Forum Polityka, aktualnościPolityka

Gronkiewicz-Waltz: PiS chce utrącić moją kandydaturę na prezydenta Warszawy

Gronkiewicz-Waltz: PiS chce utrącić moją kandydaturę na prezydenta Warszawy

Wyświetlaj:
odchudzony / 84.10.107.* / 2006-03-14 09:26
ja myślę że wybory wygrało PiS po to aby pogrążyć pania Walc. Ta wspaniała kandydatka na prezydenta gdzie wtedy GW wyśmiewała się z jej różańcowego pochodzenia, potem ciekawy współpracownik Balcerowicza w NBP, a wreszcie szacowna współpraca z UE, no i oczywiście teraz liberalna przyjaciółka Komorowskiego. Czyli z kółka tercjarek do liberałów, czy to stanowisko w NBP tak zmieniło p.Walc. Głęboko zakorzeniona w srodowisku UW, już jako adiunkt miała opinię że zrobi wielką karierę, nadawała się do zarządzania bankiem centralnym ale prezydent Warszawy, no i to mniemanie o swojej roli w wyjaśnianiu przekretów Kaczyńskigo to już czcza demagogia. Pani Walc pani czas jest osiąść w rodzinie, różańczyk i spać. Pani Walc nie jest pani z takim życiorysem wiarygodna. Jeszcze to hospicjum, ale najgorsze to wysokie mniemanie. Pasowałaby pani do dworu Kwaśniewskiego. Celebra gdzie do zajmowania sie bezdomnymi w Warszawie
przedsiębiorca / 212.160.183.* / 2006-03-13 18:50
To po to Pis'owcy napuścili prostaków z LPR i Samoobrony na Balcerowicza, aby móc czepić się p. Hanny, bo przecież od kilku lat nie brała udziału w życiu politycznym i nie było się czego czepić. Przecież Kaczyński tak bardzo nie chciał oddać prezydentury Warszawy...
zapomniała się? / 81.210.19.* / 2006-03-14 08:40
Czy pani HGW nie ma zbyt wygórowanego mniemania o sobie? Taka pycha i Duch Św.? Wyraźnie nie do pary.
ek / 80.53.93.* / 2006-03-13 15:19
No ale czego się Pani boi, niewinni sie nie bronią. Prawda jak oliwa - zawsze sprawiedliwa. Do góry głowa Pani Prezes.
nie bankowiec / 217.153.41.* / 2006-03-13 14:18
Witold Gadomski: "Hanna Gronkiewicz Waltz przeprowadziła polski system bankowy przez najtrudniesze lata.Dzięki jej interwencjom w sytuacjach kryzysowych setki tysięcy ludzi ocaliło oszczędności"

Teraz czas rozruszać Warszawę po kilku latach rządów narodowych socjalisów z PiS.
HGW Prezydentem stolicy!
Logo / 83.135.184.* / 2006-04-01 13:10
Kolego piszesz :"Hanna Gronkiewicz Waltz przeprowadziła polski system bankowy przez najtrudniesze lata.Dzięki jej interwencjom w sytuacjach kryzysowych setki tysięcy ludzi ocaliło oszczędności"
Zapomniałeś tylko dodać "za jaką cene ,jakimi trikami odbył się ten TEATR".
jasio / 213.25.189.* / 2006-03-13 12:27
Wytrwały skoczek, przepraszam wytrawny ten lobbysta
obserwator / 212.244.73.* / 2006-03-13 16:13
A propos, ciekawe czy znalazł się w rejestrze lobbystów?!

Najnowsze wpisy