Forum Forum inwestycyjneSpółki

HYDROTOR źle zarządzany

HYDROTOR źle zarządzany

17krzych / 2009-04-07 19:04
Obserwuję spółkę od kilku lat i jestem zbulwersowany faktem, iż taki potencjał można tak zmarnować:
- przejmując Agromet Lubań i WPH Wrocław - nie zdecydowano się na wdrożenie
jednolitego systemu zarządzania w całej grupie, co utrudnia efektywne zarządzanie zasobami
- działania na rynkach zewnętrznych są wręcz katastrofalne - brak dynamizmy, konsekwencji i nowoczesności
- same procedury realizacji prcesów produkcyjnych w Tucholi są bardzo przestarzałe
- brak nowoczesnego systemu zarządzania dokumentacją
- w działaniach prorozwojowych i marketingowych jest nieład - można się zastanowić, czy to co jest, to rzeczywiście są działania prorozwojowe, a nie wstecznictwo
- jedynie WPH i pracownicy Agromet Lubań chcą realizować programy naprawcze, jednakże styl zarządzania z Tycholi wyhamował w ostatnich latach plany dynamicznych zmian
Jeżeli w dalszym ciągu przedstawiciele Hydrotor będą realizowali dotychczasową błędną strategię działania - bliska będzie chwila, gdzy nie będą warci by w nich inwestować.
Obywatel RP / 213.241.10.* / 2012-11-30 17:57
system zarządzania zatrzymał się chyba w czasach PRL-u.istnieje zasada -jeżeli przełożony nie ma racji to i tak ma rację,brak narzędzi (słyszeliście kiedyś o ostrzonych gwintownikach?? tam jest to możliwe ale pracownik musi pilnować jakości) maszyny wręcz rzygają olejem i chłodziwem.panuje wszechobecny syf.gdy odwiedzałem oddział na ul.transportowej to jeszcze gorzej.stoi kilka nowszych maszyn ale po jednej stronie hali stoją stare maszyny HP4 i tam jest dopiero meksyk.narzędzia wyskakują z maszyny (akurat stażysta stał przy takiej maszynie i omal dostał ciężkim narzędziem po głowie).wszechobecny olej a podłoga wymalowana starym chłodziwem z wiórami o warstwie kilku cm.teraz z najświeższych informacji wynika że pan prezes upatrzył sobie nowe źródło dochodu w postaci stażystów którzy mają dostać umowę o prace na 2 lata.z tego co wiem to już jeden z nich poleciał(słyszałem od znajomego że przez pomównienia).i tak przyjdą następni przez 3 miesiące pracujący za darmo(urząd pracy płaci nie pan prezes) i beda zwalniani przez jakieś wymyślone bzdury.hm to tak można??ja też zatrudniłem stażystów ale pracują nadal.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy