Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Wracają drobni gracze

GPW: Wracają drobni gracze

Money.pl / 2009-08-25 15:15
Komentarze do wiadomości: GPW: Wracają drobni gracze.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-08-25 22:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Każdy chce uszczknąć coś z odbicia, zanim się skończy.
darekinwestor / 212.76.37.* / 2009-08-25 20:39
i dzieki sprawdzaniu spolek na informacjakredytowa.pl odbilem sie od strat, ktore ponosilem przez ostatnie pol roku!!!!
maminsynek / 2009-08-25 23:19 / Bywalec forum
Skończ już z tą reklamą. Mam nadzieję, że w końcu takich spamerów zaczną łapać i wlepiać duże grzywny.
grewith / 195.238.227.* / 2009-08-25 15:20

Aż 68 proc. inwestorów zagranicznych pochodziło z Wielkiej Brytanii


Ciekawe dlaczego akurat tam najwięcej ;)
arch / 2009-08-25 15:15 / Tysiącznik na forum
Cóż dlaczegoś biedny boś głupi......
Ciekaw co NIEDŁUGO zrobią drobni jak zobaczą pewnego dnia
-5% później
-10%...
-15%.... . itd
JB / 2009-08-25 19:16
GIGA HOSSA, nie dla leszcza!
a kto akci nie kupił ten biedny bo głupi
O!
arch / 2009-08-26 18:30 / Tysiącznik na forum
dzisiaj - 3 %

a kto akci nie kupił ten biedny

nie jest - baaranku .
maminsynek / 2009-08-25 19:13 / Bywalec forum
Podaj mi 3 racjonalne powody przez, które miałyby być takie spadki?
Masz szklaną kulę i wychodzi Ci tak z tarota? To nie są żadne argumenty. Od 4 miesięcy Ty i Tobie podobni wróżycie spadki takie, że większość akcji pójdzie po 2 grosze. Jakoś nie widzę dramatu. Ożywienie na GPW, które ostatnio obserwujemy nie jest dziełem drobnych graczy z kilkoma tysiączkami.
Zresztą powiedz mi szczerze jaką sumą Ty obracasz na GPW? Mam nadzieję, że przynajmniej milion zl. Bo jeśli mniej to źle wróżysz również sobie. Drobny graczu.
Pozdrawiam / 95.49.18.* / 2009-08-25 22:15
a czym są podyktowane - te wzrosty - według Ciebie ?

bo według mnie NICZYM - po prostu, był sezon na totka a teraz zaczął się na giełdę - Polacy mają huuuuraaa mentalność...
tak jak z kredytami - coś na zasadzie "dają to biorę !"

zresztą GPW to nie giełda - to środkowo europejski bazarek o małej kapitalizacji... dużo ci u nas nie trzeba aby rozbujać indeksy, zwłaszcza w przypadku graczy z zagranicy
Michal_O / 2009-08-25 22:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wzrosty są podyktowane tylko jednym trywialnym powodem.
Chęć uzyskania max stop zwrotu przez Grubego. Dlatego wyciągnie W20 do 3000 może 4000 punktów. A następnie zainkasuje zyski... To wszystko !

Żadnych innych w tym również fundamentalnych powodów NIE MA !!!
maminsynek / 2009-08-25 23:17 / Bywalec forum
W gruncie rzeczy idąc za Waszym tokiem myślenia spadki również istnieją, że gruby już zarobił na sprzedaży więc teraz obniża, żeby tanio nakupić. To po co w ogóle się w to bawić? Skoro wszystko już z góry wiadomo to nie inwestujcie. Swoją drogą kim jest ten gruby? Banki? Państwo? Korporacje? Według mnie rynek to rynek nie wierzę, że jedna organizacja panuje nad wszystkim. Jeśli by tak było to zgodnie z Waszymi założeniami spadki miały być od 6 miesięcy i to nie takie po 6% a po 50% czy nawet więcej. Ja tego nie widzę, wybaczcie. Spadki były i będą bo giełda ma różne wahnięcia, jedne większe wywołane kryzysem inne mniejsze. Zresztą ktoś musi stracić, żeby zarobić mógł kto inny. A takie komentarze jakie Wy zamieszczacie to tylko przykład na to, że niektórzy tracą na tyle dużo, że muszą to odreagować na forum. Ja wierzę w ciągły wzrost, z oczywistymi spadkami, które są naturalnym objawem wolnego rynku. A wzrost będzie dlatego, że taki kraj jak nasz będzie się stopniowo bogacił i jest to nieuniknione. Wy wierzycie w jakiegoś grubego a ja wierzę w powolny wzrost. I Wasze domniemane argumenty nie trafiają do mnie ni choroby.
Pozdrawiam / 95.49.18.* / 2009-08-25 22:23
Dokładnie !!!
bo jak wiadomo giełdy to zalegalizowane piramidy finansowe...

a co do tych wzrostów, to od powiedzmy jutra lub początku września jazda do dołu
Pozdrawiam / 95.49.18.* / 2009-08-25 22:23
Dokładnie !!!
bo jak wiadomo giełdy to zalegalizowane piramidy finansowe...

a co do tych wzrostów, to od powiedzmy jutra lub początku września jazda do dołu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy