko dol ale styczen bedzie dobrze ale ... zawsze jest 1% niepewnosci
wiesiek / .* / 2004-12-23 13:32
zastanawiam się nie wiem czy nie za późno żeby w********** z całym pakietem, co robic????
wiesiek / .* / 2004-12-23 13:31
k****czy trend sie odwróci???dzis?
orzełek / .* / 2004-12-23 20:17
wiesiek spokojnie jutro wigilia rybka te sprawy:)jaki pakiet?:) może odkupię:)
ORZEŁ / .* / 2004-12-23 10:57
wczoraj na spadku zwiększyłem zaangażowanie w getin to droga do sukcesu!:) NO GET OUT
orzeł / .* / 2004-12-23 19:05
jerzyk jeśli masz tutaj takie bąki słowne puszczać to spadaj banalna kanalio!
orzeł / .* / 2004-12-23 00:09
ciekawie prawisz o MCI kolego tez sie przyglądam!no i ten 7 Bulls jak ruszy z tego trójkącika myślisz że w górkę ..................obyyyyyyyy!trochę się pogubiłem na alprasie - kupiłem po taniości ale mi cóś spada !miało być inaczej uwidim jutro!pozdro
orzeł / .* / 2004-12-23 07:30
no i jak tam Kluczyk dużo kasy wdupcyłeś że Cię taka naga irytacja ogarnia!Napisz cos madrzejszego - napisanie drukowanymi (wiem pewnie nie znasz pisanych) BZDURY to szczyt Twoich możlowości:)
hajdi / .* / 2004-12-22 23:47
No leszczy pewnie tez paru. Info jest bez znaczenia to tak jak by kazdy z nas przelozyl se 100pln z lewej do prawej i powiedzial ze nie ma juz kasy w lewej kieszeni, Rekomendacja PKOBP + w********** kogos gierki z zanizaniem kursu(blokowanie wzrostu)nie mogly ruszyc kursu do wybicia wiec ktos mądry przechytrzyl cielakow ktorzy zanizali kurs dal info przez ktore zagotowalo sie w dupie tym cwaniakom i ruszyli odkupywac akcje ktore wyprzedawali i wzrosty sa pewne moze nie mocne jescze ale napewno dlugotrwale ile czasu maga szukac wspolnika do gsm i umts max rok jeszcze a wtedy zacznie rosnac a po drodze kupi jeszcze dialog moze jakas spolka z szeptelem(teraz MNI)Ja mam wiare ze urosnie duzo Pozatym 7B kolejne uderzenie, dalej Sofcik i dzisiaj dokupilem MCI czas podskoczyc pare groszy Simple tez wkrotce moze ruszyc
albrecht / .* / 2004-12-22 22:41
hello, orle!czytuje twoje komentarze z uwaga juz od dluzszego czasu. osobiscie bawie sie wiekszymi spolkami niz, te ktore ty rekomendujesz, ale i tak ciekawe opinie przedstawiasz. a co do korekty to masz racje - jutro i wigilia to dobry czas, zeby sobie cos pod choinke kupic (jakas netia, getinek(wiem, ze rekomedowales duzo wczesniej)).ale i tak, jakas mniejsza lub wieksza bessa zbliza sie wielkimi krokami. (juz czuc jej oddech na plecach, ale na razie bal na gpw trwa nadal)
orzełek kosmetykowy / .* / 2004-12-22 20:31
no cóż ochłodzenie nastąpiło bo i na dworze zimnawo!jutro mzna pewnie będzie coś kupićpollena ewa basia czy jak jej tam :0
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy