Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hausner: Stopa bezrobocia po październiku wyniosła 18,7 proc.

Hausner: Stopa bezrobocia po październiku wyniosła 18,7 proc.

Wyświetlaj:
vito / .* / 2004-11-09 12:29
Może choć raz min. Hausner podał by o ile wzrosło zatrudnienie. Wtedy wiadomo by było czy spadek bezrobocia jest prawdziwy czy sztuczny!!!
ENDI / .* / 2004-11-08 21:14
YO! W NASZYM RZĄDZIE TYLKO SIĘ KRADNIE I OSZUKUJE SZARE SPOŁECZEŃSTWO. POLITYCY KRADNĄ, CZAS TO UKRÓCIĆ, CZAS ŻEBYŚMY WSZYSCY WZIĘLI SIĘ ZA NASZ WŁASNY LOS. CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN PROCEDER JEDNEGO WIELKIEGO OSZUSTWA. PROPONUJE ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ PARTIE.... MOŻE TO BRZMI ŚMIESZNIE ALE CZAS DZIAŁAĆ... NIE LUBIE PATRZEĆ JAK MI ROZKRADAJĄ CHLEB. ODZWIERCIEDLENIEM POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA JEST SYTUACJA : KRADNIE KTOŚ MÓJ WŁASNY CHLEB A JA NA TO: CI ZŁODZIEJE SOBIE JAJA ROBIĄ NIEDŁUGO PRZYJDZIE PO SAMOCHÓD. - I TAK BĘDZIE. ZAINTERESOWANI NIECH PISZOM NA MAILA czasdzialac@vp.pl Jestem młody i mam ochotę dokopać tym złodziejom... to jest realne wystarczą chęci i trochę poświęcenia. Politycy patrzą na nas i się śmieją - kurcze dokopaliśmy im już na max a oni nadal jakoś żyjom. No to kradnijmy dalej a co nam szkodzi i tak nic nam nie zrobią.WIĘC PISZCIE, ZGŁASZAJCIE SIĘ. KAŻDY KOMENTARZ MILE WIDZIANY... !!! BRAK SPRZECIWU TO AKCEPTACJA - WIĘC 99% LUDZI AKCEPTUJE WYBRYKI NASZYCH POLITYKÓW Pozdrawiam!!!ENDIczasdzialac@vp.pl
Tysson / .* / 2004-11-08 15:18
No to mamy "sukces", bo tylko 2,9 mln osób nie ma z czego żyć. Mam pewien pomysl dla Pana Ministra jak pozbyc sie problemu bezrobocia, poprostu nalezy ustawowo zakazac zycia w tym kraju ludziom po 35-roku życia, będzie sukces Panie Ministrze i wyborcom bedzie mozna łatwiej spojrzeć w twarz. bo przecież był problem ale niezawodna koalicja czerwonych kolesiow poradzila sobie z nim, przepraszam specjalistów a nie kolesi.

Najnowsze wpisy