Home broker-opinie

Weronikaaaaa / 2012-05-17 13:36
Czy ktoś z Was korzystał z usług Home Broker? Jakie są wasze opinie na temat tego portalu pośredniczącego? Czy warto tam szukać ofert mieszkań?!
Wyświetlaj:
bąbka / 81.190.46.* / 2014-07-30 13:43
ja kupiłam mieszkanie przez Home Broker i chwale sobie profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Na pewno wszystko prawnie będzie okej, bo wszystko załatwiają i sprawdzają za ciebie i to się chwali, bo inne biura tego sie same nie podejmują.
zuzannna / 31.61.140.* / 2014-07-16 14:33
Ja jestem na etapie poszukiwań pośrednika, poszukiwań mieszkania, trochę już się rozglądałam szukam mieszkania w trójmieście, byłam na pierwszej rozmowie W HB, tak żeby obadać sytuację jakby to u nich wyglądało. Pani, która mnie obsługiwała, sprawiła bardzo miłe wrażenie, bardzo konkretnie odpowiadała na moje pytania, jej kompetencje oraz uprzejmość bez zarzutu. Jeszcze przemyśle sprawę w domu na zimno, ale myslę, że skorzystam z ich usług.
Aleksander881 / 212.96.243.* / 2014-06-26 20:00
Witam wszystkich. Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Home Broker w Częstochowie i mam o tej firmie bardzo dobrą opinie. Moim doradcą była pani Monika Mader, która świetnie wykonywała swoją pracę. Miałem okazję zapoznania się z wielką liczbą ofert mieszkań,odwiedzić je w czasie który mi odpowiadał,otrzymałem fachową odpowiedż na wszystkie pytania dotyczące proponowanych ofert, a miła atmosfera wspólpracy i szczera chęć pomocy mi w znalezieniu jaknajlepszej oferty pozostawiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Jaknajbardziej polecam usługi tej firmy.
KD09 / 178.235.139.* / 2014-05-28 19:41
Dziś miałem okazję rozmawiać z przedstawicielem Home Broker w Warszawie.
Nie wiem jak wygląda sprawa obsługi pośrednictwa nieruchomościami, bo na tym się nie znam i sprawy nie weryfikowałem. Co do obsługi finansowej, myślę że opinie są "przerysowane". Zanim tam dziś poszedłem, przeczytałem wiele opinii. Większość dotyczy okresu 2010-2012 - a więc czas dużego napięcia na rynku kredytów / inwestycji.
W tym okresie, oberwało się wielu firmom. Czasy były trudne, a banki wstrzymały akcje kredytową. Straciło na tym wielu z klientów, którzy w tym czasie starali się o kredyt.

Moim zdaniem, każdy kto szuka porady finansowej powinien korzystać z usług doradców. Kwestia którego wybrać?
Na mnie HB zrobiło dobre wrażenie. Miałem już do czynienia z wieloma doradcami z różnych firm. Idealnych nie ma...ale trafiają naprawdę tacy, których warto polecić. Czasem pracują w banku a czasem w firmie doradztwa. Dobrze, że ostrzegacie bo to pozwala przygotować się do rozmowy. Jednak czy firma jest dobra czy nie, na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam.
Weźcie też pod uwagę, że osoby które są zadowolone rzadko piszą pozytywy na forum, inaczej wygląda sprawa kiedy coś nam się nie układa. Tą złość trzeba gdzieś wyładować.
Dam znać jeśli moja przygoda z HB będzie miała jakiś efekt. Obecnie sprawdzam jeszcze inną firmę.
neutralny / 89.66.29.* / 2014-05-11 16:57
po co się pchać na siłę ,luzy są inni ....
klamociarz / 164.126.220.* / 2014-04-03 20:28
Banda polskich oszustów,nie można na nich polegać.Mówili że notariuszowi będe musiał zapłacić 2400zł a piętnaście minut przed podpisaniem aktu pani kierownik HB poinformowała mnie że kwota wzrosła do 5150zł.Wiele spraw musiałem załatwiać w własnym zakresie,a oni chcą za to pieniądze.
MONIKA676 / 194.31.35.* / 2014-03-29 10:17
UWAGA bardzo niekorzystnie skomponowane umowy. Słowo zaliczka, zadatek JEST BEZZWROTNY. Straciłam w ten sposób 2000 PLN. Ponadto fakt, że nie otrzymałam kredytu nie zwalnia mnie od zapłacenia faktury. Skierowali sprawę do komornika i muszę ZA NIC!!! zapłacić 3000 PLN.
UWAŻAJCIE!!!!
agula568 / 46.148.83.* / 2014-03-29 07:19
Biuro w Gliwicach brak profesjonalizmu i jakichkolwiek predyspozycji do obsługi klienta, pracownicy są niezorientowani w pracy całej firmy, antypatyczni i bezczelni.
tylda / 109.241.52.* / 2014-03-24 23:01
Totalna amatorszczyzna. Po prostu dziadowska firma. Zdecydowanie odradzam. Jeden przykład: próbowali "zmusić" mnie do zapłacenia prowizji przed wystawieniem faktury. Miesiąc czekałem na FV, dopiero jak postraszyłem,że zgłoszę sprawę do Izby Skarbowej w ciągu 10 min. dostałem fakturę. Z datą wymagalności wcześniejszą niż mi przysłali dokument!!! Totalna żenada. I wiele jeszcze innych... Uciekać jak najdalej od HB!!!!!!!!!
ypr1 / 83.28.53.* / 2014-02-23 20:27
Uciekać natychmiast od tych ludzi - niesłowni, bezczelni, zarozumiali, klienta biorą na huk
Załamka / 89.73.21.* / 2013-11-26 17:56
to jeszcze raz dopytam, byc moze ktos ma umowe na wyłacznosc podpisana z HB?i wie jak ona wyglada, albo mógłby wysłac mi skan takiej umowy? chciałam znalezc kredyt przez Hb ale sciema jakas, opoznianie wszystkiego, masakra jakas no i wrezultacie jestem w dupie, a czas mnie naprawde goni. Ktoś poratuje?
rozczarowani / 46.45.79.* / 2013-10-01 15:52
Zdecydowanie odradzam korzystać z usług biura Home Broker w Częstochowie. Zupełny brak profesjonalizmu. Pani oprowadzająca nas po mieszkaniu nie potrafiła odpowiedzieć na nasze pytania: ani o dokładna wysokość czynszu ani o brak wody w kranie,. nie wiedziała, które z mebli zostają w mieszkaniu, a co będzie zabrane itp. Nie miała kluczy do wszystkich pomieszczeń przynależnych do mieszkania, np. do piwnicy, strychu. W naszym przypadku stali wyraźnie po stronie sprzedającego mieszkanie na jego korzyść umawiając terminy i sposób zapłaty (znajomośći?). Podczas podpisywania aktu notarialnego też były problemy tworzone przez sprzedającego mieszkanie, ale firma liczyła na naszą naiwność. Nie dopełniają formalności, interesuje ich tylko zysk z prowizji. Mają stare druki do protokołów, których nie chcą honorować np. w gazowni. Spółdzielnia mieszkaniowa dzwoni do nas, że poprzednik nie dopełnił formalności (ma niedopłaty za wodę i ogrzewanie) i kosztami obciążają nas, bo Home Broker dostał już prowizję, więc nie interesuje się tym, a profesjonaliści powinni wiedzieć, jakie dokumenty należny uregulować póki jest kontakt z obiema stronami transakcji. Same problemy! ODRADZAM!!!!
Gregory86 / 31.175.223.* / 2013-08-25 21:14
Mieśliśmy przyjemność współpracować z biurem nieruchomości homebroker w Częstochowie, mamy podobne odczucia jak większość osób zostawiających swój komentarz. Stanowczo nie polacamy firmy. Brak profesjonalizmu pod każdym względem. Największe nieporozumienie to przedstwienie nam warunków kredytu na 10 min przed jego podpisaniem. Nie zostaliśmy poinformowani o zmianach ani o kosztach jakie nas czekają. Podczas składania reklmacji kierownik nie poczuwał się do odpowiedzialności za prace jego zespołu i próbował winę przerzucić na nas.
GrzegorzS / 178.56.148.* / 2013-08-20 12:50
Witam,
korzystałem w Lublinie przy Lipowej, tragedia. Zostałem namówiony na konto w Getin z racji obniżki prowizji, po obniżce 2,8%. Dostarczyłem własne zdjęcia i wszystkie informacje, zamieszczono ogłoszenie pomijając piętro, zmieniając metraż, materiały. Po reklamacji zrobiono ze mnie idiotę bo to wina 'wadliwego zasysania przez system poprawnie wprowadzanej informacji i my za nic nie odpowiadamy a zgłaszając reklamację pan zastrasza pracownicę'. Ogłoszenia usunięto dopiero po tygodniu, zamiast przeprosin i odpowiedzi na reklamację otrzymałem wypowiedzenie w tempie ekspresowym i konto w Getin. Stanowczo odradzam współpracę, brak kompetencji i rzetelności, chamstwo; za to proponuję współpracę z firmą Metrohause, tu mam doświadczenia zdecydowanie pozytywne i porównanie diametralnie różnych standardów.
Jorgo / 46.76.126.* / 2017-02-09 17:30
Ten houłm broker w Lublinie jest jedną wielką kupą......nieszczęścia ! Ja wtopiłem z nimi strasznie ! Ciągali mnie posądach i o dziwo wygrali ! A czemu wygrali? - Bo mają bardzo szczwane umowy. Prawników mają bardzo dobrych którzy was zniszczą przed każdym sądem, nawet gdy racja jest po waszej stronie. Te umowy podpisywane z nimi są baaaaardzo niebezpieczne !!! Jeżeli myślicie, że podpisując taką umowę ją rozumiecie- to jesteście w poważnym błędzie !
Hubert 444 / 146.23.65.* / 2014-07-27 14:49
Konrad Swiderski pracujacy w Gdansku a ostatnio w Warszawie, to klamca i oszust. Uwazajcie na niego i na homebrokera, ktory akceptuje oklamywanie klientow, przez swoich doradcow. Ostrzegam, jak najdalej od tej firmy!
Agnieszka82861 / 83.12.13.* / 2013-03-26 11:37
Witam
Korzystaliśmy z oferty biura Home Broker z Częstochowy.
Niestety nie możemy powiedzieć o tym biurze nic dobrego. Mieszkanie, które zdecydowaliśmy się kupić zostało wystawione na sprzedaż zanim agentka z biura skompletowała wszystkie konieczne dokumenty. Od podpisania umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego musieliśmy czekać ponad 5 tygodni gdyż Pani Beata która zajmowała się naszą sprawą nie dopilnowała by współwłaściciele którzy na stałe przebywają w Anglii dostarczyli pełnomocnictwa. Agentka nie potrafiła odpowiedzieć nam na żadne pytanie ani czy w akcie notarialnym będzie zawarta informacja o piwnicy,ani w jaki sposób rozliczana jest kwota nadpłaty bądź niedopłaty za ogrzewanie, ani jakie opłaty pobiera spółdzielnia za członkostwo czy też jakie papiery ze spółdzielni musi podpisać zarówno sprzedający jak i kupujący.
Pani Beata nie tylko nie posiada potrzebnej wiedzy ale też niestety nie ma nad sobą nikogo kto by taką wiedzę posiadał.
Podsumowując - nie wiemy za co to biuro bierze pieniądze. Nie jest to biuro o którym można powiedzieć że ułatwia kupującemu zakup mieszkania. To czego chcieliśmy się dowiedzieć musieliśmy dopytać sami albo w administracji albo u notariusza. Jednym słowem- NIE POLECAMY!!!!

Najnowsze wpisy