Forum Polityka, aktualnościKraj

Historia Amber Gold. Od złotego biznesu do wniosku o areszt dla prezesa

Historia Amber Gold. Od złotego biznesu do wniosku o areszt dla prezesa

Wyświetlaj:
xyz123 / 195.14.4.* / 2012-08-30 13:51
Pewnie będzie opcja jak z Baraniną " powiesił się w niewyjaśnionych okolicznościach"
wsxcgy7 / 95.50.18.* / 2012-08-30 11:41
To hiena roku - minister ziober 4 razy umorzył
sprawy plichty .I tym samym to rząd PIS jest odpowiedzialny za aferę AG
loopo / 83.8.16.* / 2012-08-30 09:41
Te wszystkie fakty to realizacja scenariusza końca AG. Prezio powinien być prześwietlony z wcześniejszych powiązań i kto nim steruje. Prokuratorzy i politycy umoczeni a i Tuskowemu pierworodnemu brakuje oleju w głowie :) Ale szambo ...
BladyOlekSuperStar / 91.226.117.* / 2012-08-30 09:34
Dajcie już spokój z tą Amber Gold. Nie wiem dlaczego moje pieniądze idą na wyjaśnianie sprawy, która już dawno stała się nie do rozwiązania przez naszych rządowych geniuszy?
Jeśli ktokolwiek łudzi się,że Plichta odda pieniądze to niech od razu idzie do psychiatry.Znowu okaże się,że Plichta to tylko pionek na szachownicy, a pieniądze, które od ludzi wyłudził już dawno powędrowały za granicę i on sam nie wie,gdzie właściwie są.Czy nie macie wrażenia, że kręcimy się wokół własnego ogona?Przejmujemy się jakimiś 80 milionami straconymi przez "bezmózgich yeti" na własne życzenie,a tymczasem wszystko drożeje, wzrasta bezrobocie, ludzie biednieją i w tej WSPANIAŁEJ Polsce zaczyna się żyć coraz gorzej?Nie lepiej te pieniądze na wyjaśnianie afery AG przeznaczyć na dokształcanie ludzi, którzy podejmują kluczowe dla Polski decyzje, aby wreszcie dać świadectwo społeczeństwu, do którego należę i ja, że Polska rozwija się i idzie w kierunku zapewnienia dobrobytu Polakom?A może od razu powołać komisję ds piramid finansowych i ukarać również ZUS?Przecież to największa piramida jaką znam i to w dodatku chroniona przez Rząd!!!
hcvab / 95.48.176.* / 2012-08-30 09:41
Założenie słuszne ale troszeczkę naiwne, z tego bagna nie ma już wyjścia i nikt nie będzie w tyn kraju działał dla dobra narodu co najwyżej kolesi. Polska to skorumpowany kraj zasiedlony przez barany które pozwalają się pędzić na rzeź jak kto tylko chce.
pr rp / 199.67.203.* / 2012-08-30 09:28
"Sprawa Amber Gold dzień po dniu. Zobacz, JAK BYŁO NAPRAWDĘ "

dobijaja mnie wasze tytuły.
taki tam / 178.183.128.* / 2012-08-30 09:23
Szkoda że kalendarium nie obejmuje czasów kiedy Marcin P. uruchamiał Amber Gold. To dopiero byłoby ciekawe, dowiedzieć się czyim słupem jest Marcin P.
BladyOlekSuperStar / 91.226.117.* / 2012-08-30 10:40
Poczekaj, poczekaj.Już szukają "jelenia" i dowiesz się kto dostanie "kulkę w łeb";)Jak to się zwykło mówić"Pan zawinił, ale chłopa powiesili".
łukasz leon / 2012-08-30 11:40
na arzie sotał aresztowany na 3 miesiące, ale już starszył, że w więzieniu sobie coś zrobi i szczerze mówiąc nie zdziwiłoby mnie to jakoś

Najnowsze wpisy