Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweBanki

Idea Bank -wasze opinie

Idea Bank -wasze opinie

skomentuj
Che Ernesto / 2012-08-16 13:18
Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten bank ze względu na ofertę jaką nam dają na lokacie... jakie są wasze opinie na temat tego banku? Czy warto się z nim związać? Czy ktoś jest już klientem tego banku?
Wyświetlaj:
p.piter / 213.186.78.* / 2018-10-19 12:49
ten Bank to straszne DZIADOSTWO JAK NIE CHCECIE STRACIĆ KASY RADZE TYCH bYDLONÓW OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!! NIE POLECAM
rafalska / 89.64.3.* / 2018-10-17 14:00
jesli chodzi o lokaty sa bardzo korzystne, mam kilka i nie moge na razie narzekac, zanim przyszlam z depozytami do Idea bank sprawdzilam wszystkie mozliwosci i wybralam IB.
jestem w nim do dzis, obsluga lokat netowa wygodna i szybka, jest ok
B. / 5.184.3.* / 2018-10-15 13:19
Zdecydowanie nie polecam. Po jednej ok. godzinnej wizycie okazało się, że nie mogę ząłożyć lokaty, bo nie ma jakiegoś potwierdzenia z centrali. Umówiłam się na kolejną wizytę i nadal to samo, choć zapewniano mnie, że wtedy już będzie, a jeśli nie, to zostanę poinformowana, by nie przychodzić niepotrzebnie (nie poinformowano mnie!).
pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 12:35
Korzystam od 5 lat bez problemów. Na pierwszej wizycie chcieli mi wcisnąć jakieś inne produkty, ale poinformowałem, że interesuje mnie tylko lokata BFG i takową dostałem. Od tamtej pory odnawiam przez internet. Ale trzeba uważać, bo czasem promocyjne mają warunki, np. że środki muszą być nowe. To wymaga zrobienia przelewu gdzie indziej (a wtedy czasem pojawia się unikatowe oferty lokat, które pasują Ci lub nie) odczekania np. 1 miesiąca i przelewu zwrotnego. Trzeba dobrze czytać umowy. Kiedyś prowadziłem DG i korzystałem z mobilnych wpłatomatów, ale zwinąłem interes.
Proponuję uważać na negatywne opinie. Sporo ludzi nabyło obligacje korporacyjne Getbacku, a spółka ta ich nie wykupiła. Teraz winą obarczają za to bank, a prawda jest taka, że zgubiła ich chciwość. Ja też miałem ofertę tych papierów, ale interesowały mnie bezpieczne produkty z gwarancją BFG, więc nie skorzystałem. Inni najwyraźniej zaślepieni dwa razy większym oprocentowaniem kupili i teraz płaczą.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - pbieniek@poczta.onet.pl.]
Sławek 11 / 109.199.73.* / 2018-10-12 04:47
Jak najdalej od tego pseudo banku !!!, co innego w rozmowie telefonicznej, co innego w umowie drobnym druczkiem, szok. Umowa napisana tak, że biuro prawnicze od spraw gospodarczych potrzebowało trzech dni na jej ogarnięcie. Jeżeli się skapniesz, że coś jest nie tak to płatne sms masz codziennie, lub dwa razy dziennie i człowieka zadłużą sztucznie. Odradzam !!!
pbieniek@poczta.onet.pl / 2018-10-12 11:33
Bzdury. Współpracuję z bankiem od ponad 5 lat i nie mam żadnych problemów
Sylwester700 / 188.147.34.* / 2018-10-09 19:25
Założenie konta to jedyna rzecz którą można w tym banku załatwić. Bank przesyła podwójne przelewy bez konsultacji, a obsługa klienta robi sobie kpiny. Brak możliwości rozmowy z kimkolwiek kompetentnym.
Dno bez szacunku dla klienta.
darrenczamer / 2018-10-02 10:35
To najgorszy bank z jakim miałem do czynienia, a byłem i jestem klientem wielu. Niekompetentni pracownicy i to nie tylko szczebla obsługowego, ale też kierowniczego. Skandaliczne opłaty, brak reakcji i odpowiedzi na pytania i pisma. Wprowadzanie w błąd, nie informowanie klienta o wszystkich szczegółach, spychologia.
Moja sprawa dotarła do rzecznika finansowego i dopiero jego interwencja sprawiła, że bank raczył zająć stanowisko. Oczywiście nie przyznając mi racji. Nie chcę mieć z nimi nic do czynienia i zdecydowanie odradzam wszystkim.
darrenczamer / 2018-10-02 10:44
A jeżeli chodzi o księgowość, to też kpina. Najniższa cena jest za 10! dokumentów miesięcznie. Jeżeli przekracza się tą ilość, to cena abonamentu wzrasta kilkukrotnie. I już nie jest wcale atrakcyjna. Kto, prowadząc nawet małą firmę, będzie miał mniej niż 10 dokumentów w miesiącu.
Arkadiuszbb / 83.9.74.* / 2018-10-01 09:12
Bank gody uwagi, co prawda lokaty z wysokim procentem sa dla nowych rachunków. Ale dla małego przedseiebiorcy oferują wiele ciekawych rozwiązań. Mam konto walutowe i spready wymiany zaoferowali mi dużo niższe niż miałem w bzwbk. Usługa księgowa to tez śmieszne pieniadze, przeliczyłem i zyskałem 400 zł miesięcznie mniejsze koszty prowadzenia działalności
Pawelgarek / 37.47.41.* / 2018-09-30 19:49
Osobiście polecam ten bank, mam w nim konto firmowe. Bankowość internetowa działa bez zarzutu jak w innych bankach. Dodatkowo mam u nich obsługę księgowa i korzystam z mobilnego wpłatomatu, co tez ułatwia zycie, po zamknięciu zmiany nie muszę sie martwić co zrobic z utargujem. Szczerze mówiąc dziwią mnie same negatywne opinie, napisane przez innych. W mojej ocenie wyglada to na hejt osób które kupiły obligacje getback i obwiniają bank ze im zaoferował możliwość takiej inwestycji... kilku moich znajomych tez korzysta z usług idea bank o nigdy nie skarżyli sie na działanie systemu lub obsługę wiec radzę zweryfikować komentarze we własnym zakresie
jaaviera / 195.20.138.* / 2018-09-26 09:34
To są kpiny!!! Od lipca nie mogę się zalogować na konto! Skandal! Powinni się tym zając reporterzy i telewizja.
Niedopuszczalne!!!
mikolasz / 178.43.57.* / 2018-09-19 15:35
Brak możliwości edytowania lokaty. W banku INTERNETOWYM rzecz nie do pomyślenia !
Tylko przez konsultanta. Liczba wolnych konsultantów : 0 (od kilku dni).
Oszuści liczą na to, że złapią klienta na odnowioną automatycznie lokatę na 0,01%.
ivo007 / 94.246.170.* / 2018-10-18 19:01
w dniu, w którym lokata się odnowiła na 0,01% zrywasz ją (bez kosztów) i zakładasz inną lub zabierasz kase.
Pawel441 / 83.4.133.* / 2018-09-13 22:37
Uważajcie na ten bank . Bank lichwiarzy . Zero profesjonalizmu . Wyłudzanie pieniędzy . Tragedia .
pożyczkobiorca / 37.47.5.* / 2018-09-06 15:36
idea bank to porażka. Pani na infolinii nie wie kiedy są sesje przychodzące do banku. Na umowie są dwa numery rachunku do przelewów (przy pożyczce otwierają też rachunek firmowy o czym nie informują!!). Dokonując przelewu na jeden z nich przelew wrócił. Teraz są odsetki do zapłaty. Okazało się, że nie aktywowany został rachunek (o czym nie ma mowy w umowie) i środki zostały odesłane. Dezinformacja całkowita.
bolo78 / 5.172.239.* / 2018-08-26 20:28
Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Omijajcie i nie dajcie się nabrać. Mam doświadczenie bardzo przykre. Zainwestowałem 2 lata temu, miało przynieść zysk. Po 2 latach, chciałem wycofać lokatę. Musiałem czekać 2 miesiące na jakość wycenę. Mieli potrącić 10 procent z tej kwoty. A odciągnęli 35 procent. Totalne złodzieje. Umowa mówiła inaczej, a oni tłumaczyli, że jakieś dodatkowe opłaty. Uciekajcie - wszystkim polecam. Nie będziecie żałować. A jeszcze jedno, żeby wypłacić te pieniądze dwa tygodnie musiałem chodzić do banku i ciągle mieli problemy z programem. Masakra. Takiego syfu nigdzie nie widziałem. Inne banki 100% lepsze.
IrekABC / 89.64.43.* / 2018-08-22 15:30
Dzień dobry,
Piszę, aby przestrzec przed Idea Bankiem, współpraca z tym bankiem to katastrofa.
Nie chcę tu wylewać żali. Ale narobili mi kłopotów. A moja zdolność kredytowa przed podjęciem współpracy z nimi była A++. Bank zamiast kontaktować się z klientem, z którym współpracuje od dwóch lat, kontaktuje się z BIK, gdzie robi mi kłopot. Do mnie zadzwonili po ponad miesiącu, a pisałem kilkanaście maili, dzwoniłem kilka razy dziennie, lojalnie uprzedziłem, że przenoszę się do innego banku jeżeli się nie odezwą, pisałem, że blokują mi wykonywanie działalności gospodarczej, blokując konto...

Omijajcie Idea Bank. Ponad 20 lat mam też konto w PKO BP i to jest przepaść jeśli chodzi o obsługę klienta. Idea Bank idźcie precz!
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25
skomentuj

Najnowsze wpisy