III Filary

znajomy / 2008-10-19 13:06
Polecam wszystkim Plan Inwestycyjny AXA Premia.
minimalna składka miesięczna wynosi 200zł, do wyboru kilka profili inwestycyjnych, oraz możliwość bezpośredniego wyboru funduszy.

AXA rozumiejąc obecną niestabilną sytuacje na rynku dopłaca do każdej składki w pierwszych dwóch latach po 10%
Czyli łącznie otrzymasz w 2 lata 20%
www.axa.pl

zainteresowanych proszę o kontakt:
500393256
obszar śląska
Wyświetlaj:
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-04-06 14:32
nie kpijcie ludzie!!
jeśli ktoś ma ochote inwestować niech skorzysta z programów systematycznego inwestowania w TFi
ot co.......
mariusz123456789 / 77.236.14.* / 2009-04-01 21:16
Potwierdzam, jeden z lepszych produktów na rynku.
www.axamalopolska.pl
eme / 83.22.38.* / 2008-10-22 16:38
znajomy bauahahaha dopłaca:):) a co w zamian?? moze dopowiesz??to znaczy ze wplacajac przez dwa lata po 10000 zł mam dopisane 200 zł?? To znaczy że moge wybrac po dwóch latach 2200zł. Tak??Oczywiście plus zyski z inwestycji.:):)Wytłumacz to logicznie albo nie pisz takich bzdur. Zresztą to nagminne w axa.
Morpheo78 / 2008-10-27 21:09
Drogi kolego, po raz kolejny muszę powiedzieć veto! Powstrzymaj się od populistycznych tekstów w stylu:
Wytłumacz to logicznie albo
nie pisz takich bzdur. Zresztą to nagminne w axa.

Szczególnie o ostatnie zdanie mi chodzi - co jest w AXA (bo tak się to pisze) nagminne? Odebrałem Twoje słowa jako krytykę czegoś, co w AXA. Proszę o rozwinięcie, gdyż rzucanie pustych kwestii dyskredytujących konkurencję w oczach innych użytkowników forum może się obróć przeciwko Tobie eme. Reasumując - proszę o konkrety, jeśli chcesz coś komuś zarzucać. Jeśli takowych nie masz, powstrzymaj się od krytykowania innych. Pozdrawiam.
eme / 83.22.29.* / 2008-10-28 12:17
Morpheo78 nie pierwszy raz tutaj na forum ktos stara sie przy uzyciu niedopowiedzen lub gry słów przedstawic swoja oferte.I wlasnie jak zauwazylem i podtrzymuje to ze najczesciej to robia wlasnie przedstawiciele axa. Wiem ze kazdy chce zarobić ale nigdy w ten sposob.Cenie cie jako forumowicza i cenie cie jako agenta. Ale tez zabierales głos w podobnej sprawie i upominales pobratymców.Pozdro.Nie gniewaj sie.:)
mansen / 89.74.184.* / 2008-10-28 19:52
eme.Z tego co piszesz (dosyć często) na tym forum wnioskuję że AXA to dla ciebie konkurencja.Więc powineneś wiedzieć co oferuje konkurencja.AXA dokłada do rocznej składki 10% przez 2 lata.jeżeli wpłacasz po 200 zł miesięcznie to rocznie daje ci to 2400 zł i wtedy AXA dopisuje ci 240 zł do twojego konta i tak przez dwa lata.Sumując daje ci to 480 zł.I to są fakty.Zresztą z ostatniej reklamy NN wywnioskować można że oni podążaja tą samą drogą.Natomiast jeżeli chodzi o zyski z Planu Inwestycyjnego to powinieneś wiedzieć że żeby wyjść z zyskiem to trzeba siedzieć w nim min 10 lat.Tak jest we wszystkich towarzystwach.Mam nadzieję że wszystko zrozumiałeś i przynajmniej na jakiś czas przestaniesz ubliżać przedstawicielom AXA bo wbrew temu co myślisz nie każdy z nich jest "nachalnym bezmózgim "agentem chcącym tylko zarobić kasę nie patrząc czy klient jest zadowolony czy nie.A tak na marginesie to muszę przyznać że niktórzy to chyba nie mają zielonego pojęcia o swojej pracy i dlatego pisząc cokolwiek na tym forum robią z siebie idiotów(dot.też agentów AXA).Pozdrawiam wszystkich inwestujących w swoją przyszłość i tych którzy im pomagają wybrać najlepszą ofertę.
eme / 83.22.29.* / 2008-10-28 21:30
mansen gwoli scislosci o czym juz niejednokrotnie pisalem zadne towarzystwo nie jest dla mnie konkurencja a tym bardziej axa o ktorej wspominasz.Nie pracuje dla zadnego towarzystwa a po prostu sie interesuje finansami. Dalej gwoli scislosci juz tutaj ktos inaczej tlumaczyl skad bierze sie owe 10% dopisane do skladki.Wytlumaczyl to jako zysk:):) zas inny tlumaczył oczywiscie ukrywajac ze to umowa 10 letnia ze trzeba to trzymac 10 lat zeby mialo sens.Zalosne to wszystko.Pozdro
mansen / 89.74.184.* / 2008-10-28 22:59
eme.Nie musisz trzymać 10 lat,ale żeby to miało sens to trzeba.Samo w sobie jest to oszczędzanie na emeryturę.Długoterminowych planów nie zakładają 50-latkowie tylko młodsi ludzie.Nie zarobisz na emeryturę oszczędzając przez 5 lat po 200 zł miesięcznie.Weź kalkulator do ręki i policz ile zarobisz przez te 5 lat dokładając nawet 10% rocznej stopy zwrotu.Myślę że nawet tobie nie powinno to sprawić trudności.Żałosne jest to że człowiek który mówi że interesuje się finansami nie zna elementarnych podstaw inwestycji,ale podobno na naukę nigdy nie jest za późno.
eme / 83.22.18.* / 2008-10-29 07:23
Mansen o moja wiedze jestem spokojny i w zupelnosci mi ona wystarcza.Jezeli ktos sie interesuje finansami i logicznie mysli to wybierze oferte bez skladania deklaracji co do terminu jej realizacji. Podpisanie takiej umowy to jak zamkniecie drzwi za soba. A żeby mialo to sens?? tak dlugo trzymac?? to bezsens.. Krotko mowiąc 10 lat jest potrzebnych aby odrobic poniesione koszty z tytulu otwarcia czegos takiego, wyplate prowizji itd itp i liczyc po cichu na ew. odsetek. Kazde wczesniejsze rozwiazanie umowy lub wyplata pieniedzy oznacza strate. To tyle.
znajomy / 2008-10-28 21:57
poradze wszystkim dkonczyc rozmowe z eme bo to beton:)
pozdro
RyB / 2008-10-19 14:44
Czy ty masz coś wspólnego z www.ofe.xt.pl ???
antydesik / 83.5.245.* / 2008-10-19 17:23
Raczej z firemką DSA. Dzięki "doradcy z DSA" moja mama straciła połowęo szczedniości swojego życia. Dziekuję DSA.
znajomy / 2008-10-19 20:25
ciekawe jakim cudem chyba nie wiesz czym sie DSA zajmuje:P ale z dsa tez nie za bardzo mam cos wspolnego
nowynowy / 89.77.160.* / 2008-10-20 18:07
a co to jest DSA? I jak to stracila? Mozesz opisac to szerzej, bo wlasnie jestem na etapie wyboru III filaru i z mila checia poslucham nieco więcej na co trzeba zwracac uwage, jakie kruczki mogą być w tych umowach itp.?
eme / 83.22.19.* / 2008-10-20 19:48
nowynowy plan inwestycyjny axa jest tak skonstruowany aby ci pokazać że masz braki finansowe a szczególnie ze masz za małe ubezpieczenie:):) Spotkalem sie z tym i mimo zapewnień że mam inwestycje starano mi sie sprzedać ubezpieczenie inwestycyjne, a to wielka różnica. Tak na marginesie byl to jakis mlodzian ktory zaczynał sprzedawac ofe axa poprzez dsa i mysle ze że tez jest troche za bardzo nakręcony wizja duzych zarobków
nowynowy / 83.24.175.* / 2008-10-21 09:13
a co ma wspolnego III filar z ubezpieczeniem inwestycyjnym? nie wiem czy to to samo, bo dopiero sie tym zaczynam interesowac, widzialem reklamowke ING Emerytura Premium, bylem na ich stronie, ale zbyt wiele z tego nie rozumiem, moze ktos to blizej opisac.
rafu75 / 2008-10-22 10:24
Witam, tzw. III filar to bardzo ogólne pojęcie, najprościej to określić, że jest to systematyczne, dobrowolne odkladanie/inwestowanie/pomnażanie pieniędzy na różne sposoby w zależności od tego czego dana osoba oczekuje. Jest to temat bardzo szeroki - jeżeli chodzi o Emeryturę Premium to jest program emerytalny, którego celem jest uzbieranie dodatkowej kwoty pieniędzy na emeryturę (występuje tam element ubezpieczenia - możesz mieć zagwarantowany zwrot min. 100% wplaconych skladek w przypadku śmierci lub wartości zgromadzonego kapitalu). Występuje również element premii wyplacanej na koniec okresu oszczędzania. Jak chcesz poznać szczególy proszę o kontakt. Pozdrawiam
nowynowy / 83.24.179.* / 2008-10-22 11:20
fajnie to chyba wyglada, moja kolezanka z pracy sobie to ostatnio wziela, z tego co mowila odklada co miesiac 500 zl, nie wiem czy mnie na to stac, mozna odkladac mniej? rozumiem ze to taka inwestycja na dluzej.....
lena39 / 85.219.248.* / 2008-10-22 12:51
oczywiscie, ze mozna odkladac mniej, z tego co wiem to minimalna kwota ksztaltuje sie od 150-200 zl.:) oprocz wspomnianej tutaj axy rowniez generali ma cos takiego i tez jest to super sprawa:)
Pozdrawiam
rafu75 / 2008-10-22 15:11
Jeżeli Emerytura Premium to skladka minimalna zależy od wieku - do 40lat - 350zl/miesiąc, od 40lat - 400zl/miesiąc. Oczywiście są inne produkty z niższą skladką ale też z inną konstrukcją i innymi opcjami. Oczywiście że jest to inwestycja na dlużej - jak nazwa produktu wskazuje - do emerytury. Można z tego oczywiście zrezygnować wcześniej ale jak we wszystkich takich produktach są pewne niuanse, które mogą wplywać na wartość "odzyskanych" pieniędzy - ale to już są kwestie indywidualne. Jedno jest pewne, że nie są to produkty na 5 lat. Pozdrawiam
lena39 / 85.219.248.* / 2008-10-22 15:35
Np. w Generali w funduszu specjalistycznym skladka min. to 200 zl. niezaleznie od wieku:) i zgadzam sie, ze jest to inwestycja na dluzej min.10 lat
nowynowy / 83.24.144.* / 2008-10-23 11:40
podliczylem wczoraj swoj budzet i stac mnie na odkladanie co miesiac max 400zl. czy wogole wielkosc skladki zalezy od pozniejszych wyplat? domyslam sie ze tak, ale czy roznica jest wielka? w jaki sposob sie je dostaje? tj emeryture, co miesiac na konto?
rafu75 / 2008-10-27 19:21
Witam, oczywiście, że wielkość składki zależy od wyniku końcowego - więcej wpłacasz, więcej kupujesz jednostek, masz szansę więcej uzbierać na koniec. Można zacząć od najmniejszej składki a w miarę poprawy finansów ją podwyższyć albo odwrotnie płacić teraz więcej a potem zmniejszyć (w ramach obowiązujących limitów). Jak kończy się program zostają wypłacone wszystkie pieniądze. Zakładasz sobie wtedy np. konto oszczędnościowe, z którego "każesz sobie" wypłacać dowolną kwotę - ten dodatkowy "tysiak"jak w reklamie. Jak jesteś zainteresowany szczegółami napisz: rafu75@poczta.onet.pl - służę pomocą. Pozdrawiam
nowynowy / 83.24.130.* / 2008-10-28 11:27
hmmm a mozna zrobic to jakos tak ze wyplacac z tego III filaru co miesiac a reszta zeby jeszcze pracowala ale tam, bo na tych lokatach to tak srednio chyba mozna zarobic w porownaniu do tej EP?
rafu75 / 2008-10-28 11:39
Wyplacana jest calość, te pieniądze najlepiej wtedy ulokować w coś bezpiecznego np. lokatę, żeby coś zarabialy (na dziś to jes 5-7%) i to masz pewne. A jak wplacisz kasę na coś agresywniejszego i trafisz na takie czasy jak dziś to co? kapital będzie topnial. Zasada jest taka-uzbierany kapital na emeryturze należy większość trzymać w bezpiecznych programach, żeby go zabezpieczyć (nie stracić) a choćby co miesiąc 3-5% od uzbieranej kwoty to zawsze masz dodatkową - bezpieczną kasę. Pozdrawiam
nowynowy / 83.24.159.* / 2008-07-20 00:56
chyba mnie przekonales, bezpieczne lokaty trzeba byloby wybrac, wczoraj gadalem o emeryturach z kumplem z pracy i on mowil ze znalazl jakis portal gdzie mozna obliczyc przyszla swoja emeryture? masz moze cos takiego?
rafu75 / 2008-10-29 15:19
http://portalemerytalny.pl/index.php?n=kalkulatory Możesz policzyć na 2 sposoby - będziesz mial pewne pojęcie ile można się spodziewać podstawowej emeryturki
nowynowy / 83.24.114.* / 2008-10-30 12:52
dzieki, wlasnie gadalem z nim przed chwila faktycznie chodzilo o ten portalemerytalny.pl, obliczylem sobie swoja przyszla emeryture, wyszlo mi 2540....jak na obecne czasy to dosc sporo, tylko podejrzewam ze jak juz bede na emeryturze to niewiele bede mogl za to kupic, mam racje?
rafu75 / 2008-10-30 14:58
A ile wyszly zarobki jakie bedziesz mial przed przejściem na zaslużoną emeryturę? Zobacz jaki jest stopień zastąpienia tj. ile wyniesie emerytura w stosunku do wynagrodzenia. A na ile taka kasa wystarczy tego nawet wróżbita chyba nie jest w stanie przewidzieć. Przekonamy się sami. Ale zawsze lepiej mieć coś w zanadrzu niż nic.
nowynowy / 89.77.160.* / 2008-11-03 18:53
hmm nie pamietam juz tego, rozumiem ze to zdanie o tym "na ile taka kasa wystarczy tego nawet wróżbita chyba nie jest w stanie przewidzieć." to mowisz o tej przyszlej emeryturze tak? sorki za niektore moje glupie pytania ale ja wgole sie w tym jakos malo orientuje.
znajomy / 2008-10-20 19:15
pan antydesik nie ma pojecia o czym pisze 3 filar polega na comiesiecznym oszczedzaniu... wiec nie umozliwia to straty calego majatku, DSA jest firma zajmujaca sie prowadzeniem kont emerytalnych. na dzien dzisiejszy wspolpracuja z AXA ktora osiaga dobre wyniki finansowe ktore moga poprzec np winiki zamieszczone na tym portalu.
pozdrawiam
antydesik / 194.181.127.* / 2008-10-21 09:32
Jakie prowadzenie kont emerytalnych, agresywne przepisywanie do funduszu OFE AXA- oto jest zadanie DSA. DSA prowadzi równiez poprzez swoich świetnych doradców - akwizytorów sprzedaż funduszy inwestycyjnych.Mam więc pojecie w przeciwieństwie do ciebie znajomku.
Waldekk / 77.65.47.* / 2009-03-26 10:27
Najlepsza oferta emerytalna www.macif.pl Towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych gwarantowane 5% rocznie kapitalizacja dzienna brak barier wejścia i wyjścia POLECAM
Morpheo / 2009-04-03 21:31
Witam ponownie, chwilę mnie nie było. Otóż tak się składa, że nie tylko oferuję produkty AXA, ale również mam przyjemność proponować ofertę MACIF-a. Polisa ochronna jest bardzo atrakcyjna - szczerze polecam. Co do inwestycji jednak - uważam że lepszy jest np. Plan Inwestycyjny AXA czy produkt AEGONA. AXA i AEGON nie ograniczają klienta, jak robi to MACIF, dając w 2009 r. 5% (a nie rocznie, oprocentowanie jest zmienne). Obecne 5% po odjęciu inflacji i kosztów zarządzania na dobrą sprawę nie daje nam nic. Inaczej polisy inwestycyjne - grając agresywnie myślę że w skali lat zarobek rzędu 10% rocznie jest realny. I zysk widoczny. Dlatego proponuje klientom te produkty (jednak osobom starszym, chcącym przede wszystkim chronić kapitał sugeruję MACIF-a). Reasumując- wybór produktu zależy również od wieku klienta, dlatego tak trudno znaleźć "złoty środek". Pozdrawiam.
Fahrenheit / 2008-10-25 10:53 / Bywalec forum
antydesik, jestes twardy na forum, ale sytuacja wygląda wg Ciebie tak: "I wtedy przyszedł ten agent AXA z glockiem wycelowanym przeze mnie i kazał pozmieniać OFE. Potem wymusił na mnie odpisanie umowy, nie mogłem nic zrobić...". Ma taką pracę, że sprzedaje produkty AXA - nie dziw się, ograniczony w swoim pojmowaniu świata człowieku - że gdyby krytykował własną firmę, to by długo nie pracował.
Dobra rada dla wszystkich przebiegłych i niezwykle wyrafinowanych intelektualnie "niedoszłych" klientów jakiejkolwiek instytucji: W Rzeczpospolitej, żaden sprzedawca nie ma prawa zmusić Was do rozmowy, ani do kupna czegokolwiek. Jeżeli posłuży się przy tym przemocą, to umowa taka z gruntu prawa jest niewazna.
Mnie tez czasami wkurzają agenci i telefony i ING o nowym "darmowym i gratisowym" rachunku i "darmowej" karcie kredytowej, ale nie pozwoliłbym sobie na nazwanie nikogo z tych ludzi: "znajomkiem".
lena39 / 85.219.248.* / 2008-10-21 11:39
no prosze....widze, ze to jednak "znajomy" jest niezle "przekolony"....na forum o OFE jezdzi po wszystkich, ktorzy maja jakies zdanie na temat funduszy, a tutaj.......AXA jest najlepsza??? czyli co......np. ING na szkoleniach "pierze ludziom mozgi", a AXA jest cacy, pokazuje cala prawde i tylko prawde???? tak to jest z nami Polakami.......niestety
Pozdrawiam "znajomego":)
znajomy / 2008-10-21 14:32
ja nie mam nic do żadnego OFE jako do Firmy ale mam dużo ale do przedstawicieli głownie Nordea PZU CU ING i Bankowy do AXA tez mam bo ma wielu nie doinformowanych przedstawicieli. jado po nich bo przez nich marnuje swój czas i pieniądze.
bardzo chciał bym z kims podjąc dyskusje na ten temat, ale merytoryczną punkt po punktcie a noe na zasadzei moja babci stracila oszczednosci calego zycia w axa czy ing bo to nie ma sensu.
to tak jak temat ubezpieczen ludzie na nie narzekaja bo nic im sie nie stalo, a jak juz maja wypadek i dostana 100.000 zł z odszkodowania to sa zadowoloeni z życia
lena39 / 85.219.248.* / 2008-10-21 16:00
jesli chodzi o konta inwestycyjne to tez tak jak przy wyborze OFE jest kilka kryteriow oceny i wybieramy ten ktory jest najlepszy. Takim przykladem moze byc tzw. fundusz inwestycyjny specjalistyczny, ktory w zalewznosci od koniunktury na rynku zmienia sie w fundusz akcji, mieszany czy obligacji; o zmianach sposobu inwestowania kaitalu decyduje zespol doradcow inwestycyjnych, ktorzy moga dokonywac zmian w sposobie inwestowania nawet kilka razy w roku i sledza rynek finansowy dzien po dniu i godzina po godzinie oczywiscie oprocz tego ma 100% alokacje, daje gratis dodatkowe konto, na ktore nie musimy wpaclacac regularnie, ma status polisy a nie jest polisa, nie chodzi tutaj o wysokie ubezpieczenie na zycie ale o podatek Belki i jest wolne od wszelkich zajec komorniczych i windykacyjnych.
znajomy / 2008-10-21 22:47
to Co napisałaś Lena ma w sobie dokładnie piAXA premia. 100% alokacji, można darmowo przelokowywać pieniądze pomiędzy poszczególnymi funduszami i oczywiście nie ma podatku belki ma status polisy ale tylko w celu unikniecia tego podatku ale tak jak mówisz polisa to nie jest. noi dodają 20% w ciagu dwuch pierwszxych lat
dlatego to polecam

Najnowsze wpisy