Forum W wolnym czasieLifestyle

Hazard - co o tym sądzisz?

Hazard - co o tym sądzisz?

Heniu78 / 87.204.37.* / 2011-06-14 12:41
To moja pierwsza wypowiedź więc: Witajcie!

Jestem zapalonym hazardzistą - oczywiście w granicach rozsądku xD To mimo wszystko bardzo fajne uczucie kiedy z maszyny sypią się pieniążki, tudzież kiedy na koncie pojawia się dodatkowa sumka :) Jednak często spotykam się z nieuczciwością bukmacherów wobec mnie. Czy to tylko mój problem?

PS. A swoją drogą, to ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę internetową, która pomaga rozprawić się z nierzetelną pracą Bukmacherów. Dzięki tej stronie można rozwiązywać publicznie problemy związane z nieuczciwymi bukmacherami. Jej właściciele współpracują z kilkoma portalami bukmacherskimi więc można na niej polegać. Myślę, że taka pomoc może się okazać bardzo wartościowa dla wielu internetowych graczy
Gorąco polecam - http://www.otwartekarty.pl/
Wyświetlaj:
truki / 2011-06-16 10:16
już wolałbym grać na giełdzie
Triz / 2011-06-16 10:07 / Bywalec forum
Co ja o tym myślę? Jak ludzie chcą się wplątać w kłopoty to proszę bardzo. Mnie to nie pociąga.
Terminale-Poznan_pl / 91.121.193.* / 2011-06-14 22:11
Hazard uzależnia i to bardzo. Sam miałem przez niego problemy, na szczescie wyszedlem z tego i teraz jest ok ;)
xxxxxxx / 2011-06-14 14:11
z hazardem rząd nigdy nic nie zrobi, bo przecież za dużo na tym zarabiają
Andrzej Koc / 2011-06-14 13:09 / Bywalec forum
Wszystko jest dla ludzi... każdy powinnien mieć wybór czy może sobie zagrać w karty, niesety nasz genialny premier nam tego zabronił :)

Najnowsze wpisy