Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

HERBALIFE czy to jest opłacalne???

HERBALIFE czy to jest opłacalne???

sylviaaa_84 / 2008-07-16 10:57
Witam wszystkich. Doastałam ofertę pracy w Herbalife. Mam pytanie, na czym dokładnie praca polega? Może ktoś się już z tym spotkał? Mam nadzieję, że to nie jest zwykła akwizycja. Proszę o komentarze. Pozdrawiam wszystkich.
Wyświetlaj:
chłopski rozum / 178.36.47.* / 2013-05-27 21:30
wszelka "praca" która jest uzależniona od jakichkolwiek wpłat ze strony "pracownika" to oszustwo i naciąganie naiwnych
Jola822 / 83.23.115.* / 2014-01-07 23:34
jedno wielkie OSZUSTWO!!!!!
pppppppooooooo / 79.217.169.* / 2013-09-05 01:12
Tylko 4 dni Dzielą Cię Od Zmiany Jakości Twojego Życia Zarabiania Przez Internet Kiedy I Gdzie Chcesz KLIKNIJ TUTAJ i Odbierz DARMOWY AUTOMAT DO ZARABIANIA PIENIĘDZY
fan mlm / 46.113.147.* / 2013-04-14 08:27
Fajne produkty, klasyczny plan marketingowy wcale nie najłatwiejszy,duże kwalifikacja osobista, typowy mlm nastawiony raczej na sprzedaż bezpośrednią, leszcze tu wiele nie zwojują , tworzenie struktur nie jest trudne ze względu na duże kwalifikacje
Oli 19 / 80.50.127.* / 2013-09-03 22:05
A tak szczerze to czyje kwalifikacje? tych naciągaczy czy pseudokonsultantów??? skoro 90% zatrudnionych konsultantów jest "zielonych"... Byłam na jednym ze spotkań rekrutacyjnych (dodam, że posiadam doświadczenie dietetyczne i kosmetyczne), nawet nikt nie zapytał mnie o doświadczenie, stąd sądzę, że biorą po prostu ludzi z ulicy niczego nieświadomych, a potem robią im pranie mózgów na użytek firmy. Wciskają kit na temat produktów i zarobków.
Ediwf / 83.3.222.* / 2013-11-16 12:50
Jako dietetyczka to raczej wciskanie kitu nie sprawi Ci problemu. Może trafiłaś na nieodpowiednie osoby, ale zapewniam, że to nie jest praca dla każdego. Trzeba sporo się nauczyć i mieć szeroką wiedzę. Wiadomo pierwsze spotkanie jest informacyjne a potem następuje weryfikacja. Jeśli myślisz poważnie o takiej pracy, a jest naprawdę satysfakcjonując, możesz do mnie napisać ediwf@op.pl
herbalifowiec 100% / 109.91.25.* / 2013-10-30 01:15
też mam doświadczenie dietetyczne! i co z tego kiedy to tylko mała część tego co trzeba umieć i wiedzieć! pierwsza rzecz trzeba być handlowcem i opanować zasadę co te produkty dają, dietetyka jako nauka jest jeszcze trochę do tyłu, bo jeszcze jest pod presją przemysłu mlecznego i mięsnego oraz farmaceutycznego! naukowce tworzące produkty herbalife są o wiele dalej naprzód!!! więc robią o wiele więcej dla ludzi i zdrowia, niż naukowce od dietetyki, którzy sami nie raz nie mogą sobie pomóc i często warzą ponad 100 kilo!!!! miałam taką wykładowczyni dietetyki, która miała naukę w jednym paluszku, a sama warzyła 150 kilo i połykała hormony i wcale nie umiała nawet sobie pomóc, więc możesz wsadzić swój dyplomik dietetyczny gdzieś, żeby zacząć właściwie pomagać ludziom musisz od nowa uczyć się w tej przodującej światowej firmie jak prawidłowo się odżywiać!!! aby nie chorować i przedłużyć młodość! i każdy pracuje na SIEBIE, a tak szczerze czasem "zielonych" z ulicy łatwiej nauczyć od zera niż przemądrzałych dietetyków, którym już przeprano mózgi wzdłuż i poprzek zaśmieconą pseudonauką, jak odżywiać ludzi żeby lekarze mieli stale pracę!!! narzekać każdy potrafi, lecz zarabiać prawdziwa kasę 10% populacji!!!
Dietetyk....z dyplomem / 195.254.174.* / 2014-10-18 22:19
Czy ktoś prowadzi jakieś statystyki, które świadczyć będą o tym, że HL „zapobiega chorobą w przyszłości i przedłuża młodość"?
"Zielonych z ulicy" łatwo jest nauczać filozofii HL, z tego właśnie względu że są "zieloni" i dadzą robić sobie wodę z mózgu.
Suplementy, ok, super. Dożywiają organizm, dają energię i siłę. Może i dają, ale w połączeniu z nastawieniem człowieka - który wydał już kasę na bardzo drogie suplementy i stara się zmienić cały styl życia. I to było by dobre, gdyby nie to, że taką otoczkę można stworzyć, bez tych ciężko wydanych pieniędzy. Dietetyk, który ma podstawy fizjologii, regulacji metabolizmu a dodatkowo wykształcenie po rocznych studiach podyplomowych, jest w stanie uzyskać taki efekt jak po HL, ale dietą. Jeśli Szanownym Herbalajfowcom wydaje się, że jest to niemożliwe, to mają bardzo małą wiedzę o żywności.
Poza tym, moja mama jest farmaceutą. Firmy, które prowadzą szkolenia produktowe dają suplementy dla farmaceutów bezpłatnie, nikt nie każe farmaceucie kupować produktów, by mógł je sprzedawać. Myślę, że suplementy HL mogły by elementem zróżnicowanej diety w czasie układania planów żywieniowych (podkreślę – elementem różnorodności diety a nie zastępować posiłek –o zgrozo), gdyby nie fakt, że wokół HL, jest - muszę to powiedzieć - sekciarska otoczka. Chcąc mieć pracę w HL, trzeba najpierw zarobić kasę, żeby ją mieć.
Poza tym – jak długo można jeść dzień w dzień te same koktajle i batony? No raczej nie długo, bo człowiekowi to zbrzydnie. Tak, zaraz Szanowny Herbalajfowiec powie, że można dodawać do jedzenia, czyli jedzenie i suplementy- droga inwestycja. Przepraszam, wolę kupić Nutridrinka, Resourca i dodać do żywności i nie wydawać ciężkich pieniędzy na HB ich drogie szkolenia i pakiety startowe.
Oczywiście, jeśli nabywcy tych produktów chcą kupować, niech kupują. Są osoby, które chcą sprzedawać, proszę bardzo. Jednak obrażanie ludzi, którzy mają dyplom świadczy o niskim poziomie osób zaangażowanych w HL.
Jaszczurka56 / 178.118.140.* / 2016-07-11 20:53
Nie masz nawet pojecia o czym mowisz podam ci przyklad w.Szwjcari sa labolatiria i nie naleza one do herbalife sa one niezalezne i zajmoja sie sprawdzaniem i testiwaniem naszej zywnosci pod wzgledem zawartosci skladnikow mineralnych skladnikow odzywczych i ich energi badania sa dokonywaneco 1o lat poszperaj sobie i poczytaj o stanie naszej zywnosci powiem ci tyle ze banan dzisiejszy a banana z przed 2o lat zawiera 95% mniej wartosci odzywczych powodzenia z dbaniem o zdrowie liczac na nasza zywnosc zanim sie wypowiesz nastepnym razem poczytaj i pomysl ile kosztuja roczne studia dietetyka i ile trzeba mu placuc za kazda wizyte policz sobie
gość272 / 176.122.244.* / 2014-01-02 05:41
Szkoda, że nie nie nauczyli Cię poprawnie wypowiadać się w języku polskim. "naukowce", "warzyła" he, he, he
Eeeewa / 83.24.33.* / 2013-03-30 13:41
Przede wszystkim musisz założyć działalność gospodarczą, czeka Cię płacenie ZUS-ów, US-ów, z czasem coraz większych, ale próbuj.
takatam / 31.60.191.* / 2013-02-13 13:04
W Herbalife pracowałam rok, praca nie różni się niczym od AVON, ORIFLAME, czy FM GROUP. Jest to po prostu sprzedaż bezpośrednia, im więcej sprzedajesz tym masz tańsze produkty i twoja pensja wzrasta. Z początku jest to 25%, później 50 %. jeśli chcesz w to wejść musisz zakupić licencje tj koszt 360 zł, masz w tym produkty oraz książeczki (jak być super sprzedawcą.
Moim zdaniem da się w Herbalife zarobić, ale koszt jest wysoki. Produkty są skuteczne, do dzisiaj używam kosmetyków i produktów, ale ceny ich są wysokie dla przeciętnie zarabiającego Polaka ( ja na szczęście mam zniżki).
Głównym zadaniem jest sprzedaż, więc klientóW szukasz na różne sposoby, a że dystrybutorów jest dużo jest to mega trudne. Niestety większość ( nie mówię że wszyscy) dystrybutorzy to idioci, naciągacze, nie znając czasem wykorzystania produktu obiecują cuda. Kiedy tam pracowałam, chodziłam na szkolenia byłam przerażona jak niektórzy z nich manipulują młodymi ludzmi, niekiedy kupujący nie ma wyboru, bo jest zmuszony do dokonania zakupu.

W mojej ocenie, jesli masz siłę, lubisz wolny zawód, tj praca dla Ciebie. Ale na ludzi w Herbalife trzeba uważać, szczególnie na mentorów, oni z pewnością działają na szkodę.
herbalifowiec 100% / 109.91.25.* / 2013-10-30 01:29
dziwny co najmniej komentarz! albo kobieto baaardzo źle faktycznie trafiłaś, ciekawa jestem w jakim mieście, albo nie umiałaś zacząć myśleć inaczej niż cię system dla idiotów nauczył!różni ludzi to prawda przychodzą do firmy, zostają jednostki co którzy potrafią ustalić dyscyplinę nad sobą i planować wszystko. co do marketingu herbalife, albo nie chodziła na podstawowe szkolenia, albo faktycznie nieudolnie ktoś prowadził, u mnie tez zdarzało się, ale umiem odróżnić mądrego mówcę od laika, wię też potrafię uczyc sie od tego od kogo da się uczyć, bo nie każdy mówca jest fachowcem!tylko głównym zadaniem żeby dobrze zarabiać wcale nie jest handel detaliczny!!! nie zarobisz na tym wiele! a tak ogólnie z komentarzu wynika że mało wiesz o pracy w tej firmie i mało uczęszczałaś na szkolenia już nie mówię o extravaganzie! byłaś???
Anita317 / 195.117.187.* / 2013-02-22 23:58
hejj a ja chce tam pracować... moge wiedziec jak??
Jaszczurka56 / 178.118.140.* / 2016-07-11 20:58
Jesli nadal chcesz pomoge ci pisz na maila grachia@wp.pl jest super plan marketingowy ale musisz wiedziec ze za siedzenie w domu nikt ci nie zaplaci chcesz zarobic spore pieniadze najlatwiej jest pracowac w grupie co zapewni ci staly dochid jesli chcesz pracowac tylko w domu z klijente tez super zalezy od ciebie pomage ci dam ci dokladne wskazowki poprowadze cie krok po kroku ale jesli bedziesz aktywna nie zadziala zaden system nawet ten podany na zlotym talerzu poniewaz ja ci pomoge ale jesli nie bedziesz pracowac ja za ciebie zrobic nie zrobie

?

kskskskssksksks / 89.79.32.* / 2013-01-27 16:52
Raz zostałam zaproszona na jakąś bioregenerację skóry i diagnozę w promocyjnej cenie 30zł więc poszłam z ciekawości. Właściwie od dziecka interesowałam się pielęgnacją a od kilku lat zdrowym odżywianiem. Uważam że to zwykłe naciąganie. Pani za moje 30zł robiła mi reklamę kosmetyków i wciskała kolejne przynajmniej za 100zł każdy kosmetyk. Potem namawiała na jakąś analizę składu ciała- znowu płatną i wspaniałe witaminy chyba ze złota bo w takich cenach. Uważam że to jakaś masakra! Wiadomo każdy chce o siebie zadbać, ale uważam że prowadzenie zdrowego trybu życia i dobre kosmetyki na które wcale nie musimy wydawać całego majątku są kluczem do sukcesu. A jak nie wiemy jak to zrobić czytajmy artykuły, specjalistyczne książki, słuchajmy dobrych ekspertów (ale nie takich którzy nam chcą coś wcisnąć). Dlaczego 10 razy droższa zielona herbata z Herbalife ma być lepsza niż inna której skład możemy dokładnie prześledzić?
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 01:56
ha ha, majątek??? współczuję! ileż ty kobieto zarabiasz??? marne grosze! albo wywalasz kupy kasy na papierochy lub marne fastfoody i to normalka, ciekawa jestem jak w herbacie za 2 złote jest tyle dobrego że jej wyprodukowanie musiało kosztować pare groszy? bo nie zapominaj że w sklepie na tobie już zarabia nie tylko producent, ale i masa pośredników, których nie widzisz!!! nie raz do kilku dostawców! myślisz że cos dobrego tam znajdziesz??? super! gratulacje, jak bedziesz miała takie rezultaty na herbacie ze sklepu jak i z herbalife!
Dietetyk....z dyplomem / 195.254.174.* / 2014-10-18 22:26
Przeprasza, czy była mowa o herbacie za 2 zł??? Nikt nie mówi o herbacie za 2 zł. Na pewno herbata za 20 zł nie będzie gorsza od HL za ponad 100zł. Jaka jest pewność, że herbata HL jest lepsza od tej z herbaciarni? Na słowo honoru wierzyć?
roland797 / 89.71.26.* / 2013-05-28 08:37
dokładnie, jedna znajoma chce mnie wciągnąc la edlaczego ja mam za wejscie placic kilka stówek??? bzdura totalna...dla nawiedzonych
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 01:59
chcesz zarobic kase na wlasnym biznesie bez kapitału??? a to ciekawe! gdzie tak jest napisz bo chce wiedzieć!
maciek12 / 93.105.8.* / 2013-01-10 18:24
Jeśli chodzisz na 8h do pracy codziennie spróbuj tak pracować w Herbalife... gwarantuję że Twój zarobek wyniesie co najmniej 2x więcej niż pensja. Tylko trzeba chcieć i pracować a nie leżeć, myśleć że klienci sami zbiorą się i przyjdą. W Polce ponad 60% ma nadwagę ! Herbalife uczy zdrowego stylu życia i pomaga wielu ludzią, wiadomo nie za darmo. Idź do dietetyka i zapłać 200 zł za poradę, w Herbalife masz w cenie produktu.
ahaj / 89.70.32.* / 2013-11-26 19:27
Chciałam poinformować że herbalife zbiera klientów z ulicy, chodzi się po przystankach i robi ankiety, następnie wciąga się takiego ankietowanego w grę słów zaprasza do biura i zaczyna się cała marketingowa masakre z namawianiem ludzi do kupna produktów. Ogólnie system poniżający pracownika i niestety klienta. Przyjmuje się do porad dietetycznych ludzi z zainteresowaniem zywieniowym, rzadko kiedy ludzi na studiach awf bądź medycznych. Więc gratuluję podejścia
negra21 / 87.204.189.* / 2013-07-25 16:37
Zgadzam się, mało tego kto ma czas na przygotowywanie posiłków rozpisanych przez dietetyka niech się w to bawi. Mało tego proponuję warzywa i owoce samemu hodować, wtedy ma się pewność co do ich pochodzenia. Jakie wartości ma jedzenie kupowane przez większość?? Kupcie te niby zdrowe i komponujcie wartościowe posiłki. Wtedy zobaczymy jaki wam rachunek wyjdzie
Dietetyk....z dyplomem / 195.254.174.* / 2014-10-18 22:34
Gwarantuje, że nie większy niż jedzenie samych HL...

Po raz kolejny pytam, jaka jest różnica między suplementami HL a żywnością i innymi suplementami?? Nie ma ich. Tyle samo przeciętny człowiek wie o jednych i drugich. Mają badania mikrobiologiczne i koniec. Nikt nie analizuje każdej partii produktu spożywczego pod względem odżywczym. Jeśli dystrybutorzy tak twierdzą, to ufam im tak samo jak ufam producentom żywności. Oni w rozmowie bezpośredniej dadzą mi takie same zapewnienia jak dystrybutorzy HL.

Tylko na żywność nie wydam takiej kasy, lub jeśli nawet wydam więcej to moje kubki smakowe odczują ten koszt...pozytywnie.
roland797 / 89.71.26.* / 2013-05-28 08:38
zastanawiam sie skąd biora sie takie piramidy jak herbalife czy amway????
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:02
pierwszorzędną piramidą jest ukochany ZUS!!! przecież...też mi, mądrale :)
miszka223 / 2012-12-03 13:08
Ja rozmawiałam z konsultantem Herbalife. I na początku nawet dałam się nabrać. Ale w ostatniej chwili otworzyły mi się oczy. to wszystko jedna wielka ściema i wyzysk. Nie polecam.
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:03
...i otworzyły mi się oczy!...ahahahaha )))
Paweł Mocniak / 89.228.223.* / 2012-08-24 09:43
Nie wiem czy jest to dobre! Ale na pewno działa bo moja sąsiadka schudła sam nie wiem kiedy jakieś 15-20kg i wygląda dużo ciekawiej :) Muszę wejść na kawę...
Ale z tego co wiem to często jej teraz nie ma bo jeździ na jakieś spotkania raz na 2tygodnie za granicę i po całej Polsce. Ostatnio chwaliła się na Fejsie i powiem szczerze że z pensji średniej krajowej którą otrzymuje ja osobiście co miesiąc przy rodzinie i utrzymaniu domu bym sobie nie pozwolił, a sąsiadka podróżuje na całego ostatnio jak podpytywałem to tylko działa w Herbalife i podkreślała że to nie PRACA a WSPÓŁPRACA. Czyli własny biznes który mogę również rozkręcić. Ale na razie tylko się przyglądam od ponad 2lat i pewnie z biegiem czasu odwiedzę jakieś szkolenie na które mnie zaprasza, bo zaczynając od ZERA zdobyła naprawdę DUŻO wolnych środków na to by żyć niezależnie..
herbalifowiec 100% / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:09
no to się przyglądaj dalej!!! a my będziemy działac!!! pomyśl gdzie będziesz za 5 lub 10 lat, bo i tak tam idziesz!!!, jesli ktoś ci doradza popatrz na niego i pomysl czy chcesz za 10 lat wyglądac jak on?
roland797 / 89.71.26.* / 2013-05-28 08:39
ja schudłem 8 kg bez herbalife !!! nordic walking, co jakbym za wciagniecie kogos do NW brał kase??? to to samo!
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:12
no! na pewno na samych NW schudłes! to nie źle musiałes zapieprzać! nie pisz ściemy! jesli czegos nie znasz to nie znaczy że jest be! po prostu popatrz szerzej a świat! a nie polewaj błotem, jeszcze zmyslając!
mariolaf / 81.108.251.* / 2012-07-13 15:05
czy ktos wie ile procent mozna zarobic na sprzedazy ?
Mariola
Jaszczurka56 / 178.118.140.* / 2016-07-11 21:11
Sa progi upustowe na dzien dobry dostajesz 25% potem mozesz miec 35 .42.i 50 jesli chcesz rozwinac dalsza kariere musisz stwozyc sobie grupe i masz staly dochod jesli jestes na 50% i masz grupe za awansy na kolejne poziomy mozesz dodatkowo dostac do 12 % plus bonusy wakaxjie super szkolenia no i masz swoje produkty za darmo aby ofniesc sukces musisz pomoc odniesc sukces swojej grupie bez nich nje osiagniesz nic kariwra zaczyna sie od klijeta dbaj o niego a profit wzrosnie pamietaj klijent nasz pan
herbalifowiec 100% / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:15
różne, bo zaczynajac masz 25%, mozna dojść maksymalnie 50%, ale to nie wszystko!!! tylko tak na poczatek mówie jak jest, potem sa profity jeszcze za inne rzeczy, tylko trzeba chceć je zarabiac! plan marketingowa jest unikatowy! nie mają takiego żadna inna firma z mlm!
lotnik01 / 37.247.226.* / 2013-02-18 21:41
można zarobić 50% ze sprzedaży detalicznej i resztę z premii Grupy czyli razem do 73% !:) to najlepszy plan kompensacyjny na rynku. Aby dowiedzieć się więcej Napisz na schudnijzherbalife@gmail.com
nizki / 83.19.44.* / 2012-12-05 15:06
Nie wiem czy to jest opłacalne - dotychczas miałem jeden kontakt z przedstawicielem HerbaLife - Danielem Cichockim z Poznania. (jest ponoć Supervisorem w Herbalife).
Okazał się naciągaczem i oszustem.
Póki tacy ludzie będą w Herbalife, nie mam zamiaru korzystać z ich produktów, a już na pewno nie polecać innym.
No i chyba opłacalne nie jest, jeśli Supervisor z Herbalife nie potrafi oddać w terminie 500 złotych.
Aga Ropucha / 2012-02-20 14:45
Czy to jest podobny system jaki prezentuje FM? o co w dokładni e w tym chodzi?
OLUSIEK / 89.78.123.* / 2012-02-20 14:19
WITAM!MOZE WIELE NIE MOGE POWIEDZIEC O PRACY W HERBALIFE ANI O TYM W JAKIM STOPNIU TE PRODUKTY DZIALAJA NA NASZ ORGANIZM NIE MNIEJ JEDNAK MOJA SZWAGIERKA WLASNIE KONCZY ODCHUDZANIE HERBALIFEM I EFEKTY SA A MOZE I ZA DUZE BO WYSCHLA JAK SUCHAREK.SAMA BYM CHCIALA SCHUDNAC ALE MIMO TEGO ZE WIDZE ZE TO DZIALA PRZEKONAC SIE DO TEGO NIE POTRAFIE.POZDRAWIAM
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:25
SKORO NIC NIE WIEESZ O PRODUKTACH TO PO CO SIE WYPOWIADASZ?
NDH / 83.14.32.* / 2012-02-13 20:55
Pocieszające jest, że coraz więcej ludzi podchodzi logicznie do sprawy i nie kieruje się tylko "paplaniem". Od 4 lat jestem współpracownikiem Herbalife. Zaczynałam na dodatkowo. Na początku słyszałam setki negatywnych opinii...typu sekta, ile trzeba włożyć, by zarobić...a ja wiedziałam jedno. Po studiach z pensji nie wystarczało mi na zbyt wiele, a moi doradcy nie potrafili odpowiedzieć mi na pytanie: jeśli nie Herbalife to co? Pracowałam i pracowałam. Gdy moje zarobki w Herbalife zaczęły przekraczać etat, zrezygnowałam z pracy i założyłam własną firmę. Od ponad roku utrzymuję się już tylko z Herbalife. to biznes, są lepsze i gorsze miesiące,ale nawet ten najgorszy był i tak lepszy od pensji na etacie! Więc ludzie jeśli chcecie zacząć zarabiać, zanim się poddajcie po prostu zacznijcie....
kamilllcia / 87.96.97.* / 2011-11-07 19:42
CAŁA PRAWDA:)!!!: Jeżeli pojedziesz już na szkolenie i ci się spodoba to już wejdziesz do tej SEKTY, pranie mózgu robią i naprawdę zmieniasz się po tym całkowicie, inaczej patrzysz na pieniądze. Przyszłam na rekrutacje wybrali mnie (ale pierwsze co powiedziałam sobie, że nie włożę tam żadnych pieniędzy),musiałam jechać obowiązkowo na szkolenie w Bydgoszczy bo bez tego by interes nie ruszył więc zapłaciłam 185zł plus dojazdy, wróciłam całkowicie odmieniona, byłam taka szczęśliwa i zakochana w tej pracy, od razu chciałam awansować. Wróciłam i zaczęłam prace, na licencje musiałam wydać 360zł-gdzie sponsorka mnie o tym wcześniej nie powiadomiła, ale byłam tak zapatrzona w tą pracę, że pożyczyłam kasę...popracowałam trochę i chciałam awansować rodzice mieli mi pożyczyć 4000zł na towar, nikt z rodziny mnie nie poznawał, nawet mój chłopak, po szkoleniu nauczyłam się tak rozmawiać z ludźmi/klientami, potrafiłam mydlić oczy jak tamci na szkoleniu, aż w końcu mama odmówiła mi tej pożyczki, byłam zła, rodzinka rozmawiała ze mną 2godz i nie mogli mi do końca przegadać, później wszyscy znajomi i mój chłopak AŻ W KOŃCU SIĘ OCKNĘŁAM i zrozumiałam, że wkładasz tam bardzo dużo kasy i nie widzisz tego, wszystko prawie wydajesz na kolejne zamówienia plus ksero, chusteczki, kalendarze, telefony i sumplementy dla siebie, cały czas jest pełno wydatków to że ty sobie wyliczysz w statystykach że zarobiłeś 2000-5000zł to i tak większość to w******* w towar, moje koleżanki pracują tam 4lata, mają własne biuro, a jeżdżą gównianymi samochodami i jak przychodzi taki pan co sprzedaje ciuchy to się targuję z nim, nawet nie potrafią napiwku zostawić jak im ktoś pizze przywiezie. Więc zarabia się dużo ale na kartce. A jeżeli chodzi o suplementy- to osoby które tam pracują widzą w nich same witaminki, a czy ktoś z was sprawdzał skład tych koktajli, witamin? same nie zdrowe rzeczy typu guma arabska i inne różniste składniki, same E..., jadłam suplementy i jak je odstawiłam to ledwo żyłam czuła się jak na jakimś głodzie nikotynowym itp, byłam zmęczona, senna, miałam depresyjny nastrój, suplementy bardzo uzależniają. Więc osoby, które tam pracują wpychają klientom co tylko się da, jedna dziewczyna nawet swojemu malutkiemu dziecku dosypuje koktajl do jedzenia, bo twierdzi że noworodki maja mało witamin, pozdrawiam i życzę szybkiego opuszczenia tej sekty:)
myśląca... / 83.11.214.* / 2013-08-27 18:16
Szkoda że sie tak ograniczasz,ale i tacy ludzie mają prawo żyć.
Popatrz na siebie w lustro!!
1dbnx / 85.222.53.* / 2010-11-23 23:59
Widzę ze wszyscy odpowiadają na temat
Emmmmm / 85.221.168.* / 2010-11-04 12:52
Witajcie forumowicze
Spedzam kolejną godzinę śledząc fora internetowe i czytając opinie na temat Herbalife. Byłam wczoraj na pierwszej rozmowie i jako, że zawsze sceptycznie podchodziłam do jakichkolwiek organizacji tego typu postanowiłam troszkę się dokształcić. ;) W pierwszej kolejności weszłam na stronę właściwą organizacji, co każdemu polecam, ponieważ wywnioskowałam, że większość ludzi wogóle nie ma pojęcia, co to są za produkty, jaki jest ich skład... Rozumiem zażenowanie i negatywne komentarze, bo na pierwszy rzut oka to rzeczywiście pachnie oszustwem i naciągactwem.. Sama osobiście nie spodziewam się cudotwórczych efektów takiej diety, ale postanowiłam spróbować, tym bardziej, że firma daje 30 dniową gwarancję i zwrot kosztów, jeżeli nie odczujemy wyraźnej poprawy samopoczucia każdemu proponuję się zastanowić zanim napisze na forum opinię nagatywną bądź pozytywną, gdyż wiele osób się tym bardzo sugeruje, a sami przyznacie drodzy czytelnicy, że tyle ile ludzi tyle opinii, podobnie o dietach, tak samo o sprzecie agd czy telefonach, itp moim zdaniem trzeba przetestować zanim się wyrazi złą opinię, bo tak na prawdę czego można się dowiedzieć po pierwszym spotkaniu? ja idę dzis na drugie i tak jak już wcześniej przeczytałam zainwestuję, ale tylko dlatego, że tak na prawdę płacę za serię tych produktów, a jak dalej się potoczy współpraca to sama zobaczę, bo nie wiem czy uda mi się pogodzić ją ze studiami. pozdrawiam wszystkich, szczegolnie osoby, które fatygują się aby na forum opisac swoje doświadczenia i cenne spostrzeżenia, bo były one również dla mnie bardzo pomocne. Em
ja212 / 109.91.25.* / 2013-10-30 02:41
no w koncu ktos normalny tu pisze!!! pozdrawiam panią myślącą!

Najnowsze wpisy