Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Trzy wiedźmy zamieszają na parkiecie?

GPW: Trzy wiedźmy zamieszają na parkiecie?

Money.pl / 2010-06-18 07:18
Komentarze do wiadomości: GPW: Trzy wiedźmy zamieszają na parkiecie?.
Wyświetlaj:
jb / 82.210.148.* / 2010-06-21 01:23
Sądaże SMG na zlecenie TVN okazały się wielką ściemą.
Proponuję przestać oglądać TVM i zacząć oglądać żetelne TVP. Szkoda tylko, że popaprani zniszczyli KRRITV czuwającą nad rzetelnością mediów.

No ale naród jak widać wie swoje. za dwa tygodnie Jarosław Kaczyński wyggra drugą turę a za półtora roku odsuniemy popapranych od władzy!
Do wzystkich "polaczkow ",obudzcie sie poki czas / 218.69.96.* / 2010-06-21 05:02

No ale naród jak widać wie swoje. za dwa tygodnie Jarosław Kaczyński wyggra drugą turę a
za półtora roku odsuniemy popapranych od władzy!

Twoja glupota jest porazajaca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stale zle obstawiasz.Glosowac na tego ************** tylko dlatego,z enie podobaj ci sie radary???? No to zobaczysz co bedzie,gdy PiS ew. dojdzie do wladzy.Juz zapomniales,ze to oni wlasnie na sile wprowadzili ograniczenie szybkosci w miastach generalnie do 50 km/godzine.Pamietam jak idiotka z PiS na wszystkie tlumaczenia odpowiadala..."no to najwyzej trzeba bedzie jezdzic w miescie na trojce albo dwojce i tyle ".
Pierwze co zrobi Unia gdyby PiS wyygral,to odetnie nas od pieniedzy,da je komu innemu.
Wycofaja sie inwestorzy,Rosja przykreci nam gaz i rope ,zamknie granice jak juz bylo dla naszych towarow.Zwolennicy PiS dostana po du***** jak nigdy,ale bedzie juz za pozno.
AnaMar / 2010-06-21 09:40 / Bywalec forum
Strachy na lachy!!
W Polsce to ludzi się tylko straszy tym co było, co jest i co będzie!!

Porażka!! Żadnej wizji przyszłości nie ma.

Piszę to odnosząc się do polityki.
tylko UPR / 83.28.116.* / 2010-06-21 09:30
Twoja glupota jest porazajaca !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (cytat)
zgadzasz się aby obce siły (moskwa,bruksela i inna swołocz) rządziły w moim (twoim?) kraju?
Frontline / 2010-06-21 09:02

2010-06-21 05:02:59 | 218.69.96.* | Do wzystkich "polaczkow ",obudzcie sie poki czas

Pierwze co zrobi Unia gdyby PiS wyygral,to odetnie nas od pieniedzy,da je komu
innemu. Wycofaja sie inwestorzy, Rosja przykreci nam gaz i rope ,zamknie granice jak juz bylo dla naszych towarow.


Twoja glupota jest porazajaca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bebe / 2010-06-21 00:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobranoc....iii...zielonych...
Pa...
bebe / 2010-06-21 00:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-06-20 23:32:03 | 82.210.148.* | jb
KGHM to co chwila jest czymś zainteresowany i zawsze sie na
zainteresowaniu kończy.

no i widzisz....lubię konfrontować wieści.....- na forum...;-)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:44
Koncern BP chce zebrać 50 mld USD, by mieć pewność, że sprosta kosztom usuwania skutków wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej i odzyska zaufanie rynków - donoszą w niedzielę brytyjskie media.

10 mld USD z tej sumy pochodziłoby z emisji obligacji, 20 mld USD z bankowych pożyczek, a pozostałe 20 mld USD ze sprzedaży części majątku.

Końcowy rachunek za szkody dla środowiska Luizjany i sąsiednich stanów spowodowane katastrofalnym wyciekiem ropy, a także dla ludzi, którzy stracili środki do życia nie jest znany. Dotychczas BP wydała na usuwanie szkód 1,6 mld USD.
------------

Ciekawe co będzie jak im tych obligów nikt nie kupi a banki kasy nie pożyczą.
MoretaCvetans / 2010-06-20 23:48 / _
Ostatecznie i obligacje im wykupią i banki pożyczą i rządy się też zaangażują.

Ty lepiej pomyśl jak przy tym ogniu upiec własne kasztany:)
bebe / 2010-06-20 23:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
uprzedziłam Pawła Juś o daniu mu "zgłoś do usunięcia"...pinieważ widze celowość obrzydzenia wszystkiego wszystkim...- ale nie weszlo...;-(
2-gi raz wpisuję się...;-(((
MoretaCvetans / 2010-06-20 23:44 / _
Zostaw to w spokoju.Reklama jest skierowana do czubków,jak to reklama.
bebe / 2010-06-20 23:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem



0
2010-06-20 23:44:37 | MoretaCvetans [ _ ]
Zostaw to w spokoju.Reklama jest skierowana do czubków,jak to reklama.

ale robi to w sposób tak u*********, ... że potem pisząc o opcji politycznej...- wystawia ją na pośmiewieko......- to o tą m.innymi celowość mi chodzi...
po prostu jego zachowanie mi "śmierdzi"...zresztą jak i sama reklama...;-(
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:51
Przede wszystkim to za reklamę na portalu należy płacić i powinna być w formie baneru.
Reklama to nie wyrażanie swoich poglądów. Do tego jego produkt jest mocno wątpliwej jakości.
bebe / 2010-06-20 23:58 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-06-20 23:51:26 | 82.210.148.* | jb
Przede wszystkim to za reklamę na portalu należy płacić i powinna być w formie
baneru.
Reklama to nie wyrażanie swoich poglądów. Do tego jego produkt jest mocno
wątpliwej jakości.

śmierdzi mi jego celowość reklamy...;-(
jak się chce określić politycznie ...- wystarczy raz...- basta
rozumiesz. teraz ..- ten sposob jego wpisów......?
i j/w.
Vorg / 2010-06-21 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum

celowość reklamy

pisząc o opcji politycznej...- wystawia ją na pośmiewieko...

Witaj bebe,

Ten człowiek z całą pewnością nie robi tego celowo. :) Ostatnio próbował przekonać do siebie czytelników tym, że "je szynkę".
jb / 82.210.148.* / 2010-06-21 00:21
Pewnie chodziło mu o to, że nie wyznaje religii, która tego zabrania.
bebe / 2010-06-21 00:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Witaj bebe,

Ten człowiek z całą pewnością nie robi tego celowo. :) Ostatnio próbował
przekonać do siebie czytelników tym, że "je szynkę".

cha...ha..cha
ja też jem...ale jem też i inne smakołyki...;-)
ciekawe, ... ktora opcja się tak najada...;-)
witaj Vorg...
Vorg / 2010-06-21 00:31 / portfel / Tysiącznik na forum

ja też jem...ale jem też i inne smakołyki...;-)

Ja również bardzo lubię. :) Ale nie przekonało mnie to do jego systemu - nic a nic. :) A jak sądzę taki właśnie był cel - myślę, że to samo dotyczy preferencji politycznych.
bebe / 2010-06-21 00:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Ja również bardzo lubię. :) Ale nie przekonało mnie to do jego
systemu - nic a nic. :) A jak sądzę taki właśnie był cel - myślę,
że to samo dotyczy preferencji politycznych.

Vorg...
już napisałam , ... co mam do Pawła Juś...;-)
a Ty możesz się zgodzić, ... albo i nie...- ;-)
zresztą nie zajmujmy sie tą "personą"...- wyraziłam się jasno, co mnie w tym "boli"....a jak nie jasno...- to trudno...;-(
dalam mu "zgłoś do usunięcia"...i już...- "minusik" nie wchodził w rachube...;-)
Vorg / 2010-06-21 00:53 / portfel / Tysiącznik na forum

zresztą nie zajmujmy sie tą "personą"...

Oczywiście. :) Z jakiegoś powodu im bardziej czegoś nie rozumiem, tym bardziej mnie to ciekawi. Dziwna cecha, prowadzi do straty czasu na rzeczy zupełnie nieistotne.

wyraziłam się jasno, co mnie w tym "boli"....a jak nie jasno...- to trudno...;-(

Jasno, rozumiem.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-21 00:02
Rozumiem. Też mnie gość irytuje, a ja generalnie jestem za wolnością wypowiedzi na forum.
bebe / 2010-06-21 00:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-06-21 00:02:42 | 82.210.148.* | jb
Rozumiem. Też mnie gość irytuje, a ja generalnie jestem za wolnością
wypowiedzi na forum.

przecież nie zabraniam mu wpisywać się...
czytasz i czaisz to .. o czym piszę...?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-21 00:22
Ale przecież cały czas pisze, że sięz tobą zgadzam.
bebe / 2010-06-21 00:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

-1
2010-06-21 00:22:21 | 82.210.148.* | jb
Ale przecież cały czas pisze, że sięz tobą zgadzam.

;-)
yuio / 79.186.32.* / 2010-06-20 22:29
Prezes Europejskiego Banku Centralnego Jean-Claude Trichet obarczył Niemcy i Francję współodpowiedzialnością za kryzys zadłużenia w strefie euro. Jak powiedział gazecie "Welt am Sonntag", państwa te same naruszyły Pakt Stabilności i Wzrostu w 2004 r.

"Chciałbym, aby niemiecka opinia publiczna z takim samym oburzeniem protestowała przeciwko złamaniu zasad europejskiego paktu stabilności w 2004 r., z jakim zareagowała na naszą decyzję o kupnie obligacji (zadłużonych państw strefy euro)" - powiedział Trichet.

Sześć lat temu UE z inicjatywy Paryża i Berlina złagodziła zasady stosowania sankcji wobec krajów przekraczających wyznaczony 3-procentowy pułap deficytu, jeśli okoliczności pozwalają im usprawiedliwić nadmierne wydatki.

"Rządy (w Paryżu i Berlinie) były skrajnie niewiarygodne przez miesiące i lata" - dodał, odnosząc się w ten sposób do krytyki ze strony niemieckich mediów, które uznały majową decyzję EBC o wykupywaniu obligacji zagrożonych kryzysem zadłużenia państw strefy euro za naruszenie niezależności EBC i "amerykanizację polityki pieniężnej" w Europie.

"Sytuacja była dramatyczna. Europa znajdowała się w tym momencie w epicentrum kryzysu" - tłumaczył Trichet.

Skrytykował również postępowanie banków po kryzysie finansowym. "(Banków) by dziś nie było, gdybyśmy ich nie uratowali" - powiedział. Jego zdaniem, jest całkowicie niezrozumiałe, że bankierzy nadal uważają, iż mogą zachowywać się tak, jak przed bankructwem amerykańskiego banku Lehman Brothers jesienią w 2008 r.

W ocenie Tricheta, nadmierne wynagrodzenia, premie oraz maksymalne zyski, nie mające nic wspólnego z realna gospodarką, są "nie do pogodzenia z naszymi demokratycznymi podstawowymi wartościami".


Może wreszcie wezmą za mordę bangsterów, tylko czy to nie wywoła kolejnej dużej fali spadkowej.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 22:51
Jak się komuś pomaga to sięten ktoś nie uczy na własnych błędach i będzie liczył na pomoc w przyszłości. Powinni pozwolić zbankrutować bankom i krają, które działały zbyt ryzykownie. Na ich miejsce powstały by nowe, rozsądne.
MoretaCvetans / 2010-06-20 22:40 / _
Obawiam się że nikt nikogo za twarz brał nie będzie.
Trichet kryguje się jak marna baletnica, w sytuacjach nadzwyczajnych zwykło się podejmować nadzwyczajne środki.
Perspektywa z której szef EBC może oglądać i komentować zaszłości nic nie mówi o jego mądrości czy wielkości, świadczy jedynie o chęci błyszczenia oraz posuniętej do granic przyzwoitości asekuracji.
Jak jest takim cwanym gościem to niech sam sobie obniży apanaże:)
Obi-Wan Kenobi / 178.36.4.* / 2010-06-20 23:23
W pełni się z Tobą zgadzam. Odwraca uwagę od tego, że sam psuje pieniądz, idąc w ślady Fed, skupując śmiecie, których potem nikt nie będzie chciał pod niego kupić. A wszystko przez to właśnie, że idą na pasku wielkich banków, przez co nie dostały porządnej nauczki w postaci bankructw, jak na to zasługują. Po prostu zostałyby takie, które prawidłowo wyceniają ryzyko i powsta łyby nowe. A tak to stale robią to samo i pogrążają coraz bardziej gospodarkę. Deformowanie reguł gospodarki rynkowej niczemu dobremu nie służy.
Nie bardzo poza tym wiadomo, o co chodzi, więc z pewnością chodzi o pieniądze...No i o zaostrzanie się walki poszczególnych krajów o ratowanie się w kryzysie kosztem innych.
A trzęsą portkami, bo banki francuskie i niemieckie samej Hiszpanii udzieliły pożyczek na ok. 1 bln euro, więc Grecja, to tylko taka zasłona dymna, problem narasta, bo z bliża się termin rolowania długów.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:38
W Niemczech rośnie przepaść między grupami społeczeństwa o niskich i wysokich dochodach - wynika z opublikowanego we wtorek raportu Niemieckiego Instytutu Badań Gospodarczych (DIW) w Berlinie. Według ekspertów polityka rządu sprzyja tej niepokojącej tendencji

"Z jednej strony rośnie liczba ludzi żyjących w luksusie, a z drugiej coraz więcej osób musi utrzymać się z niskich dochodów, albo wręcz żyje w ubóstwie" - piszą eksperci DIW. Ich badania dotyczą minionego dziesięciolecia. Wskazują, że największym przegranym przesunięć w redystrybucji dochodu jest niemiecka klasa średnia.

Do klasy średniej z dochodami miesięcznymi netto między 860 a 1844 euro zalicza się obecnie 60 proc. mieszkańców Niemiec. W 2000 r. grupa ta stanowiła 66 proc. społeczeństwa. Przed dziesięciu laty jedynie 17,8 proc. społeczeństwa Niemiec zaliczano do grupy o niskich dochodach, czyli nieprzekraczających 70 proc. przeciętnego poziomu. W 2009 r. było to już 21,7 proc. mieszkańców Niemiec.

Z kolei grupa osób o dochodach powyżej 150 proc. przeciętnego poziomu wzrosła z 16 proc. do 19 proc. Poziom niskich dochodów pojedynczego gospodarstwa domowego zmniejszył się ze średnio 680 euro miesięcznie w 2000 r. do średnio 645 euro miesięcznie w 2008 r.

Z kolei poziom dochodów wysokich wzrósł w tym okresie ze średnio 2400 euro do

2700 euro. Wśród przyczyn tej tendencji eksperci wymieniają wynikającą z globalizacji konieczność obniżania kosztów produkcji i - co za tym idzie - wynagrodzeń, postęp technologiczny, pociągający za sobą spadek wynagrodzeń w branżach niewymagających wyższych kwalifikacji, a także reformę rynku pracy w Niemczech i obniżenie świadczeń dla długotrwale bezrobotnych (system Hartz-IV).

Zdaniem autorów raportu wzrost przepaści między bogatymi a biednymi wywołuje w klasie średniej wielkie obawy przed obniżeniem statusu społecznego. Osoby należące do klasy średniej stają się zatem bardziej krytyczne wobec sytuacji, które postrzegają jako zagrożenie swego statusu, np. wobec imigrantów. Eksperci ostrzegają też, że rosnąca przepaść między bogatymi i biednymi może doprowadzić do powstawania w niemieckich miastach całych "dzielnic biedoty".

Zdaniem analityka DIW Jana Goebela niekorzystnych tendencji, wykazanych w raporcie Instytutu, nie powstrzyma ogłoszony w zeszłym tygodniu przez rząd w Berlinie pakiet oszczędności budżetowych. Punktem ciężkości tego programu są cięcia w wydatkach socjalnych. "Dotychczasowe propozycje dotkną tylko grupę o niższych dochodach. Odsetek bogatych stale jednak wzrasta i zarabiają oni coraz więcej. Powstaje więc pytanie, czy ta grupa także nie powinna mieć udziału w oszczędnościach" - ocenił Goebel. Raport DIW został opracowany na podstawie wywiadów przeprowadzonych w 11 tys. gospodarstw domowych. Badania te prowadzone są od 1984 r.

---------------------

Tak oto banksterzy niszczą klasę średnią w rozwiniętych karajach, a przecież to własnie klasa średnia jest najważniejsza w gospodarce.
MoretaCvetans / 2010-06-20 22:25 / _
Zrobiło się u nas całkiem miło.

Zawsze było profesjonalnie:) Ale, miło?

To świetnie, ucałowania dla wszystkich.
bebe / 2010-06-20 22:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-06-20 22:25:53 | MoretaCvetans [ _ ]
Re: GPW: Trzy wiedźmy zamieszają na parkiecie? [0]
Zrobiło się u nas całkiem miło.

Zawsze było profesjonalnie:) Ale, miło?

To świetnie, ucałowania dla wszystkich.

witaj Moreta...i też buziaki...bedzie wtedy jeszcze milej...;-)
zapisalas sie na Taurona...?
MoretaCvetans / 2010-06-20 22:52 / _
Moje całuśne:)

Pewnie że się zapisałam.Nigdy nie kopię się z koniem, uznaję zbiorową mądrość a trend jest moim przyjacielem :)
bebe / 2010-06-20 22:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
przy Tauronie otwarto znów nowe rachunki...- ludzie po PZU i głosce o zarobkach sie rozochocili...;-)
MoretaCvetans / 2010-06-20 23:03 / _
A teraz wyobraź sobie powodzenie debiutu.

Mnóstwo nowych zadowolonych inwestorów,,ożywienie na rynku kapitałowym, Grad wyrasta na nowego guru (bez urazy Jusia) , poezja:)
bebe / 2010-06-20 23:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

-1
2010-06-20 23:03:24 | MoretaCvetans [ _ ]
A teraz wyobraź sobie powodzenie debiutu.

Mnóstwo nowych zadowolonych inwestorów,,ożywienie na rynku kapitałowym, Grad
wyrasta na nowego guru (bez urazy Jusia) , poezja:)

to też biorę pod uwagę...ilość z tych nowych rachunkow załapie bakcyla...;-)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:08
Grad to wyrośnie na Guru jak za rok odkupi Taurona i PZU za pół ceny.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:01
Ja również się zapisałem, ale obawiam się, że tym razem moze nei byc takiego zarrobku.
Za dużo ludzi nieinteresujacych sie giełdą nagle się zainteresowało, a kiedy ulica wpada drzwiami i oknami i wszędzie słychac o mozliwości zarobku na giełdzie to jest czas na wycofywanie się z rynku.
To samo było z fundami w 2007.
bebe / 2010-06-20 23:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Za dużo ludzi nieinteresujacych sie giełdą nagle się zainteresowało, a kiedy
ulica wpada drzwiami i oknami i wszędzie słychac o mozliwości zarobku na
giełdzie to jest czas na wycofywanie się z rynku.
To samo było z fundami w 2007.

tez z tego tytułu mialam opory.....ale teraz pomyślałam o tym, ... że jest o tyle inaczej..., bo jest stworzony fundusz, ktory bedzie odbieral te akcje już przy pierwszym notowaniu...no bo kto będzie to odbieral,... jak i pracownicy, jak i "ulica" chce sprzedać od razu w dniu pierwszego notowania...?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:30
No właśnie najgorzej jest jak zaczyna się mówić o zysku bez ryzyka.
MoretaCvetans / 2010-06-20 23:16 / _
Tauron zobowiązał się do stabilizowania ceny 10% wolumenu.
To dużo i mało zarazem.
Skarb Państwa ma do opchnięcia nie takie gnioty , ukończone powodzeniem emisje mają przyciągnąć właśnie tą ulicę o której mówicie.
Oczywiście , zawsze jest jakieś ale..
bebe / 2010-06-20 23:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-06-20 23:16:00 | MoretaCvetans [ _ ]
Tauron zobowiązał się do stabilizowania ceny 10% wolumenu.
To dużo i mało zarazem.
Skarb Państwa ma do opchnięcia nie takie gnioty , ukończone
powodzeniem emisje mają przyciągnąć właśnie tą ulicę o której
mówicie.
Oczywiście , zawsze jest jakieś ale..

tak czy inaczej, jak bedzie zbieral......- to nie po to, aby stracić...- przetrzymać...i sprzedać drożej...;-)...toż to gpw...;-)
i to " aleee."...zawsze na gieldzie będzie występowało...;-)
poza tym przebąkuje sie, ... gdzieś czytalam, że KGHM jest zainteresdowany w dość dużej ilości % zebraniem papierow...- ale tu nie jestem skonkretyzowana w wieści ..., bom tylko pobieżnie przeleciala wzrokiem...;-(
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 23:32
KGHM to co chwila jest czymś zainteresowany i zawsze sie na zainteresowaniu kończy.
Longterm / 2010-06-20 22:06 / Mostek Zwyciężymy!
witam, zapraszam serdecznie na prognozę giełdową na przyszły tydzień:

http://longterm.bblog.pl/
bebe / 2010-06-20 21:49 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mariolka...
a ja wogole nie rozumie....dlaczego tak Twą wypowiedź zminusowano.../ ? /
i aby Ci nie było przykro z tego powodu...daję plusik...;-)
Pozdr.
"" tadeusz / 89.228.19.* / 2010-06-20 20:11
Witam serdecznie, o czym tu pisać ? nutkę zapodam . . .
http://www.youtube.com/user/tadeusz214
mariolka626 / 2010-06-20 20:15 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Witaj Tadziu -lepiej nic nie pisac :(
mam -7
za tekst o wuwuzelach -ale to nie ja przeciez wymysliłam taką brzydką nazwę


-7 spadek
2010-06-20 16:47:15 | mariolka626 [ Bardzo cenny Tysiącznik na forum:) ]


JB zobacz -kobieta męzczyzne po rękach całuje

http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/slub-ksiezniczki-wiktorii/zdjecie/duze,1285376,7,268
:))))
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 21:44
Takie to łososiowe zwyczaje. Ciekawe kiedy się rozwiodą.
ebal / 212.87.244.* / 2010-06-20 21:02
Cześć Mariolka, chyba się nie przejmujesz tymi minusami, bo nie ma czym :))
mariolka626 / 2010-06-20 21:12 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Czesc słoneczko forumowe :)

chyba się nie przejmujesz tymi minusami, bo nie ma czym :))

moze powinnam bo jak dostane bana ,
to bede musiała spamowac na forum , ktorego nie lubię :))
moze Ci sie spodoba :
http://www.youtube.com/watch?v=4E4-9yKTv_I
pa ebalko :)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 21:25
nie szkodzi, obie jesteście piękne :)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 21:10
Witaj miłości moja :)
mariolka626 / 2010-06-20 21:14 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

0
2010-06-20 21:10:09 | 89.228.19.* | tadeusz *
Witaj miłości moja :)
skomentuj zgłoś do usunięcia

:DD
wybacz Tadziu -nie widziałam cie i mi sie wcięlo przed Twoją miłoscia ebal ;)
juz sobie ide - nie przeszkadzam
:)))))
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 21:26
a ja z kolei nie pod tym postem napisałem - tamto wyżej miało być tu ;)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 20:54
uśmiechnij się, już -5 , za chwilę może być plus :)
mariolka626 / 2010-06-20 21:01 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
Tadeusz !
za wpis numer 1000 ;)
GPW: Trzy wiedźmy zamieszają na parkiecie? 1000 tadeusz * 2010-06-20 20:54:48

http://www.youtube.com/watch?v=3TzG8AC9wIk


8 | 89.228.19.* | tadeusz *
uśmiechnij się, już -5 , za chwilę może być plus :)

jak na gieldzie -zaraz bedzie fixing i zakonczymy +10 ;)))))))
Doranoc Tadziu :)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 21:06
nie zauważyłem, że to 1000 wpis, nigdy nie zwracam na to uwagi . . sporo się uzbierało tych wpisów . . Dobranoc Mariola :) dzięki za nutkę
Vorg / 2010-06-20 20:21 / portfel / Tysiącznik na forum

mam -7

Dzisiaj taki dzień... :)
mariolka626 / 2010-06-20 20:42 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

Dzisiaj taki dzień... :)

ci ktorzy klikaja minusy mają zły dzień ? :)
to niech poklikaja jeszcze -poprawi im sie nastrój i milo pojda spac ;)

a moze to ?
http://demotywatory.pl/1664512/Z-reguly-jest-tak

Vorgu dobranoc :)
Vorg / 2010-06-20 21:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień głosowania. Tutaj też można wybrać między kolorami, więc czemu nie? :) Ode mnie masz plus.

Dobranoc. :)
ebal / 212.87.244.* / 2010-06-20 21:15
Ode mnie też na +
marlowe / 2010-06-20 18:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
www.marlowe.bblog.pl
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-06-20 16:28
czesc,
dziwi mnie to ze tak malo mundialu jest na tym forum, o gieldzie przeciez nie pisze sie tu juz od bardzo dawna.... a mundial moim zdaniem calkiem neizly. Pierwsza runda jak zwykle bez rewelacji, ale druga juz bardzo przyzwoita
jb / 82.210.148.* / 2010-06-20 21:47
Sport trzeba tąpić i tyle. OStatnio jeden kolo ganiał za piłką i skończył z palcem w oku... i sobie filmów w 3D juz nie obejży.
bridget / 2010-06-20 17:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Właśnie skończył się mecz i Nowa Zelandia utarła nosa Włochom. Super, chociaż gole co padły moga być kontrowersyjne.
mariolka626 / 2010-06-20 16:47 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

ziwi mnie to ze tak malo mundialu jest na tym forum,

w portfelach typujemy wyniki ;)

, o gieldzie przeciez nie pisze sie
tu juz od bardzo dawna....

gdyby wróciła Modliszka -faceci by sie starali i przescigali w dostarczaniu info , komentarzy, prognoz ..a korzystali by wszyscy ;)
z tego co pamietam to tylko Mieczysław glosno tęsnkił ( Ken nic a nic )


a mundial moim zdaniem calkiem neizly.

dzis wuwuzele jakby przycichły :))
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 23:25
Twoje notowania są jak na giełdzie . . już +3% to nieźle, w tak krótkim czasie odrobiłaś sporo :)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 22:00
tak się martwiłaś, a już tylko -2 . . :)
mariolka626 / 2010-06-20 22:11 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

0
2010-06-20 22:00:50 | 89.228.19.* | tadeusz *
tak się martwiłaś, a już tylko -2 . . :)

a tu mam nawet +4 !!!

4 awans
2010-06-20 13:28:02 | mariolka626 [ Bardzo cenny Tysiącznik na forum:) ]

i piekny fixing !

usmiechu all :)
tadeusz * / 89.228.19.* / 2010-06-20 22:28
wyszłaś na zero :) ale poczekaj na +10 . . ;)
mariolka626 / 2010-06-20 19:17 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)
-5 spadek
:(

:D
-3
do ilu moge spamowac bezkarnie ?
:))))))))))

do ilu ?
_____________
i na temat ;)
http://biznes.interia.pl/news/kryzys-wielki-spisek-finansjery-z-wall-street,1492198
123454321 / 218.69.96.* / 2010-06-20 15:59
http://tinyurl.com/Niemcy-rosna
max303 / 2010-06-20 15:07 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.pb.pl/2/a/2010/06/19/Telegraph_Niemcy_i_Francja_rozwazaja_dwuwarstwowy
max303 / 2010-06-20 14:46 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.pb.pl/2/a/2010/06/18/Prechter_nie_do_konca_ma_racje
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy