Grunty

TRE_K / 2008-01-23 14:35
Witam, czy obecnie jest opłacalna inwestycja w ziemię rolną?(inwestycja długoterminowa) mam na myśli woj. Śląskie, czy nadal ceny gruntów będą rosnąc? Czy może dopiero przed Euro 2012 ?
Co o tym sądzicie ?
Pozdro

PS. Nie wiem czy wybrałem doby dział,powinienem w ,,Nieruchomościach'' ale wiem że się bardziej orientujecie:)
Wyświetlaj:
terenyinwestycyjne / 2011-08-03 12:21
Jeśli szukasz działek budowlanych lub inwestycyjnych
zapraszam na:
www.terenyinwestycyjne.info
weisse111 / 2008-01-25 22:47 / Bywalec forum
TRE_K jeżeli nie jesteś do końca zdecydowany na kupno ziemi a np boisz się wejść w agresywne inwestycje tak jak napisany poniżej przykład - Union ME 2012. Mógłbym polecić Tobie jeszcze UniObligacje Nowa Europa-posiadają one politykę lokacyjną w krajach, w których można w przyszłości na prawdę dobrze zarobić na inwestycjach w obligacje. Bądź też może inny fundusz obligacji ArkaObligacji, INGObligacji?
weisse111 / 2008-01-25 22:40 / Bywalec forum
Witam:)
Cena ziemi na pewno będzie jeszcze rosła, ale czy jest to dobra decyzja jeżeli chodzi o inwestycję, to do końca przekonany nie jestem. Nie chcę Cię straszyć czy też martwić ale czytałem niedawno artykuł pt. "Dlaczego ziemia na południu kraju jest tak droga?".
Wydaje mi się, że to co zaproponował kaarrool - czyli Union ME 2012 będzie w długim okresie przynosił całkiem dobre zyski.
Pozdrawiam
kaarrool / 2008-01-25 16:48 / Bywalec forum
Lepiej zainwestować długoterminowo w Uni Akcje ME2012. Okres 5 lat da ci lepsze efekty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy