Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grabarczyk położył kolej, z drogami radzi sobie lepiej

Grabarczyk położył kolej, z drogami radzi sobie lepiej

Wyświetlaj:
Rafalski R / 79.162.153.* / 2011-01-07 09:00
Panie Dyzma oszczędź wstydu !!!!
Andiii 5 / 95.49.143.* / 2011-01-07 09:04
http://www.niezalezna.pl/artykul/macierewicz_o_tusku_i_smolensku_niezalezna_tv/43292/1
residenzpalast / 89.78.32.* / 2011-01-07 08:53
jasno widac czy to sie komus podoba czy nie, że rząd PO-PSL zamiast przez 3 lata zająć się reformami, zajmuje się jedynie PR-owskimi sztuczkami, kreatywną księgowością i polityczną walką z PIS-em, a nie realizacją swoich obietnic wyborczych...
Hasło z kampanii wyborczej 2007r. ( i wczesniejszych w tym samym tonie )" Oby żyło się lepiej..." pozostało jedynie pustym, szyderczym sloganem dla Wyborcow PO i rzeszy klakierow tz " autorytetów moralnych"...
1 maja mlodzi pokaza im " fakuska" jadac do D i A..i jak zwykle zostana najlepsi ktorzy maja juz dosyc tego szamba
POmyleniec / 83.15.9.* / 2011-01-07 10:01
@residenzpalast
Niestety, wszystko to jest prawda, Europa i świat nam ucieka nie wspomnę już o życiu! a tu znowu zaciskanie pasa, jak za dawnych lat...
Rząd zamiast zająć się gospodarką, to przez ostatnie 3 lata zajmował się kopaniem po kostkach opozycji, zamiast rzeczywistej walki z korupcją, zajmował się aferami typu "kontrolowany zakup dorsza".
Bardzo mi przykro, że muszę na to wszystko patrzeć, jak z mojego ukochanego kraju wyjeżdżają młodzi wykształceni ludzie:(.
residenzpalast / 89.78.32.* / 2011-01-07 19:12
ja jestem z Was tutaj chyba jednym z najstarszych forumowiczow... i z perspektywy lat zaluje ,ze nie dalem" w dluga" zostawiajac ten caly burdel..mialem 2 konkretne oferty zeby zostac na tz " zachodzie" bo wtedy wladza ludowa zeby dac paszport musiala byc bardzo laskawa...bardzo..laskawa... Ludzilem sie jak ten idiota ,ze kiedys bedzie OK w RP...( choc nikt nie myslal wowczas ze padnie mur, ZSRR i PRL)
teraz jestem oczywiscie za stary i co tu gadac zgorznialy mimo ze powodzilo mi sie zdecydowanie lepiej niz wielu moim rodakom,ktorzy sadzili ze maja fajnie. Ja i tak juz jestem na out-cie realnie ,ale widze czarno przyszlosc moich dzieci czy wnuczek jezlei zostana w RP..dlatego chyba? w wieku 40 lat moja corka chyba? na stale wyjedzie z mezem, dzieckiem do Kanady czy USA..i z Bogiem !!choc bedzie przykro....
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2011-01-07 11:43
Zgadzam się z oceną sytuacji - jest syf. Ale rozwiązanie tego problemu jest dokładnie ODWROTNE. Napisałeś że rząd powinien zająć się gospodarką. NIEPRAWDA, rząd TERAZ zajmuje się gospodarką i jest syf. Rząd powinien PRZESTAĆ zajmowac się gospodarką, usunąc krępujące przepisy, uwolnić ludzi od głupich przepisów i wysokich podatków i wtedy dobrobyt zacznie rosnąć.
sisley / 213.108.153.* / 2011-01-07 12:00
Rząd nie powinien przeszkadzać, a to niestety robi. Wprowadza zamęt - czy pamiętany jedno okienko Palikota? Co z tego wyszło-strata czasu a w międzyczasie słupki w górę. Ostatnio bajzel przy zmianie podatków, szczególnie VAT. A co z OFE-złodziejstwo i wprowadzanie w błąd. To co mówi Boni np. że OFE zwiększa dług publiczny to sterta bzdur. A wypowiedzi Rostowskiego-świadczą o ty, iż ten facet żyje na innym świecie gdzie nie ma ekonomii tylko propaganda.
Wyborcy PO-zajrzyjcie w swoje baranie/kapuściane [do wyboru] łepetyny.
Floyd / 2011-01-07 13:26 / Tysiącznik na forum
Ja bym tak bardzo nie lekceważył wyborców. Naprawdę nie mieści ci się w główce, że oczekiwania różnych grup społecznych nie muszą być identyczne z Twoimi oczekiwaniami?
Problem z OFE tłumaczony był wielokrotnie, ale Ty wolisz go widzieć po swojemu. Masz do tego pełne prawo, ale aktualny, a nie przyszły emeryt ma też prawo widzieć go ze swego punktu widzenia.
janiszek72 / 2011-01-07 08:32 / Tysiącznik na forum
Niebawem się dowiemy, że ten grabarczyk, to on miał głębokie korzenie pisowskie. Pochodzi z rodziny Jarosława Kaczyńskiego i tak na prawdę jest to zmarłego Lecha żony brat rodzony. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Wrocławianin / 193.0.242.* / 2011-01-07 08:26
Odcinek: A8 obwodnica Wrocławia 7km, oddany przed końcem 2010 roku nie jest i nie będzie nigdy formalnie Autostradą. Jest to łącznik do autostrady!
dgen / 2011-01-07 07:59 / Tysiącznik na forum
jak to ?
"nieudacznicy z PISu" w latach 2006-7 wybudowali więcej autostrad niż nieomylni fachowcy z peło w latach 2007-2010 ?
Lucky_Luke2 / 82.160.179.* / 2011-01-07 08:17
Właśnie o co tu chodzi w tv mówią, że Grabarczyk wybudował o wiele więcej niż poprzednicy a na tym wykresie skrajnej różnicy nie widzę. Zważcie na to jakie narzędzia ma ten minister ( środki z UE + specustawa pozwalająca wyrzucać ludzi z ich działki). Przy tym wszystkim wynik bez rewelacji a do tego fatalne wyniki kolei w porównaniu do poprzednich lat. Wagony Intercity stoją na bocznicy a zakład w Łapach bankrutuje.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy