Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grad: Kamiński kłamał w sprawie stoczni

Grad: Kamiński kłamał w sprawie stoczni

Money.pl / 2009-10-23 08:42
Komentarze do wiadomości: Grad: Kamiński kłamał w sprawie stoczni.
Wyświetlaj:
myślący / 80.239.242.* / 2009-10-28 10:39
ziejący nienawiścią do całego świata pisiory , aco wy zrobiliście w sprawie stoczni
co zaczay / 213.158.199.* / 2009-10-23 10:47
Jakoś ci Grad nie wierzę - moim zdaniem to ty jesteć zatwardziałem klamcą podobnie jak twój koDon Tfusk i reszta bandy
myślący / 80.239.242.* / 2009-10-28 10:36
kolego chrześcijaninie mniej nienawiści .więcej rozumu
janiszek72 / 2009-10-23 10:11 / Tysiącznik na forum
Kamiński Kłamał w sprawie stoczni, tak samo jak Grad zapewniał, że na 150% wiarygodny katarski inwestor zacznie budować w Polsce statki. Stoczni nie ma, ludzie nie mają pracy, a Pan Grad śmieje się ze wszystkiego razem z ćwierćinteligentem Tuskiem. Donald Tusk i Pan Grad za spartaczenie roboty powinni siedzieć w p i e r d l u i mieć dożywotni zakaz pokazywania się publicznie. Takich niekompetentnych szopenfeldziarzy powinno się wywozić hurtowo na cmentarz, albo na stacje benzynową i puszczać z dymem. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Zdzich / 2009-10-28 21:40 / Bywalec forum
Kogo pozdrawiasz tych, co maja opaski na oczach. Może uważasz się za wyrocznię, bo ja dla nikogo nie wydaje wyroku dopóki nie osądzą mądrzejszy od mnie, czyli sędziowie. Za rządów Jarka była konferencja, która już osądziła o winie i po konferencji lud głodny igrzysk miał osądzić czy ten obywatel miał przeżyć lub zginą (w domyślnie politycznie). Mi się wydaje, że jesteśmy państwem demokratycznym i nic nam do osądzania o winie któregoś z obywateli. A ty już osądzasz to wina nie rządu tylko Donalda Tuska tak jak wszyscy politycy wypowiadający się w mediach, chwała tym politykom, że zaczęli w swych wypowiedziach mówić premier Donald Tusk, bo jeszcze przed miesiącem były wypowiedzi Tusk bez premiera natomiast wypowiadano premier Jarosław Kaczyński. Pan Jarosław Kaczyński to jest byłym premierem, a nie premierem i będę uszczęśliwiony jak zostanie byłym. Były premier tak jak wszyscy, którzy się wypowiadają za nim nie przedstawiają nikomu z nazwiska i imienia zarzutów, ponieważ wiedzą dosłownie, że za wskazaniem nazwiska idą sankcje prawne, które w skutkach mogły by pociągnąć do odpowiedzialności prawnej przed sądem, natomiast może nie znasz nowomowy komunistycznej, ale wypowiadasz się właśnie taką mową „zapewniał…wiarygodny…ludzie nie mają pracy……..powinni siedzieć” tylko to wszystko na dzień dzisiejszy trzeba udowodnić (kto zapewniał i co zapewniał, kto jest wiarogodny a jak nie to dlaczego, kto powinien siedzieć jak już to kto kogo skazał i za co), a nie mównic ogólnikowo. W minionej epoce, którą nazwaliśmy komunizmem takie określenia były dla wrogów ludu i państwa. Państwa określonego przez Pis jako nie naszego, bo narzuconego przez obcy reżim. Czy tego chcesz? To Ci dziękuję ja już przeżyłem ten okres i nie chcę wracać do tamtych czasów
pozdr.! / 85.181.73.* / 2009-10-23 10:36
Panie Grad, nawet Gujana Holenderska wybila sie na niepodleglosc, a Pana Grada Polska, to kolonia Spolecznosci Miedzynarodowej. Natychmiastowa deGRADdacja!!
Cuda / 83.8.114.* / 2009-10-23 09:50
Kamiński nie kłamał. Są jeszcze tacy ludzie, którzy nie kłamią i nie kradną . Wyjaśnienia przedstawicieli PO zaciemniają sytuację, a przedstawione dokumenty nie mają związku z kolejnością wydarzeń.
dsafasdfs / 83.25.132.* / 2009-10-23 10:49
Za dużo ukradliście ze stoczni dlatego nie możecie jej sprzedac nikomu bo wasze przekręty wyjdą.
"Ręka podniesiona na władzę ludową .... " / 18.246.2.* / 2009-10-23 09:14

by (...) rozchwiać polską gospodarkę.


.....
Krytycznie trzeba, bo bez krytyki szerzyło by się bumelanctwo i szkodnictwo.

Ale krytyka, to nie znaczy krytykanctwo! Krytykować zasadniczo można ji trzeba, ale kjerownika sklepu spożywczego, kolegę w pracy, który się spóźnia i nie chce chodzić za zebranja, kśjedza, który monci dzieciom w głowie opowiadając bajki o panu Poncyljuszu Piłatu, prawda.

Ale co innego jak się uprawia krytykanctwo wobec rządu! To jest niegodziwość, to już jest nawet haniebne i służy jako pożywka dla wrogów Ludowy Ojczyzny.

No a już to, by uwłaczać całej Radzie Ministrów za to, że w sposób surowy ale i godny dała odpór reakcyjnym elementom w Milicji, syjonistom o wiadomym pochodzeniu klasowem i społecznem, to jest nieodpowiedzialność.

Trzeba sobij postawić pytanie: komu to służy?

Pytanie jest łatwe do odpowiedzenia dla prostego robotnika i chłopa, żołnierza i milicjanta. To służy wrogom Polski Ludowy!
.....

http://hekatonchejres.salon24.pl/133229,komunikat-nowego-rzecznika-rzadu
jalud / 83.17.191.* / 2009-10-23 08:42
W tej chwili z kłamcami kojarzą się przede wszystkim osoby p. Grada i p. Tuska. Nawet jeżeli działali w dobrej wierze chcąc sprzedac stocznie, to obciąża ich to iż nadmiernie wykorzystali ten fakt w wyborach do Europarlamentu. Obwieszczając sukces w sprawie sprzedaży stoczni oszukali naród dla doraźnego celu politycznego. Jest to tak oczywiste dziś dla większości Polaków, że obarczanie winą Kamińskiego, nawet jeśli przesadził z posądzeniami jest gadaniem małego Kazia. Panie Grad pan całkowicie stracił wiarygodność.
Pozdrawiam112 / 85.181.73.* / 2009-10-23 09:58
GW podaje:Polskie stocznie uratowane!2.06.09 Zapamietajcie !
pan władek / 89.231.102.* / 2009-10-23 09:16
myślę, że trafiłeś/aś w sedno nic dodać nic ująć

Najnowsze wpisy