Forum Forum inwestycyjneFundusze

IKE w TFI Pioneer Aktywnej Alokacji

IKE w TFI Pioneer Aktywnej Alokacji

st41 / 2011-07-21 13:29
Na jednym z czołowych miejsc pod względem nieudolności zarządzania postawiłbym TFI Pioneer Aktywnej Alokacji. Jest to fundusz o bardzo dużych możliwościach manewru, który w "realizacji" TFI Pioneer'a przynosi, niestety, straty nawet wówczas, gdy inne tego typu fundusze dają spore wzrosty. W szczególności IKE w tym funduszu nie dość, że przynosi straty, to jednocześnie ogranicza możliwości wycofania się z niego.
Wyświetlaj:
wkurzony darek / 62.233.195.* / 2011-12-08 17:52
jak dla mnie to zwykli złodzieje.jak można z 4 tys przez rok zrobić 2 i nie utopić się ze wstydu.powinni oddać całość i zająć się może hodowlą świń albo czymś pokrewnym.
st41 / 2011-12-11 19:26
Oglądałem jakiś czas temu ranking funduszy inwestycyjnych. Potwierdził on moją opinię. TFI Pioneer Aktywnej Alokacji okazał się najgorszym ze wszystkich tego typu funduszy i jednym z najgorszych wśród wszystkich dostępnych w kraju. O ile pamięć mnie nie myli miał czterokrotnie gorsze wyniki od średniej. Odnoszę wrażenie, że byłoby lepiej gdyby wogóle nie był zarządzany niż ma być zarządzany przez nieodpowiedzialnego nieudacznika nie nadającego się do tej pracy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy