Forum Forum dla firmZakładanie firmy

ile może zarobić supermarket?

ile może zarobić supermarket?

rafikgd / 2007-11-19 15:44
stanąłem przed dylematem, który spędza mi sen z powiek, a mianowicie czy będę w stanie zarobić na wysokie koszty wynajmu lokalu, w którym zamierzam umiejscowić osiedlowy supermarket, Powierzchnia 410m^2, dobry punkt handlowy z duzym ruchem osobowym. Na jakiego rzędu zysk netto mogę liczyć w miesiącu?
Dziękuję za odpowiedzi.
Wyświetlaj:
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-11-19 22:15
Skontakuj się np. z "BOMI" czy też "Piotr I Paweł" - oferują franchaising - możesz od nich "wyciagnąć" jakies info na temat przychodów i zysków .
przewodnick / 2007-11-19 18:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trudno mówić tutaj o "zysku|", bo on zależy od polityki jaką sobie założysz (np. zwykły sklep lub delikatesy). A przychód zależny jest od wielu czynników - czy był tam wcześniej sklep (klienci są przyzwyczajeni), czy jest konkurencja, na jaki okres dostaniesz "kredyt kupiecki" od dostawców i jakie rabaty (jako nowa firma możesz mieć problem z odroczonym terminem płatności czy upustami), jak kształtuja się wynagrodzenia w Twoim mieście, koszty stałe (wynajem lokalu, media itp.), ile będizesz musiał przeznaczyć pieniędzy na wyposażenie, koncesje na alkohol itp.

Najnowsze wpisy