Forum Forum finansoweInne

I-banners - opinie

I-banners - opinie

marcineek884 / 46.135.70.* / 2021-01-04 18:34
Witam, czy korzystał ktoś z ibanners? Jeśli tak to jakie są wasze opinie? Wydaje się to bardzo ciekawe. Chciałbym spróbować ale najpierw chciałbym zaczerpnąć trochę opinii innych.
Wyświetlaj:
Tomek.N / 185.108.105.* / 2021-01-27 01:22
Polecam.
Sławek_K / 79.191.137.* / 2021-01-20 20:13
Ludzie, co wy robicie? Trochę rozsądku! Moim zdaniem stracicie pieniądze. Dlaczego? To przeczytajcie i zastanówcie się. Na początek mam pytania, na które może ktoś odpowie. Najlepiej przedstawiciel firmy iBanners. Gdzie firma ma siedzibę? Gdzie jest zarejestrowana? Jaka jest forma prawna firmy? Czy firma podlega regulacjom Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) w UK lub innym komisjom nadzoru finansowego? Jeżeli podlega innym komisjom nadzoru finansowego to, w jakim kraju? Przecież prowadzi działalność finansową i musi podlegać takim regulacją! Jeżeli działa na rynku Polskim czy posiada zezwolenie KNF? Tych informacji nie znajdziecie na stronie iBanners. Czy nie zapala się wam w głowie ostrzegawcze światełko? Czy ktoś przeczytał Regulamin? Jeżeli nie przeczytał to proponuje zacząć od punkty 22 podpunkt „b” Wklejam powyższy fragment Regulaminu „Aby rozpocząć postępowanie arbitrażowe, Użytkownik ubiegający się o takie postępowanie arbitrażowe musi wysłać list wnosząc o arbitraż i opisując swoje roszczenia do biura: Jana Henryka Dąbrowskiego 75/70 60-523 Poznań” Już teraz wiecie dlaczego według mojej opinii iBanners to przekręt. Jeżeli nie to przeczytajcie fragment Regulaminu drugi raz. Czytajcie tyle razy aż zrozumiecie. Podpowiadam tym, którzy nie zrozumieli. Postępowanie arbitrażowe należy zgłosić do biura Jana Henryka Dąbrowskiego, czyli konkretnej osoby. Jeżeli zgłaszam do Jana Henryka Dąbrowskiego to, na jaki adres? Jeżeli Jana Henryka Dąbrowskiego to właśnie adres do zgłoszenia roszczenia a nie osoba (w Poznaniu jest taka ulica) to, do jakiej firmy skierować żądanie roszczenia? Pod tym adresem siedzibę ma mnóstwo firm, ale nie iBanners. Na koniec jeszcze coś mi się przypomniało. Na strone Fecebooka znalazłem adres firmy iBanners. Skorzystałem z usług wujka Google. Mieści się tam restauracja.
Czekam na odpowiedzi na powyższe pytania. Najlepiej od firmy iBanners. Poproszę też o wyjaśnienie w sprawie adresu, pod który należy kierować żądanie postępowania arbitrażowego. To ulica czy człowiek? Jak tylko będę miał adres i nazwę firmy, do której należy zgłaszać spór to obiecuje wszystkim na forum, że wyślę list polecony za potwierdzeniem odbioru i sprawdzę, przez kogo został odebrany.
Dawid.K / 5.173.120.* / 2021-04-07 15:10
Witam panie Sławku co należało by zrobić aby odzyskać pieniądze z i-banners z góry dziękuje za pomoc
Milan.Z / 94.254.224.* / 2021-01-22 12:06
Nie przesadzajcie, poczytajcie umowy, regulaminy z banków, albo firm ubezpieczeniowych! Tam dopiero są kruczki. Firma działa, kontakt jest, wypłacają kase odrazu - nigdy nie mialem problemów.
JRN / 85.221.141.* / 2021-02-05 20:10
Zgadzam się, że z kontaktem nie ma problemów również nie ma problemów z informacją taką bezpośrednią od osoby prowadzącej. Oczywiście są drobne zakłócenia w kontaktach i z dotrzymywaniem np terminów ale ja nie lubię pracować z cyborgami. W sumie jak na mój nos nie mam się do czego doczepić.Niestety do mojego nosa nie mam największego zaufania i to już jest mój największy problem.
I-Banners support / 185.16.206.* / 2021-01-21 13:51
Witamy Panie Sławku, firma ma siedzibę przy 37 N Row w Londynie kod pocztowy W1K7DF . Firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, forma prawna firmy to ltd. (Limited company) i jako agencja marketingowa nie podlegamy pod komisje nadzoru finansowego, ponieważ jesteśmy pośrednikiem między firmami poszukującymi zwiększenia zasięgów swoich kampanii reklamowych i ruchu sieciowego a naszymi klientami. Wszystkie agencje marketingowe zajmujące się tą profesją aktualnie nie są objęte nadzorem wyżej wspomnianych komisji (KNF, FCA etc.) jeżeli prawo się zmieni na pewno takim nadzorem nasza firma zostanie objęta. Te wszystkie informacje są dostępne na stronie www.i-banners.com . Odnośnie fragmentu regulaminu który Pan przytoczył a nie jest on aktualny, mowa o adresie ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75/70 60-523 Poznań. Pod tym adresem znajdowało się biuro rachunkowe do obsługi naszych klientów z terytorium Polski, lecz funkcje pełnione przez tamtą firmę zostały przeniesione do Wielkiej Brytanii pod nasz główny adres 37 N Row w Londynie po otworzeniu polskiego działu rachunkowości w głównej siedzibie.
Piciu777 / 85.221.145.* / 2021-03-26 10:31
Dwa tygodnie temu zleciłem wypłatę i od tej pory nie ma z wami żadnego kontaktu. Nie odpowiadacie na maile i nie odbieracie telefonów. Oczywiście pieniędzy nie dostałem.
Tomek1030 / 95.91.252.* / 2021-03-11 16:38
Witam prosil bym o Kontakt telefoniczny lub podanie takiego numeru kontaktowego do was gdyż mam pytania
Sławek_K / 79.191.107.* / 2021-01-25 23:15
Witam,
Dziękuję za szybką odpowiedź, która mnie nie przekonała. Teraz na mnie kolej. Adres podany był na stronie Facebook. Strona została zablokowana. Można tylko obejrzeć kopię strony z 16 stycznia. Korzystałem z odnośnika w celu otrzymania 50 € po zarejestrowaniu. Skończyło się na obietnicach. Dlaczego strona iBanners na Facebook została zablokowana zaraz po ukazaniu się mojego wpisu?
Na temat obecnego adresu ze strony Ibabnners nie będę sie wypowiadał. Nie pamiętam, jaki adres (czy w ogóle był podany) znajdował się na stronie Ibanners w dniu pisania mojego komentarza.
Jeżeli zmienił się adres do arbitrażu to, dlaczego niema nowego adresu w regulaminie? Stary adres też nie wskazywał, do kogo kierować arbitraż. Brakowało nazwy biura rachunkowego „do obsługi naszych klientów z terytorium Polski” Może Państwo podadzą nazwę biura rachunkowego i okres, kiedy miało siedzibę na ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 75/70 60-523 Poznań. W odpowiedzi od iBanners znalazł się skrót „ul.”, którego w Regulaminie zabrakło. Przypadek czy działanie z premedytacją? Sprawdzę osobiście czy podana informacja była prawdziwa. Jeżeli nie dostanę nazwy biura rachunkowego i okresu, w którym miała być stroną w rozwiązywaniu sporów uznam, że ten punkt Regulaminu został umieszczony w celu wprowadzenia w błąd potencjalnych klientów. Firma tworzy profesjonalny kilkustronicowy Regulamin przy pomocy prawników i zapomina podać nazwę biura rachunkowego! Prędzej uwierzę, że na ziemi żyją przedstawiciele obcych cywilizacji. Moim zdaniem każda działalność polegająca na inwestowaniu pieniędzy nie ważne jak się nazywa produkt inwestycyjny podlega w Polsce pod nadzór KNF. Mięliśmy już firmę Banners Broker, która też proponowała zarobek na reklamie. Proszę zapoznać się z wątkiem https://www.money.pl/forum/banners-broker---zarabiaj-na-reklamie-t3254067.html Zamierzam złożyć doniesienie do KNF. Zobaczymy czy mam rację. Obym się mylił. Gdy ostatni raz to zrobiłem najpierw prze pół roku wylewał się na mnie hejt, po czym firma zamknęła w Polsce działalność nie oddając pieniędzy. W Internecie znalazłem kilka stron w języku angielskim, które ostrzegają przed inwestowaniem w firmie iBanners. Proszę poszukać. Po mojej opinii ukazały się kolejne wpisy które podają w wątpliwości uczciwe działanie firmy iBanners
Support I-Banners / 37.120.233.* / 2021-01-26 17:16
Witam,

Panie Sławku, przykro nam że nie jest Pan przekonany co do naszej odpowiedzi, ale w firmie znaleźliśmy przyczynę wszelkich Pana problemów, konsultant od którego otrzymał Pan regulamin, wysłał Panu nie aktualny regulamin, zalecamy zawszę sprawdzać aktualny na stronie I-Banners.com.

Wracając do Pana pytania odnośnie organów kontroli (FCA, KNF etc.), nie jesteśmy firmą która świadczy produkty inwestycyjne lub instrumenty finansowe które jak Pan zaznaczył muszą podlegać nadzorowi.

Nasza firma zajmuje się sponsorowaniem ruchu sieciowego na wybranych kampaniach, a wszelkie możliwe do uzyskania przychody z kampanii są możliwe tylko poprzez prowizje od firm zlecających jak i firmy wykupujące u nas przekierowania przez ich strony, jeżeli mielibyśmy być kontrolowani to każdy sklep internetowy robiący reklamę w Google Ads, musiał by mieć nad sobą organ kontroli, ponieważ lewaruje swoją działalność przy wykorzystaniu zwiększonego budżetu na reklamę.
Sławek_K / 87.205.146.* / 2021-01-28 09:31
To moja ostatnia wypowiedź na forum. Sprawę przekazałem do KNF. Przesłałem regulamin, link do strony Ibanners, link do strony Facebook która została zablokowana oraz do forum na money.pl. Poczekam na odpowiedź.
Uważam że mataczycie. Regulamin jest perfekcyjny. Na pewno pisany przez zespół prawników i raptem brakuje skrótu „ul”. Za chwilę podajecie adres do arbitrażu bez nazwy biura rachunkowego? Dwa elementarne błędy jeden po drugim Nie róbcie ze mnie „barana” Jestem przekonany że dopiero po moim wpisie na forum szybko zmieniliście zapis w regulaminie. Nie dostałem odpowiedzi z jakiego powodu strona na Facebook została zablokowana. Jak mataczycie świadczy odpowiedź w sprawie bonusu. Na stronie nie było wzmianki że 50 euro to pieniądze fikcyjne. Fikcyjnie to ja mogę Panu podarować1000000 euro a nie marne 50 euro. Jak się Pan zgłosi to wtedy oświadczę, że to pieniądze fikcyjne.
Na koniec proszę lepiej szukać opinii na zagranicznych stronach gdyż ja bez problemu znalazłem w której sugeruje się nie korzystać z usług firmy Ibanners.
Support I-Banners / 81.19.210.* / 2021-01-26 17:26
Odnośnie 50€ bonusu którego Pan nie otrzymał, musiał Pan się zarejestrować bez użycia kodu promocyjnego „50EURO” który upoważnia do odebrania ww. bonusu, a też z nami się Pan nie kontaktował w celu uzyskania go, czy to drogą mailową czy telefoniczną. (Bonus 50€, jest środkami fikcyjnymi które służą tylko do zapoznania się z platformą, i obsługą jej)

Zaznaczając temat biura rachunkowego, informacje zawarte w starej wersji regulaminu są nie aktualne, i biuro rachunkowe które aktualnie nas obsługuję to wcielony dział do firmy I-Banners.com, więc jako samo biuro rachunkowe nie posiada oddzielnej nazwy czy adresu. A firma I-Banners.com, nie udostępnia nazw podmiotów z którymi współpracuje.

Pominiemy fakt omyłkowego nie umieszczenia w regulaminie skrótu „ul”, ale jak sam Pan rozumie każdemu może zdarzyć się literówka, a ta pomyłka nie zmienia wydźwięku całości, poza tym jeżeli jakiekolwiek byłyby spory między klientem, a firmą to każdy taki spór jest rozwiązywany w kontakcie z nami, więc wszelkie nie jasności były by rozwiane drogą elektroniczną.
Tomasz Ruciński / 193.165.236.* / 2021-01-31 15:10
Pomyliłeś firmy kolego. Banners broker a ibanners to dwie różne firmy. Działam u nich od 3 miesięcy, i jak do tej pory jest w pożądku .Myśl następnym razem i sprawdz dokładnie firmę, zanim napiszesz takie rzeczy. Powinno się ciebie zaskarżyć za zniesławienie.
bogdan35 / 37.47.129.* / 2021-03-17 21:48
porządek pisze się przez "rz" a nie "ż". Czyżby to świadczyło ,że nie znasz ortografii polskiej??
Pomyliłeś firmy kolego. Banners broker a ibanners to dwie różne firmy. Działam u nich od 3 miesięcy, i jak do tej pory jest w pożądku
Support Ibanners / 81.19.214.* / 2021-01-27 09:34
Jednakże Pan odnosi się do firmy „Banners Broker”, która według naszych informacji świadczyła inny zakres usług, i nie była w żaden sposób powiązana z nami, a na dodatek nie istnieje od kilku lat. Można uznać takie działania na rzecz szkody naszej firmy jak i reputacji, oczerniając nas za rzeczy nie powiązane z nami w żaden sposób.
Nawiązując do stron w języku angielskim typu „review”, żadna z tych stron nie mówi o naszej firmie w sposób negatywny, a informuje o rzeczach o których sami otwarcie mówimy, między innymi o braku regulacji z stron komisji nadzoru finansowego.
W razie jakichkolwiek niejasności, bądź pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem support i-banners.com, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Support IBanners / 185.134.22.* / 2021-01-27 10:56
Przepraszamy, że odpowiedź została podzielona na 3 wiadomości z odstępami czasu, niestety występował błąd w momencie dodawania komentarza.
Pozdrawiamy
Support I-Banners
klient... / 83.26.226.* / 2021-01-22 12:17
Na stronie www.i-banners.com jest podany adres: "37 N Row, London W1K 6DH", a nie jak podaje "Ktoś...?" w/w "37 N Row w Londynie kod pocztowy W1K7DF" Jeśli to błąd w kodzie pocztowym to daje dużo do myślenia... nawet jeśli jest to samo miejsce to w dokumencie robi poważną różnicę....
Wystarczy wpisać jeden czy drugi adres w Google i widać, że zwykła kamienica mieszkalna bez żadnego szyldu, co różnie w sumie można tłumaczyć, ale właśnie w momencie zadawania pytań o siedzibę, jakoś dziwnie urwała się nagle rozmowa telefoniczna z i-banners , przypadek...
Alex206 / 172.16.21.* / 2021-01-21 17:38
Nie odnalazłem podmiotu Ibanners, I-banners czy innego podmiotu podobnej nazwie w rejestrze FCA. W dokumentach dla użytkowników (regulamin, poltyka prywatności) również brak informacji o nazwie, siedzibie i numerze firmy
Mati92 / 86.106.157.* / 2021-01-18 14:40
Początkowo wzbudzało to we mnie mieszane uczucia z racji że przynajmniej w Polsce jest to zupełna nowość jednak zaraz miną mi 4 miesiące współpracy i juz 2 razy wpyłaciłem zyski takze uważam że jest wszystko ok
Ainaddis / 217.172.241.* / 2021-01-15 13:49
Pytanie jak z płynnością firmy i wypłatami - 10-17 dni na wypłatę środków to długo, wydaje mi się, że nie powinno to trwać dłużej niż 2 dni.
Jakie macie doświadczenia w tym zakresie?
Tomasz Ruciński / 193.165.236.* / 2021-01-31 15:19
Raz czekałem tydzień, ale przelew dotarł.
ZOSIEK / 86.49.226.* / 2021-01-20 15:49
JA RAZ CZEKAŁEM CHYBA Z DWA TYGODNIE, ALE OGÓLNIE NIE MA Z TYM WIEKSZYCH PROBLEMÓW
anonim11111 / 86.49.226.* / 2021-01-18 16:07
ja nigdy nie czekałem dłużej niż 5 dni, a wypłacam co kwartał po kilkaset euro
Seba82 / 86.106.157.* / 2021-01-15 15:53
Wypłacałem kilka razy, pare razy po 100-300€, pare razy po 1-2k, jest tak że w 90% przypadkach wypłata idzie do 3 dni max, ale tez raz miałem przypadek że czekałem tyg. Tak czy tak, niema czegoś takiego że ktoś nie odbiera telefonu czy że niema jakiegoś kontaktu, nawet jak sie wypłaca i będzie to chwile dłuzej to się kontaktują i mówia że może byćchwile dłuzej.
Piciu777 / 85.221.145.* / 2021-03-26 10:28
U mnie nie odbierają i nie odpowiadają na maile. Wypłata zlecona dwa tygodnie temu, a kasy nie ma... Poprzednio było faktycznie 3 dni.
michal.j89 / 5.187.49.* / 2021-01-21 11:40
u mnie tez wyplata 2 razy trwała 3-5 dni raz czekalem kolo 8. w przeciągu 8 miesięcy robiłem 3 wypłaty
adrian.janiszewski / 86.106.157.* / 2021-01-14 11:37
ja działam z Panem Konradem i jest w porządku, tak jak powyżej napisano, raz mniej raz więcej ale zarabiam
artur989 / 5.173.48.* / 2021-01-07 16:42
pierwszą kampanie wtopiłem, prowadził mnie jakiś pan robert, ale już tam chyba nie pracuje. Teraz od kilku miesięcy mam nowego doradce - jest ekstra, kasa sie zgadza.
wojenkasia / 5.173.185.* / 2021-01-05 12:09
ja jestem od czerwca u nich, raz więcej raz mniej ale zarabiam - wypłaty na czas
MirekSztyc / 46.135.94.* / 2021-01-05 11:48
Zarobiłem można działać, mieli wypłacić w 10 dni, czekałem 17, działam dalej zobaczę jak będzie...
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy