Forum Polityka, aktualnościPolityka

Hezbollah nie jest ugrupowaniem terrorystycznym

Hezbollah nie jest ugrupowaniem terrorystycznym

skomentuj
Wyświetlaj:
goj / 83.15.167.* / 2006-08-02 12:12
NAJWIĘKSZYM TERRORYSTĄ JEST IZRAEL....
Piranka / 87.105.80.* / 2006-08-05 19:15
Hezbollah jest przecież aniołkiem pokoju
herbst / 2006-08-03 20:00 / Bywalec forum
Hezbollah jest organizacja terrorystyczna...
C / 212.76.37.* / 2006-08-02 13:30
Jesteś isslamofaszystą!!! Czy to taka choroba, czy dostajesz żołd?
Piranka / 87.105.80.* / 2006-08-05 19:12
Tam zawsze się prali, a czemu jesteś facet taki delikatny?
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-02 09:32
Szkoda ze telewizji Hezbollahu nie odbieraja w Brukseli. Europejczykom trzeba pokazac krowie na rowie zeby zaskoczyli. Hitlerowcy porobili miliony zdjec podczas holocaustu i dopiero wtedy europejczycy zrozumieli co to jest antysemityzm, choc dalej nie wszyscy.
arahat / 83.24.166.* / 2006-08-02 09:06
wybiera dzieci/starcow/rannych zamiast kaczek...
Polska rozważa także udział w siłach międzynarodowych w południowym Libanie....mam pytanie: beda strzelac do kaczek czy tak jak zoldacy zydowscy do dzieci libanskich? czyba ze przed strzalem beda sie modlic aby ich bog wiedzial kogo trafic....
obserwator / 83.20.223.* / 2006-08-02 07:18
i znowu hegemon przez swoich kongresmenów wie najlepiej, narzucać łatwo jak jest się świadomym swej siły ,ale demokracji w tym nie ma śladu. Globalizm amerykański a raczej wdrażany przez obywateli świata pochodzenia żydowskiego globalizm narodu wybranego, to zaprzeczenie dorobku ludzkości, w dobie elektroniki to czyste zło i lepiej nie będzie, zło zaczyna wyciekać z izraela na sąsiadów semitów dlatego że najeźca jest antysemitą współczesnym zbrodniarzem stosującym niedozwolone bronie i przestępstwa przeciwko cywilom i ich mieniu. Ameryka dla regionu bliskiego wschodu ma jak w banku podarunek w postaci bronii o wartości 4,6 miliarda złotych, to nie sa cukierki to są śmiercionośne . niedozwolone bronie, to zaprzeczenie demokracji. Z tej kwoty 4,6 miliarda złotych państwo IZRAEL otrzymuje , jako dar od ameryki bezwzrotnie a amerykańscy podatnicy z radością dają te pieniądze >> sasiedzi Izraela semici zamiast na cukierków to od antysemity dostaną w nocy bronie tak straszne, że zabijaja one bez litości dzieci i kobiety, zatem naród amerykański może być dumny z takich kongresmenów kameleonów.Wbrany przywódca hegemona to sprzedawca śmierci ukryty za wieloma morzami i oceanami, uzbrojony po zęby , zarabia na śmierci, to podwójna moralność, zaprzeczenie demokracji, wstyd mi za amerykę.
obserwator / 83.20.223.* / 2006-08-02 07:21
bezwrotna pomoc amerykańska została przyznana na kwotę 2 miliardów dolarow, to dużo za dużo, można za te pieniądze wymordować połowę świata.
pg / 213.169.107.* / 2006-08-01 23:55
Kto mi pomoże zrozumieć czym się różni terroryzm od słusznej akcji odwetowej
Zadekretowany terrorysta to dopiero terrorysta pełną gębą, choć pewnie bardziej się boi, mniej je i potraktować go można z buta bez obrazy publiczności.
prawdziwy semita / 83.26.130.* / 2006-08-02 01:32
Wszystko zalezy od punktu widzenia. W czasie drugiej wojny swiatowej Niemcy uznawali wszystkie organizacje podziemne za terrorystyczne.

Z kolei zydzi,w czasie tej samej wojny, w Palestynie stosowali ataki terrorystyczne w sosunku do Anglikow, ktorzy wowczas zarzadzali tym obszarem. Po 1948r kiedy zydzi uzyskali od Anglikow uznanie panstwa Israel, zastosowali wielka kampanie terrorystyczna w stosunku do ludnosci arabskiej i palestynskiej. Uciekly miliony. I w ten sposob przy pomocy terroru zydzi oczyscili sobie teren.
Teraz bardzo narzekaja na terroryzm palestynski i arabski.

Dla wszystkich, ktorzy znaja te tereny i dzialanie zydow, jest oczywiste, ze tzw porwanie dwoch zolnierzy bylo dla zydow dawno oczekiwanym pretekstem do zaatakowania Hezbollah. Bo oni na wszelki wypadek po prostu bali sie tego Hezbollah.

Wszystko zaczelo sie od incydentu granicznego. Ktos przekroczyl granice, moze o metr, kto - tego nigdy sie nie dowiemy, zydzi czy Hezbollah. W wyniku incydentu granicznego porazke poniesli zydzi tracac zabitych i dwoch jencow. Wystraczajacy pretekst do zrownania Libanu z ziemia i zabicia setek (na razie takie sa liczby) Libanczykow. Teraz zydzi juz nie beda sie bac. Moga zbudowac nowy mur i zalozyc nowe, bezpieczne getho. Bo zydzi zawsze czuja sie zagrozeni i z zadnym narodem ani grupa etniczna nie potrafia wspolpracowac. Przeciez sa lepsi od innych, sa narodem "wybranym". Reszta to goje. A wedlug interpretacji Talmudu, goj jest gorszy niz smierdzace zwierze. I kto tu mowi o rasizmie i antysemitizmie!

Zalozyli panstwo jednoetniczne i jednoreligijne. A nigdy takiego w historii nie mieli. Nawet za ich trzech najwazniejszyvch krolow byly to ziemie wieloetniczne i tymi rozymi grupami etnicznymi zarzadzali ich krolowie. Wystarczy wziac Nowy czy Stary Testament i poczytac o Samarytanach, Samarytance itp.

Tyle mowi sie o zmianach, jakie zaszly w mentalnosci zydow, w agresywnych dzialaniach ich armii. Tymczasem jak byli tak sa tchorzami. Wysylaja F16 przeciw bezbronnej ludnosci libanskiej. Najbardziej charakterystycznym przykladem tchorzostwa zydowskiego i przesady w uzyciu nowoczesnych srodkow wojskowych jest przypadek szejka Ahmed Yassin. Sheikh Ahmed Yassin zostal zabity w marcu 2004. Mial 68 lat, byl duchowym przywodca Palestynczykow, czesciowo sparalizowany, poruszajacy sie na wozku inwalidzkim i niewidomy. Wyjechal z meczetu po porannej modlitwie, na swoim wozku. I wtedy zydowski helikopter wystrzeli w niego rakiete roznoszac go na kawalki i przy okazji zabijajac kilkunastu ionnych wiernych. Dlaczego zydzi sie go obawiali? Bo slowa szejka Ahmed Yassin byly bardzo wazne dla Palestynczykow. Wiec za jego duchowe przywodztwo zamordowano go z helikoptera przy pomocy rakiety. Dzielni, bohaterscy zydzi!
Nieprwdziwy semita / 83.26.130.* / 2006-08-02 01:57
O szeku Yassin z prasy angielskojezycznej

THE OUTRAGEOUS MURDER OF SHEIKH AHMED YASSIN.
It is quite unbelievable! - they use a chopper and rockets to murder the old man, half blind, a paraplegic on a wheelchair, a spiritual man - a spiritual leader, and for many people - a prophet! He did not do anything, he only used words, he only spoke, he only said the truth. And that was most dangerous for the Jews from Israel - the truth! They are afraid of the truth. So the cowards used the rocket to kill the Truth.
All in vain. The truth is immortal and everlasting.
In the history, the Jews have a long record of murdering the prophets. In Islam, Jesus Christ is recognized as a prophet. Who ordered his murder? His words were too dangerous. If He lived nowadays, the Israeli Jews would send a chopper and rockets against Him as well.
Many people in the world join the Palestinian people in those sad days and send their sympathy and support.
skomentuj

Najnowsze wpisy