Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Tauron znów w centrum uwagi?

GPW: Tauron znów w centrum uwagi?

Money.pl / 2010-08-24 09:21
Komentarze do wiadomości: GPW: Tauron znów w centrum uwagi?.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2010-08-24 23:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Rząd zdecydował o przesunięciu 7,5 mld zł z Funduszu Rezerwy Demograficznej do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Chodzi o uzupełnienie funduszu emerytalnego i zapewnienie wypłaty bieżących emerytur.
warren buffet / 2010-08-24 23:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oddajcie złodzieje moją pensje brutto jako netto !

całe życie bede oddawał 1\3 wypłaty a za 5-10 lat tak czy tak zus padnie ! Vaty Sraty będą podnosić bo wpływy będa maleć, bo ludzi nie stać na rodzenie dzieci czyli staruchów, ktorych defakto jest i bedzie coraz wiecej nie bedzie mial kto utrzymywac....

co za parodia ! kiedy skręciłem noge w maju, przychodząc do lekarza ortopedy pani mi powiedziała że jest miejsce w lipcu... w lipcu se mogą w dupe wizyte wsadzić, tłustą dupe.

skonczmy z socjalizmem !
prawiezarabambarala / 77.254.218.* / 2010-08-24 22:56
sprzedaż domów na rynku wtórnym w Stanach Zjednoczonych w lipcu spadła do 3,83 mln. Rynek oczekiwał, że będzie to 4,75 mln sztuk.
---------------------------------------------------------------------------------------
4 mln domów sprzedanych w miesiącu, to 50mln - rocznie. To miejsce życia dla 200mln ludzi. Chwała Bogu, że sprzedaż spada, bo niedługo Amerykanie wylądowaliby hurtem pod mostem.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli jest tak źle, to znaczy, że to może wkrótce nieźle odpalić.
kolal / 79.186.81.* / 2010-08-24 17:58
To co zapowiada Robert Kiyosaki druga odsłona krachu czyli hiperinflacja ,gigantyczne bezrobocie ,upadek handlu i banków (ci akurat są już bankrutami) pozdro dla frajerów co mają akcje szkoda że to nie papier tylko zapiski w komputerze przynajmniej mozna by się było tym podetrzeć
Pooh / 2010-08-24 23:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
hiperinflacja
Widzisz jakieś oznaki?
Bo na razie to stagnacja...
aaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-08-24 16:06
haha, a jednak sobie starzała w dół zrobili, dane gorsze od prognoz były czy co !?
B. e. s. / 83.30.214.* / 2010-08-24 21:13

haha

Śmiech przez łzy p******* głupia > hosiarzu j e b a n y zostałeś wygolony jak baran australijski. A p******* o s kach to menelom pod blokiem poopowiadaj.
:)
aaaaaaaaaaaaaaaada / 83.19.122.* / 2010-08-24 15:25
Juz chyba każdy ma dość tego forum:)
Niech to wreszcie spadnie porzadnie przez kilka dni bo chce sie wreszcie tych eSek parszywych pozbyć, a ciągle mam na nich stratę!

Niestety mam takie przeczucie że jankesi szykuja na dziś silne odbicie pod niby lepsze od prognoz dane walną sobie ostro w góre.
aaaaaaaaaaaaaaaasa / 83.19.122.* / 2010-08-24 15:39
taka dziś zwałka , krew się leje wiadrami......a Qumaka dalej mi nikt opchnąć nie chce po rozsądnej cenie, czy to naprawdę taka dobra firma?!:)
bollullos / 2010-08-24 14:28 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ale pustki, wysłali trole na wakacje?

"Wiadomo, że od stycznia za paczkę papierosów trzeba będzie
zapłacić średnio o około 20 groszy więcej. Ale, mimo podwyżek
stawek podatku, budżet z akcyzy dostanie o blisko miliard
złotych mniej niż przed rokiem." - może tak kampanię promującą palenie?

Za to spadną wydatki służby zdrowia w przyszłości... jeśli nie skompensuje się palenia innym truciem

ładne wyniki MCI i TelForceOne pokazały, trzymam na długi termin.

Warren widziałeś jak amika poszła?
warren buffet / 2010-08-24 12:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Rząd zdecyduje dziś, o ile wzrośnie akcyza na papierosy i tytoń. Wiadomo, że od stycznia za paczkę papierosów trzeba będzie zapłacić średnio o około 20 groszy więcej. Ale, mimo podwyżek stawek podatku, budżet z akcyzy dostanie o blisko miliard złotych mniej niż przed rokiem.
warren buffet / 2010-08-24 12:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wydaje mi sie, iż nawet przedszkolak wie, że podnosząc podatki, efektem tego jest zmniejszenie konsumpcji i zwiekszenie sie kombinacji, szarej strefy.

to dlaczego ludzie ktorzy rządzą krajem tego nie wiedzą ? a moze wystosować do pana Tuska list otwarty z podstawowymi prawami ekonomi ? polska jest dobijana na naszych oczach a miała być zieloną wyspą... kiedy rząd obniżył akcyze na wódke, wpływy do budżetu gwałtownie wzrosły, handel ruskim spirolem ustał...

zaprawde powiadam wam, obym doczekał chwili kiedy pan Janusz w końcu dostanie szanse od społeczeństwa.... ale dziś nazywanie rzeczy po imieniu jest niewygodne dla starych moherów pamiętających czasy wojny
bollullos / 2010-08-24 14:25 / portfel / Uznany Muł Pancerny
stara wiara nie rdzewieje...
korekta się szykuje, a potem byle do gwiazdki ;).
Pozdrawiam, świat nie upadnie.
Longterm / 2010-08-24 11:25 / Mostek Zwyciężymy!
wiem że być może w tym tygodniu to się już nie przyda ale zapraszam na cotygodniowe prognozy giełdowe na moim blogu:

http://longterm.bblog.pl/
wy / 83.7.183.* / 2010-08-24 09:21
w centrum uwagi--ale spekulacyjnej.To badziewie nie dało zarobić spekulantom na debiucie to teraz naganiają a ich działania są bezsilne.Co to za zyski będą mieć skoro zależą one od podnoszenia cen konsumentom?
romi nie logo / 83.16.184.* / 2010-08-24 09:51
o to chodzilo zeby nie roslo jak sie obkupili to teraz jazde odstawia:))
wy / 83.7.183.* / 2010-08-24 11:57
a po obrotach widać ,że sami sobie kupują i sprzedają by robić wrażenie wzrostów.G..o z tego .,leszczy i tak nie przekonają na zakupy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy