Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Stopy procentowe staną na drodze do 3000 punktów?

GPW: Stopy procentowe staną na drodze do 3000 punktów?

Wyświetlaj:
rynki-winki / 82.210.151.* / 2011-04-04 16:52
Ostatnio nie byłem trochę w temacie.
Czego ma dotyczyć dzisiejsze wystąpienie Bernanke?
(czy są jakieś oczekiwania na rekację rynków w związku z nim?)
rynki-winki / 82.210.151.* / 2011-04-04 16:50
Więc merytoryczna dyskusja tutaj to marzenia?
robpol / 2011-04-04 16:21
Ostatnio i tak tylko wyzwiska pod adresem innych były wpisywane więc może i lepiej
Blazej_ / 2011-04-04 17:41 / Tysiącznik na forum

może i lepiej

sama prawda, zwłaszcza ze względu na starych użytkowników, którzy to forum tworzyli w sposób inny niż np brydzia po zmianie płci czy amator.
amator1122 / 2011-04-04 18:49 / Tysiącznik na forum)
a co ty sobą reprezentujesz czy jesteś ślepy, że większość cie ignoruje tylko jeszcze został ci eternit i eby.

jako obrońca hossy chyba z Janlewem najwięcej razów tu dostałem to gdzie byłeś i jesteś obrońco starych forumowiczów gdy oni mnie atakowali ubliżali i ty również a teraz korvva recenzent i moralista

pazdziesz jesteś i tyle !
Eternit z Azbestu / 2011-04-04 19:13 / Tysiącznik na forum

jako obrońca hossy chyba z Janlewem najwięcej razów tu dostałem

No, fak, gdyby nie wy dwaj do by już hossę szlag trafił.
gravedigger / 77.254.113.* / 2011-04-04 14:13
14 godzina i jeden wpis. To forum umarło...
księgowy / 109.243.135.* / 2011-04-04 21:23
tak to forum nie będzie już takie jak kiedyś .wszystko się kiedyś kończy i hossa też
kri / 95.49.177.* / 2011-04-04 23:14

wszystko się
kiedyś kończy i hossa też

Trzeba już szykować się do korekty lub przynajmniej być gotowym do niespodziewanego ataku dlatego pytanie wyżej nt. Bernanke chyba tego dotyczyło - a może cisza przed burzą. Dlaczego Handlowy znalazł się w wig20? przecież to typowa mało płynna spółka- ustawiona na otwarciu. Sprzeczne ze stanem rynku rekomendacje albo komentarze - niektóre znikają. Wrażenie graniczące z pewnością, że to koniec GPW - obecnie jest to Szulernia. Jedynie co można zmienić to gra całodobowa bez otwarcia i zamknięcia - ale wtedy cała szulernia by znikła , a z nią cała otoczka, którą zastąpiłby serwis informacyjny on-line i jednolite forum tematyczne. Jest to analogia do naszej gospodarki, gdzie nie ma gospodarza, tylko likwidator w otoczeniu biurokracji upadłego królestwa nad Wisłą. Pierwszy kryzys internetowy, drugi kryzys instytucji finansowych w konfrontacji z krajami postkomunistycznymi Rosji i Chin, na który obecnie nakłada się kryzys tożsamości narodowej powiązany z utrata suwerenności w obliczu wojny o zasoby rozpoczęty w Smoleńsku.
anty_socjal / 78.8.20.* / 2011-04-04 13:13
'Akcje Lotosu drożeją o ponad dwa procent, a Lotosu ponad półtora procent.' Więcej uwagi redakcjo.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy