Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
Anastazja098 / 83.28.245.* / 2021-03-15 20:16
Czy jest tu ktoś, kto złożył w tym roku wniosek o restrukturyzacje kredytu w IDEABANKU?
To co się dzieje w tym banku, to kpina... Wszystkie wnioski o restrukturyzację są wstrzymane, podobno od stycznia, czyli ci co złożyli wnioski w styczniu, do tej pory nie mają ich rozpatrzonych... Nikt nic nie wie, i nie wie, kiedy będzie wiedzieć... Muszą być jakieś paragrafy na tą sytuację, przecież tak nie można postępować z ludźmi, którzy chcą spłacać swoje zobowiązania, ale na innych warunkach... Czy jest na forum ktoś, kto mógłby doradzić, jakie mamy prawa? Będę wdzięczna za pomoc. Za chwilę może zapukać do mnie komornik....
Anna2603 / 5.173.136.* / 2021-05-24 14:48
Witam, też złożyliśmy wniosek o restrukturyzację, jednak na infolinii niezniecierpliwiony Pan poinformował nas, że wszystkie wnioski o restrukturyzację są rozpatrywane negatywnie!!! Bo mają taki przykaz z góry!!!
nowy leonard / 95.160.157.* / 2020-01-09 09:43
bank lichwiarzy zlodzieji stracilem kolejne 25000tysiency bo zlikwidowalem moje oszczendnosci mialem 133000niewiem cz ktos zostal tak potraktowany gdzie szukac pomocy morze jestPrawnik ktury morze mi pomuc z wyjasnieniem zlodziejstwa ide banku
rene3 / 188.146.229.* / 2019-05-01 18:02
Polecam
http://zobacz.okazje-miesiaca.pl/
Paweł23 / 83.4.184.* / 2019-03-30 09:23
Uwaga na ten bank . Bank lichwiarzy choć chyba lichwa tańsza . Czytajcie umowy , wykańczają przedsiębiorców . Unikajcie tego BANKU !!!! Jestem klientem od 5 lat i jeszcze 3 lata męczarni . Niestety przy braniu kredytu , tylko gwarantowali , przedstawiciele wyszkoleni z zakresu sprzedaży najgorszych produktów bez żadnych konsekwecji . Przedsiębiorcy lepiej zapłacić podatek i wziąść kredyt w normalnym banku . Niestety to jest bank jak ktoś ma nóż na gardle , a ja nie stety zostałem wprowadzony w bląd a mogłem skorzystać z innych banków .
lena3567 / 37.47.35.* / 2020-01-25 15:22
lichwen ideabank
pocckett / 80.238.109.* / 2019-03-08 22:32
Grupa Czarneckiego;
Idea Bank
Tax CareIdea Getin Leasing
Getin Bank
To jedna wielka katastrofa.
Pijawki do nich to grzeczne pudelki.
Taniej pożyczać od lichwiarzy.
Kroją po mistrzowsku.
Mam nadzieję, że ta grupa upadnie.
Czarnecki zadarł z Rządem, więc prędzej czy później haczyk się znajdzie.
Ja się od nich właśnie uwalniam.
Dzień, w którym zamknę kredyt będzie dniem wyzwolenia.
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH!!!!!
Łuku / 5.173.89.* / 2019-01-23 15:21
Nie rozumiem do końca . Byłam na rozmowie , wszystko było w porządku ,mieli zadzwonić z centrali,nie zadzwonili . Później powiedzieli że nie mogą zatrudnić bo nie jestem studentką, ale powiedziałam że jestem , później już szkoła gdzie studiuje nie pasuje .Dlaczego nie pasuje szkoła w jakie studiuję, chociaż na początku było wszystko w porządku ?Później powiedzieli że nie mogę pracować w tym banku.
kangur39 / 188.146.44.* / 2019-01-18 07:21
Radzę nie ryzykować.
Mam dwa konta firmowe. W ciągu ostatnich 15 miesięcy bank "zgubił" mi przelewy trzy razy. Przelewy były zapisane jako przelewy do wysłania. Musiałem na podstawie faktur wyszukiwać i wysyłać przelewy (a było ich kilkaset za każdym razem). Po miesiącu przywrócili mi przelewy co wprowadziło jeszcze więkse zamieszani. Serwis techniczny w tym banku praktycznie nie istnieje.
tomi435 / 5.60.28.* / 2019-02-13 18:08
bank nie polecam obiecuja ale naciagaja ludzi
40mln / 91.231.122.* / 2019-01-17 21:34
miałem kreety w ida bank --zmieniłem na inny operacja kosztowała mni tylko 20 tys zł idea bank to taki -parabank to co ,że czytasz umowy i tak co ważne dowiadujesz sie przy pierszej i nastepnej racie
beata29 / 178.43.26.* / 2018-11-29 19:19
Specyficzny bank, lepiej go omijać. 2 tyg. temu wysłałam poprzez formularz wniosek o zmianę mojego dowodu tożsamości, dołączając wymagane scany dokumentów.
Sprawa pozornie błaha, którą w innych bankach można załatwić samodzielnie.
Ktoś miał się ze mną skontaktować telefonicznie i zadać mi kilka dodatkowych pytań. Sądziłam naiwnie, że jest to kwestia jednego dnia. Od tej pory dzwoniłam trzykrotnie i pisałam. Panie z infolinii mogą jedynie zapewnić, że piszą ponaglenia, a sprawy załatwiane są wg kolejności zgłoszeń. Sama nie mogę nigdzie interweniować, bo jedyny kontakt to infolinia i – UWAGA ! Oddział banku !!!! Do oddziału mi zupełnie nie po drodze, a bank jest bankiem podobno internetowym. Najwyraźniej nie zależy mu na klientach, co dziwi tym bardziej, że jest w trudnej sytuacji.
Lokaty zakładają się jako odnawialne, a żeby je edytować, trzeba dzwonić na infolinię. NIE POLECAM.
berjoz / 94.246.132.* / 2018-11-13 09:45
Jak do tej pory nie mam problemów ale tylko przez internet,płatności,zlecenia,przelewy są wykonane w terminie i bez opłat,karta również jest bez opłat.Nie polecam lokaty strukturyzowanej zawiodłem się nie straciłem ale nie zyskałem
p.piter / 213.186.78.* / 2018-10-19 12:49
ten Bank to straszne DZIADOSTWO JAK NIE CHCECIE STRACIĆ KASY RADZE TYCH bYDLONÓW OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!! NIE POLECAM
rafalska / 89.64.3.* / 2018-10-17 14:00
jesli chodzi o lokaty sa bardzo korzystne, mam kilka i nie moge na razie narzekac, zanim przyszlam z depozytami do Idea bank sprawdzilam wszystkie mozliwosci i wybralam IB.
jestem w nim do dzis, obsluga lokat netowa wygodna i szybka, jest ok
B. / 5.184.3.* / 2018-10-15 13:19
Zdecydowanie nie polecam. Po jednej ok. godzinnej wizycie okazało się, że nie mogę ząłożyć lokaty, bo nie ma jakiegoś potwierdzenia z centrali. Umówiłam się na kolejną wizytę i nadal to samo, choć zapewniano mnie, że wtedy już będzie, a jeśli nie, to zostanę poinformowana, by nie przychodzić niepotrzebnie (nie poinformowano mnie!).
Ciekawy521 / 5.173.224.* / 2018-11-27 15:35
A nie mozna bylo wplacic srodkow np na konto idealne i zrobic samemu lokate przez neta? Po co wogole chodzic do odzialu i tracic czas?
pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 12:35
Korzystam od 5 lat bez problemów. Na pierwszej wizycie chcieli mi wcisnąć jakieś inne produkty, ale poinformowałem, że interesuje mnie tylko lokata BFG i takową dostałem. Od tamtej pory odnawiam przez internet. Ale trzeba uważać, bo czasem promocyjne mają warunki, np. że środki muszą być nowe. To wymaga zrobienia przelewu gdzie indziej (a wtedy czasem pojawia się unikatowe oferty lokat, które pasują Ci lub nie) odczekania np. 1 miesiąca i przelewu zwrotnego. Trzeba dobrze czytać umowy. Kiedyś prowadziłem DG i korzystałem z mobilnych wpłatomatów, ale zwinąłem interes.
Proponuję uważać na negatywne opinie. Sporo ludzi nabyło obligacje korporacyjne Getbacku, a spółka ta ich nie wykupiła. Teraz winą obarczają za to bank, a prawda jest taka, że zgubiła ich chciwość. Ja też miałem ofertę tych papierów, ale interesowały mnie bezpieczne produkty z gwarancją BFG, więc nie skorzystałem. Inni najwyraźniej zaślepieni dwa razy większym oprocentowaniem kupili i teraz płaczą.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - pbieniek@poczta.onet.pl.]
ertew / 31.178.92.* / 2019-04-30 10:34
przecież takie lokaty sa dla leszczy co nie potrafią liczyć!!!
od półtora roku trzymam kase w innym banku na zwykłym koncie oszczędnościowym i mam kasę lepsza niz na lokacie
tym bardziej że mam więcej niż 10 tysięcy bo tylko do takiej kwoty te nędzne lokaty sie nadają
złodziejbanku / 185.93.94.* / 2018-11-13 19:50
słusznie piszesz
Sławek 11 / 109.199.73.* / 2018-10-12 04:47
Jak najdalej od tego pseudo banku !!!, co innego w rozmowie telefonicznej, co innego w umowie drobnym druczkiem, szok. Umowa napisana tak, że biuro prawnicze od spraw gospodarczych potrzebowało trzech dni na jej ogarnięcie. Jeżeli się skapniesz, że coś jest nie tak to płatne sms masz codziennie, lub dwa razy dziennie i człowieka zadłużą sztucznie. Odradzam !!!
pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 11:33
Bzdury. Współpracuję z bankiem od ponad 5 lat i nie mam żadnych problemów
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: