Forum Forum inwestycyjneFundusze

gwałtowne zmiany nie wróżą dobrze

gwałtowne zmiany nie wróżą dobrze

maggda23 / 212.51.199.* / 2008-03-20 15:39
czy takie gwałtowne zmiany na giełdzie (WIG 20 +4,8% innego dnia -2,3%) nie świadczą że do stabilizacji jest jeszcze daleko??? chciałabym troche zarobić na funduszach ale cos mi się wydaję że nie wrócą juz te czasy (myślę o ostatnich 5 latach)
Wyświetlaj:
max1224 / 2008-03-20 16:00 / Tysiącznik na forum
i chyba się mylisz na szczęście
a początek może być taki np dziś stany kończą na plusie bo czemu nie, od jutra świętujemy a pałeczkę przejmuje azja i w niezłych nastrojach po ostatnich pprzecenach też się zazielenia co przekłada się na dobry klimat w poniedziałek (nie ma przy tym kolejnych trupów wszafach) we wtorek wracamy do gry i trzeba nadrobić straty do azji i usa a później z każdym dniem koninktura się nakręca?
prawda że fajna bajeczka? pozdr
pchelek / 2008-03-20 21:17 / Tysiącznik na forum
i tak bedzie - machina powili rusza - trza wsiadac do tego pociagu - bo kazdy pasazer ma worek kasy - a tych pasazerow jest z kilkaset milionow i kto nie wsiadzie to pozniej jest trudno wskoczyc - obcinki stop juz dlugo nie bedzie to jankesi zaczynaja wsiadac w ten pociag - z recesja to nie ma nic wspolnego [gielda] - ona zyje swoim zyciem szulera i karcianego oszusta
aqaz / 83.29.167.* / 2008-03-20 20:45
baju baju w Kłaju w trawaju
guwno zarobisz w tym roku w porunaniu do poprzedniego
smutne ale żeczywiste
max1224 / 2008-03-20 23:25 / Tysiącznik na forum
a właśnie dostałem piękny bonus od trzech wiedźm całe 2,47 na wejściu extra za autorski pomysł bajki widać im się spodobała he he:-)))
ameryce też się spodobało 12329 na s&p500 potwierdza moją teorię z przed kilku dni o podwójnym dnie (a w każdym razie czyni ją bardziej prawdopodobną) a zatem czekam co na to wschód ten daleki i pa pa jak nie wsiadłeś do ekspresu to rzeczywiście nie zarobisz ani w Kłaju ani w tramwaju 3Vsię
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy