Home Broker - ostrzegam

mtf / 83.168.75.* / 2010-07-01 17:32
Miałem bardzo niemiły kontakt z przedstawicielem agencji Home Broker. Dałem ogłoszenie o sprzedaży mieszkania z wyraźnie zaznaczoną opcją, że nie życzę sobie pośredników. Zadzwonił pan z agencji w której zapewniał, że ma klienta na mieszkanie i z chęcią by z nim przyszedł. Stwierdził nawet, że poda mu specjalnie inną cenę, a różnica to będzie jego prowizja. Oczywiście facet przyszedł sam i próbował wymusić podpisanie standardowej, bardzo niekorzystnej umowy. Odprawiłem go z kwitkiem. Piszę to aby ostrzec innych przed tego rodzaju praktykami.
Wyświetlaj:
warszaWIAK545 / 31.61.131.* / 2014-11-06 07:22
Ja też mam problem z tą firmą.Umówiłem się z przedstawicielem firmy o zamianę mieszkania lub sprzedaż wiązaną z zakupem mniejszego mieszkania.Przedstawiciel firmy położył w ogłoszeniu nacisk na sprzedaż mieszkania,nie wspominając nic o zamianie.Po za tym opisał takie bzdury o samym mieszkaniu że w głowie sięnie mieści łącznie z pomyłką pięter. wycofałem się z umowy ale ogłoszenie nadal widnieje na ich stronie.Może czekają bym nadał swoje,a oni wlepią mi karę,bo w umowie mam zakaz dodatkowego reklamowania mieszkania
DWON / 2014-11-26 17:50
Nikt nie może zakazać Panu sprzedaży bezpośredniej, ani reklamy Pana mieszkania. Nawet umowa na wyłączność nie może ograniczać Pana możliwości w tym zakresie. Dawno temu zajął się tym UOKiK. Niech Pan sprawdzi klazule niedozwolone.

Pozdrawiam
S Sadowski
zgroza / 195.95.144.* / 2014-10-13 12:14
Co oznacza niekorzystna?? Że za wykonaną pracę (patrz sprzedaż) jest do zapłacenia prowizja??
A u fryzjera nie płacisz??
Jak ma w tym kraju być dobrze, skoro wszyscy chcą mieć wszystko za darmo?? Daj prace innym a później inni dadzą Tobie!! Ty dasz zarobić pośrednikowi, później on wróci do Ciebie i kupi kapcie lub ferrari. Ty zamiast biegać po urzędach czy bankach zajmij się swoją pracą i zarób na tą prowizję!!
Jakimi Wy ludźmi jesteście??
O zgrozo!!
Ewa E / 178.73.10.* / 2015-01-09 17:14
Ale z fryzjera chcesz skorzystać i chętnie płacisz, a z pośrednika nie chcesz korzystać, szczególnie tego co Ci kit wciska na samym początku. Nie traktujcie klientów jak debili, którzy nic nie wiedzą to może większa liczba osób kupi u Was usługi.
kaes1 / 62.159.77.* / 2014-10-20 14:16
Skoro Pan napisał w ogłoszeniu że nie życzy sobie pośredników to za jaką prowizję ma niby płacić? Że te szarańsze dodadzą jeszcze jedno ogłoszenie na ich portalu i za to wezmą prowizję? Banda oszustów i złodzieji, a sytuację miałam podobną jak sprzedawałam mieszkanie, że dzwonił pośrednik że niby ma już kupca. Dno i mułem zaciąga a użytkowniku zgrozo jak żeś taki chętny to się otaczaj na każdym kroku tymi hienami
Mirek11531 / 5.226.119.* / 2017-05-03 10:45
Kwestia jest tylko taka, że przychodzi klient który chce, abym pomógł mu w wyborze mieszkania i zleca mi wykonanie niezbędnych czynności z niezwykłą dla mnie starannością, którą zawsze wykonuje i taki klient z przyjemnością podpisuję ze mną umowę na wyłączność, gdyż Wie, że zatroszczę się zarówno o interes kupującego(Jego) jak i Zbywcy. Proszę Was o nie wrzucanie wszystkich do jednego worka, bo są też i tacy co przeprowadzają dokładną analizę stanu każdej nieruchomości i potrafią bardzo trafnie ocenić rynek jak i zysk z nieruchomości, Pozdrawiam.
zgroza / 91.237.136.* / 2015-05-16 23:36
kaes1 - ja otaczam się przyjaciółmi a nie hienami ale każdy sądzi po sobie:)
Tych szarańczy nie musisz angażować - nie chcesz-> nie angażuj i nie płać!!
Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy podpisali->sprzedali->i dostali fakturę do opłacenia i się wkurzyli że Ona jest i Trzeba Zapłacić:)
Jestem na etapie sprzedaży auta= dzwoni do mnie klient->handlarz i proponuje cenę niższą -> MAM WYBÓR!!
WY RÓWNIEŻ GO MACIE SPRZEDAJĄC LUB KUPUJĄC!!
ROZUMIEM ŻE INNYM BIUROM GUL LATA WIDZĄC ŻE HB SPRZEDAJE A ONI SIĘDZĄ I PIER...DZĄ W STOŁEK ALE BEZ PRZESADY - WSZYSTKO CO DOBRE I CO ZŁE WRACA WIĘC ZASTANÓWCIE SIĘ GDZIE DĄŻYCIE LUDZIE??
Najlepsze jest to, że większość "bijących pianę" to byli pracownicy HB którzy założyli własne biura i nie mając pomysłu nawijają innym makaron na uszy jaka to zła firma:)
Trochę szacunku dla własnej osoby ludzie!!
Po co to Wam??
Walczcie ze sobą innymi sposobami - wystaw na większej ilości portali i sprzedaj - gdyż reklama jest dźwignią handlu!!
W lipcu będę sprzedawał mieszkanie i już się nie mogę doczekać tego lania wody:)
Ja jednak wiem, że zapłacić muszę więc ... dam innym pracę i sam zajmę się swoją najlepiej jak potrafię - zrozumcie że nie w każdej dziedzinie można być specjalistą:)
Pozdrawiam wszystkich klientów i pośredników!!
DWON / 2014-11-26 18:03
Chyba trochę za bardzo Pan generalizuje. Jestem pośrednikiem i nie uważam się za hienę ;) pracuję w zawodzie ponad 12 lat i nie mam problemów z klientami, nie wymuszam niczego, a zanim klient podpisze umowę, upewniam się dwa razy, że wszystko jest jasne i zrozumiałe, zanim podpisy zostaną złożone. Znam też wielu pośredników, którzy działają zgodnie z zasadami, a klient płaci za wykonaną pracę. Ok, jest też sporo przypadków działań delikatnie rzecz ujmując niewłaściwych, ale to nie tylko w tym zawodzie tak się zdarza. W zasadzie praktycznie w każdym innym jest tak samo. Wszędzie pracują ludzie i jedni dobrze wykonują swoją pracę, a inni nie. Postawa zależy od człowieka, a nie od loga, czy nazwy firmy. Większe podmioty faktycznie narzucają swoim pracownikom pewne "schematy działania", ale tak to działa i nic się z tym nie da zrobić. Można po prostu wybrać innego pośrednika, czy też inną firmę.

Pozdrawiam
S Sadowski
ANTONI958 / 85.222.66.* / 2014-10-12 11:35
witam serdecznie Pana tez padłem TEŻ ofiarą przedstawiciela HOMER BROKER. . PO PODPISANIU UMOWY Z PANIĄ URSZULĄ J. PANI TA ZROBIŁA DOPIEKĘ PROCENTÓW BYŁO 2,OO PROCENT OD SPRZEDAŻY DOPISAŁA JESZCZE 1,64 PROCENTA TAK NIE ROBI PRZEDSTAWICIEL DANEJ NIERUCHOMOŚCI.
ZORIĘNTOWAŁEM SIĘ PO OTRZYMANIU UMOWY PO 2 TYGODNIACH.
DWON / 2014-11-26 18:08
W takim razie jak Pan podpisał umowę? Zdalnie? Umowę podpisuje Pan w obecności pośrednika i jeden egzemplarz jest dla Pana, a drugi dla pośrednika i obydwa mają mieć taką samą treść. Każda zmiana treści, w tym też "dopisek" musi być parafowany. Jeżeli nie jest to łatwo udowodnić, że ktoś dopuścił się oszustwa i skierować sprawę do prokuratury.

Pozdrawiam
S Sadowski
real / 46.22.163.* / 2016-08-11 21:54
Otóż tak Sz. Panie S ! Najpierw HB na moją prośbę wysyła wzór umowy mailem,abym się mogła z nią zapoznać, a potem każe podpisać dodatkową umowę, którą pokazuje jak królika z kapelusza tuż przed wejściem do notariusza. Ta dodatkowa umowa przedwstępna zawiera inne warunki niż te zapowiadane i umawiane wcześniej. Więc tak oto ANTONI958 ma rację.
magdalenaf / 85.222.66.* / 2014-10-12 18:25
wielkie oszustwo
ZIRYTOWANA / 89.73.134.* / 2014-10-09 13:11
DLACZEGO TA FIRMA WCIĄŻ DO MNIE WYDZWANIA JEŻELI JA NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z KUPNEM MIESZKANIA I SKĄD CI LUDZIE MAJA KONTAKT DO MNIE SKORO TO MÓJ PRYWATNY NUMER ZACZYNA MNIE TO JUŻ BARDZO IRYTOWAĆ CO MOŻNA Z TYM ZROBIĆ KTOŚ MA PODOBNY PROBLEM?
zgroza / 195.95.144.* / 2014-10-13 12:18
a pocztę Pani posiada?
Czytała Pani regulamin?
Czyta Pani regulaminy, gdy wciska OK na różnych portalach itp??
Odpowiedź jest prosta - należy czytać co się akceptuje!!
aola / 31.182.72.* / 2014-08-26 18:47
Również mam niemiłe doświadczenie z Firma Home Broker, dokładnie oddział w Łodzi. Śmiało mogę potwierdzić, że pracownicy homebroker jawnie oklamuja i wprowadzaja w blad swoich klientow.
Przestrzegam przed ta firmą.
Małgorzata549 / 83.28.195.* / 2014-09-05 17:31
Ostrzegam drobnych ciułaczy , którzy chcą otworzyć w miarę dobrą lokatę w getin banku w oddziale home brokera przed marnowaniem czasu na dojazdy. Pracownicy home dzwonią do potencjalnych klijentów z propozycją lokaty a jak przyjedziesz to doradca wpycha Ci produkt którego nie chcesz a na koniec mówi że lokaty takiej dla Ciebie nie ma i jeszcze ma pretensje że marnujesz jego czas mimo że na początku zaznaczyłeś o co Ci chodzi.Jest to zwykłe oszustwo.Doznałam Tego na własnej skórze.
viki575 / 193.25.2.* / 2015-02-08 11:33
Witam
Ja mam złe doświadczenia z HB Kraków, oddział Bora-Komorowskiego. Na szczęście w porę się wycofałam. Opiekun mieszkaniowy- z nim szybciej skończyłam współprace bo mieszkanie(które sama sobie znalazłam) zostało wycofane ze sprzedaży. Znalazłam inne, już nie ich. Została mi współpraca z doradcą finansowym . A to żenada.
Niesłowność, roztrzepanie, manipulowanie, wmuszanie zakupu ubezpieczenia na życie, wymuszanie przeprowadzenia konsolidacji kredytu gotówkowego (który miałam) na warunkach o niebo gorszych od posiadanego, klikanie doradcy na laptopie i żądanie podjęcia decyzji bez możliwości spokojnego zapoznania sie z ofertą, działanie doradcy wbrew woli klienta, zakłamanie to cechy starszego doradcy finansowego firmy HB.
I traktowanie klienta jak idioty, który sam niczego nie policzy...a jednak policzy panie starszy doradco.... Nigdy w życiu nie popatrze nawet w ich stronę.
Ale wszędzie, gdzie tylko będę mogła , będę wklejać tą treść.
Szkoda,że nie mogę całej historii bo liczy sobie 5 kartek.
lb / 89.231.166.* / 2015-03-09 09:54
Firma straciła moje zaufanie,dając bardzo pokrętne inf. w ogłoszeniach.Pani na oględzinach, po mojej uwadze że ten blok jest o 8 lat starszy niż napisała spytała skąd to wiem. Wystarczył jeden telefon do SM i otrzymała rzetelne inf. Zdziwiona pośrednik odpowiedziała, przy włascicielce mieszkania że NIE ZAWSZE MA CZAS NA TELEFONY. Na miejscu własciciela już bym zrezygnowała ze współpracy.
DP302 / 91.237.136.* / 2014-08-19 12:38
Odradzam kontakty z Home Broker. Dałem się namówić p. Ewelinie Kraszewskiej z białostockiego oddziału HB na kupno apartamentu pod wynajem w Mielnie-Unieściu z umową dzierżawy na 20 lat i stałym miesięcznym czynszem. Ta inwestycja to wielka klapa, tak jak wszystkie, których deweloperem jest WTD i p. Chechłacz (Mikołajki, Mielno, Mierzeja - w budowie). HB markuje pozorne działania (negocjuje) z deweloperem warunki dzierżawy - fikcja. Na maile nie odpowiada, terminów nie dotrzymuje - cytat "komunikat pojawi się do 13.08.2014r." - chyba że jakieś sytuacje nadzwyczajne, jak dotąd cisza. Reasumując odradzam kontakty z Home Broker, WTD i panem Chechłacze,.
aga23 / 89.74.107.* / 2014-08-18 19:24
Potwierdzam. Mojej mamie (osoba niepełnosprawna) zafundowaliby niemalże eksmisję ze sprzedawanego przez nią mieszkania z dnia na dzień. Gdy był już umówiony notariusz mojej mamie powiedzieli, że ma dwa tygodnie na wyprowadzkę a kupującemu, że może się wprowadzać od ręki. Dobrze, że osoba kupująca zadzwoniła do mamy i udało się zrezygnować z transakcji. P.s inna firma dokonała skutecznej i uczciwej sprzedaży dokładnie za pół ceny.
zgroza / 195.95.144.* / 2014-10-13 12:22
Ktoś tu kręci:)
Mama może pomieszkać jeszcze 2 tygodnie a kupujący może wprowadzać się od ręki??
Jestem ciekaw jak zostało to zapisane w akcie??
Nawet jeśli pośrednik był bardzo kiepski, to notariusz nie powinien:)
W jakim biurze pracujesz??
ellunia2 / 83.29.132.* / 2014-11-26 09:30
trzeba czytać ze zrozumieniem.
Dobrze, że osoba kupująca zadzwoniła do mamy i udało się zrezygnować z transakcji.
Znaczy że do transakcji nie doszło!
monika688 / 89.79.142.* / 2014-08-03 09:24
Home Broker wsadza ludzi na miny finansowe doskonale zdajac sobie z tego sprawe.
Proponuja zakup mieszkan na wynajem z 7-9 % procentowym zyskiem (condo hotele) wiedzac, ze to walek, a prezes Chechlacz (deweloper) bankrutuje firme za firma, nie placi wykonawcom, i zostawia jeleni napedzonych przez Home Brokera z wielomilionowymi hipotekami, a juz na pewno bez zyskow. Poczytajcie KRS, http://mielnoresort.fora.pl
Podobnie bylo w Rozewiu, Sopocie, Mikolajkach.
UWAGA!!! Nowe walki juz w sprzedazy.
eRzecznik Home Broker / 83.17.94.* / 2014-07-29 13:41
Mtf, zaniepokoił nas Twój wpis. Tego typu praktyki nie są dozwolone w naszej firmie. Będziemy wdzięczni za kontakt i informacje w tej sprawie pod adresem e-reklamacje@homebroker.pl
anonim602 / 95.41.52.* / 2015-09-27 20:49
prosze zredagowac umowy zeby ne było klauzul nie dozwolonych.przezwas mam komornika
Eve11 / 5.226.107.* / 2014-07-06 13:17
Czytam te wszystkie opinie i przeraża mnie, że pomimo takich negatywnych opinii home broker dalej działa i nie odnosi sie do tego w żaden sposób. Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj Federacja Konsumenta, która sprawdzi sprawę i upubliczni efekty swojej pracy.
may964 / 93.105.178.* / 2014-11-03 22:05
przecież o pisze konkurencja hihi idioci
szaramysz / 2014-10-27 07:01
Mnie zastanawia z kolei ilość tych negatywnych opinii w stosunku do pozytywnych. Odsetek ludzi wylewających żale do tych, którzy mają coś dobrego do powiedzenia jest zatrważający w każdym niemalże temacie. Skąd to się bierze? Gdyby nie fakt, że z Home Broker miałam pozytywne doświadczenia, bałabym się tej firmy jak ognia, ale tak to stwierdzam po prostu, że gdyby poszukać w Internecie opinii o Matce Teresie, to też byłyby same negatywy.
anna647 / 188.33.62.* / 2014-12-16 16:12
Oj, niestety nie!!!! Ja też zostałam przez nich oszukana. Już nawet mi się nie chce opisywać w jaki sposób, ale stracony dzień, noc i pieniadze.
ewa754 / 194.146.217.* / 2014-12-17 00:01
Noc?
zgroza / 195.95.144.* / 2014-10-13 12:24
A co ma Federacja Konsumenta do rzeczy??
Zanim coś napiszesz, to dowiedz się kilku rzeczy, żeby z siebie błazna nie zrobić!!
Barbara 690 / 83.9.3.* / 2014-08-18 14:56
mnie też Home Broker namówił na kupno pokoju w 4 kolorach we Władysławowie. przedstawiciel Home Brokera, zapewnił mnie ,że nie ma żadnych problemów z tą inwestycją i jest całkowicie bezpieczna. Do dzisiaj nic się nie dzieje na budowie i nie mam żadnych informacji co dalej, a przedstawiciel Home Brokera nie odbiera od mnie telefonów. Proszę o kontakt osoby , które mają ten sam problem
Barbara
FrankWilliams / 83.31.224.* / 2014-10-31 10:03
problemem w tej sytuacji może być deweloper, który ma jakieś problemy inwestycją, a Home Broker jako pośrednik ma związane ręce
Hubert 4444 / 146.23.65.* / 2014-07-27 14:38
Witam,

Pracownicy homebroker jawnie oklamuja i wprowadzaja w blad swoich klientow. Konrad Swiederski, doradca homebrokera oklamujac mnie doprowadzil mnie do zakupu niekorzystnego produktu finansowego. Jako ze nie chodzilo o duza kwote, nie spedzilem dnia na uwazne czytanie umowy, wychodzac z zalozenia, ze po to korzystam z takiej instytucji jak homebroker, zeby moc zaufac jej doradcy. Nie robcie tego bledu!!! Firma zyje z prowizji i wciska klientom najgorsze dla nich opcje. Zeby to osiagnac, doradcy nie tylko zatajaja wazne szczegoly, ale klamia wprost odpowiadajac na prosto zadawane pytania. I to jest praktyka akceptowana przez wszystkie szczeble, wiec zadne reklamacje nic nie pomoga! Wystrzegajcie sie homebrokera!
Małgorzata 549 / 83.28.195.* / 2014-09-05 17:38
Mnie też chcieli namówić na produkt finansowy a gdy się nie dałam to doradca powiedział że marnuje jego czas i na mnie nakrzyczał a zwabili mnie lokatą n w getin banku której oczywiście nie było.
zwodzony klient / 37.31.119.* / 2014-07-18 22:08
Łgarstwo,przeciąganie sprawy choć wiadomo iż klient niewypłacalny-masakra!! ale prowizje niesamowitą biorą a jakże.Nigdy więcej Metrohouse Toruń
Beta789 / 5.172.247.* / 2014-06-18 22:32
W dniu dzisiejszym byłam umówiona na "niby" oglądanie nieruchomości. Jak dotarliśmy na miejsce 2 Panie stwierdziły, że okazania nieruchomości nie będzie, bo nie mają kontaktu z właścicielem posesji. W zamian za to mogą nam dobrać coś innego i zaczął się bełkot z formułkami wyuczonymi na pamięć. Podziękowaliśmy po minucie i wyszliśmy. ODRADZAM!!!!!!!!!!
art_32 / 2014-12-02 10:15
Ja się właśnie boję, że trafię na takiego oszusta. Szukamy domu i śledzę fora, żeby nie dać się nabrać takim jak tutaj są opisywani. Oszukiwanie ludzi i tyle.
Yoldia / 169.143.244.* / 2014-12-23 10:44
Kilka dni temu w internecie znaleźliśmy ofertę sprzedaży mieszkania, której pośrednikiem jest Home Broker. Zadzwoniliśmy aby umówić się na obejrzenie mieszkania. Pani z którą rozmawialiśmy umówiła nas w siedzibie firmy, skąd mieliśmy jechać z pośrednikiem oglądać mieszkanie. Na miejscu okazało się jednak, że mieszkania oglądać nie będziemy, w zamian za to dwóch panów uraczyło nas prezentacją na temat kredytów, usług oferowanych przez Home Broker oraz ww mieszkania. Prezentację zakończyli pytaniem: czy możemy już przejść do podpisania umowy współpracy... Chcieliśmy tylko obejrzeć mieszkanie, co w innych firmach pośredniczących nie zobowiązuje do podpisywania tego typu dokumentów. Co wiecej, prowizja jaką życzy sobie Home Broker jest bardzo wysoka - ponad 3% (w konkurencyjnej firmie na tej samej ulicy prowizja przy umowie współpracy wynosi poniżej 2%). Wyszliśmy stamtąd bardzo poirytowani, bo zmarnowano nasz czas - nikt nas nie uprzedził że zamiast oglądania mieszkania będziemy wysłuchiwali prezentacji, oraz zniesmaczeni próbą naciągnięcia na układ, który zupelnie nas nie interesuje.
Ewa E / 178.73.10.* / 2015-01-09 17:28
Z tego opisu wynika, że genialni ludzie w HB w większości traktują jednak swoich klientów jak debili, nie myślących, naiwnych, nie mających alternatywy itd, itp. Pytanie tylko jak długo jeszcze tak podziałacie - bo ludzie niestety na waszą niekorzyść nie są głupi i mają sporo możliwości na rynku.
Henia / 94.72.112.* / 2014-06-16 13:04
ZDECYDOWNIE ODRADZAM -
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.--------- .

DRAKOŃSKA PROWIZJA - inna niż we stępnej umowie
apache1977 / 77.253.95.* / 2014-06-10 09:03
To samo w Lublinie na Lipowej-karzą podpisać umowę przed oglądaniem mieszkania potem albo kupujesz albo 130 % Prowizji płacisz.Odradzamy i proponuje Podesłać Przedstawiciela Rzecznika Praw Konsumenta aby sprawdził czy umowy którymi się posługują są zgodne z prawem.
wąsacz / 195.95.144.* / 2014-10-15 12:57
Zanim wyślesz kogoś do Rzecznika Praw Konsumenta to poczytaj trochę - naprawdę warto - nie będziesz z siebie głąba robić!!
Działania firm nieruchomościowych regulują ustawy - to nie firma ustala zasady - tylko Nasze Państwo - chronią nie tylko konsumentów ale również osoby dające pracę jak również samych pracowników!!
W Wielkiej Brytanii jest IDENTYCZNIE i to jest Normalne - jeszcze trochę czasu minie zanim Nasz Naród przestanie wszystko robić sam i da zarobić innym - a to później wraca!!
FrankWilliams / 83.31.224.* / 2014-10-31 09:54
niestety u nas świadomość przepisów jest bardzo niska, a prowizja dla pośrednika wg opinii jest zawsze za wysoka (każdy chyba chciałby żeby to było darmowe) ... Home Broker jest praktycznie monopolistą w tej branży i jeśli rzeczywiście działał by źle to nie doszedłby do takiej pozycji
Ewa E / 178.73.10.* / 2015-01-09 17:31
hahahahaha - ale się uśmiałam, jakim monopolistą???? sprawdź ile firm pośrednictwa działa na rynku od lat robiąc transakcje, część z nich dawno już nie pobiera opłat od kupujących i nie blokuje dostępu do ofert sprzedaży. Internet też robi swoje - można w łatwy sposób namierzyć właściciela nieruchomości. Więc nieuczciwym firmom będzie coraz trudniej
ellunia2 / 83.29.132.* / 2014-11-26 09:45
Po pierwsze trzeba wiedzieć kto założył firmę Home Broker (m.in. Bankierzy)Utrzymują się na rynku bo mają potężną kasę.Poza tym większość placówek działa na zasadzie franczyzy.Home Broker daje im swoją "markę", logo i tyle go obchodzą, byleby kasę co miesiąc przynosili.
Jeżeli by ludzie nauczyli się czytać ze zrozumieniem umowy, i egzekwować swoje prawa to nie było by tyle żalów i pretensji.
aj / 89.72.131.* / 2014-12-10 22:27
HB nie ma żadnego oddziału na zasadach franczyzy...skąd te informacje ? Pomyliłaś się chyba z Metrohousem
A1A1A1 / 78.154.66.* / 2014-05-14 12:48
HOME BROKER PŁOCK NIE POLECAM, ODRADZAM!!! NIEPRZYJEMNE RELACJE WIELE KRYZKU I NIEDOMÓWIEŃ, WIECZNIE SIĘ COŚ NIEZGADZA. GENERALNIE ODRADZAM SKODA ZDROWIA I NERW!!!
Stefania704 / 87.105.164.* / 2014-06-03 12:54
Witam,
Mieliśmy podobnie.!1,5 m-ca czekania na niby kontakt z właścicielem..kpina! a potem że ktoś przebił cenę..zmyśloną..fatalny kontakt oraz niekompetencja..próba oszustwa do dokładne określenie!Home Broker Kraków
Messenger / 69.17.227.* / 2014-05-09 05:26
Bardzo niski poziom uslug uwaga sa bardzo

nieuczciwi I tylko osoby bezwzgledne moga sie tam utrzymac w pracy nie polecam.

Za swoje pieniadze placac za usluge mozesz
popasc w klopoty uwaga Polonia nie korzystajcie z uslug tej firmy bo mozna
tylko stracic wrogo nastawieni dla przebywajacych poza granicami kraju
pracownik hb / 91.228.88.* / 2014-11-25 16:31
A z jakiej korzystać??

Ja pracuję w HB już prawie 3 lata i nie uważam się za bezwzględnego i nieuczciwego:)
Proszę o przykłady nieuczciwości pracowników a zapewne zostaną wyciągnięte konsekwencje!!
Boże - widzisz a nie grzmisz!!
sarna626 / 62.141.236.* / 2014-06-16 18:54
dokładnie tak jest,bezwzględni naciągacze i manipulanci.Uważać na nich w Łodzi.

Najnowsze wpisy