Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Hodowlą ślimaków kusi. Bo się opłaca

Hodowlą ślimaków kusi. Bo się opłaca

Money.pl / 2012-10-12 21:24
Komentarze do wiadomości: Hodowlą ślimaków kusi. Bo się opłaca.
Wyświetlaj:
Piotr882 / 89.12.26.* / 2019-01-24 23:16
Współpracowałem z firmą Polish Snail Hodling (PSH).

Na początku i w trakcie współpracy wszystko przebiegało bezproblemowo. Kontakt może nie perfekcyjny ale wystarczający. Pracy było znacznie więcej niż wynikało ze szkolenia i rozmów, ale to oczywiście jeszcze przy hodowli jest do przyjęcia.

Niestety pod koniec sezonu okazało się, że założenia biznesowe nie pokrywają się z rzeczywistością. Ślimaków było mniej oraz były mniejsze. Przed rozpoczęciem współpracy polecam porozmawiać z hodowcami tego gatunku ślimaka lub zapytać na forach, większość twierdzi, że założenia były po prostu nierealne. Co oczywiście przekreśla rentowność współpracy. U mnie skończyło się na uzyskaniu połowy zakładanej sumy, więc znacznie pod kreską.
nowy hodowca / 91.197.89.* / 2018-12-15 10:18
Jutro właśnie jadę też na szkolenie poraz drugi, do innego hodowcy ze względu, że chcę zainwestować w ten interes i zdaję sobie sprawę że nie będzie łatwo ale uważam, że jest warto aby móc mieć coś własnego .
Gdyby mi ktoś doradził z kim mam najlepiej podpisać umowę będę wdzięczny, pochodzę z dolnośląskiego myślę, że to też ma znaczenie bo potem ślimaki muszę przewieść do skupu .
Za informację z góry dziękuję .
Daniel8555 / 83.21.16.* / 2018-10-05 08:17
Dzień dobry

Właśnie chcę rozpocząć współprace z PSH w sobotę jadę na pierwsze szkolenie ....czy warto
proszę o opinie...
Piotr882 / 89.12.26.* / 2019-01-24 23:22
U mnie niestety pod koniec sezonu okazało się, że założenia biznesowe nie pokrywają się z rzeczywistością. Ślimaków było mniej oraz były mniejsze. Przed rozpoczęciem współpracy polecam porozmawiać z hodowcami tego gatunku ślimaka lub zapytać na forach, większość twierdzi, że założenia były po prostu nierealne. Co oczywiście przekreśla rentowność współpracy. U mnie skończyło się na uzyskaniu połowy zakładanej sumy, więc znacznie pod kreską.
nowy hodowca / 91.197.89.* / 2018-12-15 11:23
Proszę o opinie Pana Daniela czy podpisał umowę z PSH . ja też tam jadę nie długo /..

Pozdrawiam
antyTroll / 91.241.5.* / 2014-10-31 11:45
Moim zdaniem juz samo zestawienie negatywnego słowa takiego jak "piramida", "amber gold " z jakąkolwiek firmą co do której nie ma pewności i w sprawie której nie zapadł wyrok ociera się o przestępstwo i naruszenie dóbr osobistych. Nie bez powodu pisze się tu "panowie potentaci" , "liderzy" itp. aby przypadkiem autor nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Pan rozsądny pisze : nie polecam bo czytałem że! nie wie tego , tylko gdzieś wyczytał , może na innym forum , a może usłyszał od konkurencji, ale mówi to dalej! Pan nabity w muszelkę, szybko zreflektował się, że jego pierwsza opinia to domysły i jego prywatne zdanie - wypowiedziane natomiast na forum i możliwe że krzywdzące w/w firmę, za co może zapłacić.
Jakie to nasze polskie : w internecie i na forach same trolle, i sami eksperci z zakresu sportu, polityki, stosunków międzynarodowych, hodowli, prawa i zdrowia.
pieter778 / 78.88.180.* / 2018-08-06 10:27
Współpracuję z firmą PSH już kilka lat. Nie mam żadnych problemów. Trzeba tylko rozumieć, że hodowla ślimaków to rolinictwo, nie da się nic nie robić i zarobić. Niestety to cieżka ale opłacalna praca.

Najnowsze wpisy