Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grzegorz Wieczerzak nie będzie aresztowany

Grzegorz Wieczerzak nie będzie aresztowany

skomentuj
Wyświetlaj:
dareg / 87.207.193.* / 2008-01-19 18:38
wreszcie mamy przyjazne każdemu państwo, żadnych awantur, aresztowań, afer - wszystko się odbywa bez wiekszych emocji i komentarzy mediów.
panie tusk, dlaczego jeszcze nie uniewinniono sawickiej i tego od prezentów (doktora G.) ?
niedawno kazało sie że afery rywina ( i winnych ) nie ma, aż strach pomyśleć co bedzie dalej

by żyło sie lepiej - przestępcom
obserwator / 2008-01-19 14:58 / Tysiącznik na forum
Szykuje sie duzy przekręt z PZU, Grzegorz dużo wie, za duzo wie i to przeszkadza, mając 1 akcję wniosł sprawę do Sądu, trawaja aktualnie negocjacje między PZU i EUREKO, Pan Grzegorz jest samotnym rycerzem , byc moze polegnie ale mu zyczę dobrze. Tym bardziej ,że komisja sejmowa duzo wykryła ale nie do końca, bezsilność jest obezwładniająca. Nasz Dziennik napisal na ten temat, inni nie, zatem sprawa jest poważna, prosilem Info TVP aby dziennikarze pokazali że coś potrafia, nic sie nie dzieje, wszyscy sie boja wlasnego cienia. Zycie staje sie przerazające zawiłościami liczonymi na miliardy, wlacznie z rzezią na gieldzie i podwyzkami cen które jak rak zaczynaja podgryzać domowe finanse, a miało byc tak dobrze.
Wapniak / 83.28.124.* / 2008-01-19 15:30
... "a miało byc tak dobrze"... - ciekawe gdzie?... kiedy? P. Obserwatorze. Chyba dla "kombatantów" /darmozjadów/ tych pierwszych z 44 i tych z 80r. Jeżeli tak, to zgoda. Prawdziwi albo nie żyją albo są na bezrobociu. Co było do przewidzenia. Przykro mi.
Handel wyrokami 1 / 83.21.44.* / 2008-01-19 14:46
TAK TRZYMAC gRZESIU - MASZ PAPERY NA PREZESA SADU ? No pewnie ze masz . Niech ten sad grzecznie siedzi w swojej norce i nie podkskakuje bo zostanie zgnojony.
Ale patrze Grzech , twoi kumple z AWSu (teraz PO ) wywiezli ci z haty dwie ciezarowki paierow. Ale mysle ze masz jeszcze inne kwity ,no nie.
skomentuj

Najnowsze wpisy