Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank - oferta produktowa (lokata)

Idea Bank - oferta produktowa (lokata)

sonic302 / 91.235.230.* / 2017-06-01 16:01
Witam
Posiadam lokatę w Idea Banku przeważnie po upływie terminu jednej lokaty w idea baku zakładam kolejną. Zawsze, gdy zbliża się termin końca lokaty, mam wysyp telefonów z banku z ofertami super, hiper mega wypasionych lokat. Mam do was takie pytanie czy mogę jakoś, zażądać od banku żeby nie dzwonili, bo tego nie chce, nie potrzebuje, jak nie będę czegoś wiedział sam zadzwonię. Powtarzałem to już kilka razy, gdy dzwonili, że nie chce żądnych telefonów z ich strony, ale to nie pomaga.

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Adam Sejna / 87.207.111.* / 2018-02-08 16:08
Jeden z najgorszych banków jaki spotkałem. Naciągają ludzi na lokaty i polisolokaty, a tam prawie wszystkie kończą się stratą - czyli 0% zysku po 3 latach trzymania gotówki, bo zawsze jest niespoełniony jakiś 1 z wielu warunków! Obrzydliwi naciągacze, prawie jak AmberGold ! Nigdy więcej !
epomoc_ideabank / 2017-06-25 21:39

Mam do was takie pytanie czy mogę jakoś, zażądać od banku żeby nie dzwonili, bo tego nie chce, nie potrzebuje, jak nie będę czegoś wiedział sam zadzwonię. Powtarzałem to już kilka razy, gdy dzwonili, że nie chce żądnych telefonów z ich strony, ale to nie pomaga.



sonic302,

jeżeli nie życzy Pan sobie otrzymywania ofert marketingowych, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres epomoc@ideabank.pl wraz z danymi (imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy) których zgoda dotyczy, a usuniemy je z baz danych. W temacie maila należy dopisać „e-Pomoc". Dziękujemy.

Pozdrawiamy,
e-Pomoc Idea Bank
H Szatkowski / 2017-06-01 20:29
Zgoda taka musiała być wyrażona przy pierwszym kontakcie z bankiem lub później. Np. w placówce. Zmiana zgody jest możliwa na zasadzie dyspozycji- czyli albo w placówce albo na infolinii, jeśli ten kanał obsługi został uruchomiony z bankiem. Ci, którzy dzwonią z ofertą są z innego działu, nie mają pewnie nawet kompetencji do obsługi klienta w ww zakresie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: