Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gronkiewicz Waltz: Będę wymagająca, ale i sprawiedliwa

Gronkiewicz Waltz: Będę wymagająca, ale i sprawiedliwa

Wyświetlaj:
maa / 2006-11-27 08:56 / Tysiącznik na forum
Stadiony niech sobie sami, za swoje pieniądze kibole budują.
Z wszechpolakami na czele.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-27 09:52
Dokładnie. Dlaczego za pieniądze z naszych wspólnych podatków mają być finansowane projekty dla kiboli. Ważne sprawy dla wszystkich to plany zagospodarowania przestrzennego i komunikacja i na tym się powinno miasto skupić.
askaray / 2006-11-27 12:18 / Bywalec forum
Nie kiboli a kibiców. Poza tym miasto powinno dbać o swoją wizytówkę jaką niewątpliwie jest Legia, której sportowcy zdobyli najwięcej medali dla Polski w historii olimpiad i jest znana w całej Europie
maa / 2006-11-27 12:27 / Tysiącznik na forum
W domu to kibic, na stadionie kibol?
Dlaczego ja mam płacić za miejsca prymitywnych zabaw cześci społeczeńśtwa, której do szczęścia wystarczają burdy na meczach 5 ligi europejskiej i hajlowanie na zebraniach partyjnych?
W szkołach dzieci uczą się z oszczędności w 35 osobowych klasach jak za Gomółki - a na stadiony dla kiboli pieniędzy nie brakuje!
askaray / 2006-11-27 14:31 / Bywalec forum
Jak nie byłeś na stadionie to nie pisz bzdur. Bo przychodzi na Legię cały przekrój społeczeństwa.
maa / 2006-11-27 15:11 / Tysiącznik na forum
To niech ten "cały przekrój" sam sobie sfinansują budowę stadionów.
Niech nie żeruje na podatnikach dając się korumpować przez polityków.
Nie mam nic przeciw budowaniu stadionów przez kiboli za ich własne pieniądze.
askaray / 2006-11-27 15:44 / Bywalec forum
Na zachodzie miasto pomaga w rozwijaniu stadionów np Barcelona, Mediolan, Rzym, Londyn, Monachium nawet Kraków
maa / 2006-11-27 18:45 / Tysiącznik na forum
Właśnie Kraków. To najcięższy zarzut, jaki tu mamy do Majchrowskiego. Wydawało mu się, że może liczyć na wszechploskich kiboli Twaroga i dał publiczne pieniądze na stadion dla prywatnego klubu Cupiała.
Wtedy, gdy moje dziecko uczy się w klasie z 34 uczniami.
Ja cieszę się, że nie wspomógł burdeli, przecież mógł.

No i teraz zgodnie wszyscy głosowaliśmy na Majchrowskiego, żeby prezydentem nie został sadomasochista z PiS/IPN (4x rozwód!) .
Zabawne, nieprawdaż?
Liberał / 2006-11-27 11:30 / Bywalec forum
Nie budować stadionu Legii ale stadion narodowy wypadałoby mieć jeśli chcemy dalej aspirować do różnego rodzaju imprez międzynarodowych.
Liberał / 2006-11-27 08:03 / Bywalec forum
"Odszedł król, niech żyje król"
Warszawa to prawdopodobnie najważniejszy sprawdzian nie tylko Pani Gronkiewicz-Waltz ale także całej Platformy. Liczę, że nie zawiodą nie tylko warszawiaków ale także przyjezdnych.
lenox / 145.237.40.* / 2006-11-27 14:13
Nie jestem Warszawiakiem.Jednak uważam, ze Marcinkiewicz był lepszym kandydatem.Konkretny, rzeczowy i zdyscyplinowany.Jednak w obecnie panującej sytuacji w kraju wybór Warszawiaków jest uzasadniony.Szkoda.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy