Forum Forum inwestycyjneForex

Green do Klubu o UZURPATORZE

Green do Klubu o UZURPATORZE

greenstar / 2009-09-22 02:53
chciałam pokazac Wam moi drodzy posty

009-09-21 16:48:40 | sierota marycha [ Tysiącznik na forum ]

"ogulnie to se skocz do ksiengarni i se kóp slownik ortopedyczny "

'"dziecko potrzebuje artykul do gazetki sciennej w szkole a wy
szydzicie.....feeee...buahahahahaha "

no...a jutro nie zapomnij zaszczepic sie przeciwko swinskiej grypie....podobno
dzielnicowi juz prowadza rejestr zaszczepionych...uchylajacy sie od szczepienia beda
publicznie pietnowani a rodziny dozywotnio pozbawiane praw obywatelskich.."

chcialam napisac, ze - choć zajelo mi to duzo czasu i drogi były kręte, fałszywe iinfa stres ogromny..... - potem poczucie zdrady i osamotnienia. nie pomagaly
to dziś moge napisac, ze to nie napisał czlowiek, ktory poslugiwal się tym nickiem jeszcze niedawno
on nie pozostawiał pytających ludzi nigdy bez odpowiedzi, a tym bardziej nie obrazal ich w taki sposob
Ja wiem kto dzis pod tym nickiem to napisal........
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - irons45.]
sierota marycha / 2009-09-22 03:06 / Tysiącznik na forum

chcialam napisac, ze - choć zajelo mi to duzo czasu i drogi były kręte, fałszywe iinfa stres
ogromny..... - potem poczucie zdrady i osamotnienia. nie pomagaly
to dziś moge napisac, ze to nie napisał czlowiek, ktory poslugiwal się tym nickiem jeszcze
niedawno on nie pozostawiał pytających ludzi nigdy bez odpowiedzi, a tym bardziej nie obrazal ich w taki sposob Ja wiem kto dzis pod tym nickiem to napisal........

buahahahaha....jaja sobie robisz? jakie falszywe infa....do czego pijesz?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy