Forum Spółki giełdowe GPW SA

GPW: Włoski dług pogrąża giełdy. Co dalej?

GPW: Włoski dług pogrąża giełdy. Co dalej?

Wyświetlaj:
mr.mentos / 83.9.225.* / 2011-11-13 22:10
stawiamy jutro od ilu na + otwarcie?
ja daje +2
Olaf z Lunebergii / 46.112.180.* / 2011-11-13 22:56
ja daje 5 albo nawet 6
Sfiks. / 79.175.229.* / 2011-11-13 21:52
Rano wzrosty, potem o 11:00 Euroland Produkcja przemysłowa - jak będzie źle to mamy zjazd w dół!!! Desygnowany w niedzielę na premiera Włoch 68-letni Mario Monti bedzie tworzył nowy rząd i ma na razie poparcie?!! Na koniec wszystko zależy od USA?!!!
wolność niewinnego człowieka / 109.77.201.* / 2011-11-13 20:15
http://vod.gazetapolska.pl/681-donald-tusk-ci-ktorzy-prawo-naruszyli oto jest to o co walczyli polacy...tragedia
żydek / 83.4.144.* / 2011-11-13 19:32
ale pitolicie napiszcie lepiej co będzie jutro:)
wrozek marek / 46.112.136.* / 2011-11-13 19:58
poniedzialek
herrman / 2011-11-13 21:41 / portfel / Bywalec forum
Jutro u nas bedzie to co bylo u innych w piatek!
ALBERT MONGOŁ / 78.8.124.* / 2011-11-13 17:50
po amerykańskiej ropie widać że dyskontuje mega zjazd dolara , zaraz 100$ zapali więc USA za kwartał będą w recesji znów ale oni znów mają podaż pieniądza M1 40% DRUKUJĄ JAK DIABLI
synonim / 2011-11-13 17:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

po amerykańskiej ropie widać że dyskontuje mega zjazd dolara


Po miedzi widać coś odwrotnego

Na ropie jest gra pod konflikt z Iranem a nie pod żadnego dolara
ALBERT MONGOŁ / 78.8.124.* / 2011-11-13 18:06
JANKRUT żal mi cię ale zaraz USA dotknie granic długu i pod to wali ropa a zaraz poleci na mordę dolar , może już Europe na chwilę odpuszczą bo mają znó 2 nowych premierów i pograją pod USA , a potem wrócą z grą pod Europę po Mikołaju


BĘDZIE BUJAŁO JAK JASNA CHOLERA
synonim / 2011-11-13 18:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak jest górka to widzisz biliony drukowanych dolarów i wzrosty do nieba a jak jest dołek to widzisz mega bessę i chrzest polski
to_jaa / 83.5.184.* / 2011-11-13 21:12
dokładnie tak jest
myślisz, ze jest typowym tempym leszczem ? czy posłannikiem grubasa którego sam szuka ? :-))
instynkt / 83.4.144.* / 2011-11-13 15:46
jak przewidujecie przebieg jutrzejszej sesji?
Moim zdaniem rano wzrosty a po popołudniu w dół.
synonim / 2011-11-13 16:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Raz w dół a raz w górę, obecnie jest gra pod rajd św. Mikołaja i końcówkę roku więc póki nie nastąpi grudzień będą wahania w zakresie boczniaka

Tylko giełda tak ma, że potrafi ignorować mega problemy gospodarcze (tym razem w Europie) tylko dlatego, że czeka jak dziecko na choinkę

Do grudnia będzie moim zdaniem przeciąganie liny a potem powrót do bolesnej rzeczywistości, bo problemy wcale nie zostały rozwiązane
dr_dreyfus / 2011-11-13 16:46 / Tysiącznik na forum

Tylko giełda tak ma, że potrafi ignorować mega problemy gospodarcze

Giełda widzi, dyskontuje przyszłość nie dzisiejsze problemy, o których jutro zapomnisz.

czeka jak dziecko na choinkę

dzisiaj to ty czekasz jak dziecko na bessę,.. uważaj na PUT na bance obligacji a nie martw się o czyjeś inwestycje zgodne z ruchem indeksów.
synonim / 2011-11-13 16:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dzisiejsze problemy, o których jutro
zapomnisz


3 kraje w Europie niewypłacalne a 4 i 5 w drodze ale jutro o tym nikt już nie będzie pamiętał :)))


dzisiaj to ty czekasz jak dziecko na bessę


Idzie recesja w Europie i wygląda na to, że w USA też więc w oczekiwaniu na bessę nie ma nic dziecinnego

To właśnie dzieci czekają na hossę przy takich mega problemach jakie dopiero się zaczynają
dr_dreyfus / 2011-11-13 17:08 / Tysiącznik na forum

o tym nikt już nie
będzie pamiętał :)))

jak się was czyta to o Grecji już nie pamiętacie, przypomne jak na redukcje długu rynek zareagował :) zwyżka :)

Włochy ze swoimi problemami już również nie działają na rynki czyżbyś tego nie zauważył[rentowność7,4%]

teraz parszywy S&P coś bredzi o pomyłce co ją za kasę [dużą] wystawił na Francje dla swoich subskrybentów,...rynek nie zareagował spadkami to się teraz rakiem wycofuje :)




Idzie recesja

będę pisał do upadłego : HISTORYCZNIE RECESJA NIE BYŁA WSTĘPEM DO BESSY NA RYNKACH KAPITAŁOWYCH.
synonim / 2011-11-13 17:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

jak się was czyta to o Grecji już nie pamiętacie


Grecja się jeszcze będzie długo odbijała czkawką


Włochy ze swoimi problemami już również nie działają na rynki czyżbyś tego
nie zauważył[


3 największa gospodarka w UE wpędzi euroland w recesję w przyszłym roku - ale już nie ma problemu, bo suckers rally gra pod rajd św. Mikołaja - jasna sprawa


ISTORYCZNIE RECESJA NIE BYŁA WSTĘPEM DO BESSY NA
RYNKACH KAPITAŁOWYCH


Innym słowy będzie hossa w recesji - hossa forever, bez względu na wszystko - świętujmy
dr_dreyfus / 2011-11-13 17:23 / Tysiącznik na forum

Grecja się jeszcze będzie długo odbijała czkawką

tak, tak od roku[maj] rynek ma ja głęboko,... na spokojnie sobie odtwórz ruchy rynku w maju tamtego roku .

suckers rally gra pod rajd św. Mikołaja -

gra słów nie ma znaczenia, od sierpnia pjordooliłes z resztą o podciąganiu i dystrybucji a rynek jest 400 pkt. wyżej.
to kto ma racje ???

będzie hossa w recesji

wychodzenie z recesji HISTORYCZNIE POTWIERDZA HOSSĘ NA RYNKACH,... a recesja może trwać również miesiąc co również historycznie udowodniłem [lata 80]
synonim / 2011-11-13 17:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

tak, tak od roku[maj] rynek ma ja głęboko


i pewnie dlatego DAX spadł 5% w jeden dzień jak miało być referendum


od sierpnia pjordooliłes z resztą o
podciąganiu i dystrybucji a rynek jest 400 pkt. wyżej.
to kto ma racje ???


WIG20 to nie rynek

A poza tym nie jest 400 pkt wyżej tylko w tym samym miejscu co w sierpniu, niecałe 300 pkt od 2000

Od sierpnia pjoordoliłeś o hossie a ledwie dycha - kto miał rację?


wychodzenie z recesji HISTORYCZNIE POTWIERDZA HOSSĘ NA RYNKACH,... a
recesja może trwać również miesiąc co również historycznie udowodniłem


3 kraje w UE niewypłacalne i 2 kraje następne w kolejce, w tym 3 i 4 gospodarka pod względem wielkości, a recesja będzie trwała tylko miesiąc, ha ha ha
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:00 / Tysiącznik na forum

Od sierpnia pjoordoliłeś o hossie

pisałem o korekcie i nie wciskaj mi kitu, nawet przez jeden dzień przeszedłem na niedźwiedzią stronę, jednak po zanalizowaniu indeksów odpowiedzialnych za kierunek wróciłem na bycza stronę.
i pewnie dlatego DAX spadł 5% w jeden dzień jak miało być
referendum

na plotki o czymś co ma być a nie było to reakcja była za dużo emocjonalna jak fundamentalna.

WIG20 to nie rynek

to zobacz sobie jankesow i nawet DAX ile jest wyżej jak w sierpniu.
a recesja będzie trwała tylko
miesiąc, ha ha ha

bo ty chcesz dłużej to ma być dłużnej, ja napisałem, że ostatnia {lata80} trwała miesiąc, obecnie chociaż wskaźniki wyprzedzające[ankiety] pokazują w niektórych krajach recesje to jednak może to być tylko spowolnienie w strefie .
synonim / 2011-11-13 18:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

na plotki o czymś co ma być a nie było to reakcja była za dużo
emocjonalna jak fundamentalna


taaaaaa, jak spada przez Grecje to "tylko emocje", innymi słowy - nigdy nie spada przez Grecję :-))


to zobacz sobie jankesow i nawet DAX ile jest wyżej jak w
sierpniu


Rano zarzucałeś mi, że odwracam kota ogonem na jankesów a teraz sam robisz dokładnie to samo

U NAS nie ma żadnej hossy jankesów a DAX jest niewiele wyżej niż w sierpniu i to dobrze pokazuje, że nie ma żadnej hossy bo gdyby była byśmy szli krok w krok

Dobrze po tym widać, że wzrosty w USA to tylko suckers rally a nie trwały rynek byka


ja napisałem, że
ostatnia {lata80} trwała miesiąc


to napisałeś bzdurę bop nic takiego nie było, recesja zresztą nie może trwać miesiąc bo to minimum dwa kwartały na minusie


obecnie chociaż wskaźniki
wyprzedzające[ankiety] pokazują w niektórych krajach recesje to
jednak może to być tylko spowolnienie w strefie


3 największa gospodarka na krawędzi niewypłacalności ale będzie tylko spowolnienie - wierzysz w co chcesz
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:15 / Tysiącznik na forum
Jan–July 1980 Recession
July 1981 – Nov 1982 Recession
----------------
sprawdź na wykresie jakie spadki ich głębokość i długość spowodowały te recesje:)
synonim / 2011-11-13 17:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PS


recesja może trwać również miesiąc co również historycznie udowodniłem


Ciekawe jak niby to udowodniłeś skoro recesja to minimum 3 kwartały ujemnego PKB - brak elementarnych podstaw się kłania

A w latach 80. nie było nic takiego jak "miesięczna recesja", znów coś pomieszałeś
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:11 / Tysiącznik na forum

brak elementarnych podstaw się kłania

sam daty wypisałeś i sprawdź na wykresach długość
dwa:),.. rynek będzie rosną jak wskaźniki będą szły w górę bo dyskontuje przyszłość i wcale 3 kwartałów nie musi spadać aż ty potwierdzisz recesje dlatego w latach 80 recesja spowodowała miesięczne osunięcie się indexów
synonim / 2011-11-13 18:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

rynek będzie rosną jak wskaźniki będą szły w górę
bo dyskontuje przyszłość


przyszłość to recesja i to też musi zdyskontować a jak na razie tego nie zrobił


wcale 3 kwartałów nie musi spadać
aż ty potwierdzisz recesje


To największy kryzys od I Wojny Światowej (Trichet) w Europie i jesteś naiwny myśląc, że skończy się to po miesiącu

Ale jak pisałem - jesteś chory na hossę to i widzisz co chcesz
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:34 / Tysiącznik na forum

jesteś naiwny myśląc, że skończy się to po
miesiącu


już trwa ponad rok od maja 2010 jak się pokazała Grecja i jest coraz bliżej zakończenia bo to jest dołek, co pokazują wyprzedzające i twoja recesja na niektórych rykach .
powtórzę i wcale nie musisz się z tym zgadzać :)
WCHODZENIE Z RECESJI TO SA PODWALINY POD HOSSĘ :)
dr_dreyfus / 2011-11-13 20:09 / Tysiącznik na forum

WCHODZENIE

WYCHODZENIE ma być.
synonim / 2011-11-13 18:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

co
pokazują wyprzedzające


wskaźniki wyprzedzające pokazują wchodzenie w recesję a nie wychodzenie, nawet w USA (ECRI)


WCHODZENIE Z RECESJI TO SA PODWALINY POD HOSSĘ :)


jak mogą wyjść z recesji, w którą jeszcze na dobre nie weszli :-))
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:55 / Tysiącznik na forum
pisze o Europie nie Stanach gdzie hossa trwa na całego.

przecież w europie (niektóre kraje)pokazała się na wyprzedzających recesja a to zwiastuje nie bessę tylko hossę .

czy ciężko to zrozumieć, że wychodzenie z recesji buduje podwaliny pod hossę.

rynki przecież widza ta recesje i nie spadają, bo widza rozwiązania wyjścia z niej,.. ty tego nie łapiesz?
synonim / 2011-11-13 19:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

rynki przecież widza ta recesje i nie spadają, bo widza
rozwiązania wyjścia z niej,.. ty tego nie łapiesz?


Ja nie łapię tego jak można być przy zdrowych zmysłach i twierdzić, że rynki nie zaczną w ogóle bessy bo już widzą recesję na wskaźnikach wyprzedzających i traktują ją, jakby już była, więc rosną pod hossę

W ten sposób nigdy nie powinno być żadnej bessy

To co piszesz to jakaś kompletna bzdura i widać to choćby po roku 2008, że to tak nie działa i nigdy wcześniej nie działało
dr_dreyfus / 2011-11-13 20:24 / Tysiącznik na forum

Ja nie łapię tego jak można być przy zdrowych zmysłach i
twierdzić, że rynki nie zaczną w ogóle bessy

koorwa sam zapodawałeś daty recesji i zobacz na wykresach S&P, DJ czy w latach 80 była bessa,.. od 74 była największa hossa w historii świata z małym korekcyjnym (recesja) zygzakiem.

TO kto tu jest chory, TY bo tego nie obejmujesz tak prostych rzeczy .

W ten sposób nigdy nie powinno być żadnej bessy

w tym przypadku nie musi być, bo są oznaki recesji(na niektórych) co rynek już widzi, a jak widzi i nie spadł to znaczy jest w cenach,... i nie kombinuj jak koń pod górę bo zasad działania rynków nie zmienisz .
choćby po roku 2008,

a jak działało ?, straciłeś zmysły czy co ? przecież recesja pokazała się na dołku i nie na szczycie hossy.
synonim / 2011-11-13 18:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

sam daty wypisałeś


Jan–July 1980 Recession
July 1981 – Nov 1982 Recession

Gdzie Ty tu widzisz miesiąc???????????
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:23 / Tysiącznik na forum

Gdzie Ty tu widzisz miesiąc???????????

na wykresie ile dni, tygodni, miesięcy rynek przez to się obsuną.
synonim / 2011-11-13 18:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale my rozmawiamy o recesji więc nie wiem po co odwracasz teraz kota ogonem na rynek

Powtarzam:

Jan–July 1980 Recession
July 1981 – Nov 1982 Recession

Gdzie Ty tu widzisz miesiąc???????????
dr_dreyfus / 2011-11-13 18:37 / Tysiącznik na forum
ja inwestuje to podkładam te daty pod wykresy i widzę jakie to miało wpływ na rynki.

ty tego nie robisz dlatego błądzisz :)
synonim / 2011-11-13 18:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
palnąłeś głupotę z tą miesięczną recesją jak nie wiem co, ale zostawmy to


podkładam te daty pod wykresy i widzę
jakie to miało wpływ na rynki


podkładasz wykres z lat 80. gdy nie bankrutowała ani Grecja ani Włochy - i wychodzi z tego jeden wielki shit

a jeszcze niedawno zarzucałeś mi, że to ja kieruję się historią :-))
dr_dreyfus / 2011-11-13 21:45 / Tysiącznik na forum

podkładasz wykres z lat 80. gdy nie bankrutowała ani
Grecja ani Włochy - i wychodzi z tego jeden wielki shit

historycznie widzę ile recesja zjadła wzrostów, jak długo trwała na wykresie i jaki wpływ miała na cały cykl(trend)
synonim / 2011-11-13 17:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

3
kwartały


oczywiście 2 kwartały
Zaraz opadną opary absurdu i okaże się, kto stoi goły / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:32
Morgan Stanley nie pozostawia złudzeń, co będzie działo się z Włochami w szczególności, i ze strefą euro, w ogólności, i obstawia spadek eurodolara do 1,30.

Today we entered a short EUR/USD trade at 1.3750. While Italian 10-year bond yields have tightened from the highs reached earlier this week, we believe yields still well above 6% are unsustainable for a debt market of 1.9tr EUR (third largest in the world). This means that Italy will need to spend nearly 10% of its annual GDP on interest payments alone. Meanwhile, political uncertainties add to concerns in the Eurozone, with new regimes in Greece and Italy. We remain fundamentally bearish on EUR, and believe it will retest 1.30 as Italy runs the risk of being “too big to save.”
FX master / 178.73.63.* / 2011-11-13 13:56
w gore,eurodolar zdolal nawet na chwilepokonac 1,374 i doszedl az do 1,3795
ale na koniec zostalo z tego 1,3749 i zapewne zobaczymy wkrotce powrot do poziomu 1,35 a gdy teb znowu padnie,wszystko bedzie mozliwe,bo juz bylismy niedawno ponizej 1,3
Wyprzedajemy naszej babci domek cały... / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:02
Patrząc realnie, Węgry wkrótce otrzymają ratn g na poziomie śmieciowym, za nimi padnie Austria, która tam wisi mocno, a potem sypną się kolejne w Eurpopie Środkowo-Wschodniej...
Nad Włochami się rozczulają, a my od dawna musimy płacić odsetki ok. 6% i nasi politycy udają, że nie rozumieją, co to oznacza...
Dlatego te czarne chmury nad budżetem i zadymy jako nowy temat zastępczy dla odwrócenia uwagi od tragicznego stanu finansów państwa.

Earlier today it was Fitch; now, way after the close, it is S&P's turn: the rating agency just put Hungary on junk bond watch, due an "unpredictable policy framework", and better yet, advised readers that the almost certain downgrade from Investment Grade would happen this month. Naturally, if Hungary, AAAustria is next. Then all of Eastern Europe follows quickly and Germany finds itself in a war with contagion on every single front.
FX master / 178.73.63.* / 2011-11-13 14:01
Wegry ostro zaciskaja pasa i do smieci im daleko.Nasze 6 % odsetek (o czym mowisz)
nie ma znaczenia,bo Polska NIE jest w strefie Euro.Poza tym nasza dziura budzetowa jest o niebo mniejsza a biezace zadluzenie wciaz maleje.NIKT na razie nie martwi sie o Polske,a S&P zapowiada nawet podniesienie ratingu,gdy rzad ostro wezmie sie za reformy,co wlasnie zaczyna.
wykresyGieldowe / 2011-11-13 12:00 / Tysiącznik na forum
Kenuś w niedzielę ?
oj, to będą poważne wzrosty !
A to feler, westchnął seler / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:05
Oj, coś czuję, że znów dałeś się nabrać na "wzrosty" długów nie do oddania...
Masz wątpliwości, co będzie? / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:07
Ponad 37 miliardów złotych może zabraknąć w przyszłorocznym budżecie, jeżeli dotknie nas recesja. Z wyliczeń "Rzeczpospolitej" wynika, że jeżeli PKB skurczy się o 1 procent, wpływy do kasy państwa spadną o ponad 22 miliardy złotych, podczas gdy wydatki wzrosną o 15 miliardów.
I obudzimy się z ręką w wiadomym miejscu / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:12
W obliczu recesji firmy zredukują zatrudnienie, wynagrodzenia się skurczą i coraz mniej będziemy wydawać na zakupy i usługi. Wpływy z podatków spadną, ale rząd będzie musiał wydawać więcej na zasiłki dla bezrobotnych, świadczenia socjalne.
A polscy gastarbeiterzy na Zachodzie też już wracać będą do domu, UE ma coraz więcej bankrutów i nie będzie miała z czego do wszystkich dokładać...
Hopssa na hopium / 178.36.148.* / 2011-11-13 12:15
Ja również.
Nie ma nigdy tylklo jednego karalucha / 178.36.148.* / 2011-11-13 11:50
Ostatnie odbicie zdechłego kota robione na kolejnych plotkach, kiedy rzeczywistość się z nimi dawno rozjechała, ma za zadanie dokonanie dystrybucji, bo trwją ogromne umorzenia w funduszach, które muszą wyprzedawać aktywa dla pozyskania gotówki...
Bankructwo MF Global, to jedynie wierzchołek góry lodowej, there's never only one cockroach, a spowodowało trzęsienie ziemi nie tylko wśród inwestorów, którzy nadal nie wiedzą, co stało się z ich pieniędzmi...
Koniec mrzonek już blisko / 178.36.148.* / 2011-11-13 11:38
Bez względu na zastosowane rozwiązanie, koniec będzie taki sam - rozpad strefy euro.
Bo jeśli zdecydują sie drukować pusty pieniądz, to uderzy to w gospodarkę niemiecką i zje ich oszczędności, na co Niemcy się na pewno nie zgodzą, a jak nie, to Niemcy też w kryzysie nie będa chcieli rozłożyć siebie, dokładając biliony do bankrutów...
Nie z nami te sztuczki... / 178.36.148.* / 2011-11-13 11:27
Bez wzgledu na przepychanki spankowanych polityków i zastępowanie jednych innymi, co niczego nie zmienia, bo długi nie do spłacenia wszędzie stale i tak rosną, a gospodarki staczają się w otchłań coraz ostrzejszej recesji, rynek obligacji wie swoje i nie daje się na to nabrać już zredukował rating nie czekając na agencje, które od dawna są skompromitowane...

S&P itself said that it "would likely downgrade the credit ratings of France, Spain, Italy, Ireland and Portugal if the euro zone slips into another recession." Well as of yesterday, the EU itself warned the Eurozone may slump into "a deep and prolonged recession."The result: as of the past few days the EFSF no longer trades with an AAA implied rating. In face as can be seen on the chart below analyzing regression curves for various rating strata, the EFSF is now AA+ at best. Simply said, this means that the bond market has once again voted, and completely oblivious of the noise that is the puppet changes at the top in Italy and Greece, is already preparing for the next contingency casualty, which after France, is just one... at least in Europe.
Wszystko w długach, a recesja zaostrza się / 178.36.148.* / 2011-11-13 11:17
Jak mają osiągnąć 1 blion w funduszu ratunkowym dla bankrutów, na krtóryt składać się mają bankruci, a co i tak jest o praę b ilionóww za mało, jak nie mogą nawet pozyskać 10 mld, co maniejszyl najpierw do 5 mld, potem do trzech, a w końcu sam fundusz musiał i tak sam kupić od siebie za kilkaset milionów.

the already reduced 3 EUR billion "target was only met after the EFSF resorted to buying up several hundred million euros worth of the bonds."
dr_dreyfus / 2011-11-13 10:52 / Tysiącznik na forum
ŻYDY na 2% PLUSIE :)

...nawet zapodawane przez synonim rentowności Francuskich 10-latek w tym nie przeszkadzają
synonim / 2011-11-13 10:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
podniecasz się tym już któryś tydzień a WIG20 jest w tym samym miejscu gdzie był w połowie sierpnia, nie mówiąc o szerokim rynku, który jest w bessie od lipca
synonim / 2011-11-13 11:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe, że wbrew temu inne giełdy regionu (poza Katarem i Emiratami) dziś spadają

KUWAIT SE WEIGHTED INDEX -0.82%
EGYPT HERMES INDEX -0.96%
EGX 30 Index -1.04%
KUWAIT SE PRICE INDEX -0.71%
TADAWUL ALL SHARE INDEX -0.31%
AMMAN SE GENERAL INDEX -0.16%
MSM30 Index -0.12%
dr_dreyfus / 2011-11-13 12:10 / Tysiącznik na forum
TADAWUL ALL SHARE INDEX -- Arabia S.
6,241.05 -11.90 -0.19%
TEL AVIV 100 INDEX --- Israel 1,022.18 18.52 1.85%
DFM GENERAL INDEX-- Emiraty 1,392.71 9.99 0.72%
FTSE/JSE AFRICA TOP40 IX --- Africa Poł 28,888.50 32.58 0.11%
EGYPT HERMES INDEX --- Egipt 441.11 -4.65 -1.04%
------------------
główne liczące się w regionie a tam wygląda to dużo lepiej jak synonim zapodał, tendencyjnie jak zwykle zapodał.
synonim / 2011-11-13 12:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

synonim zapodał,
tendencyjnie jak zwykle zapodał


podałem jak jest - jesteś przekomiczny
dr_dreyfus / 2011-11-13 13:21 / Tysiącznik na forum

Ciekawe, że wbrew temu inne giełdy regionu (poza Katarem i Emiratami) dziś spadają

właśnie, to kto jest przekomiczny ?
synonim / 2011-11-13 13:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

to kto jest przekomiczny ?


Ty, było dokładnie jak napisałem, pomijając Izrael, Katar i Emiraty o których wspomniałem, reszta giełd regionu spadała w momencie jak to pisałem

Czego nie zrozumiałeś?
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy