Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ile zostało z planu Hausnera?

Ile zostało z planu Hausnera?

antymiller / .* / 2004-10-13 17:58
Komentarze do wiadomości: Ile zostało z planu Hausnera?.
Wyświetlaj:
PPPP / .* / 2004-10-17 09:16
Niech ten pan Hausner transferuje się najszybciej /najlepiej razem z Paterem/ bo już mi w Firmie szkód narobił. Nabawił mnie frustracji i zniechęcił do wytężonej pracy, która powiększałaby tylko podatki i tym samym zwielokrotniłaby w przyszłym roku ZUS. Koniec myślenia o inwestowaniu i zatrudnianu pracowników! Wystarczy zarobić tylko tyle aby opłacać te minimalne składki ZUS. Ewentualnie trzeba będzie rozważyć pracę za granicą. Występuje totalny BRAK STABILIZACJI W POLSKIM PRAWIE. A tak w ogóle to się w tej naszej Polsce żle dzieje. złożyłem w lutym dokumenty o wyrażenie zgody na rozbudowę domu i do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. A sprawa jest bardzo prosta. Nie ma żadnych komplikacji z sąsiadami.
polska partia polskich przedsiębiorców / .* / 2004-10-16 16:33
Plotki głoszą, że ponoć Pan Hausner już się transferuje.... czy może transformuje... a może teleportuje.... Czyżby na Sybir?
baba / .* / 2004-10-16 15:56
p.Hausner sam się transferuje i to dobrego cieplutkiego legowiska gdzies daleko a my będziemy się wozić z pozostałościami planu.ja mam chyba jakieś ekonomiczne ksiązki z błędami, bo w każdej napisano, że oszczędność powstaje w wyniku nie wydania pieniędzy na coś. ja rozumiem, ze te nasze "niewydane" pieniądze czyli oszczędności są przejmowane przez rząd na zasadzie zwiększenia obciązeń i ciągle są nazywane są oszczędnościami, tyle, że wszytkie przymiotniki i cudzysłowy gdzies po drodze znikają - to tak jak "lub czasopisma"po co się męczyć i ograniczać własne wydatki tworząc oszczędności kiedy można cudze oszczędnośći po prostu ukraść.
polska partia przyjaciół polskiej przedsiębiorczoś / .* / 2004-10-16 11:54
Jaki Q..a plan oczczędnościowy??? Gdzie w tym planie oszczędności? Zwiększenie podatków, akcyz, składek na ZUS to są dla Hausnera "oszczędności"??? Niech sobie zaoszczędzi na urzędnikach redukując ich z zawrotnej ilości 500 tyś (po co tyle) o połowę mniej. A nawet jeszcze bardziej zredukować! To się nazywa oszczędności a nie podwyżka opłat. A może Panie Hausner podwyższy Pan wysokość podatku dochodowego od pensji urzędniczych i podwyższy Pan składki ZUS dla przacujących w budżetówce? To już jest oszczędność... w końcu pieniądze z budżetu wracają do budżetu a obrót jest.... A może zobaczy Pan Panie Hausner ile pieniążków jest transferowanych za granicę (bez opłat i podatków) wypracowanych i zarobionych przez firmy zachodnie zwolnione z podatków. Może nie widzi Pan,panie Hausner, że w momencie gdy kończą się ulgi podatkowe dla hipermarketów z hitu robi się hypernova a później tesko. Wiesz Pan dlaczego, a nie chcesz powiedzieć.... Proponuję kupić sobie zdjąć różowe okulary albo iść jeszcze raz na studia ekonomiczne. Dziwnie jakoś nie widzi polski rząd gdzie należy szukać pieniędzy. Zawsze zdziera z najmniejszych dając fochy tym co mają pieniądze i robią je na polskim rynku. A tak nawiasem mówiąc to jeśli nadal pan Hausner nie będzie wiedział o tym, że kapitał obcy transferując pieniążki za granicę RP zmniejsza tym samym ilość złotówki w obrocie to podwyższenie podatków i opłat ZUS dla małych przedsiębiorców nie da nic, bo tych przedsiębiorców nie będzie.... a wtedy to chyba Pana Hausnera transferujemy.... za granicę?
WIMI / .* / 2004-10-16 00:00
Całkowicie zgadzam się z przedmówcami tylko mam jeden dylemat widząc posunięcia "?NaszegoRządu' zastanawiam sie czy Oni za nasze podatkipracuja dla nas czy dla UE .Sam pomysł podniesiena składki ZUS godzi w naszą gospodorność, zawsze mówiło się ze MY POLACY JESTEŚMY NIEROBAMI I PIJAKAMI teraz kiedy udowodniliśmy EUROPIE ze jesteśmy iteligentni i pracowici ze mozemy przejąc rynki na kturych dominowały kraje zachodnie niby! "?Nasz Rząd"rzuca nam Małym FIRMOM(Smoll bisnes)kłody pod nogi ----czy już historia zatoczyła KOŁOCzy walcząć z ZOMO i mażąc o sprawiedliwym kraju popełniłem Błąd DLA MNIE POLSKA ZAWSZE BYŁA POLSKĄ a teraz niewiem czy pracuję JA i moi Pracownicy dla POLSKI czy dla ------------------------Spadkobierca Hipolita Cegielskiego
baba / .* / 2004-10-14 17:02
p.Hausner jest przekonany, że każda osoba będąca na własnym rozrachunku jest oszustem i złodziejem okradającym państwo i innych obywateli będących pracownikami. dzisiaj wyrażnie to powiedział w sejmie. cóż można powiedzieć - każdy sądzi według siebie, pewnie on tak robi i nie może uwierzyć, że inni niekoniecznie są oszustami i złodziejami. ten jego budżet jest o kant d.. potłuc! dopiero kiedy zabierze się za cięcia kosztów rozdmuchanej adninistracji to ludzie zaczną się godzić na wyrzeczenia.
George / .* / 2004-10-14 06:27
Ciągle mówi się o planie oszczędnościowym Hausnera, a ja się ciągle pytam na czym te oszczędności polegają? Jak na razie jedynym efektem działalności tego pana jest zwiększenie obciążeń fiskalnych i poszerzanie bazy podatkowej. Według mnie, Hausner to typowy komuch któremu władza w głowie kompletnie pomieszała. Co gorsza nieźle bawi się za nasze pieniądze.
mrac / .* / 2004-10-13 22:10
ostał ći sie jeno kij!!
antymiller / .* / 2004-10-13 17:58
mysle , ze sam ten cytat to swego rodzaju kwintesencja polityki szarej eminencji kolesiowej Hausner / Belka . rujnowanie polskich eksporterow, a wspomaganie i subwencjonowanie importerow za wszelka cene - to zaglada dla polskiej gospodarki. Tylko eksport i polska produkcja tu w Polsce moga przyczynic sie do realnego , przekladajacego sie na nowe miejsca pracy wzrostu gospodarczego, ktory wg. Hausnera jest tak bardzo pozadany. Albo moze to wszystko tylko gadanie i w rzeczywistosci chlopcom wlasnie zalezy na tym , aby wspierac spekulantow i importerow europejskich nadwyzek produkcyjnych do Polski. RECE OPADAJA, jak mowi moj szef, wlasciciel firmy eksportujacej do niemiec wyroby metalowe. Polskich przedsiebiorcow chlopcy tepia podnoszac im skladki do ZUSu, a w volksdojczowe hipermarkety pompuja pieniadze podatnika, zwalniajac ich nawet od podatku od gruntu. Czas wreszcie aby to trio Hausner , Miller i Belka odeszlo na smietnik historii. Czas na Kaczorow badz na Platforme. MAMY DOSYC RZADY NIEKOMPETENTNYCH PSEUDOCZERWONYCH !

Najnowsze wpisy