Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Przystanek w drodze ku szczytom?

GPW: Przystanek w drodze ku szczytom?

Money.pl / 2007-12-06 17:13
Komentarze do wiadomości: GPW: Przystanek w drodze ku szczytom?.
Wyświetlaj:
bebe / 2007-12-07 02:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
EXTRA..........
................................nie piszecie..????
wiem.......praca.......p[raca....księgowanie.....księgowanie.....księgowanie.....

ja już skończyłam......
rozbroiłam się....." * " /gwiazdeczka/ i Live......

do jutra.............
zielono miiiiiiiiiiiiii.............
a miałam się nie odzywać....../.......te KOBIETY.............ech
.jestem niesforna............/
ach.....
..
Dobrej Nocy..............
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 01:41
o jej! ja mam wolne.I sobie o p********* prawię. Idzcie lepiej spac ,ja sobie przejde na forum wykorzystywanych istnień.do rana...
bebe / 2007-12-07 02:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha....ha....cha.......


kochana..../extra//////......................idź spać.........
extra......moreta.....

extra
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 01:32
Nie zmieniaj się- Bebe!!!!!!!!!!!! Jestes doskonale pojmowana-przynajmniej w tej konstelacji!!!!!!!!!! I olej debili/rozumiesz-asertywność/...
bebe / 2007-12-07 01:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
MORETO...............wiem.........nie wiem...........
Wiem...........Nie Wiem............
jestem KOBIETĄ............/SPIEW A PIĘKNIE........wiadomo KTO-------górniaczka----edyta/....
......................................jak się spotkamy... ???????? !!!!!.........to najpierw się z łzami przytulimy............i już nic ..........nic..........ale jak WIELE..........bywaj miła........moreta....
Life / 2007-12-07 01:23 / Tysiącznik na forum
Fajne forum! Znamy się tylko z ....pisania. Dodam jeszcze że każdy pisać może trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie oto chodzi że co komu wychodzi......Hej.....
Life / 2007-12-07 01:38 / Tysiącznik na forum
Przepraszam że mało wyraźny jestem. Mgła osiada.....gęsta :)
Ja trochę nieharmonijny jestem brzez bliskie kontakty ( z powodu rozradowania że remont przebiega ze sporym natężeniem ) z odbiciem w lustrze osoby na rauszu o limfatycznym usposobieniu:) Jaśniepan idzie poddać się cyklowi regeneracji.
Pa.
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 00:26
w duzym hipermarmarkecie spotkalam dzis facia. Doradca inwestycyjny Mojego Dziadka...15 lat temu to sie nazywal -makler..Dlugie piora,zero lupieżu-pelny luz zamiast wyswiechtanego garniturka. taa.. przeczytalam dzis tez surowy text o insiderach.taa..i jeszcze jedno,niezbyt pewnie odkrywcze-czy wiecie,ze dzisiaj wszystko p****.olnie up!
Life / 2007-12-07 00:37 / Tysiącznik na forum
Witaj Gwiazdeczko.
Trzymam za słowo. Jaki był efekt spotkania z gościem bez ganga i łupieżu?
bebe / 2007-12-07 00:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
miałam się nie odzywać, aleeeeeeeeeee,...........
tekst zapodałaś taki...że czad....taki czad, że nie mogę sie powstrzymać....pozdro moreta.....
śmieję się do rozpuku...........
jesteś gwiazdeczką..........
cha............ha...........cha............
dobra...wyłączam się........
aha....pozdro dla barakudy.......
pozdro dla kenobiego............, a zresztą........... dla Wszzystkich.....o key........
noooooooo...już nie "nadaję".......idę.......stąd.....
Life / 2007-12-07 01:05 / Tysiącznik na forum
a widzisz ....miałem rację że gwiazda .
To była miłość od pierwszego wejrzenia :)
Kiedyś będzie legendą tego Forum.....jak już się dorobi ....będzie nosiła piękne zadbane długie pióra ....ekstrawaganckie ciuchy zamiast pospolitych - prowincjonalnych garsonek....taaa ....tak będzie .....z pewnością !!!
A Jej teksty będą cytowane przez fachową literaturę giełdową :)
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 01:21
hmm? czy moj kostium/z wylatującym lewym cyckiem/tak -tak,tak-tak ten przyodziewiek okreslila Pierwsza Jurorka-to pospolita prowincjonalna garsonka? Calkiem mozliwe.A fachowa literatura gieldowa? To dobra rzecz jest...
bebe / 2007-12-07 01:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Life........nasza gwiazdeczka....Moreta...nawet jak założy worek,to go tak ozdobi, ze błyszczeć będzie.......dusza przebije .........i błysk /na ucho powiem...inni będą myśleć,
jak będą myśleć wogóle- , że to taka moda......cha.....haa....cha.....!!!!!!!/
czujesz blusa....oj chyba czujesz.........cha.....ha......cha.....kocham ten blusssssssss...
Life / 2007-12-07 01:15 / Tysiącznik na forum
Kocham bluesa ....a jakże ....
dla podkreślenia dodam tylko: cza...cza ...cza....:)))
bebe / 2007-12-07 02:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
LLLLLLLLiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiffffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........????????!!!!!!!


/żart/
bebe / 2007-12-07 01:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kochany Life...wiesz...chyba teraz muszę wyjaśnić..........noooooooooooo...bo jak zawsze jestem źle pojmowana..../mea kulpa......mea kulpa...mea kulpa..../
moje "cha...ha...cha...-zresztą już męczace- dla mnie - to nie cza ...cza ...cza../choć...kurde...kto to wie...kto to wie.../ - oznaczałam jedynie, że śmieje się pęłną gębą..../czaczę uwielbiam...też - /
od dziś zmieniam moją pęłną gębe śmiania...na hihi..hihi...albo he..he...he...o key.....
będzie jaśniej.......i chyba prościej......pozdro
Life / 2007-12-07 01:28 / Tysiącznik na forum
Bebe nie zrozumiałaś ....ja Ciebie Tak....
To cza cza cza to taki wykrzyknik z przekorą i jajem:))
Nic nie zmieniaj ....jesteś oryginalna i wspaniała. Dusz kobieta!!!
Pozdrawiam :)))
Life / 2007-12-07 01:46 / Tysiącznik na forum
Jeśli jestem zmierzły lub nie miły ....czy nie uprzejmy to przepraszam.
Ostatnio trochę u********* jestem ze względy na stresy pozagiełdowe.
To się zmieni. Jeszcze raz Pozdrawiam i buziaki ( konkurenca dla Moretki:)) )
bebe / 2007-12-07 01:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dla Ciebie.........???????????.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a niech będzie.....wszystko......../rozumiesz/.,.........- nie zmieniam.......BARDZO mi miło.......bardzo....
nooooooooo.....
to masz moje całusy...........iiiiiiiiiii..........siedź........twardo na stołku......!!!!!!
cha...ha..cha.......całłłłłłłłłłuuuuuuussssssssyyyyyyyy.....kurde, ale dobre../cha..ha...cha.//

bardzo mi jest miło......Live.....i oczywiście Gwazdeczko...... " * "
NAPRAWDĘ........ECH........!!!!!!
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 00:56
Moje Bebe słodkie-Całusy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Life / 2007-12-07 00:55 / Tysiącznik na forum
Witaj wesoła Bebe...
Obfitości % jutro :)
bebe / 2007-12-07 01:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
siedzę mocno na stołku.....iiiiiiiiiii........odbieram całusy... ,
przesyłam również..........siedźcie też mocno........./ale dobre...cha...ha...cha.../

miło mi......pozdrawiam

wesoło mi.....a jakże.....
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 00:51
Ja nabyłam nori,wakabe i chrzan. A on-cholera wie..?
Life / 2007-12-07 00:56 / Tysiącznik na forum
On pewnie Head $ Shoulders i grzebień :)
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 01:03
Q ! calkiem mozliwe! Toc lata leca!Ale -jak go teraz stać w hippieja robić-to niech ma! Zarobil-należy się! Kropka.
Life / 2007-12-07 01:06 / Tysiącznik na forum
Ot cała prawda....niech ma!
michoo / 2007-12-07 00:09 / portfel / "Hakuna Matata"
Na mnie pora.
Spijcie dobrze i do poczytania o poranku :)
moreta / 77.115.88.* / 2007-12-07 00:09
Katharsis! dopisalam co prawda jeszcze rozne takie. Wiecie ,jak szybko dziala bakspace?
bollullos / 2007-12-06 23:49 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Wujek SamoZło wie co robi
lepiej dać ludziom oddech i niech płacą i płaczą,
niż od razu zadławić zabrać domy i papa
w końcu po to banki trzymają rezerwy i fundusze ustawowe, aby zapobiegać krachom i rozpaczy
rotux / 2007-12-07 00:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Co zrobiłbyś na miejscu właściciela domu, który ma do spłacenia kredyt hiiipoteczny > wartości domu i na dodatek wartość spada spada spaada?
Na jankowych forach piszą, że każdy rozsądny człek w takiej sytuacji zbiera manatki z chałupy i niech się bank martwi.


By the way, allowed me to point out something simple -- it's the best interest for the homeowner to default and walk away, if they cannot afford the teaser rate reset, and if their home is worth less than the mortgage.

Walk Away, Live Debt Free, Restart your credit after 7 years.

Or for a household earning $50K leverage 10x living in $500K home, and down $100K in home equity compared to recent comp sales, ask yourself -- do you think you can save $100K in discretional income in 7 years?

The plan might as well just make the homeowner a debt slave for another 5 years, and possibly another 7 years after that.

Walk Away.
warren buffet / 2007-12-06 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak zatkasz krater, to wybuchnie z boku. kryzys sie sam musi rozejsc po kosciach
Life / 2007-12-06 23:58 / Tysiącznik na forum
Ale jak nie masz pieniędzy i jesteś bankrutem to nie masz szans.
Jak masz pieniądze ( z kredytu czy nie) to masz środki obrotowe i masz możliwości bądź odrobić stratę i wyjść z twarzą....,lub jak jesteś sprytny pomnażasz kapitał i problemy przestają istnieć ....oczywiście z czasem.
warren buffet / 2007-12-07 00:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
halo halo. trzeba myslec przed a nie po. sie bierze kredyt sie mysli. sie nie mysli to sie cierpi. end
Life / 2007-12-07 00:07 / Tysiącznik na forum
Ale jest też druga prawda. Kredyt konsumpcyjny przejadasz i nie ma nic poza ratami do spłaty. Nieruchomość to inna sprawa. Dzisiaj są tańsze z takich czy innych powodów ale za parę lat kto wie...?
warren buffet / 2007-12-07 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ameryka to frywolny narod. zyja na kredycie. czemu sie za nich martwicie ? czemu sie za nich bush martwi ? pod wybory ? bo innego wyjscia nie widze. tak zyja, to niech czasem jakis kryzys przejda....... tak dla zdrowia, co by głowy przeczyscilo im z bufonady
bebe / 2007-12-07 01:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak......warren....trza...też skromności....aleeeeeeee
są ludzie Ci uczeni inaczej........agenci..tudzież banki działaja na młodych ludzi......, którzy......
no cóż...tam w hameryce......żyją od zawsze na kredyt.../podobnie jak kiedyś u nas, że - nooooooo nieco inczej, ......- że jest "JAKAś ochrona"......../.....i leci........praca....zmiana miejsca zamieszkania.......spadek po ciotce.....kasa, za śmierć rodziców....../ubezpieczenia/......fundusze emerytalne......zakochanyy biznessmen/...RÓŻNE....drogi do fortuny.....itd...itp......w/g wyobraźni i chcenia.../co poniektórych/......ot tylko dla uruchomienia wyobraźni........
ech.....
oll1 / 2007-12-07 02:54 / portfel / Tysiącznik na forum
to prawda! To szczegolnie widac po mlodych ludziach. Bede mieszkal w stanach jeszcze 6 miesiecy (tesknie za Polska i za mozliwoscia czuwania podczas calej sesji ... ) Jak spogladam na mlodych studentow, ktorzy zupelnie nie zastanawiaja sie nad tym, co to znaczy wziac kredyt, jak rozliczac sie z niego... Tutaj promuje sie taki tryb zycia od samego poczatku... Oni po prostu maja to we krwi niestety.., Ostatnio jednak slyszalem, ze jajaks agencja rzadowa bedzie przeprowadzala akcje edukacyjna dla mlodziezy, by nie zapominala sie w wydawaniu pieniedzy :)) niezle
bebe / 2007-12-07 03:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
oll1............pisz.......aby ..... :
powiedzieć prawdę.......i o BOŻE........ja też byłam młodą....................-
NIE.....TY jesteś MŁODY........

nie daj się wkręcić.............choć..?..............jestem na SWOIM........jeszcze....
..PILNUJĘ......OSZCĘDZAM!!!!!........zrobiłam tak, żeby nie żyć na kredyt..........
a jeżeli wzięłam kredyt......- miałam zabezpieczenie--------/no cóż - ostateczne/
- ......ale wypłacalna........./było to pokręcone i wtedy : BYC , ALBO NIE BYĆ.../
ALE MIAŁAM - CHYBA SZCZŚCIE ...........- TAK MIEĆ.........zakrecone było TO.....
MYŚLALAM.........../grałam też na gpw..cholerne to bylo....ale było......../

PROSZĘ.............MYŚLEĆ........!!!!!!!!!!!
bebe / 2007-12-07 03:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wiesz...jestem po prostu głupia, że piszę tak.....


WIEM......!!!!!!!!

- nie przepraszam..........
koment / 77.112.3.* / 2007-12-06 23:57
w przyszłości odbije się to zapewne czkawką ale póki co mogą byc rekordy ba ścianie strachu
warren buffet / 2007-12-06 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ano nie zaprzecze
bollullos / 2007-12-07 00:05 / portfel / Uznany Muł Pancerny
co zrobisz ze słabą firmą - zamkniesz ją i sprzedasz używane maszyny byle szybko, czy rozpoczniesz restrukturyzację - tu poluzujesz odsetki, tam postraszysz żeby wzięła się do roboty i jednak oddała te pieniądze - podobnie z ludźmi, czy jak pożyczasz koledze kierowcy kasę a on nie będzie mógł oddać, zabierzesz mu stary samochód - czy raczej powiesz mu spłać w ratach, ale teraz musisz zapieprzać więcej bo masz facet spory dług? w 1 sytuacji mało zyskasz, a on już nie odrobi
warren buffet / 2007-12-07 00:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakbym widzial ze firma mi nie idzie to ja zamyka,. bez 3 zdan. i ide na etat. bo pracy jest w brod. a pieniedzy nie pozyczam wiec problemu bym z kolegą nie mial.
Life / 2007-12-07 00:00 / Tysiącznik na forum
Warren prawda jest taka:
Czy masz długi czy nie . Jak nie masz środków finansowych nie masz żadnych możliwości. Pieniądz jest siłom napędzającą koniunkturę.
skomentuj / 77.112.3.* / 2007-12-06 23:48
nasdaq do rekordu jakieś 100% jeszcze
http://tnij.org/ai5y
i cały czas w trendzie wzrostowym od 2002 - kolejne dołki są coraz wyżej
http://tnij.org/ai50
zbig$ / 2007-12-07 00:09 / Uznany gracz - weteran 93/94
nasdaq zaczyna kreslic wielka hiperbole albo mi sie zdaje...
koment / 77.112.3.* / 2007-12-06 23:52
DAX moze przełamać rekord niebawem
http://tnij.org/ai52
Navigare----- / 2007-12-06 23:35 / Uznany Gracz Giełdowy

2007-12-06 20:59:11 | *.*.*.* | Longterm [ "Uznany Gracz Giełdowy" ]
Re: GPW: Przystanek w drodze ku szczytom? [0]
DJI 4,5% od rekordu...opór padł teraz szarża kończąca bitwe...


Hmm...DJI 4,5% do rekordu...

gant 75% do rekordu
msz 115% do rekordu
stx 170% do rekordu
msx 175% do rekordu
ppwk 200% do rekordu
drozapol 200% do rekordu
tup 230% do rekordu... itd itd itp

Sądzę ze dla nas tym gorzej że DJI tylko 4,5% do rekordu...

W tym cyklu juz do szczytów nie wrócimy, ale to moje skromne zdanie...
zbig$ / 2007-12-06 23:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
wrocimy, ale nie na spolkach ktore wymieniles...napisz ktorym brakuje nie wiecej ajk 10% do rekordu
Navigare----- / 2007-12-06 23:47 / Uznany Gracz Giełdowy
to napisz ile jest takich ktorym brakuje 10%... nie sprawdzalem ale sadze ze nie będziesz długo wyliczał...
zbig$ / 2007-12-07 00:11 / Uznany gracz - weteran 93/94
pkn, pgng, pkobp...moze nie 10, ale z 20...lezy w zasiegu mozliwosci...
Jarg / 2007-12-06 23:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale np. NASDAQ jest jakieś 100% od rekordu... :-))
Navigare----- / 2007-12-06 23:45 / Uznany Gracz Giełdowy
NASDAQ to inna para kaloszy, on juz chyba nigdy nie wróci na szczyty...:))))
samuraj jack / 2007-12-06 23:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
"nigdy nie mów nigdy więcej"...;))))
Navigare----- / 2007-12-06 23:56 / Uznany Gracz Giełdowy
ave Samuraju :)

mosz recht... ale napisałem: "chyba" :)))
doncorleonte / 2007-12-06 23:32 / Puppet Master
Warren nie do końca ten Bush rozdaje kasę to sprytna bestja w obecnym kształcie te zawieszenia obejmą 12% i to w dodatku tylko tych którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie mieli problemu ze spłatą.To jest zagrywka typowo pod akcje.Jak pisałem wcześniej Bush swój pierwszy przekręt na akcjach zrobił w 90 roku na prawie 1 mln dolarów wykiwał ludzi na 60 %.W ogóle ostatnio wszystkie dane są pozytywne te negatywne chowają albo znikają szybko albo dają po zakończeniu sesji w stanach.Tak jak dziś o rekordowych przejęciach domów przez banki
doncorleonte / 2007-12-06 23:39 / Puppet Master
Ps jaki myślicie może być powód niewypłacenia w terminie zwrotów podatkowych?? pytanie retoryczne
zbig$ / 2007-12-07 00:12 / Uznany gracz - weteran 93/94
uwzieli sie na ciebie, masz dawnego wroga w urzedzie, kartka sie zawieruszyla pod szafa...rozne powody moga byc...
Patrycja.N / 2007-12-06 23:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witojcie, czy ktoś może mnie uświadomić czy taki komunikat DGA znaczy, że kurs spadnie ponieważ wypuszczą dodatkowe akcje, niestety nie wiem jakie to ma znaczenie na moim poziomie edukacji więc proszę podszkolcie mnie trochę oto link: http://tnij.org/ai5w
dziękuję :)
Mozart / 2007-12-06 23:16 / Tysiącznik na forum
po raz ostani needle,prosze was gdzie on jest, przecież byl aktywnym uczestnikiem forum
inwestor1975 / 2007-12-06 23:21 / Tysiącznik na forum
jak to gdzie ??
jak to igła coś tam szyje zawzięcie:-)
Life / 2007-12-06 23:41 / Tysiącznik na forum
szukasz Igły w stogu siana
inwestor1975 / 2007-12-06 23:47 / Tysiącznik na forum
e tam z igły robisz widły
BipBlop / 2007-12-07 01:16 / portfel / "Dr No"
tańcuje igła z nitka - nitka wolno, igła szybko
barakuda / 2007-12-06 23:21 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
jutro masz ciężki dzień...
barakuda / 2007-12-06 23:24 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
myślisz?...:-)))
michoo / 2007-12-06 23:20 / portfel / "Hakuna Matata"
Mozart, z całym szacunkiem. To bardzo miłe, że się martwisz o kolegę ale Igła ma swoje sprawy...
A jeśli będzie czegoś potrzebował, to możesz być pewien, że się sam odezwie.
Pozdrawiam.
warren buffet / 2007-12-06 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bush p*******, rynki poleciały.... czysta profeska
Jarg / 2007-12-06 23:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No i czy to nie jest kraj powszechnej szczęśliwości? Można zbankrutować, mozna nie płacić odsetków od kredytów... Wielki Brat patrzy ;-)) U nas do nie dawna patrzył Mały Brat...
Life / 2007-12-06 23:44 / Tysiącznik na forum
Co Ty piszesz ?
Jakie bankructwo. Tam się zarabia kosztem "reszty świata"
Jeszcze nie ten czas - nie ma takiej siły aby stany pokonała.
Jarg / 2007-12-06 23:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie kontaktujesz już... idź już spać, wypocznij... tu o maśle osełkowym mowa, nie o operatorze komórkowym... :-))
warren buffet / 2007-12-06 23:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ha ha =)
Life / 2007-12-07 00:03 / Tysiącznik na forum
Ty fakt ....black label zrobił swoje :)
Faktycznie nie na temat.
Ale i tak było miło :)))
michoo / 2007-12-06 23:27 / portfel / "Hakuna Matata"
Warreno, a gdzie 'fruwają' te jego p i e r d o ł y, bo bym się zapoznał chętnie.
barakuda / 2007-12-06 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
szukaj niżej
michoo / 2007-12-06 23:31 / portfel / "Hakuna Matata"
Mam, thx.

No nie wytrzymam. Nasz Kwachu to może i wykłady na cyku prowadził ale ten 'as przestworzy' to już leci po całości. Brak słów :[
samuraj jack / 2007-12-06 23:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
jak noga im się poślizgnie - konsekwencje działania państwa bedą gorsze do tych, gdyby państwo nic nie zrobiło...
wtedy powtórka z 1929 jak nic...
warren buffet / 2007-12-06 23:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to co robi to sie w pale nie miesci....... wiesz, nie zdziwilbym sie, jakby jeszcze biednym ludziom - nie myslacym i zyjacym na kredyt dal zapomoge. zeby im zle nie bylo....... czysta paranoja.

takich interwencji to za PRL-u chyba nie bylo...... ale to nie zniknie. problem tuszowany w koncu przybierze takie rozmiary, ze kiedys eksploduje. spokojnie.
samuraj jack / 2007-12-06 23:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
i to ze zdecydowanie wieksza silą niż teraz...
na tą chwilę reputację mają nadszarpnięte instytucje finansowe...
jak się coś nie uda z interwencją - to jeszcze państwa USA wtopi...
a wtedy, kto zaufa Państwu USA i kto na ten przykład zakupi obligacje USA czy będzie chciał cokolwiek trzymać w dolarach?

wtedy gorzej jak w 1929

ps. kto potrenuje na pochodnych teraz, wtedy przezyje na giełdzie...;))))
warren buffet / 2007-12-06 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nakladaja sie na to jeszcze te wpompowane miliardy dolarow........ a kto wie ile jeszcze wpompuja........

w PRLu to sie nazywał dodruk pieniadza w nocy
samuraj jack / 2007-12-06 23:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ano;)
serdecznie pozdrawiam:))))
warren buffet / 2007-12-06 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hey !
inwestor1975 / 2007-12-06 23:25 / Tysiącznik na forum
eh eksploduje
widzę ze elkop ładnie sie katapultował
Mussi / 2007-12-06 23:22 / Bywalec forum
a tak dokładniej to o co chodzi z tym Bushem?
warren buffet / 2007-12-06 23:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Prezydent USA George Bush ogłosił, że dzięki umowie rządu z bankami te ostatnie zamrożą na okres do 5 lat procenty od kredytów hipotecznych dla części osób, które w ostatnich latach kupiły domy na korzystny procent, który w przeciwnym razie znacznie by się zwiększył.
Mozart / 2007-12-06 23:18 / Tysiącznik na forum
warren bush mnie gowno obchodzi teraz, i jego polityka i wartości, moze ty powiesz gdzie jest needle?
warren buffet / 2007-12-06 23:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a skad ja to mam wiedziec :)
warren buffet / 2007-12-06 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
p i e r d n a l
samuraj jack / 2007-12-06 23:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Anonimie...
nie wiem, jak z tymi jajami....;)))
ja dalej posiadam opcje serii L

ps. A2 - pogrywasz na pochodnych?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy