Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

HP Proactive Care. Wsparcie IT, które rozwiązuje problemy zanim się pojawią.

HP Proactive Care. Wsparcie IT, które rozwiązuje problemy zanim się pojawią.

Wyświetlaj:
Rozum / 89.73.77.* / 2015-05-01 11:26
W Polsce ciągle są kopalnie czarnego złota ...i kiedy POrzeracze zysków nie przeszkadzają to potrafią przynosić bardzo duże zyski...dlatego Czesi i Niemcy bardzo chętnie chcą przejąć Polskie kopalnie..w czym Niemcom szczególnie bardzo POmagają rządzący...wprowadzając do zarządów swoich czyścicieli zysków w kopalniach..i mających na celu doprowadzenie do upadłości przedsiębiorstwa...jakim są Polskie kopalnie na rzecz Niemiec .
Krzysiek79 / 145.237.253.* / 2015-02-12 11:58
Po przetargu dostarczono mi serwer HP.

Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu:
- iLO (czyli wbudowane w serwer narzędzie do zdalnego zarządzania) wymaga zakupu dodatkowej licencji.
- Serwer sprawdza czy pamięci przedstawiają się jako sprzedawane przez HP (ciekawy jestem czy za dwa lata będę w stanie rozbudować serwer o pamięci np. Kingstona).
- Dostęp do sterowników uzyskałem dopiero po zarejestrowaniu zakupu w HP i utracę go po gwarancji jeśli nie wykupię serwisu HP.

HP niestety idzie w tą samą stronę w którą poszedł Sun/Oracle. "Udostępnia" serwery i oczekuje, że będzie mogło doić użytkowników za ich używanie.
Ciekawy jestem co będzie następne? Blokowanie serwera do momentu wprowadzenia kodu serwisowego, aby uniemożliwić naprawę przez wymianę uszkodzonego elementu na inny zakupiony z rozbiórkowego serwera?

Najnowsze wpisy